Nu ook AED in Den Boogaard Oranjecomité Moergestel ^fl VAN ALPHEN AA I Aphrodite WDI Jubileum familie Rijnen met grandioos feestweekend Aphrodite F 1 Win nu een ontbijt voor 2 personen! Inleveren kopij i.v.m. Pasen De Koninginnedag- viering in Moergestel is ondertussen een evenement geworden dat steeds dieper verankerd is in het rijtje tradi tionele Moergestelse feesten. Weer of geen weer, ook dit jaar zal er voor en door de Moer gestelse bevolking weer ‘n spectaculair feest worden neergezet! Speciale vieringen voor kinderen Weekblad voor Moergestel WOENSDAG 8 APRIL 2009 - 34e JAARGANG - Nr. 1515 Al ruim 4 jaar is Van Alphen Autoschades B.V gevestigd aan de autoboulevard van Tilburg, Kraaivenstraat 24. Nieuwsgierig geworden? Kom dan gerust even langs! I.v.m. Pasen zijn de sluitingstijden voor het insturen van kopij deze week aangepast. Voor de krant die op woensdag 15 april ver schijnt kunnen de ’normale' teksten inge leverd worden tot a.s. vrijdag 12.00 uur. De advertenties moeten vrijdagavond om 18.00 uur binnen zijn (evt. later uitdruk kelijk in overleg: 06 518 355 07). Gewone redactionele teksten die later wor den aangeleverd dan vrijdag 12.00 uur wor den automatisch doorgeschoven naar ’n week later en zullen dus niet kunnen ver schijnen in de krant van 15 april. Hoog tijd voor een frisse wind door het interieur. Er is hard gewerkt om onze receptie een nieuwe look te geven. Het eindresultaat is fantastisch, u kent het niet meer terug. Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info@schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl AUTO SCHAD ES -dnrts 1880 - je doel te schieten. De gehele dag zal er een klimwand opgesteld staan voor de jeugd. Naast al deze nieuwe activiteiten hebben we ook weer enkele “oude” vertrouwde dingen op het programma staan, zoals de ballonnenwedstrijd, de spelenkermis, de bingo en natuurlijk de bekende Oranjefietstocht. De prijsuitreiking van de fietstocht wordt dit jaar verzorgd door wel een héél bekende Moergestelse fietser... Ook aan de muziek is gedacht! Dit jaar zal een spetterend Salsaoptreden ervoor zorgen dat bij iedereen de voetjes van de vloer gaan. Later in de middag zal een bekende zanger zorgen voor feestmuziek voor groot en klein. Wegens groot succes van vorig jaar zal de band Cover express vanaf 17.00 uur weer voor een spette rend optreden zorgen. Voor de inwendige mens wordt natuurlijk ook gezorgd deze dag. Genoeg redenen dus om op Koninginnedag naar het St. Jansplein te ko men! Wij hebben er in elk geval weer zin in! Helaas zal er dit jaar geen skeelertocht geor ganiseerd worden. We willen schaatsclub “De Vennen” van harte bedanken voor de fantas tische samenwerking van de afgelopen jaren. Heeft u zich al ingeschreven om als vrijwil liger uw steentje bij te dragen op deze dag, voor één of enkele uurtjes? We hebben nog steeds “hulpjes voor Bea” nodig dus aarzel niet en bel naar: Emilie Dieduksman 513 3436, Lucille Stevens 5361838, of Brigitte van Gisbergen 513 3837. Tot 30 april! Het Oranjecomité: Emilie, Lucille, Angeline, Erik, Miel, Eva, Paul, Miriam, Brigitte en Dorris. Huidverzorgingsinstituut zorgt daarom voor een geweldige middag met veel leuke spelletjes en klimtoestellen voor de kinderen. Verder zijn er ondermeer een spring kussen en toveren schminkers je om tot wat je ook maar wilt zijn. DISCO-AVOND Op zaterdagavond is er een disco-avond voor iedereen van 16 jaar en ouder. Legitimatie is daarom verplicht. Tijdens deze avond is er een optreden van een surprise-act van internatio nale allure. Dj Arnold verzorgt de rest van de avond de muziek. De kaarten voor dit evene ment kosten in de voorverkoop 5 euro, inclu sief drie consumptiebonnen. De entree op de avond zelf is ook 5 euro, maar dan zonder con sumptiebonnen. FAMILIEDAG Zondag 10 mei is een dag voor de hele fami lie. Zo is er niet alleen een springkussen en schminkhoek voor de allerkleinsten, ook is er een spectaculair sport- en spellencircuit. De deelnemers binden de strijd met elkaar aan bij onder meer het quad-racen, levend tafelvoet bal en levend Twister. Teams, bestaande uit zes personen (minimum leeftijd 12 jaar), kun nen zich hiervoor nog aanmelden. Het aan meldformulier is verkrijgbaar bij 't Draaiboom- Pje. Het feestweekend wordt zondag om 17 afge sloten met een Hollandse middag. Hier treden een zestal artiesten op: Jack Elmondo, Henry Huismans, Martijn Geboers, Jurgen Leijten, Jack van Raamsdonk en Frank Smeekens. Het weekend van 8,9 en 10 mei belooft een geweldig weekend te worden. Het is dan ook zeker de moeite om deze data alvast vrij te houden in de agenda. 125 Jaar T)raaiboompje’ Partyboerderij 't Draaiboompje is al vanaf 1884 in handen van de familie Rijnen. Dit 125-jarig jubileum is voor de eigenaren Jan en Harriëtte, de vijfde generatie Rijnen, reden voor een groots feestweekend. Op 8, 9 en 10 mei is het feest voor groot en klein. SENIORENMIDDAG Vrijdagmiddag 8 mei is ingeruimd voor alle Moergestelnaren van 55 jaar en ouder. Tijdens deze gezellige middag treden twee sauwelaars op en is er een quiz, waarbij de kennis over 'vruuger' weer volop stof tot bijbuurten geeft. Als klap op de vuurpijl is er deze middag ook een spectaculair optreden van De Alpen jagers! RECEPTIE EN FEESTAVOND De vrijdagavond begint om 19:30 met een receptie. Iedereen die 't Draaiboompje een warm hart toedraagt is daarbij welkom en kan de familie Rijnen de hand schudden. Helaas is het onmogelijk om hiervoor iedereen per soonlijk uit te nodigen. Iedereen die een band met 't Draaiboompje had en/of heeft, is bij deze uitgenodigd. Voor deze soort reunie zijn ook alle mensen van buiten Moergestel wel kom. Wie buitendorpse Draaiboomgangers kent, mag ze voor dit evenement uitnodigen. Om 22 uur volgt een ouderwets gezellige feestavond. Deze avond is speciaal bedoeld voor verenigingen, maar ook hier zijn alle 'draaigangers' van nu en vroeger van harte welkom. Daarbij zijn ook prijzen voor con sumpties met 1,25 euro van historisch niveau. Deze avond zijn er optredens van een aan tal toppers uit de afgelopen 25 jaar Artiesten gala. De overige muziek op deze avond is in handen van Dj Arnold. KIDS-MIDDAG De zaterdagmiddag, 9 mei, is speciaal inge richt voor de kleintjes. Dan bezoekt name lijk de Nickelodeon Supertruck't Draaiboom pje. Nickeodeon is natuurlijk bekend van Spon gebob, Dora en Maanman Jim. De supertruck H n m Schoolstraat 5 in MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 4 Er staat dit jaar weer veel te gebeuren, de voor bereidingen zijn al in volle gang. We willen graag al iets verklappen over alle activiteiten die op het St. Jansplein plaats zullen vinden. Nieuw dit jaar is dat er naast het Panna-voet- baltoernooi ook een hockeytoernooi georgani seerd zal worden. De toernooitjes zijn voor de jeugd tussen 5 en 13 jaar. Kinderen kunnen zich in teams van 3 personen (jongens en meisjes gemengd) inschrijven. De inschrijving zal plaatsvinden op de dag zelf! Dit in tegenstel ling tot vorig jaar, want toen was er de moge lijkheid om vooraf al in te schrijven. Ook zal er een voorstelling zijn van onze eigen judovereniging St. Jan. Er is de moge lijkheid om een spelletje dart te spelen en je kunt je uitleven met spijkerslaan en Kop van Jut. Er komen bierfietsen en er is de moge lijkheid om spijkerbroek te hangen of een pot- Vl.n.r.: Petra van Nuenen, namens Stichting Gezondheid en Welzijn Moergestel, KBO-voorzitter Noud Smits en Boogaard-directeur Frans de Bruijn. Petra van Nuenen-Hoffmans van Stichting Gezondheid en Welzijn Moergestel heeft op don derdag 2 april jl. aan directeur Frans de Bruijn een AED heartsave-machine voor gebruik in Den Boogaard overhandigd. Daarmee werd zijn verzoek, via welwillende hulp van KBO- voorzitter Noud Smits, ingewilligd. Zowel personeel als KBO-vrijwilligers, alsmede dage lijkse gebruikers krijgen binnenkort de kans om voor een opleiding in te schrijven. Met nadruk wijst de Stichting er op dat de machine er is voor alle Moergestelnaren. Dus ook bij grote evenementen op het plein kan daarvan gebruik gemaakt worden. Vier de paasdagen met ons mee! Op vrijdag 10 april wordt om 15.00 uur, spe ciaal voor kinderen, de kruisweg verteld. De zang wordt verzorgd door de St. Janszangertjes. Op zaterdag 11 april wordt (dit jaar voor het eerst!) voor de kinderen in de peuter- en kleu terleeftijd, een peuter- en kleuterviering gehou den om 16.00 uur. Deze zal max:. 20 minuten duren. Daarna is het paaseieren zoeken in het parochiecentrum. Ook op zaterdag 11 april, maar dan om 19.00 uur, is er een speciale kindvriendelijke paas wake voor gezinnen. De kinderen mogen dan een flesje/kruikje gevuld met (schoon!) water meenemen naar de kerk. De zang wordt ver zorgd door Inspiration. Van harte welkom. Dit alles moet natuurlijk gevierd worden met een knallende openingsactie. Van Alphen Autoschades B.V. bezorgt u graag een goede start van de dag. Als u vóór 31 mei 2009 uw auto bij ons laat herstellen ontvangt u gratis een kunststof oarkeerschijf met ijskrabber en u maakt kans op een heerlijk ontbijt voor 2 personen. me EUROGARANTBEDRIJF oeraeste Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013)513 2268, Fax (013) 513 2871, e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 uur AL RUIN 80 JAAR F IETS PLEZIER y >5

Weekblad Moergestels Nieuws | 2009 | | pagina 1