(e>0EF! odcio KUNSTGRAS Audaci nieuws exposeert in het Oude Kerkje Schaatsploegen net buiten de prijzen bij Ploegenachtervolging Halfvasten viering met 40 jaar De Zotte Mulders en De Grote Onderscheidingen Eerste plaats voor judovereniging St. Jan Sudden Impact: Tribute To U2! Uniek ensemble in Nederland geeft concert in Oisterwijk “Schilderscollectief Valkenswaard” i 12.10 De damesploeg in actie, met v.l.n.r. Dai Dai, Carolien, Imke en Linsey (foto Paul Neuraij). 10.45 11.55 Sudden Impact en Vocals Only in Den Boogaard wij ook weer De Grote Onderscheidingen uit reiken aan een aantal Personen/ Groepen. Stadsomroeper Hein De Roeper zal de Genomineerden omroepen en Grootvorst Henk zal de Genomineerden inleiden. Prins Hannes zal de Genomineerden onderscheiden met De Grote Onderscheiding. Kortom: Met Vocals Only staat Just Us garant voor muzikaal genieten op een verrassend hoog niveau. Audacia F5 - Desk Fl 1 Taxandria F7 - Audacia F6 Audacia F7 - WSJ F1 Audacia F8 - Nemelaer F7. Kijk voor wijzigingen in het programma regelmatig op de site van Audacia. .Vertrek 10.45 Aanw. 8.15 ...Vertrek 8.30 ...Vertrek 7.45 Vertrek 10.00 Aanw. 8.30 ..Vertrek 9.30 ...Vertrek 9.45 Waar het damesteam moest worden aangevuld met een jongen, was er ook bij de jongens Pupillen een kunstgreep nodig om een team van vier rijders te vormen. Aan het team van de drie pupillen Gijs Coomans, Thomas van Dijk en Seba Ntab werd junior Wal ter Pigmans toege voegd. Hierdoor veranderde het team echter van Op zondagavond 8 maart werden in IJssportcentrum Eindhoven de Zuid- Nederlandse Kampioenschappen Ploegenachtervolging gehouden. De “Maxim- De Vennen-schaatsploeg” was tijdens deze kampioenschappen met twee teams vertegenwoordigd. Helaas vielen beide teams net buiten de prijzen. 10.45 Op de website svroef.nl en hvroef.nl staan de trainingstijden, wedstrijdschema’s, uitslagen standen enz. U kunt alles bijhouden en is er iets wat je er ook graag op kwijt wilt, kun je altijd kontakt opne men met onze webmaster Maria Oerlemans: oerhoog@home.nl Handbal is altijd raak! een origineel stuk uit de barok voor dubbelrie- tensemble en een aantal modernere nummers. Succes verzekerd - hiermee bewijst Aulos Consort dat de dubbelrieten zich niet alleen tot het klassieke repertoire hoeven te beperken! Zondag 29 maart 12.00 uur; entree gratis. VOAB D3 - Audacia D4 Audacia El - Taxandria El VCB El - Audacia E2 VOAB E2 - Audacia E3 Nevelo E2 - Audacia E4 Audacia E5 - SV Reeshof E10 Beerse Boys E6 - Audacia E6.. RKTW F1 - Audacia F1 Audacia F2 - GSBW F1Aanw. 10.30 Audacia F3 - Wilhelmina Boys F3 Aanw. 10.30 Hilvaria F7 - Audacia F4 ...Vertrek 8.00 ...Aanw. 10.30 .Vertrek 11.00 Aanw. 9.30 Aanw. 9.30 .Vertrek 13.30 Aanw. 13.30 .Vertrek 11.00 ...Aanw. 11.45 .Vertrek 10.30 Aanw. 8.15 .Vertrek 10.00 Zondag 22 maart: DAJ 11.15 uur Roef-Taxandria. HAJ 12.25 uur Roef-EMM HS 11.50 uur Apollo-Roef DS 13.10 uur Elshout 2-Roef... koffie/thee (kbo/65+ korting 2,- euro) 15 Stemmen, 15 microfoons. Meer hebben de zangers en zangeressen van Just Us niet nodig om ook dit theaterseizoen het publiek weer te trakteren op een muzikale show van hoog vocaal niveau. Al meer dan 20 jaar creëren de vocalis ten, met ieder hun eigen specifieke stemsoort, samen een perfecte close harmony sound. Een sound herkenbaar voor de vele muziekliefheb bers die Just Us in de loop der jaren hebben gehoord tijdens een van de honderden concer ten in binnen- of buitenland, of op één van haar vijf cd’s. Sudden Impact is geen gewone coverband: het precies naspelen van U2 nummers is er bij ons niet bij. Wij geven een aantal nummers een eigen karakter, maar laten de nummers in hun waarde om toch het U2 gevoel te houden. Ook qua uiterlijk lijken wij niet echt op onze idolen al komt zanger Tono wel héél dicht bij grote voorbeeld Bono in de buurt. Het gaat Sudden Impact meer om het verzorgen van een leuke avond met onze favoriete muziek. De exposanten van “Schilderscollectief Valkens waard” hebben allemaal een opleiding genoten aan de Gemeentelijke Academie voor schone kunsten in het Belgische Arendonk. Eén dag per week schilderen zij gezamenlijk in het atelier op de bovenverdie ping van “Carolus" in Valkenswaard. Het aan bod aan schilderijen is zeker afwisselend, niet alleen qua techniek, maar ook qua onderwer pen is er voor iedereen wat leuks te zien, van stillevens tot paardrijden op het strand. SchilderscollectiefValkenswaard bestaat bijna 15 jaar. Het is dan ook niet verwonderlijk, dat zij elkaar door en door kennen en elkaar met opbouwende kritiek steunen om zo tot een prachtig resultaat te komen. Het Oude Kerkje is op zaterdag open van 13 tot 17 uur, op zondag van 11 tot 17 uur. De entree is 1.50 euro (t.b.v. instandhouding van het monument), kinderen gratis. Op zondag 15 maart ontmoeten in sporthal Beekdal in Haaren, dejudoka’s van de judoclubs uit Berkel-Enschot, Diesen, Haaren, Goirle, Oost-West en Middelbeers en Moergestel elkaar voor het derde teamtoemooi van dit seizoen. Op dit toernooi kunnen judoka’s in een ontspan nen sfeer kennismaken met het wedstrijdele ment en ervaren hoe het is te judoën tegen judoka’s van een andere judovereniging.Het team van Moergestel dat in Haaren mee deed bestond uit de volgende judoka’s Tessa Smits, Janneke van den Boer, Emma Roozen, Pieter In het weekend van 21 en 22 maart 2009 exposeert Schilderscollectief Valkenswaard in het Oude Kerkje in Middelbeers. Zaterdag 21 maart in Den Boogaard. Zaal open: 20.30 uur. Entrée: 12,50 euro. Al ruim 12 jaar een begrip op de Nederlandse podia en bij de U2 fans. van Gils, Rob Boogaerds, Koen Postelmans en Robin Hoeven. Deze judoka’s hebben de eer ste plaats behaald en zeer mooie wedstrijden laten zien. Als u deze judoka’s in actie wilt zien kan dat op 17 mei tijdens de moergestelse judokampioenschappen. Judoka’s gefeliciteerd met jullie eerst plaats. Ga zo door. een pupillenteam in een juniorenteam en moest tegen gemiddeld veel oudere teams worden gestreden. Bovendien moesten in plaats van ritten over 1600 meter nu ritten over maar liefst 3200 meter worden gereden. Zelfs in een marathonwedstrijd rijden de pupil len een kortere afstand. Toch weerden zij zich kranig en veroverden zij een keurige vijfde n plaats. Met hun tijden van 6:06.10 en 5:59.22 behoorden zij tot de weinige teams die er in slaagden om hun tweede rit sneller te rijden dan hun eerste rit. Vooral Thomas van Dijk verdient een compliment aangezien hij het grootste deel het kopwerk voor zijn rekening nam. Een dag voor de Kampioenschappen Ploegenachter- volging nam Imke van der Steen eveneens in Eindhoven deel aan de Zuid-Nederlandse Kampioenschappen Marathon. In de wedstrijd over dertig rorfden wist Imke zich keurig in de eerste groep te handhaven en eindigde in de eindsprint op de zesde plaats. Carnaval zit er weer op, en Halfvasten komt er weer aan, tijdens deze Halfvastenviering willen we ook even stil staan bij het 40-jarig bestaan van onze vereniging De Zotte Mulders, ook al is dit geen Carnavalesk jubileum. ROEF HANDBAL Programma zaterdag 21 maart: MBJ 9.30 uur Wh.Demons 1-Roef 1 MBJ 10.30 uur Wh.Demons 2-Roef 2 MCJ 11.30 uur Wh.Demons-Roef Het Dames Senioren team bestaande uit Carolien van Asseldonk, Linsey Kaïn, Imke van der Steen en Dai Dai Ntab (jongens Junioren- C) kwam het dichtst bij een plaats op het erepodium. Hun tijden van 3:59.15 en 4:07.83 in de twee ritten over 2400 meter waren goed voor de vierde plaats in het eindklassement. Ondanks de tegenvaller van de net gemiste bronzen medaille, waren de teamleden tevre den over hun prestatie. In beide ritten waren zij namelijk sneller geweest dan de tijd die ze tijdens de kwalificatiewedstrijd op 11 januari hadden gereden. Vocal Group Just Us Theater programma “Vocals Only” Alleen de stem als instrument Zondag 22 maart in Den Boogaard, Aanvang: 11.00 uur. Entree: 10,00 euro incl. kopje Alle leden zijn welkom op Zondag 22 maart in Café ’t Molentje om dit jubileum te vieren. Er zal dan ook een aantal leden worden gehuldigd die al 40 jaar lid zijn van onze vereniging. De koffietafel zal in besloten kring worden gehouden. Vanaf 14.30 uur is iedereen welkom in ’t Molentje voor een openbare middag waar Houd je van hobo en fagot? Kom dan zeker luisteren! Dubbelrietensembie Aulos Consort speelt in Tiliander. Op zondag 29 maart wordt voor de pauze een barok programma gespeeld met werken van A.Vivaldi - Concerto in g voor fluit, hobo, viool, fagot en klavecimbel, Boismortier - Concerto in a, J.S.Bach - Canon voor hobo, viool en klavecimbel. Sopraan Kathelijn van Dongen zingt Domine Deus uit het Gloria van Vivaldi. Zij zal ook een recitatief en een aria uit de Matthaus Passion vertolken met twee hobo’s d’amore en continuo. Dit gedeelte duurt ongeveer 40 minuten. Na de pauze volgt een lichter programma met carpets in-and outdoor 1 AUDACIA JEUGD Zaterdag 21 maart Audacia Al - Waspik AlAanw. 13.30 Were Di A2 - Audacia A2 Vertrek 13.30 TSV Gudok BI - Audacia BI ....Vertrek 12.45 Were Di BI - Audacia B2 Audacia B3 - RKTVC B4 Viola Cl - Audacia Cl Audacia C2 - Haarsteeg C3 Helvoirt Dl - Audacia Dl Audacia D2 - SC ’t Zand D4. VOAB D4 - Audacia D3 --- Nieuw in Moergestel Diverse kwaliteiten en prijzen Tevens Trendy Grass' een noviteit in 11 kleuren. Voor een karpet op terras of balkon. k Kijken op afspraak: tel. 06-23887633 (Ad Rijnen) >4 info@adcio.nl, www.adcio.nl MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 18 MAART 2009 PAGINA 11 ..8.45 ..9.30

Weekblad Moergestels Nieuws | 2009 | | pagina 11