65 Kinderen doen hun Eerste Communie 1 AUTOSCHADE? VAN ALPHEN Kinderen basisscholen fietsen mee met Guus Moonen Aphrodite F 2* BRILLEN LENZEN I r/ Zangvereniging Crescendo verzorgt viering a.s. zaterdag i 11 Vlooienmarkt Hilvarenbeek KW j J O f f .a www.pro-moergestel.nl De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen w Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info@schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl De Lind 35a - Oisterwijk 013 - 528 4899 Q Kwets^are groepen r 1 GRATIS HAAL- EN BRENGSERVICE! www.vanalphenautoschades.nl Tel.nr. 013 - 542 1755 AUTOSCHADES - mirte ISSi) Initiatief van Moergestelaar Jack de Laat I.v.m. 70-jarig bestaan 3 Huidverzorgingsinstituut Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 Weekblad voor Moergestel WOENSDAG 15 APRIL 2009 - 34e JAARGANG - Nr. 1516 I W RL F W W A 1 AL RUIM 80 JAAR FIETSPLEZIEU PAN IS Wi De in 1968 geboren Moergestelaar heeft zelf een paar kinderen op basisschool Bienekebolders. Bekijk de video op; kies kwaliteit 4a» •*1 Zaterdagavond 18 april a.s. zal zangvereniging Crescendo de H. Mis van 19.00 uur muzikaal verzorgen ter nagedachtenis aan haar overle den leden. Deze H. Mis is ook ter gelegenheid van het aanstaande 70-jarig jubileum dat op zondag 14 juni zal worden gevierd. Uiteraard komen we daar in de komende weken nog op terug. Graag nodigen we u uit voor de viering van a.s. zaterdag en hopen u te mogen begroeten. vindt hij de kans om kinderen van alle drie de kernen met elkaar samen op te laten trekken. In navolging van het goede voorbeeld dat met de drie reuzen is gegeven, ligt bij de tweede edi tie van Moergestel fietsdorp de nadruk ook nadrukkelijk op samenwerking tussen inwo ners van de drie kernen die samen de gemeen te Oisterwijk vormen. Jack de Laat is beroepsmilitair. Hij geeft als professional leiding aan een compagnie van 110 vrouwen en mannen van de Nationale Reserve. Dat zijn burgers die worden inge zet tijdens calamiteiten, zoals tijdens de over stromingen in het rivierengebied een paar jaar geleden. Vorig jaar was hij geregeld te zien op het St.-Jansplein tijdens de eerste Moergestel Fietsdorp. Dit evenement heeft hem toen zeer gegrepen, zoals overigens zoveel andere inwoners van Moergestel. Wat Jack de Laat nu aan het organiseren is, is een zo groot mogelijk aantal basisschoolkin deren dat het - inmiddels befaamde - Rondje Guus fietst. Het streven is om de naar ver wachting honderden kinderen dit rondje te laten fietsen op de eerste vrijdagmiddag van Moergestel Fietsdorp. Er wordt gefietst onder leiding van ouders en leerkrachten. Jack de Laat ziet al een honderden meters lange sliert fietsende kinderen voor zich. Behalve aan het enthousiast krijgen van de scholen in Moerges tel, Oisterwijk en Haghorst, werkt hij ook aan de sponsoring van een stel leuke prijzen. Hij zorgt dat de kinderfietshappening een plaats je krijgt in het Gèèsels Recordboek. Zaterdag 18 en zondag 19 april vindt de jaar lijkse vlooienmarkt van Harmonie Concordia uit Hilvarenbeek weer plaats. Beide dagen van 11.00 tot 16.00 uur. De markt vindt plaats op het schoolplein van de Biedonk(achter de Hispohal).Dit terrein is voor iedereen gemakkelijk bereikbaar en er is voldoende parkeergelegenheid in de directe omgeving. De verkoop van de spullen wordt uitsluitend verricht door mensen van Concordia. Geen handelaren, dus de kans op een buitenkansje of een koopje is zeker aanwezig. Verzamelaars en snuffelaars kunnen op de markt praktisch alles van hun gading vinden. Diverse kramen met antiek en curiosa, een enorme partij speel goed en boekenkleding, uitstekend bruikba re huishoudelijke en tuinartikelen, elektroni ca etc etc. En er is een aantal extra’s! De entree bedraagt 2,- (kinderen tot 12 jaar gra tis) munie: Roos Adan, Mart Bakkers, Julia Bertens, Floor Coppens, Karlijn Cornelis, Nienke van Dal, Joep Denissen, Anne van Dijck, Dide van Dijck, Ruben van Elderen, Annika Op ’t Hoog, Janneke Op ’t Hoog, Niels Janssen, Meggie Kennes, Joep Ketelaars, Juul Ketelaars, Jens Korzilius, Matz van Noesel, Pleun van Noesel, Stijn Peeters, Lodewijk Pauwels, Evelien Roozen, Sam Rijnen, Wendy Rijnen, Danique Swinkels, Pepijn Theeuwes, Daan van Tilburg, Lotte Timmermans, Evi Veeke, Isez Veeke, Charlotte Verkooijen, Juul Vermeer en Jennifer Viellevoije. ze achter de rug om te komen tot deze éne speciale dag. Tijdens de twee vieringen zal het thema "Gods Grootste Geschenk" cen traal staan. Ouders, broers, zusjes, opa’s en oma’s, ooms en tantes, overige familieleden, vrienden, parochi anen; iedereen is van harte welkom om deze vieringen bij te wonen. Om 9.30 uur doen hun Eerste Heilige Com munie: Bart van Aarle, Morris Brok, Thijn de Om 11.30 uur doen hun Eerste Heilige Com- a.s. Zondag 19 april doen 65 Moergestelse Brouwer, Isa van Elderen, Jeske Embregts, kinderen hun Eerste Heilige Heilige Com- Marieke van Erp, Jochem Fonken, Inge van munie. Maanden van voorbereiding hebben Gerven, Pauline Hoefnagels, Gitte van Hoof, -j-i-j___ aMaaike Op ’t Hoog, Julia Horsten, Dirk van Ierland, Bram van Ierland, Rick van lersel, Stijn van lersel, Dennis Juresic, Tom van Kempen, Maxim Kennis, Marieke Kluitmans, Rick Linkels, Lotte Kools, Sam Mouthaan, Estelle Romijn, Lieke Schepens, Maud Smits, Tessa Smits, Robin Tekath, Julian Verhuist, Femke Vermeulen, Annabel Verspeek en Kiki Verwey. Jack de Laat organiseert een Rondje Guus voor alle basisschoolkinderen van Moergestel, Oisterwijk, Heukelom en Haghorst. Aan het enthousiasme van leerlingen van basisschool Bienekebolders in Moergestel (foto) zal het niet liggen. Tijdens de tweede editie van Moergestel Fietsdorp waarvoor Guus Moonen weer een uitzonderlijke fietsprestatie gaat leveren, fietsen honderden basisschoolkin deren uit Moergestel, Oisterwijk en Heukelom én Haghorst een rondje met hem mee. Dat organiseert Jack de Laat uit Moergestel. Rond Pasen bezoekt hij alle basisscholen. “Iedereen reageert enthousiast”, aldus Jack de Laat. Was dat zijn eerste inspiratie om dit unieke kin derfietsevenement op te zetten, belangrijker Uitgave en redactie: Buro ‘76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871, e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur

Weekblad Moergestels Nieuws | 2009 | | pagina 1