Interesse in een nieuwbouwwoning aan de Akkerweg? Een skyhigh succes met de Rabobank Hopmans COMPUTERTYPEN vanaf groep 6 ^—autobedrijf Het Oisterwijks Orkest speelt Peter en de Wolf op kasteel Nemerlaer Vido (vrouwen in de overgang) nha n - ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG27 MEI 2009 www.rabobank.nl/hilvarenbeek-oisterwijk Rabobank Audi A3 1.61 Attraction Fiat Panda 1.2i Dynamic Ford Focus 1.8 TDDi Futura Wagon Ford Focus 1.6i-16v Ambiente Wagon Mitsubishi Space Wagon 2.01 GLX G3LPG Mitsubishi Colt 1.3i Heartbeat 5-drs Opel Zafira 2.0 DTi-16V Elegance Opel Meriva 1.7 CDTi-16V Njoy Opel Astra 1.7 CDTi Njoy station Opel Corsa 1.2i-16v B-E 5-drs Nieuw Model. Opel Corsa 1.2i-16v Silver Edition 5-drs Opel Corsa 1.2i-16v Njoy ECC Opel Corsa 1.0i-12v Eco Opel Agila 1.2i-16v Comfort Peugeot 307 2.0i-16V Griffe Peugeot 307 SW 2.0 HDi Navtech Peugeot 206 1.4i-16v Quicksilver Renault Clio 1.2i-16v Community 5-drs Renault Clio 1.61 RXE 5-drs Automaat Seat Toledo 1.6i-16V Sport Seat Ibiza 1.41 Trendstyle VW Fox 1.2i Trend Typebureau van der Pluijm 013-5133793 info@typebureau.nl www.typebureau.nl DE SONMAN 36 - MOERGESTEL TELEFOON (013) 513 3745 Voor meer info en foto’s: kijk eens op www.autobedrijfhopmans.nl den, verbonden aan Factorium Podium kunsten. Dirigent /docent Piet van Cam- penhout staat al van begin af aan voor dit orkest. De Bigband trad vaak op de regio maar nam ook deel aan verschillende festivals zowel in Nederland als in het buiten land. Ook zijn er inmiddels CD’s te koop en wordt er hard gewerkt aan het maken van een nieuwe CD, dit in het kader van hun 30 jarig bestaan, dat later in 2009 gevierd gaat worden. Tijdens het concert zullen niet alleen instrumentale composities ten gehore worden gebracht, maar zullen ook voca le nummers worden gebracht door Anke van Esch. ....'03 ....'05 ....'04 ....'99 ....'01 ....'07 ....'03 ll-'03 ....'04 ll-'O6 ....'06 ....'03 ....'00 ....'02 ....'05 ....'04 ....'05 ....'05 ....'99 ....'04 ....'07 ....'06 MET BEIDE BENEN OP DE GROND De Rabobank staat bekend als een bank die met beide benen op de grond staat. Een bank die ver antwoord en zorgzaam bankiert. Een bank die geen gekke dingen doet met het vermogen van haar klanten. En waarin betrouwbaarheid en sta biliteit tot uitdrukking komt in triple A status. In deze tijd van economische tegenwind boekt de bank een record aan spaargeld en groeit de kredietverlening en het aantal klanten als nooit tevoren. Het coöperatieve karakter van de bank bewijst haar waarde en de Rabobank schudt haar enigszins saaie imago definitief van zich af. EEN STANDVASTIGE KOERS Een standvastige koers varen wil immers niet zeggen dat er geen toonaangevende ambities aan ten grondslag liggen. Integendeel. Door klant waarde als hoogste doel te stellen, verwerft Rabobank een toppositie in de markt. We gaan weer beginnen! Iedereen kan zich weer opgeven voor de lessen computertypen. Woensdag 17.30-19.00 uur - 19.00-20.30 uur Aanvang 16 september 2009 Geef je tijdig op dan heb je zeker plaats. Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk adviseert u graag over de financiële mogelijkheden voor dit Moergestelse project. Neem contact op met één van onze adviseurs,telefoon (013) 5295050 of kom langs op het kantoor aan de Raadhuisstraat. Op woensdag 20 mei om 20.00 uur vond de ‘Maiden-flight’ van de Rabobank Luchtballon plaats. Een initiatief van vijf Midden-Brabantse Rabobanken. Enkele local heroes gingen samen met de directievoorzitters van Rabobank De Leijstroom, Hilvarenbeek-Oisterwijk, s’-Hertogenbosch en Omstreken, de Zuidelijke Baronie en Tilburg en Omstreken de lucht in. zonder succes, zo blijkt uit de local heroes die met hun onderneming in de prijzen zijn geval len! Willem Reijrink, van Reijrink Konstruk- tiebedrijf uit Diessen was te gast namens Rabo bank Hilvarenbeek-Oisterwijk en vloog mee met directievoorzitter Jeroen van den Ingh. TOONAANGEVEND IN SUCCES Een stabiele koers die leidt tot toonaangevend succes. Dan ligt de metafoor naar een ballon vaart al snel voor de hand. Met een vaart in de fonkelnieuwe Rabobank luchtballon laat de bank zien dat ze trots is op haar succesvolle klan ten en op haar eigen toppositie in de markt. Dat mag best eens gezien worden. Kijk voor meer informatie op www.rabobank.nl/hilva- renbeek-oisterwijk. Op woensdag 3 juni houden wij weer een inloopochtend van 09.30 tot 10.30 uur. Iedereen die behoefte heeft om over de overgang te praten of daar informatie over wil is van harte welkom in buurt huis Loven/Besterd. Ons adres is Koe straat 164, 5014 EG Tilburg, ingang park de Horion. Vrouwen die behoefte hebben voor een gespreksgroep van 12 ochtenden of avonden kunnen zich daarvoor opgeven. Voor informatie 06-48316923, of per e- mail vidotilburg@planet-nl De indrukwekkende entourage van Kas-teel Nemerlaer vormt op 1 juni; (2e pinksterdag) het decor van een boei end muzikaal project van Het Oister wijks Orkest (HOO). In nauwe samen- WïbanA Tegelijkertijd draagt ze daarmee bij aan het realiseren van de ambities van haar klanten. Niet werking met de ervaren schrijfster en D,, 4 rr vertelster Carole Vos presenteert HOO V»OnCert IjUClQlIlg het verhaal van Peter en de wolf, het Sound BigBilIld Zondag 7 juni, aanvang 14.30 in Den Boogaard te Moergestel zal de Bud ding Sound Big Band o.l.v. Piet van Campenhout een concert geven. Dit concert is gratis toegankelijk. wereldberoemde muzikale sprookje van Sergei Prokofiev. Op deze tweede pink sterdag zijn er twee voorstellingen, om 11.00 uur en 13.00 uur. De toegang is 5,- euro. De voorstellingen vinden plaats in het kasteel en zijn toegankelijk voor maxi- De Buddin~ Sound Band is sinds de oprichting, al bijna zo’n 30 jaar gele- PAGINA 7 zeer succesvol geworden. Prokofiev schreef het stuk in opdracht van een jeugdtheater in Moskou. De muziek moest simpel en verstaanbaar zijn, en dus aantrekkelijk voor kinde ren, maar ook voor communistische idealisten. Prokofiev, wonderkind en enfant terrible, heeft het stuk wellicht geschreven met een spottende onder toon. Desalniettemin is het een groot succes geworden en heeft het inmid dels de status van klassieker voor jong en oud. maal 50 personen per voorstelling. Carole Vos, bewoonster van het oude kasteel 1303), vertelt het verhaal van de Russische jongen die tegen de wil van zijn opa de tuin verlaat en geconfron teerd wordt met een wolf. Zelfs met je ogen dicht is het verhaal voor te stellen, dankzij de bijzondere manier waarop Prokofiev de figuren wist te vertalen naar de specifieke klan ken van instrumenten. Het zijn de muzikanten uit de oplei- dingsafdeling van Het Oisterwijks Or kest die deze bijzondere compositie spe len. Dit ensemble staat o.l.v. Hein van Mol en is samengesteld uit muzikanten die aan het begin van hun muzikale carrière staan. Het ensemble dient als opmaat voor het ‘grote’ orkest. Ook hiermee toont Het Oisterwijks Orkest dat het meer is dan muziek. Carole Vos leverde journalistiek werk voor kranten en tijdschriften en is au teur van diverse boeken, gedichten, lied teksten en kleine theaterstukken voor jong en oud. Zij put haar inspiratie uit de omgeving en het kasteel Nemerlaer dat ze sinds 1967 bewoont. Met haar verhalen-rondleidingen werkt Carole voor de stichting die zorg draagt voor het behoud en restauratie van het kas teel. Peter en de wolf is een muzikaal sprook je van Sergei Prokofiev voor spreek stem en orkest. Het stuk ging in 1936 in Moskou in première en is wereldwijd -ti Het is tijd voor de Rabobank.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2009 | | pagina 7