VAN ALPHEN r\ 1 FOCWA D D KORENSCHUUR 7 (^ezelluj cLlcIiIImJ Woning te koop OPEN HUIS zondag 26 april 10.30 tot 13.00 uur Mirlitonfanfare ’De Klomp’ ging op de foto Jubileumfeesten f I Win nu een ontbijt voor 2 personen! 2 Motorclub Moergestel rijdt op zondag 26 april Vierde plaats judovereniging St. Jan i Nieuwe leden steeds welkom T T ode Of bel voor een bezichtiging Jurgen van Ras 06 28 80 43 25 Noortje van Ras 06 23 55 67 60 AUTOS CHADES -sinds 1880 - Ti*>ai VBBCT// MISS,E 1KWZ ONTWIKKELING VREDE Opbrengst Vastenaktie 2009 - Bouwjaar 1999 - Vraagprijs 275.000,- - Moderne woning - I.z.g.st. I hoom TT1 e aprilde vierde prijs gewonnen van het inters- Vervolg van de voorpagina EUROGARANTBEDfttJF gezellige vereni- nBOOGAARD Al ruim 4 jaar is Van Alphen Autoschades B.V gevestigd aan de autoboulevard van Tilburg, Kraaivenstraat 24. Nieuwsgierig geworden? Kom dan gerust even langs! Wereldband (Try Out) Muziek Vrijdag 24 april Aanvang: 20.30 uur Prijs: 18.00 (incl. consumptie) Locatie: Tiliander Petazzi Cabaret Zaterdag 25 april Aanvang: 20.30 uur Prijs: 18.50 (incl. consumptie) Locatie: Den Boogaard Koninginnenacht Muziek Woensdag 29 april Aanvang: 20.30 uur Prijs: 10.00 Locatie: Tiliander Jeroen van Merwijk Cabaret Vrijdag 8 mei Aanvang: 20.30 uur Prijs: 17.50 (incl. consumptie) Locatie: Tiliander Lichtstadrevue Muziek Zaterdag 9 mei Aanvang: 20.30 uur Prijs: 22.00 (incl. consumptie) Locatie: Tiliander Theaters Oisterwijk Moergestel T Tiliander B Den Boogaard Hoog tijd voor een frisse wind door het interieur. Er is hard gewerkt om onze receptie een nieuwe look te geven. Het eindresultaat is fantastisch, u kent het niet meer terug. Op zondag 26 april 2009 gaan we weer onze eer ste motorrit van het jaar rijden. We starten van uit café ’t Centrum voor een tocht van plm. 225 km. (100 plus 125 km). Tussen 10 en 11 uur starten we in zelf samen gestelde groepjes om tussen 12.30 en 13.30 uur weer samen te komen om de inwendige mens te versterken. Als we weer wat op krachten gekomen zijn kunnen we vertrekken voor het tweede deel van de route. In beide rondjes is het mogelijk om een extra pauze in te lassen al naar gelang daar behoefte aan is. Aanmelden (kosten 2 euro p.p.) bij Pieter van der Steen, 513 1976 of p.vdsteen@zonnet.nl Kassa open vanaf 1 uur voor aanvang van de voorstelling en in Tiliander open op vrijdagen van 18.00 tot 20.30 uur Nu reserveren: 013 - 521 7220 www.theatersoisterwijkmoergestel.com cultuurcentrum^ Tijdens de bliksemaktie in de Goede Week voor Pasen, 6-10 april jl, is er door 40 vrij willigers gecollecteerd voor het Vastenaktie- project van 2009, t.w.: Chittagong Hill Tracts van Caritas Bangladesh. In totaal is 3896,- euro opgehaald. Dit is inclusief de machtigingen en de collectebus in de kerk. De gehele opbrengst zal ten goede komen aan het project in Ghana. De M.O.V.-groep dankt alle mensen die een bijdrage hebben geleverd om tot dit bedrag te komen. Ook dankt zij alle vrijwillige collectan ten voor hun belangeloze inzet. M.O.V.-groep Moergestel Theatergids 2009-2010 Presentatie theaterseizoen 2009-2010 Door Karin Bruers Met gastoptredens cabaret/muziek Zaterdag 2 mei Aanvang: 20.30 uur Entree: Gratis (reserveren noodzakelijk) Locatie: Tiliander Mirlitonfanfare ‘De Klomp’ werd opgericht op 6 september 1938. Na een aanvankelijke periode van stilzwijgen werd de vereniging in 1994 letterlijk nieuw leven ingeblazen bij gelegenheid van de herdenking dat Moerges tel 50 jaar eerder werd bevrijd uit handen van de Duitse bezetter. Die gedenkwaardige zondag werd een bevrijdingsoptocht gehou den waaraan ook mirliotonfanfare ‘De Klomp’ eniging deussone uit Diesen. Ook als individu ele judoka’s behaalden de judoka’s van St. Jan mooie prijzen. Zo waren er eerste plaatsen voor Lars van de Bruggen, Ties van Gestel, Paul Beele, Koen Postelmans en Jan de Laat. Een 2e plaats voor Jaap de Groot, Rutger de Jong, Paul van Geloven, Stijn Pijnenburg, Nina van de Heuvel en Pieter van Gils. Een 3e plaats voor Robin Hoeven, Tom van de Bruggen, Maxim van de Bijgaard, en Yoran Mulder. Een 4e plaats den ze op tijdens het Reuzenfestival in Tilburg en op zondag 30 augustus zijn ze te zien op het terras bij Mieke Vingerhoets aan de Oude Grintweg in Oirschot. Wie nog op zoek is naar een t ging, mag zich melden bij Rinus Denissen, tel. 513 2359. Op de foto (onderste rij) v.l.n.r.: Mark van Doelen, y judovereniging »t. jan neen op zonaag iv Jr f colaire judotoernooi in Diessen. Tijdens dit HOLLANDSE MIDDAG De Hollandse Middag vormt het slot van dit bijzondere evenement Hier treden enkele topar tiesten op. Zo staat Frank Smeekens bekend als een echte sfeermaker. Ook Henry Huismans heeft heel wat groepen mensen in de polonai se gekregen. Andere topacts van deze middag/ avond zijn Jack Elmondo, Martijn Geboers, Jurgen Leijten en niet te vergeten Jack van Raamsdonk. Het weekend begint op vrijdagmiddag 8 mei met een speciaal progamma voor de senioren, waar iedereen welkom is. Die avond is er een receptie voor iedereen die de familie Rijnen de hand wil schudden, gevolgd door een soort reünie voor iedereen die iets met 't Draaiboom- pje heeft (gehad). Op zaterdag is er een specta culaire disco-avond met een surprise-act van een artiest van internationale allure. Voor meer informatie en het overige pro gramma: www.draaiboompje.nl Wilt u Mirlitonfanfare ‘De Klomp’ aan het werk zien en horen? Op zondag 17 mei tre- deelnam. Diverse personen van de buurtver eniging van de Oisterwijkseweg hadden de Jan van Laarhoven, Jan Jansen, Bert van Dartel, accordeonist Kees van Boxtel, Dolf Hendriks, Frans Bierings, Arie op ‘t Hoog. Ton van Boxtel en Theo Roosen. Middelste rij: Kees van Elderen, Martin van de Wouw, Ron Siteur, Hans Kerkhof, Johan van Daelen, William Kastelijn, Jan Oerlemans, Ban de Kort, Jan van Elderen, Rien Schoenmakers, Henk Steijger, Rinus Denissen en Bart Trompenaars. Achterste rij: Wim Kastelijn, Jos Denissen, Marco van Zon, Thom Roovers, Jan Schoones, Hans op ’t Hoog, Hein Bruurs, Hans Verheyen en Jan Beerens. Niet op de foto: Mark Doemen en Ties van Engeland. PAGINA 3 voor de judoka’s Stan Adams, Sam Lambrechts, Max Lambrechts, Emma Roozen, Myrthe van de Bruggen, Hessel van de Heuvel, Rob Boo gaards en David de Lange. Judoka’s van harte gefeliciteerd met dit mooie resultaat. Wilt u de judoka’s van Moergestel in actie zien dit kan op zondag 17 mei in sporthal Stokeind, de wedstrijden beginnen daar om 9.00 uur. Op de foto ziet u de judoka’s met hun trainers. ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 22 APRIL 2009 Judovereniging St. Jan heeft op zondag 19 Vdll VIV WIJAaVWVg nauuvu V1V handen ineengeslagen en de wederopstanding van ‘De Klomp’ werd een feit. Op dit moment telt de vereniging 34 leden. Opgericht zoals gezegd in 1938 is het bestuur op dit moment al voorzichting aan het naden ken over het 75-jarige feest dat in 2013 op gepas te wijze gevierd zal worden. toernooi wordt gesteden om de Kees Kools wisselbokaal. Het toernooi werd georganiseerd door judover- Dit alles moet natuurlijk gevierd worden met een knallende openingsactie. Van Alphen Autoschades B.V. bezorgt u graag een goede start van de dag. Als u vóór 31 mei 2009 uw auto bij ons laat herstellen ontvangt u gratis een kunststof oarkeerschijf met ijskrabber en u maakt kans op een heerlijk ontbijt voor 2 personen. il

Weekblad Moergestels Nieuws | 2009 | | pagina 3