smart PULS KBO Busreis op 19 juni 2009 Appatanaa S H H 'H H Oranjecomité Moergestel ’De jeugd van tegenwoordig’ L BEL NI J Europrof houdt op dinsdag 31 maart om 13.00 uur een Restaurantproject. U kunt voor een 3-gangen keuzemenu reserveren. Schoonheidssalon Apparanza organiseert 9 april een demonstratiedag KBO-Brabant Even voorstellen... J schoonheidssalon ll.w Moergestel qem. Oisterwijk I •I* •y. Bij het maken van een afspraak op 9 april krijgt u namelijk 50 korting op de le behandeling! Tel.: 06 -13 27 38 93 Afdeling Moergestel Mooie tuin in Moergestel zoekt m/v voor onderhoud Vindt u het leuk om onze tuin mooi te houden en wilt u daar ca. 4 uur per week de tijd voor nemen, dan bent u onze man! Mooie bijverdienste voor een AOW-er. II FIETSEN «■r Z, ;^.«l Voor eerste keer tijdens Fietsdorp Moergestel in juni Moergestel krijgt fietsvierdaagse 50 jaar! En nog geen grijs haar. Gefeliciteerd Jeanne Perry, Anneke, Wesley, Amber, Kelly, Irma, Christy en Peter o PARTNERSHIP IN OPLEIDINGEN Prijs: 10,- p.p. (excl. drank) Ontdek de nieuwste wijze van behandelen op het gebied van duurzaam ontharen - huidverjonging Smartpuls CMP (Constant Multi Puls) is een methode die door lichtimpulsen de haargroei duurzaam doet verdwijnen; de methode is nagenoeg pijnloos en snel. Elk lichaamsdeel kan met CMP behandeld worden. Het team van Schoonheids-/pedicuresalon APPARANZA Lathouwer 15b, 5066 GH Moergestel Bij deze wil ik me graag voorstellen. Ik ben Brigitte van Gisbergen, 41 jaar oud. Ik ben getrouwd met Pieter van Gisbergen en we heb ben 3 kinderen. Samen zijn we werkzaam bij ons eigen architectenburo in Moergestel. Vanaf dit jaar ga ik me mee inzetten voor het Oran jecomité, omdat ik de koninginnedagviering een van de leukste activiteiten vind voor de kinde ren in Moergestel. En daar wil ik graag een bij drage aan leveren. Dit jaar belooft het weer een fantastische dag te worden op 30 april! De komende weken zullen jullie hier meer van horen. Tilburgseweg 54 5066 BV Moergestel tel. (013) 513 2265 europrof@hetnet.nl www.europrof.nl Het reisdoel: Boottocht op De Linge en een bezoek aan Kinderdijk. Een afwisselende dagtochj met een boottocht over één van de mooiste rivieren van Nederland: de Linge. In de namiddag bezoeken we de wereldberoemde molens van Kinderdijk. De 19 stoere windmolens werden hier omstreeks 1700 gebouwd. De molens moesten het overtollige water uit de polders wegmalen naar de hoger gelegen afwa- teringskanalen. PROGRAMMA Vertrek vrijdag 19 juni 2009 om 08.15 uur vanaf het St. Jansplein. In de ochtend rijden we via Arkel naar Leerdam, waar we aan boord gaan voor een tocht over het Heeft u interesse? Kom dan DONDERDAG 9 APRIL vrijblijvend een kijkje nemen. U krijgt deze dag gratis advies van een specialist en kunt tevens profiteren van een aantrekkelijke AANBIEDING: Om ervoor te zorgen dat u voldoende persoonlijke aandacht krijgt op deze demonstratiedag is het verstandig vooraf een afspraak te maken. Email: info@apparanza.nl of kijk op: www.apparanza.nl ontharing huidverjonging Belangenorganisatie voor senioren De winter is weer voorbij. We zijn vaak wezen wandelen en nu wordt het weer tijd om de fiets ter hand te nemen.We zijn voornemens om 6 april te starten met het fietsseizoen. Degene die graag mee gaan worden om 13.30 uur ver wacht op de hoek Raadhuisstraat-Kloosterlaan (St. Jansplein). Bij voorbaat heel veel fietsple- zier. Lies en Diny. organiseert het evenement samen met Mart Zweerts en Jules de Greef. De laatste twee zijn Oisterwijkers. Zweerts zit namens de Oisterwijkse middenstanders in SPOT. De Greef verhuist binnenkort naar Moergestel. Tijdens Moergestel Fietsdorp worden weer tal rijke evenementen georganiseerd. De werk groep onder voorzitterschap van Jan Vriens probeert zoveel mogelijk van deze evenemen ten een structureel karakter te geven. Zulke evenementen moeten los van Fietsdorp in de toekomst een zelfstandig bestaan kunnen lei den. Een geslaagd voorbeeld van dit streven is Moergestel Zingt. Dit werd vorig jaar voor de eerste keer tijdens Fietsdorp door WieKent- De drie organisatoren van de fietsvierdaagse zijn van links naar rechts Mart Zweerts, Jules de Greef en Jan van Gils. PAGINA 3 Oisterwijk ook kans van slagen heeft. Er is veel mooie natuur. Er zijn veel goede fietsvoorzie- ningen. Er wordt samengewerkt door sterke organisaties. Ook de Oisterwijkse WV parti cipeert. De deelnemers kunnen kiezen uit rou tes van 35 en 60 kilometer. Deelnameboekjes en routes zijn verkrijgbaar op het Moergestelse Sint Jansplein. Onderweg worden stempels vergaard. Deze geven na afloop recht op een medaille. De reiscommissie van SWO en KBO-Moergestel is erin geslaagd om ook voor dit jaar een zeer aantrekkelijke bustocht inclusief boottocht te organiseren die, zo verwachten wij, iedereen zal aanspreken. Deelname is mogelijk voor alle seni oren. pittoreske riviertje de Linge. Genietend van een kopje koffie met gebak kunt u aan boord het mooie landschap langs deze rivier bewon deren. U ziet eeuwenoude stadjes met monu mentale gebouwen en u heeft prachtig uitzicht op de vele fruitboomgaarden die deze streek kent. Na de boottocht gaan we lunchen in Ameide. In de middag maken we een mooie tocht door het Vijfherenland en rijden via de Lekdijk langs Groot Ammers met zijn ooievaarsdorp naar Kinderdijk. Hier heeft u een consump- tie-stop en kunt u over de dijk langs de molens wandelen. Ter afsluiting gaan we genieten van een heerlijk diner, in de “Gouden Leeuw” in Terheijden, waar we voor u hebben gere serveerd. We verwachten om 21.00 uur weer te arriveren op het St. Jansplein. Tijdens deze daguitstap krijgt u: 2 kopjes kof fie met gebak, Een boottocht over de Linge, Een koffietafel, Het afsluitend diner, Vervoer per moderne touringcar. De kosten voor deze prachtige reis hebben we beperkt kunnen houden op 49,00 euro p.p. en moet (liefst gepast) voldaan worden bij de aan melding. U kunt zich aanmelden bij: Corry Hurkmans- Janssen, Hogenackerstraat 1; Mieke van de Ven, Rootven 65 of Kees temmens, De Stappert 89. Meld U snel aan want vol is vol! Bewaar dit artikel, dan heeft u later de reis beschrijving bij de hand. Op 30 maart is er voor de 2e keer het PrO- plein Het thema is ‘De jeugd van tegenwoor dig’. De bijeenkomst vindt plaats in een aan gepaste omgeving, nl. Café ‘t Centrum. We beginnen om 20.45 uur. Jongeren en gasten zullen aan de hand van stel lingen met elkaar in discussie gaan over onder werpen die jongeren in Oisterwijk en Moerges tel aangaan. Zaken als ‘er is niets te doen voor de jeugd in Oisterwijk en Moergestel, het nut van subsidie voor jongerenactiviteiten, de rol van de gemeente in het jongerenbeleid, de nega tieve beeldvorming over jongeren en commer ciële jongerenactiviteiten zullen zeker aan de orde komen. Als gasten zullen aanwezig zijn: Sanne van den Hoven van de Stichting Bourgondiërs, Frans Mönchen van jongerencentrum The Base, Jan- Hein de Brouwer van café ‘De Brouwer’ en Joop van Hezik, wethouder van Oisterwijk. PrO nodigt alle jongeren uit Oisterwijk en Moergestel uit aan deze discussie deel te nemen en op deze wijze invloed uit te oefenen. Doel van de avond is van jongeren te horen hoe zij tegen activiteiten van en voor jongeren in Oisterwijk en Moergestel aankijken en hoe wij zigingen, cq. verbeteringen kunnen worden gerealiseerd. Contactpersoon voor deze avond is Ruud van der Star, 06-22 55 9 432. MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 25 MAART 2009 In Moergestel wordt van maandag 22 juni tot en met donderdag 25 juni voor de eerste keer een fietsvierdaagse gehouden. Dit nieuwe evenement maakt deel uit van Moergestel Fietsdorp dat voor de tweede keer wordt gehouden in de laatste .drie weken van juni. De fietsvierdaagse moet een structureel karakter krijgen; het ligt in de bedoeling om er een steeds terugkerend fietsevenement van te maken. Alle vier de dagen wordt op het Sint Jansplein in Moergestel gestart. De routes worden zo samengesteld dat de deelnemers de gehele gemeente Oisterwijk doorkruisen. Het is nadrukkelijk de bedoeling om door middel van dit evenement de verbondenheid tussen de drie kernen Moergestel, Heukelom en Oisterwijk te versterken. Bij de organisatie is dan ook SPOT betrok ken. SPOT staat voor ‘Stichting Promotie Oisterwijk in de Toekomst’. De stichting tim mert aan de weg onder de slogan ‘Oisterwijk Parel in het Groen’. Vanuit Moergestel Fietsdorp wordt de fietsvierdaagse getrok ken door Moergestelaar Jan van Gils. Hij Kunst georganiseerd. Dit was zo’n groot suc ces, dat Moergestel Zingt ook dit jaar weer wordt gehouden. Fietsvierdaagses zijn een bekend fenomeen. Een zeer populaire speelt zich af in Drenthe. Dichterbijhuis zijn de fietsvierdaages van Helvoirt en Tilburg publiekstrekkers. De orga nisatie van Moergestel Fietsdorp is stellig van mening dat zo’n evenement in de gemeente

Weekblad Moergestels Nieuws | 2009 | | pagina 3