moorman Oisterwijk s s J.VAN DIJK Gemengde zangvereniging Crescendo 70 jaar 1939-2009 Regionaal zangtalent gezocht voor promsconcerten I Enquête verkeer en vervoer: uw mening telt mee! Voor alle schoenreparaties 7 Expositie Piet Knoop en Helen Kolijn in De Verdieping VASTENAKTIE 2009 Tot donderdag 5 maart. bevindt zich op de Industrieweg. nBOOGAARD r AUTOMOBIELBEDRIJF nde Voor alle drukwerk: van geboortekaartje Q tot boek.... 1 MISSIE ONTWIKKELING VREDE Lever ook een bijdrage aan een prettige en veilige verkeerssituatie. Vul de enquête in op www.oisterwijk.nl. U kunt de enquête invullen tot en met zondag 15 maart. De gemeente is druk bezig een nieuw Verkeer- en Vervoerplan op te stellen. Daarom willen we graag weten hoe u de verkeerssituatie in Oisterwijk, Moergestel, Heukelom en het buitengebied waardeert en welke specifieke knelpunten u vindt dat we moeten aanpakken. Piet Knoop en Helen Kolijn exposeren 28 februari en 1 maart 2009 in Galerie de Verdie- Onderhoud en reparatie van alle merken. Verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s ZATERDAG NA 12.00 UUR GESLOTEN! mail direct naar info© julianamoergestel.nl of neem telefonisch contact op met Bas Hessels: 06 50 626 040. RIOLERINGSWERKEN MOERGESTEL 06-23979071 Wij hopen dat velen ons zullen steunen om dit ondernemers benaderen om ons te spon soren. Bij sponsoring van een bepaald bedrag zal naamsvermelding in het jubileumboekje plaatsvinden. (^ezeltuj clulilhlj Ti^ai sionistische abstracte werken, vaak in acryl verf. Piet is hierin vooral op zoek naar compo sities van lijnen en vormen die elkaar aanvul len of juist contrasteren. Ook bij zijn kleurge bruik worden complementaire en contraste rende kleuren bewust naast elkaar gezet. Helen Kolijn creëert beelden in brons. Ook gebruikt ze klei, hout en glas in haar kunstwer ken. Haar kunstwerken zijn al onderdeel geweest van diverse tentoonstellingen. Openingstijden zaterdag van 13.00 tot 17.00 en zondag van 11.00 tot 17.00 uur. De galerie geen vervoer maar u wilt toch graag komen, belt u dan met Jacqueline 513 2523, Gina 513 2007 of Ricky 513 6086 en u wordt opgehaald Interesse? Kijk op www.julianamoergestel.nl, en weer teruggebracht. keer is het geluid en licht weer in professione le handen, en zal er niets aan het toeval wor den overgelaten om opnieuw een fantastisch weekend voor artiesten en publiek neer te zet ten. Om de promsconcerten compleet te maken wordt regionaal zangtalent gezocht voor de vol- KBO-Brabant Belangenorganisatie voor senioren Afdeling Moergestel GEEF ELKAAR DE HAND MODESHOW! Net als voorgaande jaren wordt er een mode show gehouden in de Reuselhof op donderdag 5 maart a.s. Aanvang 14.00 uur. Germa mode is weer aanwezig met een grote col lectie dames- en een iets kleinere sortering herenkleding. Enkele dames zullen deze mid dag kleding showen in verschillende kleuren, maten en modellen met een aantrekkelijk prijs kaartje eraan. Kom gerust een kijkje nemen, het jubileum te kunnen laten slagen, waar wij dan met veel plezier op terug kunnen kijken. Wij zullen u via ‘Moergestel-Nieuws’ op de hoog- te houden. dorpsgenoot Koos van Elderen. En dan nu komt het 70-jarig bestaan. Het bestuur en de jubileumcommissie zijn druk doende met de voorbereidingen. Ter gele genheid van dit jubileum willen wij ook een jubileumboekje uit brengen met daarin een korte geschiedenis van onze zangvereniging. Om enigszins uit de kosten te komen willen wij de komende weken de Moergestelse ander.’ Elk jaar ondersteunt de M.O.V.-werkgroep Ik vlieg, ik zweef (Vdumh) i ping. Piet Knoop schilderd vanaf 1995 impres- Dit jaar is het 70 jaar geleden dat de zangvereniging Crescendo werd opgericht. Om dit heuglijke feit te vieren zijn er enkele activiteiten gepland. koor Avanti uit Alphen bij de zusters van de Franciscanessen in Oirschot ter gelegenheid van het 40-jarig jubileum van onze dirigent. In het verleden heeft Crescendo het 50-jarig j jubileum gevierd met het Volendams operak- oor en de muzikale komedie‘Hotel Crescendo’. Ook het 60-jarig jubileum werd gevierd met de j musical ’Het smeulende vuur van de smid’, beide komedies waren geschreven door onze dornspenoot Koos van F.l deren. Wij beginnen medio april met het verzorgen van een H. Mis in onze parochiekerk St. Jans Onthoofding. Deze viering vindt plaats bij gele genheid van ons 70-jarig bestaan en ter inten tie van onze overleden leden. Zondag 14 juni houden wij in het sociaal cul tureel centrum “Den Boogaard” een muzika le middag van 13.30-16.30 uur met medewer king van zanggroep Vocalis uit Haaren, zang groep Joy uit Oisterwijk en Shantykoor “De Leyezangers” uit Tilburg, die met ons in één van de afgelopen jaren een voorjaars- c.q. i najaarsconcert hebben verzorgd. Ook Poco- Crescendo en de heren van Crescendo zul len optreden. De entree is gratis en voor iede reen toegankelijk. Zangvereniging Crescendo bestaat uit 41 leden waarvan 33 dames en 8 heren in de leeftijd van 47 tot en met 92 jaar, die iedere maandagavond van 19.30-21.30 uur met veel plezier repeteren in de kapel van de Nieuwenhof bij verzorgings huis Stanislaus. Onder leiding van dirigent Mart Peijen en muzikale begeleiding van pianiste Cia de Backer wordt er stevig geoefend om op beide uitvoe- ringen goed voor de dag te kunnen komen. Onlangs hebben we nog een jubileumconcert gehad met het Alphens Mannenkoor en dames- Malle Babbe (Rob de Nijs) Rood (Marco Borsato) Don’t you worry ’bout a thing (Trijntje Oosterhuis) It’s oh so quiet (Bjork) Heb jij het in je om een of meerdere van deze nummers te vertolken, geef je dan op voor de audities die op zondagmiddag 8 maart bij café fi - de ng is 1S We De Brouwer worden gehouden Indien gewenst een k je koff£ Heeft u worden de originele muziek en tekst tevoren toe- gestuurd. Inschrijven kan tot uiterlijk 28 febru ari. In het weekend van 9 en 10 oktober organiseert muziekvereniging Prinses Juliana uit Moergestel haar spectaculaire promsconcerten. De vorige editie in 2007 was mede door de inzet van de regionale zangers en zangeressen een grandioos suc ces. Ook voor dit jaar is er weer een grandioos programma samengesteld! Een aantal nationale en internationale artiesten voor de promsconcerten van 2009 is reeds De vastentijd begint dit jaar op woensdag 25 geboekt. In Den Boogaard te Moergestel zul- februari. De tijd tussen Aswoensdag en Pasen len dit jaar de Nederlandse feestband Pater noemen we ook wel de Veertigdagentijd, een tijd Moeskroen en de Amerikaanse zanger/gitarist van bezinning op de zaken die er werkelijk toe Billy Haynes samen met het harmonieorkest een doen in ons leven. Vasten zoals vroeger kennen gedeelte van het programma verzorgen. Ook dit we niet meer zo, maar de behoefte om toch iets extra’s te doen in deze tijd is bij veel mensen aanwezig. Vasten is niet alleen aandacht voor soberheid, maar ook voor solidariteit en spiri tualiteit. De vasten is een tijd om ruimte te geven aan het goede in ieder mens. Het thema van de Vastenaktie 2009 luidt:’ Ontmoet de gende nummers: Dansen op de vulkaan (De Dijk) >van Moergestel een project van de Vastenaktie. stilstaan bij ons project. Dit jaar gaat onze steun uit naar Bangladesh, het gebied van de Chittagong. Daar in het zuidoosten van Bangladesh wordt in meerdere dorpen gewerkt aan onderwijs voor de kinderen. Het streven is, dat over zes jaar alle jongens en meisjes in deze landstreek naar school kunnen. BB* PAGINA 3 ONDERWERKMAKERIJ 1 gemeente Drumix! Muziek Donderdag 12 maart Aanvang: 20.30 uur Prijs: 17.50 (incl. consumptie) Locatie: Tiliander Blind Date Cabaret Vrijdag 27 februari Aanvang: 20.30 uur Entree: 13.50 (incl. consumptie) Locatie: Tiliander Jeugd Woensdag 4 maart Aanvang: 13.30 uur 15.30 uur Entree: 10.00 Locatie: Tiliander Coen Jutte Cabaret Vrijdag 6 maart Aanvang: 20.30 uur Entree: 13.50 (incl. consumptie) Locatie: Tiliander Literair Matinee Literair Zondag 8 maart Aanvang: 15.00 uur Prijs: 7.00 uit met je biebpas: 6.00 Locatie: Tiliander Theaters Oisterwijk Moergestel T Tiliander B Den Boogaard PR. IRENESTRAAT 20 MOERGESTEL TEL. (013) 513 3489 Geopend: ma. t/m vrij, van 18.00-20.30 u. zat. van 9.00-15.00 u. Oisterwijkseweg 43 Tel. (013) 513 2268 Industrieweg 9a - Tel. 013 - 513 1611 www.ambm.nl it - Ontstoppen van uw afvoerleiding - Vervangen van uw riolering - Renovatie - Camera-inspectie Tel (013) 513 3136 - Fax (013) 513 4533 Presque Ie Printemps(bijna lente) Muziek n Zondag 1 maart U Aanvang: 20.00 uur Entree: 15.00 Locatie: Tiliander Van Weerwolvenbos tot Griezelbus Kassa open vanaf 1 uur voor aanvang van de voorstelling en in Tiliander open op vrijdagen van 18.00 tot 20.30 uur Nu reserveren: 013 - 521 7220 www.theatersoisterwijkmoergestel.com cultuurcentrmn^/ Je loiruaii cu i maan z.uu? ui vraicnc uc vcruic- MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 25 FEBRUARI 2009 pi bT

Weekblad Moergestels Nieuws | 2009 | | pagina 3