Overeenstemming bouwlocatie voormalige bibliotheek Jantje Beton Lenny Kuhr in Den Boogaard Agenda Vision •(,w J I Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Het woningbouwprogramma voor deze locatie is door de raad bepaald bij de besluitvorming over de nieuwe Den Boogaard. In het verleden zijn in dit kader afspraken gemaakt met de bouwcombinatie Janssen/op ’t Hoog over de ont wikkeling van deze locatie. In 2007 is voor deze locatie al een planologische procedure gevolgd. Maatschappelijk Gebonden Eigendom De aannemerscombinatie Janssen/op ‘t Hoog zal bij dit project samenwerken met de woning bouwcorporatie Woonwijze uit Vught. De 5 betaalbare starterswoningen zullen via een MGE-constructie (Maatschappelijk Gebonden Er is weer een jaar voorbij, Jantje vraagt je steun. In de week van 2 tot 7 maart komen de collectanten bij U aan de deur. Laat ze niet in de kou staan, de helft van de opbrengst is voor Scouting St. Jan de kinderen hebben het hard nodig voor speelmateriaal. We rekenen op jul lie gift waarvoor onze hartelijke dank. Scouting St. Jan De voorstelling van Lenny Kuhr is ver plaatst van de avond naar de middag. Aanvang 14.30 uur!!!! Op donderdagmiddag 12 maart brengt Lenny haar jubileumvoorstelling “40 jaar verliefd” in den Boogaard. Kaarten kosten 13,50 (inclu sief consumptie). Op vertoon van KBO pas krijgt men 1,50 korting. Voor het jubileumalbum koos Lenny de veer tig mooiste en de meest kenmerkende nummers uit haar 40-jarige carrière. Van ‘De Troubadour’ tot het recent gecomponeerde ‘Slaaplied voor Sam’. Die 40 nummers heeft ze opnieuw opge nomen, live met haar huidige band. Ze noemt het een muzikale autobiografie. En uit dit reper toire heeft ze haar jubileumprogramma samen gesteld, een muzikale reis door haar leven. 5 Betaalbare starterswoningen Het college heeft overeenstemming bereikt over de invulling van de locatie van de voormalige bibliotheek aan de Schoolstraat. Op de locatie zullen 5 betaalba re starterswoningen worden gebouwd (maximaal 185.000), 3 middeldure wonin gen (maximaal 265.000) en 2 dure vrije sectorwoningen. Eigendom) op de markt worden gebracht zodat deze woningen ook in de toekomst in de betaal bare sector blijven. De starterswoningen zullen bij voorrang aan eigen inwoners worden toege wezen volgens de gebruikelijke gemeentelijke procedure. Verkoop van de woningen De verkoop van de woningen wordt verzorgd door Woonwijze. Zodra alle details van de plan nen verder zijn uitgewerkt zal hierover nade re informatie volgen. Het is de bedoeling om nog voor de zomervakantie Van dit jaar met de bouw te starten. Onbekenden. Dit is het begin van een unieke carrière in de muziek. Nu, meer dan 20 albums en vele honderden liedjes later kijkt ze voor het eerst achterom en verwondert ze zich over de schatten die daar liggen. Lenny's gedrevenheid als tekstschrijver en com ponist, haar eigenwijsheid en nieuwsgierigheid hebben geleid tot een rijk en gevarieerd oeu vre. Haar liedjes gaan over dingen die iedereen herkent: klein en licht geluk, kleinkinderen, de wens naar vrede en berusting in verandering. Ze schrijft haar teksten grotendeels zelf wat haar muziek heel eigen en intiem maakt. Nu reserveren: 521 7220 of www.theatersoisterwijkmoergestel.com Donderdag 26 februari Filmavond, 19.00 - 23.00 uur Vrijdag 27 februari Afterschool 15.30 - 17.30 uur open inloop-19.00 - 01.00 uur Dinsdag 3 maart Afterschool 15.30- 17.30 uur Open inloop 19.00 - 23.00 uur Woensdag 4 maart Hiphop dance workshop, 14.00 - 15.00 uur, vanaf 6 jaar. Trek makkelij ke kleren aan! Playcafe! 15.30 - 17.30 uur. Diverse toernooi- tjes zoals pool, tafelvoetbal, twister eet.. Meidenavond 19.00 - 20.30 uur entree 1,- y. PAGINA 4 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 25 FEBRUARI 2009 Ww.jenr

Weekblad Moergestels Nieuws | 2009 | | pagina 4