Jtersit JOHN'S Pieregeblèr 2009 in Den Boogaard: een groot succes! 'ut I De makelaar Wij wensen u fijne carnavalsdagen! VANWEGE CARNAVAL ZIJN WIJ MAANPAG EN PINGPAG PE GEHELE PAG GESLOTEN' FRANS VAN VELTHOVEN Meubel- en autostoffeerderij John Smits vestigt zich op de Sonman dicht bij huis! Voor eventuele storingen zijn wij normaal bereikbaar onder nummer (013) 513 1245/trS I anaer F V RE/MAX Brede Scholen, PrO bouwt mee! John Smits in z’n atelier. Zoekertjes in prijs verhoogd! Vanaf 1 januari zijn de Zoekertjes in prijs verhoogd. Zoekertjes t/m 120 lettertekens (letters spaties) kosten 3,50 euro Zoekertjes vanaf 120 lettertekens kosten 5,- euro Zoekertjes moeten altijd contant worden betaald! Vision Makelaardij Schoolstraat 7 - Moergestel - Telefoon 013-513 1245 Op woensdag 18 februari vanaf 7.00 uur ’s mor gens zal PrO zijn steentje bijdragen aan de bouw van de brede schooi Coppele. Namens PrO sluiten Irene Ogier en James van Tongeren zich in de vroege ochtend aan bij de bouwploeg. Zij gaan met het gereedschap in de aanslag daadwerkelijk helpen. Pro heeft zich de afgelopen jaren sterk gemaakt voor het project brede scholen en heeft een belangrijke rol gespeeld in de totstandkoming van de brede scholen in gemeente Oisterwijk. Van deze gebeurtenis zal vanaf donderdag een videoverslag te vinden zijn op de website van PrO, www.pro-oisterwijk.nl, www.pro-moer- gestel. Alweer ’n behoorlijk aantal weken is John’s Auto-en Meubelstoffeerderij gevestigd in het pand aan de Sonman 8a. Komende vanaf de Kerkstraat lijkt John Smits nu z’n definitieve plekje te hebben gevonden. In zijn uiterst modem ingerichte werkplaats kan hij nu aan de vraag naar degelijke ambachte lijkheid ruimschoots voldoen. Die vakman schap is hem met trouwens met de paplepel ingegeven want al van jongsafaan maakte hij kennis met het boeiende vak dat hij nu uitoe fent. Via een MTS-opleiding en opgedane vak kennis in diverse bedrijven kwam hij in 2002 tot de oprichting van een eigen zaak. Aan zijn rechterhand wist hij zijn vrouw Marion en samen onderhouden zij al vanaf het begin op Geef een tweede leven aan uw goedzittende bank, stoel of fauteuil. U zult versteld staan. Wij stofferen met ambachtelijke vakkundigheid. werd en waarin we een (dansende) levensloop ■te zien kregen. De Pieremoaten lieten Prins Mark en zijn adjudant Mark de POLonaise dansen, terwijl de Poekeltjes vele aspecten van ons mooie dorp bespraken/bezongen en daar aan voorafgaand een geweldig filmpje lieten zien. Wij wisten niet dat de Poekeltjes zoveel poptalent bezat. En de Zevertoeten bestelden een blad vol gein en hebben vele kroegen besproken en andere dorpse zaken passeerden de revue. En dan hebben we alleen de Kammeraoj nog niet besproken. Tja de Kammeraoj... Deze grote groep straalde op het podium. We zagen niet alleen engeltjes dansen, maar ook God, DJzus, Elvis en André Hazes kwamen voor bij. Het publiek waande zich in d’n hemel en de jury was ervan overtuigd, zij moesten de presentatieprijs winnen. Onder groot gejuich werd dat erg goed ontvangen. Daarna gin gen we door naar de liedjesprijs en jawel, wederom wonnen de vele vrienden van de Kammeraoj. Zij zongen over het idee om een paar keer jaar carnaval te vieren (want ‘Zóo zót ók kunnen!’ natuurlijk) en dat stond de jury klaarblijkelijk wel aan! Iedereen heeft er afgelopen zaterdag voor gezorgd dat het een mooie avond is geworden in Den Boogaard en daardoor liep alles er dan ook gesmeerd. Wij willen langs deze weg ieder een die in welke vorm dan ook betrokken is geweest bij de organisatie hartelijk bedanken, het was geweldig! We hopen dat velen de kunst af zullen kijken en wie weet hebben we dan vol gend jaar nieuw talent op het podium staan. Mochten verse creatieve breinen al aan het bor relen zijn, maar wil je nog het een of ander weten wij zijn te bereiken op het volgende e- mailadres pieregeblèr@hotmail.com. We zien je mail graag tegemoet! Wij wensen iedereen een fijne carnaval en tot volgend jaar op het Pieregeblèr 2010! Carnavaleske groeten van dé Pieregeblèrcommissie: Anne lies, Jaap, Margriet en Sjef De Kammeraoj wint ’de dubbel’1 gezellige, informele wijze contact met de klan ten. Of het nou gaat over de vele mogelijkhe den van stofferen, de kwaliteiten van het stof en het leer en de juiste kleurkeuze: John en Marion informeren de klant op de juiste wijze. En wanneer de opnieuw te bekleden meubelen in de handen van John komen worden ze ook ‘van binnen’ aan een vakkundig onderzoek onderworpen. Zaterdag 31 januari vond op feestelijke wijze de opening plaats van het pand aan de Sonman 8a. Hebt u ideeën om uw meubels opnieuw te laten bekleden dan bent u er van harte welkom. Telefonisch 'n afspraak maken is mogelijk (06 41 85 63 16)maar u mag er ook zo binnenlo pen. U bent er de hele week van harte welkom! t Afgelopen zaterdag was de 14e editie van het Pieregeblèr en dat werd voor de tweede keer in de nieuwe Den Boogaard gevierd. Het was een groot succes: de zaal was prachtig versierd, er hing een goeie sfeer, de plaatselijke artiesten heb ben een knap staaltje werk geleverd en het publiek heeft zich vermaakt in zowel de zaal als de foyer. Mede dankzij de goede zorgen van Den Boogaard is het Pieregeblèr 2009 een goede en carnavaleske inleiding geweest voor het car naval dat voor de deur staat. En aan het einde van de avond werd de winnaar bekend gemaakt: de Kammeraoj won ‘de dubbel’. Tien groepen streden de avond van Valentijns dag om de Cees van Eschwisselbokaal voor de beste presentatie en om de beker voor de lied jesprijs. ’t Allegaartje, BaJaBaJa, de Brouwer Jr., de Brugsjeikers, de Dors(t)vlegels, de Dur- draaiers, de Kammeraoj, de Pieremoaten, de Poekeltjes en de Zevertoeten hebben zich abso luut van hun beste kant laten zien, ’t Allegaartje zong over Ties van de buis en Prins Mark d’n Irste zong uit volle borst met hen mee tussen de konijntjes en de kippen. BaJaBaJazong over Pierezwaaien en liet Jan-Hein de Brouwer NoSmoking op het podium staan. De Brouwer Jr. keek anders naar het motto en moest wel zin gen over de zoo, want hoe rijm je anders op de zin: ...springen beren rond als een kangoe roe!? De Brugsjeikers hadden een dialoog met Sjeik al Arm, die omringd werd door twee mooie dames met prachtige hoge stemmen... Bij de Dors(t)vlegels ging het dak eraf en werd volop gefeest en gezongen over hoe je een goed feestje kunt vieren in Gèssel. De Durdraaiers lieten ons het paradijs zien waarin volop gedanst PAGINA 5 Stijlvolle Meubelstoffen Mob.teL: 06 - 41856316 Fax:013-5134805 Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013)468 8259 Deskundige voorlichting, prima service, alleen topmerken, uitstekende garantie en volop parkeerruimte, daarvoor gaat u naar ELEKTRO-TECHNISCH BURO Persoonlijk contact, nauwe betrokkenheid en uiterst professionele aanpak! Aankoop-en verkoop- begeleiding; 24 uur per dag, 7 dagen per week! Informeer eens naar onze interessante prijzen: meubel- en autostoffeerderij Moergestel Postadres: De Stappert 69 5066 ME Moergestel Werkplaats: De Sonman 8A 506 GJ Moergestel F MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 18 FEBRUARI 2009 www.johnsstoff en ng.nl info@johnsstoffering.nl makelaars o g. Kijk voor ons actuele huizenaanbod Marcel Vromans op: www.remax.nl/vision Pieter Burgers e-mail: vision@remax.nl Toon Coppens

Weekblad Moergestels Nieuws | 2009 | | pagina 5