om NO 15e (overvolle) Inblaosavond in Moergestel VAN WEZEL i Kanoboerderij De Reusel: meer dan kanovaren alleen!! Kom maar eens kijken!!! Voor Carnaval mooie kleuren schmink er extra leuk uit te zien... Gewijzigde openingstijden Carnaval Parttime keukenmedewerkster ERKo stomerij. Eerste medewerker bediening (full-time) en nog veel meer carnavalsspulletjes, zoals: ballonnen, serpentines, confetti, enz. enz. Steunpunt voor Vrijwilligerswerk Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Op 20 februari 2009 (vrijdag voor Carnaval) Organisatie (s)taporkest d'Ambiejans technische klussen. Benieuwd? Kom een langs op het kantoor aan het kerkplein 28 of neem contact op met de coör dinator Noortje Bijvelt, 528 4080, noortjebij- velt@regio.twern.nlNeem vast een kijkje in het vacaturebestand van het steunpunt www.twern.nl/steunpuntvrijwilligerswerk! Het lijkt zo kort geleden, maar het is toch al weer 1 jaar geleden, dat de alom befaamde Inblaosavond daags voor Carnaval in Moergestel werd gehouden. Een daverend spektakel dat ieder jaar weer groter en kwalitatief beter wordt. Wat indertijd begon met enkele orkesten is inmiddels uitgegroeid tot een Carnavalsbegin met naam. Nu voor de 15de keer wordt deze avond gehouden, zodat alle echte Carnavals vierders kunnen genieten van echte Carnavals muziek door maar liefst ca. 35 orkesten van binnen en buiten de regio. Dat deze avond reeds naam heeft gemaakt moge blijken uit het feit dat diverse orkesten spontaan zichzelf heb ben aangemeld en dat de organisatie de laatst ingeschreven orkesten heeft moeten teleurstel len omdat het programma overvol was. Ze komen ook van ver buiten onze regio, van Dordrecht, Alblasserdam, Heusden, Heeze, Naarden, etc. Allemaal willen ze graag hun kunsten vertonen. Niet alleen omdat d'Ambie jans goede contacten onderhoudt met diverse orkesten, zeker ook omdat het in Moergestel goed toeven is, maar bovendien omdat Moer gestel bekend staat om goede organisaties en kwalitatief goede performances. Kortom een ideale gelegenheid om ontspannen de komende Carnaval in te zet ten. Daarom bent U van harte welkom op vrijdag 20 februari vanaf 20.00 uur in café de Klaore, café de Brouwer, café ’t Centrum en café de Aanbeveling, tegenover elkaar, aan het Rootven in Moergestel. Op maar liefst 5 podia zal de beste Carnavals muziek ten gehore worden gebracht in een strak schema, maar zo dat ieder orkest vol doende gelegenheid krijgt om te brengen wat ze willen brengen. De presentatie is bij café de Klaore als van ouds in handen van Rob Outmayer. In café de Brouwer wordt de presentatie wederom ver zorgd door Ton Jacobs en Piet Wouters (mis schien beter bekend van het organisatiebureau Pietton) en door Johan op ‘t Hoog, in café ’t Centrum door Edwin van Gijzen en in café de Aanbeveling door Frank Bertens. Hebt U voorkeuren? Dat kan! Bekijk het over zicht van de spelende orkesten en zoek uit welk orkest U wilt horen. (s)taporkest d'Ambiejans (als organiserend orkest) - De Plekkers - Nonsjalaant - De Vrijwilligerswerk: Voor jezelf en voor een ander! In de gemeente Oisterwijk zijn veel organisaties en verenigingen op zoek naar vrijwilligers. Meer dan 50 van de organisaties hebben hun vacatures aangemeld bij de vaca turebank van het Steunpunt voor Vrijwilli- Fluutjes - Heukeloms Hermenieke - She's - Sorry - Zuutjes Aon - De Notenkrakers - Fiesta Servessa - De Belleblaozers - De Opscheppers - Ut Dongens Kabaol - Cho- capel - ’t Inventielke - De Roodneuzen - De Schobbelers - Bar Gebeure - De Stumpers - De Rammen - Harrie in de Warrie - De Koorenbouters - Laat maar Schuiven - DB Blaoskapel - Nooit Gedacht - De Jeugdbende van - Blaoskapel 013. gerswerk. Daar zijn dan ook tal van klussen te vinden. Voor iedereen die wat tijd van zichzelf aan een ander wil geven binnen Oisterwijk, Heukelom en Moergestel, is wel een leuke, passende klus te bedenken. Dit hoeft niet altijd veel tijd te kos ten, soms is een uurtje per week al genoeg en maakt u daarmee heel veel mensen blij Een paar voorbeelden uit het aanbod: De Kerkhovense Molen is op zoek naar vrijwilli gers die in de winkel willen werken en ze zijn - op zoek naar een bakker die heerlijke worsten broodjes en ander lekkers kan bereiden samen met de medewerkers van Amarant. Het Bergkristal in Haaren is op zoek naar vrij willigers voor allerlei klussen zoals het onder houden van de tuin, koken,administratieve en - Bot eigeel - De Krieltjes - Ut Nipt - Gewitter PAGINA 7 'MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 18 FEBRUARI 2009 Rabobank www.rabobank.nl/hilvarenbeek-oisterwijk Met Carnaval zijn wij op maandag 23 en dinsdag 24 februari tot 12.30 uur geopend. Uw dagelijkse bankzaken regelt u 24 uur per dag via: - Rabofoon: (0900) 09 09 -Rabolijn: (0900)09 07 - www.rabobank.nl Kanoboerderij de Reusel, gelegen aan het riviertje de Reusel in Moergestel, organiseert vooral voor groepen ‘actieve’ en afwisselende dagarrangementen. De informele sfeer staat garant voor een gezellig dagje uit. Geïnteresseerd? Bel, schrijf of mail voor informatie en reacties naar Guus Mulders, Kanoboerderij de Reusel, Heizenschedijk 1, 4- 5066 PL Moergestel, tel. 013-5136031. www.kanoboerderij.nl, info@kanoboerderij.nl Werkzaamheden: voornamelijk het bereiden van lunches en barbecues. Medewerkers moeten op zaterdag en zondag indien nodig beschikbaar zijn, hoewel beide dagen in het weekend niet zo vaak voorkomt. De werktijden liggen tussen 10.00 uur en 23.00 uur, vooral in de periode half april - half juli en half augustus - half oktober, vooral in het weekend. Vakantie in of rondom de bouwvak is gebruikelijk. Leeftijd vanaf 30 jaar. Het gaat om een full-time dienstverband vanaf 1 april tot 1 november. Doel is uiteindelijk omzetting naar een vast dienstverband gedurende het hele jaar. Rootven 10, MOERGESTEL, Tel. 513 1889 1 www.novymoergestel.nl Het is tijd voor de Rabobank.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2009 | | pagina 7