OEF! Goud voor Moergestelse Marjetta van Esch F F Jls Audacia nieuws Schoolvoetbal- toernooi 2009 11 PW Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl De Brabantse Schuttersgilden. Gisteren, vandaag en morgen Jamila blij i 2 en 3 mei organiseren De Keistampers hun Internationale Kampinawandeltocht Boxtel Sparen bij de winkel of bedrijf om de hoek voor u en uw vereniging dj] .9.30 14.30 Hb 1 14:00u Roefl-PSV 2 een gouden medaille. deel uitmaakt, echter nog niet alles. De vereni- de Oisterwijkse Vennen. De bepijling bestaat deert met de routebeschrijving. Er zijn een of 1 Koop kaarten en cadeaus op UNICEFSHOP.NL UPliCCf Schoon water voor Jamila! Mooi boek voor Karin tevreden en met een koffer vol gouden medail les terug naar huis. gelegenheid van het 525 jarig bestaan van het St. Jorisgilde, een evenement in het kader van Tilburg2009. Heeft u de voorintekenfolder niet meer? Dan kunt u die downloaden en printen via www.barlandus.nlU vindt de folder onder het kopje 'in voorbereiding’! De voorintekenfolder is ook te verkrijgen bij Drogisterij Kemps, Novy Van Wezel en de Boerenbond in Moergestel. 11.00 10.00 12.00 10.00 10.15 Op zaterdag 9 mei a.s. binden enkele honderden meisjes en jongens van de Moergestelse basisscholen, Hertog-Jan, Graaf van Ursel en Bienekebolders de strijd aan om de titel van schoolvoetbal- kampioen 2009. De wedstrijden vinden plaats op het sportcomplex van Audacia. In 3 leeftijdscategorieën wordt er gevoetbald om het kampioenschap. Voor de groepen 3 /4 zijn Extra vervoer 7 km. Om iedereen van dit natuurgebied te laten De aangesloten ondernemers zullen te herken nen zijn aan een raam of deursticker met het logo van Positoos en staan op www.Positoos.nl Het initiatief voor Positoos wordt voorlopig door meer dan 50 ondernemers ondersteund en het aantal is groeiende. Deze ondernemers wil len het winkelend publiek in de gemeente Ois- terwijk houden en willen daar graag iets tegen over stellen. Daarom worden vanaf 9 mei de consumenten beloond met korting, op de aankopen die bij deze aangesloten ondernemers in de gemeen te Oisterwijk worden gedaan. U heeft de mogelijkheid de pas aan te vragen via www.Positoos.nl Voor het éénmalige bedrag van 4,95 euro zal de pas ook te verkrijgen zijn bij de aangesloten ondernemers. Laatste week voorintekening uniek boekwerk! Een paar weken geleden is in Oisterwijk en Moergestel een voorintekenfolder ver spreid voor dit prachtige omvangrijke boek (256 pagina's full color), met o.a. een terugblik op het Landjuweel 2008. Inschrijven Op de dag zelf aan de start: Jacob Roelands- lyceum, Grote Beemd 3 Boxtel. Vertrek 40 km. tussen 8.00 en 9.00 uur. 30 km. tussen 8.00 en 10.00 uur, 20 km. tussen 8.00 en 12.00 uur. De 7 en 12 km. tussen 9.00 en 14.00 uur. Startbureau sluit om 17.30 uur. Kosten 2.50 leden van erkende wandelbonden ontvangen 0.50 kor ting op vertoon van wandelpas. Alle deelnemers ontvangen een fraaie sticker als herinnering. Verenigingen en groepen vanaf 11 personen ontvangen een extra aandenken. Informatie: F. van Gulik 0411 676558 of www.dekeistampers.nl. Op de slotdag van dit Nationaal kampioen schap kwamen de groepen Age II, met dus Moergestelse inbreng, aan de beurt. De Dokke- laers kwamen op basis van de techniekpunten als 3e de finale in, en na een spannende finale, eindigden ze hier op de hoogste plaats op het erepodium. Dus was er goud voor: Anouk, Lynn, Kim, Karlijn, Marjetta van Esch, Marrit de Kok en Joyce de Graaff. Dat was voor de vereniging waarvan Marjetta er 6 teams ingeschreven, Hertog-jan 3 teams, q Graaf van Ursel 2 teams en Bienekebolders 1 team. De groepen 5/ 6 hebben ook 6 teams, ïo’20 10.00 Omdat ons berichten bereiken dat niet alle inwoners van Moergestel een voorintekenfol der hebben ontvangen, attenderen wij u er graag op dat het deze week uw laatste kans is om te profiteren van de speciale voorinteken- prijs van slechts 27,50, inclusief verzendkos ten. Het boek De Brabantse Schuttersgilden. Giste ren, vandaag en morgen wordt op zondag 28 juni gepresenteerd tijdens de grootse gildefeesten bij ROEF HANDBAL j Uitslagen: MCJ Roef-Avanti 2 3-8; GCJ Roef- Artemis 5-0; MBJ Desk 2-Roef 2 19-8; GDJ ...1-7 J Swift 2-Roef 5-0; DA Blauwwit-Roef 27-7; HA ...2-3 EMM-Roef 23-5; MBJ Tachos 2-Roef 1 7-11. ...0 - 5 Programma 2 mei: ...7 - 2 i MBJ 10.00 uur Roef 2-Elshout 1 ...2 - 3 MCJ 10.00 uur Roef-Dongen 5 ...2 -1 GDJ 10.15 uur Bergeijk-Roef ...4 - 3 GCJ 10.50 uur Roef-HMC .0-19 MBJ 10.50 uur GHV 2-Roef 1.... Zondag 3 mei: 1 HA 10.30 uur Roef-Tornado j 2 00 DA 13.30 uur HVM 2-Roef Hertog-Jan 3 teams, Graaf van Ursel 2 teams en Bienekebolders 1 team. In de groepen 7/8 zijn er 9 teams die voor het kampioenschap gaan, j Hertog-Jan 4 teams, Graaf van Ursel 3 teams en Bienekebolders 2 teams. De wedstrijden voor de groepen 7 en 8 starten om 09.00 uur, de wedstrijden voor de groepen 5/6 en 3/4 star ten om 09.30 uur. De finales staan om 11.30 uur gepland. Natuurlijk hopen wij dat de enthou siaste kinderen die op deze dag hun voetbalkun- sten vertonen door een zeer grote schare oma’s, opa’s, vaders, moeders, ooms, tantes en alle 4 andere belangstellenden aangemoedigd wor- den. Het zal een ware happening worden en natuurlijk hopen we dat het mooi weer is. Graag tot zaterdag 9 mei a.s. op het sportcom plex van Audacia! De Katnpina is onderdeel van Het Groene Woud, een omvangrijk Nationaal Landschap in de driehoek Tilburg, Eindhoven en Den Bosch, waar de buizerd scheert langs de bosrand op zoek naar een lekkere hap. Verder is de stilte hoor baar in de buurt van het Lelie-ven en de Huisvennen. De wandeling U bent van harte welkom om te genieten de natuur. Steeds meer wandelaars weten Boxtel I te vinden, zo ook komen meer Belgische deel nemers, iets waar de Keistampers trots op zijn. Echter zijn er borden geplaatst bij de ingangen van het natuurgebied houdt u daar aan. Ook is roken ten strengste verboden. De organisatie j doet er alles aan om volgend jaar weer terug te - - u j mogen keren in dit unieke gebied. Daar u is uw ging met de meeste punten behaald op de natio- h f nodig; laat mets als dank Dewan- nale kampioenschappen in alle leeftijdsca ego- d’n heel doof de Kam ina en neen, ontvangt een geldprijs. De Dokkelaers j V mochten ook de eerste prijs in ontvangst nemen, R bordjes m en nummer 3 - co~ n. en gingen met een geldprijs van 750,-euro - K - meerdere rusten op de afstanden aanwezig. Ook c - j \t kunt u gebruik maken van het toilet op alle rus- Een prachtig succes dus voor Marjetta. Van twee wandelen ma> r de rou harte proficiat! tes zijn gelijk. HSP ROEF! Zaterdag 2 mei: Hb jun 13:00u Tilburg-Roef! Sb asp 14:00 en 15:00 Tex Town Tigers-Roef! Sb 2: 17:00u Roef!-Bullfighters ...Aanw. 12.00 Hb 2: 18:00u Roefl-Seven Hills ...Vertrek 9.15 Zondag 3 mei: Vertrek 10.15 Sb 1 ll:00u en 12:40u Roef.-Gryphons 10.00 12.15 Op de website svroef.nl en hvroef.nl staan de trainingstijden, weds tri jdschema’s, uitslagen standen enz. U kunt alles bijhouden en is er iets wat je er ook graag op kwijt wilt, kun je altijd -- kinderen die d hun voetbalkun. contact opnemen met onze webmaster Maria 1 0 Oerlemans: oerhoog@home.nl Handbal is altijd raak! been zetten en wachten tot de score zeker is): I 0 - 3. Op slag van rust mocht Pelle Wesel weer eens een doelpunt meepikken: 0-4. Na de treffer van Reeshof werd Audacia toch nog geïnspireerd om de score verder uit te dra gen. In de tweeëndertigste minuut carambo leerde een inzet van Bomba in het doel: 1-5 en in de zevenendertigste minuut werd wissel speler Brian van Lier (broer van keeper Phil) in stelling gebracht: 1 - 6 en even daarna rondde Gijs Outmayer zijn eigen actie af: 1-7. Uitslagen zondag 26 april 2009 SV Reeshof 1 - Audacia 1 Audacia 2 - Viola 2 Audacia 3 - SC Olympus 3 Riel 3 - Audacia 4 Spoordonkse Boys 3 - Audacia 5 Jong Brabant 10 - Audacia 6 Audacia 7 - Nevelo 11 Dames: Audacia - Sarto 2 Programma zondag 4 mei 2009 Audacia 1 - De Bocht’80 1 SC ‘t Zand 5 - Audacia 2 Viola 3 - Audacia 3 Audacia 4 - Sarto 11 Audacia 5 - Beerse Boys 6 Audacia 6 - Desk 7 Sarto 15 - Audacia 7 Dames vrij AUDACIA JEUGD Zaterdag 2 mei Audacia A2 - RWB A2Aanw. 13.30 Audacia BI - Beek Vooruit B2 ....Aanw. 13.30 Audacia Cl - Uno Animo ClAanw. 11.30 BW/Caterp. C4 - Audacia C2...Vertrek 11.45 Audacia C3 - SC ‘t Zand C7 Viola Dl - Audacia Dl Riel F1 - Audacia F2 Kijk voor wijzigingen in het programma regel matig op de site van Audacia. Positoos: binnenkort in Oisterwijk... Op 9 mei 2009 wordt door een groot aantal ondernemers uit de gemeente Oisterwijk het startschot gegeven voor het Positoos spaarprogramma. Wat is Positoos? Met Positoos spaart u snel en eenvoudig hon derden euro’ s per jaar bij de aangesloten onder nemers in uw eigen buurt. U spaart niet alleen voor uzelf, maar ook voor uw vereniging of onder Marjetta van Esch uit Moergestel die zwemt bij de Dokkelaers uit Villa Pardoes. Van iedere 10 Positoos die u .2.-r-2__2-2_ __2„2_O _i in de geschiedenis kwamen de Dokkelaers terug naar huis met op 4 onderdelen uw keuze. Als u niet voor een vereniging kiest, 1 1 dan schenkt 11 Hp/p PnsitnnR aan Villa PurrlnPK Audacia haalt nacompetitie SV Reeshof - Audacia 1 - 7 Met nog één wedstrijd te spelen a.s. zondag thuis tegen De Bocht is Audacia nu al verzek erd van nacompetitie voor nog een promotie- plaats naast kampioen Hilvaria. Afhankelijk van het resultaat van die wedstrijd (belangrijk dus) heeft Audacia het in eigen hand om die nacompetitie in de voordeligste positie te begin nen, namelijk met een thuiswedstrijd. Het zou te ver voeren om hier uitleg over te geven, dat moet trainer Coen Vos maar uitdokteren. De wedstrijd in Tilburg Dat was een klus die nog “even” geklaard moest worden. Reeshof heeft moeite om een represen tatief elftal op de been te krijgen. Het was een mengeling van veteranen en jeugdspelers, maar nu een groep die duidelijk gemotiveerd was om de schade zoveel mogelijk te beperken en zich in hun laatste thuiswedstrijd te revancheren van de nederlagen met dubbele cijfers van de laatste weken. Het uiteindelijke resultaat stemde zelfs tot tevredenheid, zeker omdat er bij een stand van 0 - 4 bij rust er in de twintigste min uut van de tweede helft na lange tijd weer eens gescoord werd (van de Poel: 1 - 4). In de eerste helft kwam Audacia op een gerust stellende regelmatige voorsprong. In de acht ste minuut liep Bomba een voorzet van Johan van Esch binnen: 0 - 1. In de twintigste min uut kopte Johan een voorzet van Rob van der Heijden (ja, hij deed mee) fraai binnen: 0-2. In de eenendertigste minuut liet Bomba weer eens zien op een kunstgrasveld goed uit de voeten te kunnen (mensen op het verkeerde jr Tijdens Nederlandse Kampioenschappen Synchroonzwemmen Op zaterdag en zondag 18 en 19 april vonden de Nationale Kampioenschappen synchroonzwemmen voor meisjes onder 12 jr. (Age I) en meisjes onder 15 jr. (Age II) plaats in zwembad de Hoomse Vaart te Alkmaar. 15 Synchroonzwemsters, waar- Hilvarenbeek, namen deel aan dit kampioenschap, en met succes! Voor het eerst spaart, gaan er 2 Positoos naar de vereniging van dan schenkt u deze Positoos aan Villa Pardoes. Hoe werkt het? Als Positoos-spaarder ont vangt u een persoonlijke spaarpas met chip. Geef bij iedere aankoop uw pas af en de Posi toos worden automatisch bijgeschreven. U ontvangt de korting in de vorm van Positoos en u kunt gebruik maken van speciale acties en aanbiedingen. Met uw Positoos-pas kunt u, indien het saldo toereikend is, ook betalen. 1 PAGINA 7 '•o genieten worden er busjes ingezet om deelne mers op de 7 km. naar en van de Kampina weg te brengen en weer op te halen, zodat de deel nemers de volle 7 km. door dit gebied kunnen bewandelen. Het vervoer is gratis op vertoon van uw startkaart. ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 29 APRIL 2009

Weekblad Moergestels Nieuws | 2009 | | pagina 7