I VAN ALPHEN Vermeer Installatie Buurtsport van start in Oisterwijk en Moergestel Oproep verkeersregelaars Win nu een ontbijt voor 2 personen! Stichting Oisterwijk Wereldwijd Stadswandeling KBO-Brabant Oecumenische Pinksterviering: 31 mei Jaarlijkse donateursactie ’Gemengde Zangvereniging Crescendo’ I Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl 4 JUNI EUROPESE VERKIEZINGEN. STEM CDA! Doet u ook mee? Doet iTrnet ons mee? LOODGIETER- EN VERWARMINGS- WERKZAAMHEDEN - Riool - Water - Gas - Sanitair - C.V. - Zink AUTOSCHA DES GEEF ELKAAR DE HAND! PAGINA 3 e-mail: gerrit-jan.vermeer@hetnet.nl M V Adres: Pc plaats: Tel. e-mail: Geb. datum: EUROGARANTBEDRUF Ik wil al 'elkomstgeschen Al ruim 4 jaar is Van Alphen Autoschades B.V gevestigd aan de autoboulevard van Tilburg, Kraaivenstraat 24. Nieuwsgierig geworden? Kom dan gerust even langs! Hoog tijd voor een frisse wind door het interieur. Er is hard gewerkt om onze receptie een nieuwe look te geven. Het eindresultaat is fantastisch, u kent het niet meer terug. lie Pinkstermarkt op 1 juni op het Dotterveld Dit jaar is het de 11e keer dat de Stichting Oisterwijk Wereldwijd op 2e Pinksterdag een feestelijke informatiemarkt houdt met wereld- i met een grote activiteit in een wijk of op locatie! Lijsttrekker Wim van de Camp De smaak van het CDA, boek met recepten van CDA'ers Gratis een Speciale Editie van het weekblad Elsevier Dat het CDA 5 euro overmaakt aan de Cliniclowns Niets ontvangen Het CDA is een actieve partij met plaats voor jong en oud Wij willen een samenleving werken aan zekerheid Word nu proeflid en maak kans op een gratis ballonvlucht! Pr. Beatrixstraat 24 5066 BC Moergestel Tel. (013) 513 2006 Mobiel: 06 53 67 51 67 Stap in en doe mee. Als lid kunt u meebeslissen over zaken die u direct aangaan Voor slechts 19,95 euro bent u proeflid van het CDA tot januari 2010. Woensdag 3 juni wordt er om 16.00 uur een stadswandeling gehouden in Oisterwijk. De start van de rondleiding is bij het Oude Raad huis midden op de Lind. De rondleiding duurt ongeveer 2 uur en voert de deelnemers door de oude stadskern. De kos ten bedragen 3,- euro per persoon. U hoeft zich van te voren niet aan te melden. U bent van harte welkom! Belangenorganisatie voor senioren Afdeling Moergestel CDA, Antwoordnummer 1700 2501 WB Den Haag -5/ncfc ,1880- Deze week zijn in de gemeente Oisterwijk de Buurtsportactiviteiten van het van liefde en vrede, van tederheid. Een taal die jongerenwerk van start gegaan. Op drie plaatsen in de gemeente kunnen tie ners kosteloos aansluiten bij de activiteiten. De activiteiten worden georgani seerd en begeleid door de jongerenwerkers van jongerencentrum The Base, DORPSWANDELING Donderdag 4 juni hebben wij bij goed weer(!) een dorpswandeling gepland. Maakt u gebruik van een rolstoel, gebruikt u een rollator of wilt u meewandelen? Het kan allemaal. Wij probe ren zoveel mogelijk mensen daarvan te laten genieten. Heeft u geen rolstoel maar wilt u er wel een gebruiken? Laat het ons weten, dan pro beren wij er voor u een te regelen. Wij willen vertrekken om 13.30 uur vanaf de Reuselhof. Onderweg drinken we een kopje koffie of thee en wandelen dan weer terug naar de Reuselhof. Is het 4 juni slecht‘weer, dan verschuift deze wandeling naar donderdag 11 juni. Wilt u naar en van de Reuselhof vervoerd wor den om van daaruit mee te wandelen, laat het ons a.u.b. weten. Wij proberen iets te regelen. Heeft u nog vragen of wilt u ons helpen, dan graag een telefoontje naar: Gina 513 2007 - Jacqueline 513 2523 - Corry 513 3295 of Ricky 513 6086. OPROEP! Zonder extra vrijwilligers kunnen wij dit niet realiseren. Wie wil meehelpen om deze wande ling te doen slagen? Belt u een van ons? Wij zijn er blij mee. Word dan nu proeflid voor 19,95 tot januari 2010! CD 25( Ja, ik word proeflid. Ik wil ook kans maken op een gratis ballonvlucht. Naam: De wekelijkse buurtsportactiviteiten zijn op; - woensdagmiddag van 13.30 tot 15.00 uur in het Willem van der Aa-park (Pannenschuur) - woensdagmiddag van 15.30 tot 17.00 uur aan de Bosstraat (Moergestel) - donderdagmiddag van 15.30 tot 17.00 aan de Kuiperstraat (Waterhoef). Voor meer informatie en/of vragen kunt u terecht bij Sander Pieters, jongerenopbouw werker voor de Twern: sanderpieters@regio.twern.nl We hebben dringend behoefte aan een aantal verkeersregelaars tijdens ons groot- se fietsevenement Moergestel Fietsdorp AA ffl I - dat van 7 t/m 28 juni wordt gehouden. w w* U krijgt op zaterdag 6 juni om 11.00 uur op het Guusplein instructie van de politie. I I v Meldjeaanviainfo@moergestelfietsdorp.nl rijk, vriend en vreemde. Wij vieren dat jongerencentrum Vision en de ambulant jongerenwerkers van de Twern. TPn Ipvpn van dip frPPQt adem wind De buurtsportactiviteiten zijn er op gericht jeugd een leuke vrijetijdsbesteding te bieden in j hun eigen wijk. Daaraan zijn natuurlijk alle 1 voordelen van samen sporten gekoppeld; deel nemers leren samenwerken en -spelen, leren omgaan met regels en het draagt bij aan een gezonde leefstijl. Voor het jongerenwerk is het I daarnaast een prima methode om in contact te komen met jongeren en natuurlijk ook omwo- muziek, kinderspelen, dans en informatie. Dit alles moet natuurlijk gevierd worden met een knallende openingsactie. Van Alphen Autoschades B.V. bezorgt u graag een goede start van de dag. Als u vóór 31 mei 2009 uw auto bij ons laat herstellen ontvangt u gratis een kunststof parkeerschijf met ijskrabber en u maakt kans op een heerlijk ontbijt voor 2 personen. waarin iedereen mee kan doen. Een samenleving waarin respect en fatsoen voor ingrijk zijn. MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 27 MEI 2009 Plaats: Natuurtheater, Aanvang: 12.00 uur. Voorgangers: mw. drs. Lydia Verhagen en Pastor Hans Hageman m.m.v zanggroep Polyfonie, o.l.v. Carol en Toos Donders. Het thema van deze viering is: Ook online? Dit naar aanleiding van de ruis en de spraak verwarring die er vaak is tussen mensen. Ba bylonische spraakverwarring. Online ben je wanneer je verbinding zoekt en verbindende taal spreekt. Dat kun je virtueel doen, maar ook spiritueel. De eerste manier verkennen we, want we willen graag van elkaar horen en elkaar verstaan. En sommige woorden die voor jongeren heel gewoon zijn, zijn dat allerminst voor ouderen. Dat maakt nieuwsgie rig. Het is goed om van elkaar te weten wat je bezighoudt. Oude en jonge mensen hebben elkaar veel te geven en te vertellen. Dat zie je in onze maat schappij misschien niet zo makkelijk meer terug. Maar in de gemeenschap van gelovi ge mensen, hopelijk wel. Daar gaat het over geestelijke verbinding; één van geest zijn. Over die laatste, de spirituele, geestelijke manier van verbinding zoeken gaat het ook in deze viering, want de Geest schenkt mensen aan elkaar en geeft ze de adem waardoor ze hun stem kunnen laten horen. Wij denken er met Pinksteren aan dat de vol gelingen van Jezus weer stem krijgen. Dat ze een grensoverstijgende taal spreken. De taal i ri j iij T7i j: je warm kan maken en inspireren. Een taal die scheidsmuren neerhaalt tussen oud en jong, arm en i we mogen leven van die Geest, adem, wind. Ook plaatselijke verenigingen van culturele minderheden doen mee. Plaats is dit keer het Dotterveld aan de Dotter- straat vlakbij de Burg. Verwielstraat in Oister wijk. Er is dit jaar een grote lokale inbreng. Kinderen van Oisterwijk, zullen enkele demonstraties geven in percussie. Dit hebben zij eerst op school geoefend. Kinderen van het AZC zijn aanwe zig om met leeftijdgenoten mooie dingen te maken. Verder is er om 14.00 uur een demon stratie van de Streetdance groep Desdemonia. Len Copal zal de allerjongsten met haar verha len boeien. Het geheel wordt opgeluisterd met Zuid-Amerikaanse muziek van “Los del Sol”. Op de informatie markt lichten de deelnemen- I de organisaties hun activiteiten toe en op het Wereldterras kunt u met een exotisch hapje en een drankje, waaronder Afrikaans bier, uitrus ten en van het programma genieten. Vanaf 11.00 tot 16.00 uur is iedereen welkom op het Dotterveld aan de Dotterstraat. De toegang is gratis. De komende week zullen onze leden weer langs komen bij onze donateurs. Met uw steun zijn wij bijzonder blij, zeker dit jaar, want Crescendo bestaat op 14 juni a.s. 70 jaar. Namens bestuur en leden willen wij alle dona teurs, die onze vereniging een warm hart toe dragen, danken voor hun geldelijke steun. Zingen...is gezond Kom ons koor verster kendames én heren, laat je stem horen en zet die stap.Kom geheel vrijblijvend eens luisteren tijdens onze repetitie, iedere maandag avond, van 19.30-21.30 uur in de kapel van "Nieuwenhof', Kloosterdreef 2. nenden. De gemeente Oisterwijk heeft een additionele - subsidie verstrekt om de buurtsportactiviteiten goed uit te kunnen voeren. Zo is er nu ruimte om ook in het winterseizoen door te kunnen gaan met sporten en kunnen we nog meer spor ten aan bieden dan vorig jaar. Daarnaast zal een i on jaar een grote lOKaie mureiig. i<muerCii aantal keer uilgepakt worden 3 basisscholen, 1 uit Moergestel en 2 uit arr,viteir in een wiik of on locat Oisterwijk, zullen enkele demonstraties geven c sa zon ft ook?

Weekblad Moergestels Nieuws | 2009 | | pagina 3