AUTOSCHADE? Basisscholen Open Dag Audities promsconcerten 2009 succesvol! VAN ALPHEN Aphrodite SCHEPEN^ Gezond beter worden. De basisscholen in Moergestel nodigen u uit voor de OPEN DAG op dinsdag 17 maart 2008 Weekblad voor Moergestel WOENSDAG 11 MAART 2009 - 34e JAARGANG - Nr. 1511 013 - 513 0607 O.B.S. ’De Bienekebolders’ U bent welkom van 8.30-11.30 uur en van 12.30-17.30 uur. Tevens wordt een informatieavond gehouden op maandag 16 maart van 20.00-21.30 uur Bosstraat 1 Dir. Mevr. Connie Schellens, tel. 513 6228 R.K. Basisschool ’Graaf van Ursel’ U bent welkom van 9.00-12.00 uur, van 13.00-17.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur. Kloosterlaan 32 Dir. Dhr. H. Jacobs, tel. 513 1560 Haal het beste uit jezelf met klassieke homeopathie. www.anitavangils.nl Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 GRATIS HAAL- EN BRENGSERVICE! www.vanalphenautoschades.nl Tel.nr. 013 - 542 1755* AUT OSCHADES - Zaterdag 21 maart: open dag van de zorg .„de. voorzitterschap va. Hen.ieMOCrgCStcl St33t Je JCUf OpCIl Kunst), ue jury worat gevormu aoor Annie r-g g-y Voor negende keer Moergestels eerbetoon aan vrijwilligers Kandidaten aanmelden voor de Moergestelse vrijwilligersprijs Voor de jaarlijkse Moergestelse vrij willigersprijs kunnen nog tot en met 30 april kandidaten worden aange meld. Door de jury wordt na de slui- tingstermijn voor de negende keer deze prijs toegekend. De acht eerdere winnaars waren Eddie Hurkmans, Kees van de Loo, Jo Denissen-van Kerkoerle, Jo Denissen-van de Wouw, de Kerkhofgroep, Scouting St. Jan, Jacqueline Vis-van de Wouw en vorig jaar Kees Jansen. R.K. Basisschool ’Hertog Jan’ U bent welkom van 9.00-12.00 uur, van 13.00-17.00 uur en van 19.00-20.00 uur. Duyvekotstraat 19 Dir. Dhr. H. van de Ven, tel. 513 1886 ji Huidverzorgingsinstituut T Tijdens de audities voor de proms- Jacqueline Vis-van de Wouw in 2007. nievanschooten@home.nl 1 EUROGARANTBBJRDF Q ra Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 Wil Oerlemans, bassist/zanger bij De Alpenjagers: koos voor ’Malle Babbe’. TO j it i, 11 Schoo-ten (voorzitter Stichting WieKent- Kunst). De jury wordt gevormd door Annie a thing), Sarah Janneh (It’s oh so quiet), Wil Oerlemans (Malle Babbe), Sandra van Strijd- hoven (Dansen op de vulkaan), Tim Remie (Rood) en Rob Vriens (Ik vlieg, ik zweef). Kijk voor meer informatie op de website www.julianamoergestel.nl doorsnede van de Moergestelse samenle ving. Aanmelden gaat eenvoudig. Het beste is om even contact op te nemen met Hennie van Schooten, telefoon 513 3072. Aanmelden kan ook per brief (D’n Duyp 41) of per e-mail hen- nievanschooten@home.nl belangrijker. Tegelijk zijn steeds minder men sen bereid zich als vrijwilliger in te zetten. Moergestelnaren die een deel van hun tijd vrij willig ter beschikking aan de samenleving ver dienen het om eens per jaar in de schijnwer pers te worden gezet. Dat gebeurt door mid del van de verkiezing van de vrijwilliger van het jaar. De jurering wordt gedaan door een onafhan kelijke jury van betrokken Moergestelnaren van Roessel, Corrie op ’t Hoog-Basemans, van Zorgcentrum Stanislaus Lian Kocx, Maarten Lapten, Frans van der O in het werken in de thuiszorg of in een van de woonzorgcentra kunt u voor informatie op deze dag terecht. De jaarlijks terugkerende landelijke ’’open dag van de zorg” is ook nu aan leiding om u uit te nodigen. We zijn voortdurend op zoek naar nieuwe col lega’s. Tijdens de open dag hopen we mensen te ontmoeten die als medewerker in een van beide zorgcentra en/of in de thuiszorg en aan de slag willen. Er zijn diverse vacatures, ook voor oproepkrachten en vakantiekrachten. Maar ook ontvangen we graag mensen die als vrijwilliger in een van beide zorgcentra zou den willen werken. Er zijn verschillende moge lijkheden, we hebben altijd taken die door een vrijwilliger uitgevoerd kunnen worden. We informeren u daar graag over Tijdens de open dag willen we speciaal aan dacht besteden aan wat Thebe Moergestel u kan bieden naast het zorg- en dienstenpak ket in de thuissituatie en in het verzorgings huis: •Het seniorenconsultatiebureau: een van de verpleegkundigen kan u hierover informeren; u kunt ook uw bloeddruk laten meten. Tijdens de open dag kunt u zich inschrijven voor een bezoek aan het consultatiebureau. •De dementieconsulent: sinds ruim een jaar een succesvol project in samenwerking met de Gemeente Oisterwijk ter ondersteuning van mantelzorgers en dementerenden in de thuissituatie. U kunt zich op deze dag aan melden voor ’n gesprek met de dementiecon sulent. Het ontmoetingshuis voor dementerenden en de mantelzorgers. Waar we u graag over informeren en u de schet sen en maquette van willen laten zien is de nieuwbouw bij Stanislaus. De bouw is in volle gang. Wij vertellen u hoe deze toekomstbe- stendige woonvoorziening eruit gaat zien, hoe u zich kunt inschrijven etc. In de nieuwbouw worden 3 woningen voor dementeren gereali seerd volgens de principes van het zogenaam de kleinschalig groepswonen. Hierover zal meerdere keren tijdens de open een dag een film worden vertoond. We zien u graag op 21 maart, de koffie is klaar! De Moergestelse vrijwilligersprijs is een gemeentelijke prijs. Het initiatief is destijds genomen door de Stichting WieKentKunst. Later is dit eerbetoon aan de vrijwilligers over genomen door de gemeente. Nu zijn er vrijwil- ligersprijzen voor alle drie de kernen: Moergestel, Heukelom en Oisterwijk. Elke kern heeft een eigen jury, een eigen prijswinnaar, een eigen uitreiking en een eigen beeldje. In Moergestel krijgt de win naar een door de Moergestelse kunstenaar Kees Ketelaars gemaakt bronzen beeldje dat de reuzin Ermelindis voorstelt. De volledi ge benaming van de vrijwilligersprijs is dan ook ‘De Moergestelse Reus’. De idee daar achter is dat een vrijwilliger, net als een reus, met kop en schouders boven de rest van de samenleving uitsteekt. De Moergestelse vrijwilligersprijs is een eer betoon aan alle vrijwilligers. Zij worden steeds AL RUIM 80 JAAR FIETSPLEUER Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info@ schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl p i iuiu vuiLui yii igon louu Ij 1C.UJJUI g concerten is muziekvereniging Prinses Juliana erin geslaagd om de geschikte zangers te vinden. Drie artiesten uit Moegestel en een viertal zangers uit de regio zullen op 9 en 10 oktober schitteren in Den Boogaard. Op zondag 8 maart hing er in café De Brouwer te Moergestel een Idols-achtige sfeer. Een jury bestaande uit vijf personen, allen verbonden aan muziekvereniging Prinses Juliana, had de moeilijke taak om uit de 20 ingeschreven zan gers de juiste personen te kiezen om als solist op te treden tijdens de promsconcerten. Behalve zang werden ook de uitstraling van de arties ten en de beleving van het gezongen lied beoor deeld. Om goed voorbereid op de auditie te kunnen verschijnen, hadden de aangemelde zangers ruim vooraf de tekst en muziek toegestuurd gekregen. Om in het tweede weekend van oktober samen met het harmonieorkest op te mogen treden is behalve een goede stem ook de timing van de zanger belangrijk. De jury is er met de uitgekozen artiesten zeker van dat de geschikte mensen gevonden zijn om de promsconcerten ook dit jaar weer tot een groot succes te maken! En natuurlijk waren de reacties van de uitverkorenen ook grandioos. De solisten die samen met feestband Pater Moeskroen, gitarist Billy Haynes en natuurlijk het harmonieorkest op zullen treden zijn Kim en Amy van de Wouw (Don’t you worry ’bout U1U11 ATAUUAVVll Uil WW* Va„ 11.00 16.00 uur slaat bij - - Stanislaus de deur voor u open als u graag een kijkje neemt in ons zorg centrum. Daar kunt u geïnformeerd worden over het zorgaanbod van Thebe in Moergestel, zoals verblijf in De Reuselhof of Stanislaus of zorg thuis. Ook als u geïnteresseerd bent uur

Weekblad Moergestels Nieuws | 2009 | | pagina 1