Winterkampioenen tennis Biljartnieuws Imke van der Steen wint Marathoncompetitie Mooi resultaat Moergestelse judoka’s l*OEF! VAN ALPHEN 't Audacia- nieuws Waar u het ook gaat vieren, we willen u heel veel plezier wensenlfwgc Handbal is altijd raak! .2-1 .440.6 punten 1. Imke van der Steen ontvangt de overwinningsbloemen van de marathoncompetitie. Slechte wedstrijd eindigt spectaculair Nog een paar nachtjes slapen, en het is weer carnaval. Bent u goed voorbereid voordat het carnavalsfeest losbarst? Goed gemutst en heeft u er zin in? Wij zorgen er dan voor dat u er geen omkijken naar heeft. Uw auto wordt vakkundig hersteld conform fabrieks- toleranties en u ontvangt 4 jaar FOCWA garantie. Op zaterdag 14 februari werd de finale van de competitie marathonschaatsen in Eindhoven verreden. Toen na afloop van de zesde wedstrijd uit deze competitie het eindklassement werd opgemaakt, bleek dat Imke van der Steen uit de “Maxim- De Vennen-schaatsploeg” in de categorie Senioren dames de meeste punten had verzameld. Overwicht Het eerste halfuur was voor Audacia, maar was Slotfase Zowaar kreeg de strijd nog een spectaculaire eindfase. In de achtenzeventigste minuut wist Ruud Heijkants een vrije trap van Gijs Outmayer (al zijn vrije trappen waren gevaar lijk) op waarde te schatten en zijn kopbal was raak: 1-0. Dus toch een winnaar, maar nee hoor na drie minuten was het alweer gelijk, een vrije trap die door de “muur” van richting werd ver- anderd waardoor Ernst-Jan van Amelsvoort kon binnen werken: 1 - 1. Daarna kroop Audacia door het oog van de naald en had dat te danken aan fraaie reddingen van Phil van Lier. In blessuretijd lukten enkele acties van Felle Wesel wel en bij de laatste in de slotsecon den stelde hij Gijs Outmayer in staat de 2 - 1 binnen te lopen. Programma Met carnaval is er geen programma. Het programma voor 1 maart volgt volgende week. Deze meiden van MTV Stokeind zijn kampioen geworden in de klasse meisjes t/m 14 jaar in de Wintercompetitie afdeling 1108. V.l.n.r.: Aniek Kolen, Lynn van Gestel, Ilse van Roessel, Esmee Ketelaars en Marijke van Spaendonck. Niet op de foto Judith de Jong. Dames; van harte proficiat! Voor ’t Draaiboompje was het een mindere wedstrijd na enkele zeer goede resultaten. Jan Timmermans (jr) 34 caramboles.in 16 beur ten, Janus Horrevorts 27 caramboles in 14 beur ten en Henk Timmermans 29 caramboles in 18 beurten boekten zeer ruime overwinningen op hun tegenstanders. Mocht u voorafgaand, tijdens of na het carnaval met de polonaise onverhoopt autoschade oplopen, laat uw feestvreugde dan niet verpesten, maar bel gewoon met Van Alphen Autoschades, telefoon (013) 542 1755. De kinderen die graag mee komen trainen om te kijken of zij handbal ook zo leuk vinden, wor den in de zaal verwacht op donderdag om 18.00 uur. De uitslagen: ’t Draaiboompje - ’t Stokske 36.3 - 57.8; Epi -’t Centrum 51.8 - 41.5. 2. 3. 4. 5. ...417.7 punten ..401.7 punten ..399.9 punten ...373.6 punten ROEF HANDBAL Uitslagen: MBJ Elshout 1-Roef 2 18-6; MCJ HVM-Roef...33-10; GCJ Bergeijk-Roef 13-2; MBJ Taxandria 1-Roef 1 11-11HA Witte Ster- Roef49-16; DS Blauwwit-Roef30-14; DA PSV 2-Roef24-15 AUTOSCHADES 11 - Op zondag 8 februari werd het 26e voorjaarstoernooi gehouden in Middelbeers. Aan dit toernooi deden 280 judoka’s uit Brabant, Zeeland en Limburg mee. In de laatste ronde van de Moergestelse clubcompetitie zijn de biljarters van ’t Stokske het beste voor de dag gekomen. In hun uitwedstrijd tegen de nr 2 van de ranglijst ’t Draaiboompje wisten zij een ruime overwinning te boeken. Iedereen een hele fijne carnaval! Op de website svroef.nl en hvroef.nl staan de trainingstijden, wedstrijdschema’s, uitslagen standen enz. U kunt alles bijhouden en is er iets wat je er ook graag op kwijt wilt, kun je altijd contact opnemen met onze webmaster Maria Oerlemans: oerhoog@home.nl Vanaf 6 maart zullen voorronden van de per soonlijke kampioen schappen worden gespeeld, de finale avond is op vrijdagavond 17 april in café de Klaore. De eindstand: de Klaore KAMPIOEN ’t Stokske ’t Draaiboompje ’t Centrum Epi Het was een leuke en spannend toernooi dat begon om 09.00uur en eindigde om 17.30 uur. Voor judovereniging St.Jan deden er 15 judo ka’s mee. Van deze judoka’s behaalde er 2 een eerste plaats namelijk Koen Postelmans en Myrthe van de Bruggen. Ook waren er 2 derde plaatsen voor Thom Weijtmans en Jan de Laat. De overige judoka’s vielen buiten de prijzen vertegenwoordigd door Jan op ’t Hoog. Als eerstejaars marathonschaatser kwam Jan tot de ontdekking dat het rijden van marathons over zestig ronden toch wel wat anders is dan een Alternatieve Elfstedentocht over 200 km op de Weissensee. Vooral de tempoversnellingen bij de demarrages werkten voor Jan zo uitputtend dat hij in de finales geen rol van betekenis meer kon spelen. In de laatste marathon van het seizoen eindigde Jan op de 22ste plaats en dit was ook de plaats die hij in het eindklassement bezette. maar hebben allemaal goed hun best gedaan en toch mooie prestaties geleverd, voor sommige was het ook hun eerste toernooi dus erg span nend. Wilt u de judoka’s van Moergestel in actie zien dit kan tijdens de Moergestelse kam pioenschappen op zondag 17 mei in Sporthal Stokeind. Ook de biljarters van ’t Centrum hadden een off-day in de laatste ronde tegen Epi. Beide verenigingen wonnen om en om een wedstrijd maar het uiteindelijke verschil was zeer groot. Epi Denissen was de man in vorm, 51 caram boles in 17 beurten. Zoals al eerder vermeld wer den de biljarters van de Kloare voor de 2de keer op rij kampioen. Audacia - SET 2 -1 Door al die afgekeurde velden (Audacia moet nog inhalen tegen de Bocht, SDO en Spoor- donkse Boys) ging het oorspronkelijk program ma afgelopen zondag wel door en je zou er haast niet bij stilstaan dat dit de eerste wedstrijd was van de 3e periode (de laatste 7 duels van de competitie). Op “papier” liggen hier voor Audacia de beste kansen om nog een rol van betekenis te spelen, niet alleen die periode, maar ook wanneer de inhaalwedstrijden gun stig verlopen kan ook in de top meegedraaid worden met als slot een thuisduel tegen De Bocht. Eerste moet dan worden waargemaakt een zege tegen “laagvlieger” SET waar in de heenwedstrijd het herstel van Audacia begon. Ook SET begon met de gedachte om in die periode nog iets van het seizoen te maken. De wellicht jongste scheidsrechter van Nederland, 17 jaar pas, had de leiding en deed dit naar behoren. te gehaast, slordig en speelde met weinig over leg en bang om fouten te maken. Voor het gevoel had Audacia afstand moeten, doch ze lie ten de Tilburgers in de wedstrijd komen en hun spel ging met meer óverleg zodat er ook voor hen kansen kwamen, maar ook fouten maakten. Zo werd het een wedstrijd met slecht voetbal, waarin de spanning de aandacht vast hield. Deze overwinning was enigszins verrassend, aangezien Imke geen enkele van de zes wedstrij den over dertig ronden als eerste over de finish wist te komen. Imke was echter wel de meest constante van de deelnemende dames. Haar tweede plaats in de afsluitende wedstrijd was, samen met tweede en derde plaatsen en een enkele vierde plaats in de voorgaande wedstrij den, voldoende om de eerste prijs en de bloe men van het eindklassement in ontvangst te mogen nemen. Bij de heren Masters (voorheen Veteranen) werden de kleuren van “Maxim-De Vennen” Uitslagen zondag 15 februari 2009 Audacia 1 - SET 1 Alle andere wedstrijden afgelast PAGINA 11 L® ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 18 FEBRUARI 2009

Weekblad Moergestels Nieuws | 2009 | | pagina 11