Kinderkerst, Winterplein, Winterpret, Oudjaar 'f Winterplein groot succes! RE/MAX De makelaar R&zVW dicht bij huis! K wk - Vervolg van voorpagina BEDANKT Naast het bedanken van de vele sponsors, zowel wat betreft hun bijdragen aan de loterij als aan het Winterplein, dient er ook een welgemeend dank je wel uit te gaan naar de vele vrijwilli gers. In de eerste plaats gaat het dan om de bestuurders van Samenwerkend Moergestels Carnaval. Zij hebben bijna een jaar lang de kar getrokken van de Superloterij. Dit begon uiter aard met de voorbereiding. Het organiseren van zo’n grootste loterij bleek veel complexer dan ingeschat, vooral ook door de veeleisende regelgeving vanuit de overheden. Maar ook de uitvoering was intensief. Zowel voor de verkoop van de loten, het binnenhalen van sponsors en prijzen, als het uitvoeren van de 8 trekkingen, moest veel werk worden verzet. Aan het einde van de rit kwam daar de organisatie van het Winterplein nog bij. Al bij al geen kleinigheid. Hopelijk wordt tijdens carnaval nog de nodi ge aandacht besteed aan de grootste kartrekkers. De grote winnaars van de vele inspanningen van deze vrijwilligers zijn de inwoners van Moer gestel. Zij hebben genoten van de trekkingen, de prijzen en het Winterplein. En ze kunnen weer genieten van al die mooi activiteiten van het openbaar carnaval de komende jaren. Maar ook de vrijwilligers die actief waren tij dens het Winterplein bedanken we van harte. De Dorstvlegels en Durdraaiers waren al vroeg actief met het opbouwen van het intieme en sfeervolle plein. En pas rond de klok van 23.00 uur ’s avonds werden de pannen er op gelegd en was alles weer opgeruimd. Ook de mensen van de parochie en zeker de jongelui van de Kurkskes moeten hier bedankt worden en uiter aard het publiek. Samen hebben zij er voor gezorgd dat er meer dan honderd voedselpak ketten zijn uitgedeeld tijdens kerst onder de Moergestelse zieken. De oliebollen en choco mel hebben zeker bijgedragen aan de ruimhar tigheid van het publiek. Daarvoor dank. Tenslotte kijken we allen terug op zeer geslaagd evenement en kijken we reikhalzend uit naar een gewenst vervolg in 2009. SUPERLOTERIJ Of het extra druk was, omdat alle lotenkopers van de Superloterij de laatste trekking en de trekking van de hoofdprijs live wilden meema ken, is onduidelijk. Maar toen presentator Hans Antonis met omroeper Eric Boogaers het win nende lot voor de Ford Ka rond 19.30 uur bekend maakte, was de familie Outmayer niet aanwezig. Een belletje zorgde er voor dat Ted en Rob spoorslags op het podium verschenen om de sleutels en bloemen enthousiast in ont vangst te nemen. Daaraan voorafgaand waren de hoofdprijzen van de laatste trekking al ver geven. In dit nummer van Moergestels Nieuws zien we de complete uitslag van deze laatste trek king. Het SMC kijkt terug op een zeer succesvolle loterij. De precieze opbrengst kan pas over een tijdje worden vastgesteld. Immers de laatste onkosten rondom het Winterplein moeten nog verrekend worden. Wel kan al geconcludeerd worden dat de activiteiten in het kader van het openbaar carnaval en met name die voor de kinderen en senioren voor de komende 5 jaren zijn veilig gesteld!!!! Mede met dank aan al die sponsors. Zie hiervoor de bedankadverten- tie in dit nummer. ‘F* 11 makelaars o.g. Oudjaarsmiddag in de Krijtestraat... Sfeer en gezelligheid bij de kersttocht van de Hertog Janschool. Vision Makelaardij Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013) 468 8259 De foto's op deze pagina zijn van Maudy van Laarhoven, Rogier van Velthoven, Patrick van Vugt, Miranda Vugts-Spanjers en de redactie. Kijk voor meer foto's op: http: pers.digif.eu Persoonlijk contact, nauwe betrokkenheid en uiterst professionele aanpak! Aankoop- en verkoop- begeleiding; 24 uur per dag, 7 dagen per week! Kijk voor ons actuele huizenaanbod Marcel Vromans op: www.remax.nl/vision Pieter Burgers e-mail: vision@remax.nl Toon Coppens Lekker rond de vuurkorf op het Winterplein... Op het Brandven kraakte het nog regelmatig... ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 7 JANUARI 2009PAGINA 5 De kerstviering voor peuters en kleuters op 24 december... Oliebollere Winterplel De laatste beelden worden geplaatst.. H Meike en Mark Vugts waren succesvol bij de eerste wedstrijden op natuurijs...

Weekblad Moergestels Nieuws | 2009 | | pagina 5