CMNWH 2003! Agenda Vision TapperiJ-BrasseriJ 'De Schouw' Woensdag en donderdag zijn wij gesloten! 5e Voorjaarsmarkt /Je-. D Regionaal zangtalent gezocht voor promsconcerten KBO-Brabant KBO-Brabant Protestantse gemeente Oisterwijk Zondagmiddagwandelingen in Moergestel Parochieberichten E Pastor Theo te Wierik msc lil '71 Erwtensoep Towtrfensoep Runderbouillon nBOOGAARD B 7^; nde Spareribs Boerenkoolstdikvip Schnitzel hamburger Kipsaté Biefstukje Chocoladevla met slagroom Roomijs met vruchten Dit alles wordt geserveerd van zaterdag t/m dinsdag tussen 17.00 uur en 21.00 uur. Wij wensen iedereen een bere-gezellige carnaval! Ook kunt u bij ons terecht deze dagen voor een heerlijk drankje en veel gezelligheid. Muziek FbI In het weekend van 9 en 10 oktober organiseert muziekvereniging Prinses Juliana uit Moergestel haar spectacu laire promsconcerten. De vorige edi tie in 2007 was mede door de inzet van de regionale zangers en zangeressen een grandioos succes. Ook voor dit jaar is er weer een grandioos program'- ma samengesteld! Afdeling Moergestel Ti^ai (^ezeffïcj clulitLïj ir Omdat op deze zondag de carnavalsoptocht door Moergestel trekt zijn de aanvangstijden van de wandeling aangepast. Starten kunt u tussen 13.00 uur en 14.30 uur. De eerste bege leide tocht start om 13.30 uur en deze wan deling is 13,6 kilometer lang. Voor degenen die eerst de carnavalsoptocht willen bekijken en voor degenen die 13,6 kilometer te lang vin den start er een tweede begeleide tocht om 14.30 uur. Ook nu weer staan deze wandeltochten voor eenieder open en er zijn geen kosten aan ver bonden. Maar voor de liefhebbers zijn bij de start wandelkaarten en -gidsen tegen sterk gereduceerde prijs te koop. Deze gezinswandeling is zeer gevarieerd. U pas seert De Zelt met een aantal karakteristieke boerderijen. Vervolgens komt u via het Lappen- straatje in het uigestrekte bos- en heidegebied van de Kerkeindsche Heide terecht waar u wandelt over smalle bospaadjes. Op afstand ziet u het Trappistenklooster Koningshoeven liggen en verder wandelt u rondom het bosge bied van De Kluizenaar. Verderop maakt u kennis met de uitgestrekte landbouwgebieden. Tot slot wandelt u langs het Wilhelminakanaal en langs het Spruitenstroompje dat verderop uit mondt in de Reusel weer terug naar de kano- boerderij. Voor verdere informatie kunt u bel len naar 513 1609. Zondag 22 februari, 10.15 uur. Voorganger: mw. ds. B. Roose, Boxtel. Aan deze viering zal de cantorij haar medewe- ring verlenen o.l.v. Maria Zijlmans. De Schriftlezingen zijn Jesaja 43: 18-25 en Marcus 2 1-12. Er kindernevendienst en crèche. De jeugdkerk heeft voorjaarsvakantie. Na de dienst is er schrijven voor Amnesty Ook dit Jaar met carnaval serveren wij heerlijke carnavalskost Donderdag 19 februari Open inloop, 19.00 - 23.00 uur Vrijdag 20 februari Afterschool, 15.30 - 17.30 uur open inloop: Hollandse avond met karaoke!! 19.00 - 01.00 uur/ entree gratis Dinsdag 24 februari GESLOTEN WEGENS CARNAVAL Woensdag 25 februari GESLOTEN WEGENS CARNAVAL Donderdag 26 februari Filmavond, 19.00 - 23.00 uur Vrijdag 27 februari Afterschool, 15.30 - 17.30 uur open inloop 19.00 - 01.00 uur gen. Creativiteit en ontspanning: diverse cur sussen. En verder: Buitenlandse talen; Ombuds- team; Project Inzetkrachten; Moon (Maatschap pelijke Ondersteuning Oudkomers Nieuwko mers; Vluchtelingenondersteuning Tilburg. Het MST blijft vrijwilligers zoeken. Misschien iets voor jou? Voor u? E-mail: info@mst.town.nl of tel: 5800855, fax: 5800856. Een aantal nationale en internationale artiesten voor de promsconcerten van 2009 is reeds geboekt. In Den Boogaard te Moergestel zul len dit jaar de Nederlandse feestband Pater Moeskroen en de Amerikaanse zanger/gitarist Billy Haynes samen met het harmonieorkest een gedeelte van het programma verzorgen. Ook dit keer is het geluid en licht weer in professione le handen, en zal er niets aan het toeval wor den overgelaten om opnieuw een fantastisch weekend voor artiesten en publiek neer te zet ten. Om de promsconcerten compleet te maken wordt regionaal zangtalent gezocht voor de vol gende nummers: Dansen op de vulkaan (De Dijk) Ik vlieg, ik zweef (Volumia) Malle Babbe (Rob de Nijs) Rood (Marco Borsato) Don’t you worry ’bout a thing (Trijntje Oosterhuis) It’s oh so quiet (Bjqrk) Heb jij het in je om een of meerdere van deze nummers te vertolken, geef je dan op voor de audities die op zondagmiddag 8 maart bij café De Brouwer worden gehouden. Indien gewenst worden de originele muziek en tekst tevoren toe gestuurd. Inschrijven kan tot uiterlijk 28 febru ari. Interesse? Kijk op www.julianamoergestel.nl, mail direct naar info@julianamoergestel.nl of neem telefonisch contact op met Bas Hessels: 06 50 626 040. In de reeks van 5 zondagmiddagwande- lingen op de laatste zondag van de maan den december 2008 tot en met april 2009 zijn we nu gekomen aan de derde wan deling. De twee vorige ‘knooppunten wandelingen in het gebied van De Hil- ver’ waren zeer succesvol, reeds meer dan 200 wandelaars namen aan deze georganiseerde wandeltochten deel. Natuurlijk kwamen veel deelnemers uit Moergestel, maar opvallend was dat er nog meer uit de omliggende dorpen kwamen en zelfs tot ver uit het land. We zien daarom weer uit naar onze derde thematocht en dat wordt de “Kerkeindsche Heide route”. Deze vindt plaats op zondag 22 februari en de startplaats is deze keer bij Kanoboerderij de Reusel aan de Heizenschedijk 1 te Moergestel. GEEF ELKAAR DE HAND MODESHOW! Net als voorgaande jaren wordt er een mode show gehouden in de Reuselhof op donderdag 5 maart a.s. Aan vang 14.00 uur. Germa mode is weer aanwezig met een grote col lectie dames- en een iets kleinere sortering herenkleding. Enkele dames zullen deze mid dag kleding showen in verschillende kleuren, maten en modellen met een aantrekkelijk prijs kaartje eraan. Kom gerust een kijkje nemen, het verplicht u tot niets en de toegang is gratis. We beginnen met een kopje koffie of thee. Heeft u geen vervoer maar u wilt toch graag komen, belt u dan met Jacqueline 513 2523, Gina 513 2007 of Ricky 513 6086 en wordt opgehaald en weer teruggebracht. Tot donderdag 5 maart. Zondag 25 maart a.s. De tijd gaat snel en onze 5e voorjaarsmarkt staat dan ook weer in de planning om gehouden te worden op 29 maart 2009. We hebben al een aantal inschrijvin gen binnen maar u kunt hier ook deel van uit maken d.m.v. u op te geven op een van onderstaande telefoonnummers of e-mailadres. Deelname is voor particulieren die iets van tweedehands spullen te verkopen hebben en dit kan van alles zijn maar geen hele grote spullen zoals bankstellen en zo. U kunt zich aanmel den voor een of meerdere tafels. De prijs per tafel is 7,50 met een maximum van 3 tafels per per soon. De markt zal weer gehouden worden in Den Donk (scouting/verenigingsgebouw) aan de Bosstraat la van 10.00 tot 14.00 uur en dus voor alle weertypes geschikt of het nu koud of warm is. Indien u belangstelling heeft om een tafel te huren voor onze markt moet u snel reageren want ons gebouw kan ongeveer 50 tafels van 2m2 herbergen. Let op: U staat pas geregistreerd indien de betaling van de tafels bij ons binnen is en u een bevestiging van ons gehad heeft. Betaling op de volgende manier: Bankrekening-num- mer 13.45.12.200 t.n.v. Scouting Sint Jan Moergestel. Voor info en opgave: Jan Jonkers 06-23 93 23 61; Peter van de Wouw 06-22171727 of aan melden per e-mail: Wouwenburg@home.nl BRASSERIJ ‘DE SCHOUW' HUISPAASKAARSEN Ook dit jaar kunt u via de parochie huispaas- kaarsen bestellen. U kunt kiezen uit 2 afbeel dingen (Hemels Lam en Christusmonogram met Vredesduif) en 4 formaten nl. 25 cm, 30cm, 40cm en 60cm. De kosten bedragen resp. 20,-, 27,-, 35,- en 55,-. Ook zijn er bijbehorende kandelaars verkrijgbaar. De kaarsen en kandelaars zijn te bestellen bij de parochiewacht op werkdagen tussen 10 en 12 uur. Daar kunt u zien hoe de kaarsen eruit zien. Als u vóór 17 maart bestelt is de Paaskaars tijdig bij u. Wilt u zo vriende lijk zijn om bij bestelling de kosten te voldoen? PALMTAKKEN Sinds de 10e eeuw wordt de op Aswoensdag gebruikte as voorafgaand aan de mis gewijd. Sinds de 14e eeuw wordt de gebruikte as boven dien gewonnen door de palmtakken van de Palmzondag van het voorgaande jaar te ver branden. HET MST Wist u dat in Tilburg, aan de Spoorlaan, het Huis van de Wereld’ staat en dat één van de drie organisaties die dit huis ‘dragen’ het MST is? Het Missionair Servicecentrum Tilburg is een laagdrempelige stedelijke voorziening, reeds jarenlang actief in de Tilburgse samenleving. Het centrum ontstond eind jaren tachtig op initiatief van twee Tilburgse congregaties (MSC en FDNSC). Augustus 2008 waren ruim 140 vrijwilligers actief. Het centrum heeft zich ont wikkeld tot een vrijwilligerscentrum voor maat schappelijke dienstverlening gericht op de meest kwetsbare mensen in de samenleving en telt diverse afdelingen: MST-Taalhuis: voor al voor buitenlanders met een kleine beurs. Digitaal Trapveld: voor mensen met een klei ne beurs die de grondbeginselen van het com puteren willen leren. Huiskamer: het hart van het MST, trefpunt voor alle bezoekers, cursis ten, leerlingen en vrijwilligers van het MST. Leven in stijl: over spiritualiteit en levensvra- BINGO IN DE REUSELHOF Op 18 februari is het om 19.30 uur weer de gebruikelijke mooie bingo in de Reuselhof. Wij hopen op een grote opkomst. We spreken af dat U met zijn allen komt, en wij voor koffie en mooie prijzen zullen zorgen. En maken er op deze manier een leuke gezellige avond van. Groetjes Bep en Diny. Vervolg van pagina 2 Zijn 'kwartet' heeft 'm in de krant gezet, dus bel 'm maar... ons (o)pa wordt vandaag 70 jaar!!! Proficiat! PAGINA 3 i De Kleinkeiner Cabaret Woensdag 18 februari Aanvang: 14.30 uur Entree: 10.00 (incl. consumptie) Locatie: Tiliander Seniorenmiddag Carnavalconcert Donderdag 19 februari l_l Aanvang: 14.00 uur Entree: 10.00 (incl. consumptie) Locatie: Den Boogaard Blind Date Cabaret Vrijdag 27 februari Aanvang: 20.30 uur Entree: 13.50 (incl. consumptie) Locatie: Tiliander Presque Ie Printemps (bijna lente) Muziek r= Zondag 1 maart Aanvang: 20.00 uur Entree: 15.00 Locatie: Tiliander Theaters Oisterwijk Moergestel T Tiliander B Den Boogaard Belangenorganisatie voor senioren Belangenorganisatie voor senioren Afdeling Moergestel cultuurcentrui Kassa open vanaf 1 uur voor aanvang van de voorstelling en in Tiliander open op vrijdagen van 18.00 tot 20.30 uur Nu reserveren: 013 - 521 7220 www.theatersoisterwijkmoergestel.com Van Weerwolvenbos tot Griezelbus Jeugd n Woensdag 4 maart U Aanvang: 13.30 uur 15.30 uur Entree: 10.00 Locatie: Tiliander Rootven 43, Moergestel Tel. 513 1405 Dinsdag sluitingsdag www.tapbrasdeschouw.nl ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 18 FEBRUARI 2009 L' «i lju. J

Weekblad Moergestels Nieuws | 2009 | | pagina 3