Ron Oosterwijk wijst 28 winnaars Winkelactie aan VAN ALPHEN I “AUTOSCHADE? Er komt een Ondernemersprijs voor de gemeente Oisterwijk Aphrodite De Tweede Jeugd’ speelt weer... 'Moergestel-Nieuws' zoekt P p p TWBEMELERS Weekblad voor Moergestel WOENSDAG 14 JANUARI 2009 - 33e JAARGANG - Nr. 1503 Creaties 5 Doordat een van onze bezorgers te kennen heeft gegeven ermee te willen stoppen zijn wij met spoed op zoek naar een nieuwe bezorger! Liefst 'n jongen van plm. 14 jaar (alleen of met 'n vriendje). Het gaat om het bezorggebied rond Heuvelstraat, Pijnendijk, Donkhorst, Broekzijde etc. Er is voor deze bezorger ook de mogelijkheid om andere bladen mee te nemen in één wekelijkse route. AUTOSCHA DES GRATIS HAAL- EN BRENGSERVICE! rtCfSSt www.vanalphenautoschades.nl Tel.nr. 013 - 542 1755 i Interesse? Stuur 'n mailtje naar: buro76@planet.nl of bel (na 19.00 uur) 513 2268 24. B. Mertens, Korenschuur 30: Kemps drogisterij 25. Langemaat, De Hoefkens La Tuvert 26. C. Welvaarts, Rootven 8: B E Vers specialist 27. van Aarle, Den Duyp 14: Jumbo 28. Smolders, Schoolstraat 49: Copycat De prijzen werden echter gewoon getrokken door wijkagent Ron Oosterwijk, waarna het de beurt was aan de winkeliers zelf om in de loop van de week de prijzen bij de winnaars af te gaan leveren. Jammer voor de organisatoren, maar het was niet anders. Na trekking kwamen de volgende winaars uit de bus (zij krijgen of hebben dat inmiddels al gekregen, ’n prijs met ’n waarde van minimaal 150 euro). Prijswinnaars winkeliersactie 2008 (achter in navolging van de jaarlijkse vrijwilligers- prijs en sportprijzen is besloten ook een gemeentelijke ondernemersprijs in het leven te roepen. Deze prijs, een initiatief van On dernemend Moergestel, zal worden uitge reikt tijdens een thema-avond voor onderne mers. Met de uitreiking van deze prijs wil het gemeen tebestuur het belang van goed ondernemer schap onderstrepen voor Oisterwijk. Hoewel het een ondernemersprijs wordt ge noemd kunnen zowel ondernemers als onder nemingen hiervoor in aanmerking komen. Met de uitreiking van deze ondernemersprijs wil het gemeentebestuur de waardering uitspre ken voor het ondernemerschap in zijn alge meenheid en de ondernemer/onderneming in het bijzonder. Tevens wil het gemeentebestuur middels deze prijs de ondernemers stimuleren een positieve bijdrage te leveren aan doelstel lingen van de gemeente. Verkooijen bakkerij 17. H. Laurenssen, Reuselhof 9: Poirters Modehuis 18. J. van Ras, Korenschuur 27: van Hulten Gebackerij 19. Cools, De Hoefkens 20: Konings optiek 20. R. de Laat, Postelstraat 17A: Michiels Woninginrichting 21. Koen Jansen, Vogelkers 46, Helvoirt: Apotheek Moergestel 22. Mia van de Laak, Rootven 54: Novy van Wezel 23. Smits, Oirschotseweg 50: Aphrodite Huidverzorging Op inititiatief van Ondernemend Moergestel DOELGROEP Doelgroep zijn alle ondernemers en onderne mingen in de gemeente Oisterwijk. Uitgesloten van deelname zijn not-for-profit instellin- gen/organisaties. Om voor de prijs in aanmerking te komen wordt de ondernemer/onderneming op ’n aan tal onderdelen beoordeeld, zoals: maatschap pelijke verantwoord ondernemen; innovatie; bijdrage aan een positieve uitstraling van de gemeente; betekenis voor het bedrijfsleven in het algemeen en bedrijfstak in het bijzonder; betrokkenheid bij de plaatselijke samenleving; bijzondere prestatie op het gebied van onder nemen. Een nog nader samen te stellen jury zal deze criteria nader definiëren, nomineert vervol gens drie kandidaten en draagt een winnaar voor aan het college. Ook de prijs moet nog nader worden vastgesteld. De weersomstandigheden gooiden roet in het eten van de winkeliers die meededen aan de jaarlijkse Winkelactie. Donderdagavond 8 januari immers zouden ze weer de ronde gaan doen om de prijspakketten bij de winnaars af te gaan leveren maar dat was gezien de sneeuw, donkerte en gladheid op deze avond niet verantwoord. een volgens: naam, adres en welk winkelpak- ket men gewonnen heeft) 1Irmi van Beerdonk, Rembrandt van Rijn laan 8, Berkel Enschot: Ligtvoet en Nimco 2. A. van den Boer, Korenschuur 26: Boerenbond 3. A. Jansen, St. Janshof 2: Bonita 4. Lies op ’t Hoog, Raadhuisstraat 5A: Sport Outlet 5Bode, Nieuwenhoflaan 10Bloem Groen 6. Nel van den Boogaart, De Dagmaet 5: Désiree Hairstyling 7. N. Schwartzmans, Moergestelseweg 23, Haghorst: Slagerij Ketelaars 8. H. Timmermans, Vooskerbos 22Mulders automatisering 9. Toon Bertens, Kriekenakker 62: Vogels Fiets Sport 10. Lieke van Spreeuwel, Hogenackerstraat 10: Vivace 11. Fam. Backx, Kriekenakker 54: PVS meubelen 12. Kristi van Elsdingen, Korenschuur 5: Kerkhof-schildersbedri j f 13. F. van Dijk, Past, van Doorenstraat 1 Slijterij In den Korenmaaier 14. L. Spierings, Herengoedstraat 3: Van Velthoven Elektro 15. Van Lieshout, Kriekenakker 38: John Smits meubelstoffering 16. Lieke Rijnen, De Dagmaet 1: De Toneelclub ’De Tweede Jeugd’ speelt in ‘Den Boogaard’ op donderdag 22 januari om 14.00 uur, vrijdag 23 en zaterdag 24 januari 2009 om 20.00 uur het blijspel ’Wat moet ik met een oude vlam?’ geschreven door Theo Akkermans. De voorstelling op donderdag 22 januari is uitsluitend voor de ouderen van Moergestel. Op vrijdag en zaterdag is iedereen van harte welkom in Den Boogaard in Moergestel. Een oude vlam? Niets bijzonders zou je denken. Toch ontstaat door die oude vlam nogal wat beroering in het vredige dorp. De mensen kennen iedereen en weten graag alles van elkaar. Er wordt dus geheimzinnig over gedaan enflink over gepraat. Wat er met die oude vlam aan de hand is? Nou ja, komt u maar kijken. U zult er beslist een leuke middag of avond aan beleven. d Huidverzorgingsinstituut 0 7U Schoolstraat 5 ÊK 1 MOERGESTEL M Tel. 013-513 1474 i 1 1 Jg Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info schepenstwee wielersnl www.schepenstweewielers.nl Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij via e-mail: tot uiferlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot uiterlijk maandag 12.00 - |S,sp AL RUIM 80 JAAR FÏETSPLEZIER wRR® uur r

Weekblad Moergestels Nieuws | 2009 | | pagina 1