AUTOSCHADE? Aanmelden goed doel uniek fietsevenement 7 Moergestelse sauwelaars in de ton! Ók ik hur in d’n opstoet! VAN ALPHEN Aphrodite i Finales driebandentoernooi I.J De Gèsselse molen met z’n mooie snoet! nen bij elkaar, trek de step, bolderkar en alles alle deelnemers is er in ieder geval een hele Moergestel Fietsdorp/Guus Moonen 2009 Q tot boek... a.s. Zaterdag 19.45 uur precies! Aan het nieuwe goede doel wordt een belang rijke voorwaarde gesteld. Het moet zijn oor sprong vinden in Moergestel en het kan van kracht zijn voor alle inwoners van de gemeen te Oisterwijk. Aanmelden kan tot 15 maart. Voorstellen kunnen gemotiveerd worden inge diend via het mailadres info@moergestelfïets- dorp.nl Zoekertjes in prijs verhoogd! GRATIS HAAL- EN BRENGSERVICE! FOCMtó www.vanalphenautoschades.nl Tel.nr. 013 - 542 1755 AUTOSCHADES - Dirk van Abeelen, Kloosterlaan 1, tel. 513 0469 (dirk.van.abeelen@home.nl) - Carlo van Esch, Schoolstraat 46, tel. 5130111 Na het ongelooflijke succes van Moergestel Fietsdorp in mei vorig jaar, vindt van zondag 7 juni tot en met zondag 28 juni dit evenement opnieuw plaats. En opnieuw wordt er een goed doel aan gekoppeld. De organisatie roept inwoners van Moergestel, Heukelom en Oisterwijk op om goede doelen aan te melden. Vorig jaar was het Rode Kruis het goede doel. Daar werd ruim 25.000 euro voor opgehaald. Met dat bedrag kunnen hulpbehoevende men sen uit de gemeente Oisterwijk een week op vakantie. Vrijwilligers rond de organisatie van Moer-gestel Fietsdorp en Guus Moonen werk ten eendrachtig aan dit resultaat. Kerkstraat 21. Oisterwijk, tel. 5217326 info schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl Dus ga snel knippen, plakken, schilderen, las- sen, timmeren en doe mee in d’n opstoet. Wees d’r snel bij want het aftellen naar carnaval is al weer begonnen en voor je het weet is het voor bij en heb ik mijn wieken weer terug! j Een carnavaleske groet van de Gèsselse Molen. De 7 Moergestelse sauwelaars: Kees van Dijk, Maikel Denissen, Stephan van der Aa, Ron van der Sanden, Ron Hermus, Gerard Vugts en Eric Boogaers. Liefst 7 sauwelaars van eigen bodem zijn zaterdag v.a. 19.45 uur precies te zien en te horen in ’Den Boogaard’. Dus wilt u horen wat er zoal het afgelopen jaar in ons dorp heeft afge speeld dan mag u deze puur Moergestelse avond niet missen! 7 Sauwelaars van eigen bodem zullen u een supergezellige avond bezorgen! ’n Avond die ook wordt bezocht door onze waarnemend burgemeester, drs. Hans Janssen. Voor veel Moergestelnaren zal dat ’n eerste kennismaking zijn. De entreeprijs (incl. ’n kopje koffie bij binnenkomst) bedraagt 10,00 en ook dit jaar heb ben de sauwelaars weer een uitstekend doel gekozen waar de netto-opbrengst van de avond naar toe zal gaan. Dit wordt uiteraard na afloop bekendgemaakt. Er zijn nog kaarten te koop bij Novy van Wezel, Jumbo Denissen, Slijterij In den Korenmaaier en Den Boogaard. Huidverzorgingsinstituut 712 Schoolstraat 5 Zondag 1 februari om 14.00 uur zijn er de fina les van het driebandentoernooi in café De Klaore, het toernooi met alleen Moergestelse deelnemers. Begonnen wordt met de kruisfi nales tussen Frank Derksen en Martin van den Aker en tussen Ad van de Wiel en Gert Rijnen, gevolgd door dé finale tussen de win naars van de kruisfinales. De partijen gaan over 25 caramboles. Beste carnavalsvierders! Ik zal me even voorstellen: ik ben de Gèsselse Molen. Al jaren trotseer ik de kou om de Moergestelse wind te vangen. Vroeger was ik nog wel eens in een melige bui en vermaalde kilo’s graan. Tegenwoordig heb ik een ander bezigheid gekregen. Ja, ók ik hur in d’n opstoet! Voor deze speciale gelegenheid heb ik mijn mooie button, een lekkere zak met snoep en een wieken erbij neergegooid, want in d’n opstoet cadeautje! Dus roep al je vrienden en vriendin- kan het niet zot zat zen! Ik wil dan ook graag nen bij elkaar, trek de step, bolderkar en alles van deze gelegenheid gebruik maken alle car- wat rijdt uit de garage. Maak er een kleurig navalsvierders te inspireren met mijn nieuwe I geheel van en zorg ervoor dat jullie.de eerste snoet! Dus roep je buurman, buurvrouw, plaats op het podium veroveren! vriend, vriendin, kennis, opa enoma bij elkaar Schrijf je in op www.carnavalmoergestel.nl of en dan zien we elkaar terug aan de start van de bij de voigende adressen: Gèsselse opstoet op zondag 22 februari. Om het Kadoshop Novy Van Wezel, Rootven 10 voor deelnemers makkehjker te maken om - zowel in Moergestel als Oisterwijk mee te doen is het vertrek dit jaar 15 minuten vroeger (om 12.45 uur) en in Oisterwijk 15 minuten later dan voorgaande jaren. WATJE MOET DOEN Bedenk een leuke act onder het motto van 2009: Zoo zót ók kunnen! BOUWERS GEZOCHT! Wil jij samen met je vrienden ook een mooie carnavalswagen bouwen, maar weet je niet goed hoe je moet beginnen? Neem dan contact op met Afrit Negen: Joris van Roessel, 06 49 11 10 27, hij wil graag zijn bouwervaring met jullie delen! KINDEROPTOCHT Ook dit jaar kun je vette prijzen winnenVoor WOENSDAG 28 JANUARI 2009 - 33e JAARGANG - Nr. 1505 ■■■■■di a—J Voor alle drukwerk: van geboortekaartje Vanaf 1 januari zijn de Zoekertjes in prijs verhoogd. Zoekertjes t/m 120 lettertekens (letters spaties) kosten 3,50 euro Zoekertjes vanaf 120 lettertekens kosten 5,- euro Zoekertjes moeten altijd contant worden betaald! Oisterwijkseweg 43 Tel. (013) 513 2268 Uitgave en redactie: Buro Tel. (013)513 2268, Fax inleveren kopij via e-mail: 1 AL RUIM 80 JAAR FIETSPLEZIERdto. M j MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 - - jgi i I 8 ,1

Weekblad Moergestels Nieuws | 2009 | | pagina 1