Twee dagen veldrijden in Moergestel 2009 (e^OEF! Idols Muziek nieuws Nieuwe gediplomeerde schaatstrainer voor ”De Vennen” Audacia- Nieuwe trainer voor Audacia Jbi 4 Imke (links) werd met haar trainersdiploma gefeliciteerd door bestuurslid Henk Mensink. ...Aanw. 13.30 ...Aanw. 13.30 Vertrek 13.45 Vertrek 13.30 .Vertrek 11.45 10.00 10.00 10.00 12.30 ..9.00 11.30 12.20 13.20 13-29 ..16-6 .....7-2 .31-7 ..29-0 16- 18 17- 20 In alle andere gevallen: 0900 - 8844 ROEF KORFBAL JEUGDTEAMS BLIJVEN WINNEN Evenals voorgaande weken zijn de teams van Roef! erin geslaagd hun wedstrijd in de zaal- competitie te winnen. Na de spannende wed strijden van afgelopen weken (1-0 en 2-1 winst) wisten de Aspiranten wederom te win nen. Opnieuw een zee spannende wedstrijd Idols Muziek komt er weer aan! Het zal plaatsvinden op 25 januari 2009 in Den Boogaard, vanaf 13.00 uur. Ook nu zijn alle jongeren in de gemeente Oisterwijk van harte uit genodigd om hun muzikale en/of vocale kunsten te vertonen op dit open podium. Na het succes van 2008 volgt er natuurlijk een Idols Muziek 2009. Behalve de vele leden van de organiserende muziekvereni ging Prinses Juliana, zijn alle muzikale jongeren uitgenodigd om mee te dingen naar de Gebr. Janssen Bokaal in diverse categorieën. Je kunt meedoen als solist of in een ensemble, instrumentaal of met zang. Er is net zoals bij de echte Idols een jury die de deelnemers beoordeelt en tips mee geeft. Maar het leukste is natuurlijk om in een volle zaal iedereen te laten genieten van jouw talent! Wil jij op deze fantastische middag ook je kunsten vertonen, geef je dan op vóór 23 december: petra@julianamoergestel.nl. Meer informatie en het inschrijfformulier zijn terug te vinden op de website van de vereniging: www.julianamoergestel.nl. plaatsen. Favorieten voor de overwinning zijn Abke Francissen, Suzanne van Paassen, Rebecca Talen, Mika Oghisima en Loes Gunnewijk. De organisatie hoopt ook op deelname van Mirjam Melchers, vorig jaar Nationaal kampioen veld rijden en wellicht ook Daphy van de Brand. tegen een gelijkwaardige tegenstander. Roef! komt ijzersterk uit de startblokken en vooral het aanvalsvak overdondert de tegenstander. Door goede, snelle aanvallen weet Roef! een snelle 2-0 voorsprong te nemen. Beide doel punten worden gemaakt door Iris. Na de vak- wissel blijft het gehjk opgaan maar er wordt niet gescoord tot vlak voor rust als Bladella de 2 - 1 weet te maken. Na rust eenzelfde spelbeeld, kansen aan beide zijden maar doelpunten blij ven uit. Dan weet de tegenstander uiteindelijk de korf wel te vinden en maakt de 2 - 2. Roef! geeft zich echter niet gewonnen en na een mooie aanval weet Joyce de 3 - 2 te scoren. Ondanks kansen aan beide zijden blijft de stand onver anderd en wint Roef! voor de 3de keer op rij. Prima meiden. Onze pupillen zijn ook prima bezig. Dit seizoen, dus de veld- en zaalcompetitie, nog ongeslagen. De Weebosch heeft echter ook een sterk team en heeft tot op heden pas één wedstrijd verlo ren. Vanaf het begin gaat het gelijk op en komen er kansen aan beide kanten. In de loop van de eerste helft wordt Roef! sterker en weet via Marieke de 1 - 0 te scoren. Mede door goed ver dedigen van Sanne, Jasmijn, Ammie en Eveliei is dit ook de ruststand. Na rust blijft het spe. op en neer gaan en komen de kansen. Uit één van deze kansen weet Renske 2 - 0 te maken. Als vlak daarna Janneke ook nog een doelpunt maakt is de overwinning eën feit. Met de 3 - 0 hebben ook de pupillen voor de 3de keer gewon nen en blijven zij koploper. Komend weekend wederom twee thuiswed strijden en wel tegen WO, dus supporters jul lie zijn weer van harte uitgenodigd. Uitslagen: Roef! E - Weebosch E 3 - 0 Roef! C - Bladella C 3 - 2 Programma 29-11-2008: Pup. Roef! El - WO E3 aanw. 9.30 uur Asp. Roefl Cl - WO C2 aanw. 10.30 uur Lijkt korfbal jouw sport, kom eens meetrai nen, pas na zes trainingen hoef je te beslissen of je er eventueel bij komt. De trainingen wor den gegeven in de sporthal Stokeind elke maan dag vanaf 18.00. Wil je meer informatie bel 06- 51530853. Roef! Korfbal, gezellig, dgar wil je bij zijn!!!! Alarmnummer 1 1 2 voor als het écht nodig is.. ROEF HANDBAL Uitslagen: bekerwedstrijd Roef-Delta sport MBJ 1 GHV 1-Roef 1 GCJ Roef-Apollo MBJ Heerle 3-Roef 2 MCJ Groene Ster-Roef DAJ Roef-Blauwwit HAJ Roef-Desk Programma donderdag 4 december: Dames recreanten 21.30 uur Roef-Mixed-up Zaterdag 6 december: 10.00 uuur GCJ Bedo-Roef 12.00 uur MCJ Roef-Desk 12.50 uur MBJ Roef 2-GHV 2. 13.50 uur MBJ Roef 1-HMC 2 Zondag 7 december 10.30 uur DS Roef-Artemis10.00 Op de website svroef.nl en hvroef.nl staan de trainingstijden, wedstrijdschema’s, uitslagen standen enz. U kunt alles bijhouden en is er iets wat je er ook graag op kwijt wilt, kun je altijd kontakt opnemen met onze webmaster Maria Oerlemans: oerhoog@home.nl De kinderen die graag mee komen trainen om te kijken of zij handbal ook zo leuk vinden, wor den in de zaal verwacht op .donderdag om 18.00 uur. Handbal is altijd raak! Daphny van de Brand in actie op het parcours. Op zaterdag 6 december en zondag 7 december wordt op het gewijzigde parcours de Heiberg aan de Zandstraat nabij café-restaurant 't Stokske de RABO Weekend Cyclocross gehouden. Voor de jeugdwedstrijden op zaterdag hebben inmiddels ruim 120 renners ingeschreven. Op zondag 7 december gaan de senioren en vrou wen van start. Aan deze wedstrijden nemen ruim 250 vrouwen en mannen deel. Op zaterdag strijden de jeugdrenners in 7 cate gorieën om de ereprijzen in de leeftijd van 8 t/m 14 jaar. Wielerclub TWC Pijnenburg uit Tilburg is met liefst 32 wielrennertjés sterk vertegen woordigd bij deze Wedstrijden. De jongste deel- nemertjes starten om 12.00 uur en omstreeks 15.00 uur gaan de 14 jarigen van categorie 7 van start voor een wedstrijd die 25 minuten duurt. In categorie 5 komt regerend kampioen Bram Welten uit Moergestel aan start. In categorie 7 is plaatsgenoot Kars Welten een van de favo rieten. definitieve uitslag en de diploma-uitreiking. Tijdens deze diploma-uitreiking in Breda ver telde Jan de Kok van de KNSB dat de beoor delingscommissie het portfolio van Imke erg professioneel vond en dat haar praktijklessen een voorbeeld waren voor differentiatie in schaatsles. Schaatsclub “De Vennen” is erg blij er weer een nieuwe gediplomeerde trainer van dit hoge niveau bij te hebben. Tijdens de jeugd- schaatsles in Eindhoven werd Imke daarom door het bestuur in de bloemetjes gezet. Op zondagavond 23 november nam Imke bovendien zelf deel aan een schaatswedstrijd over 1500 meter (tijd 2:42.53) in Breda. Drie andere leden uit de wedstrijdploeg” reden dezelfde avond een wedstrijd over 500 meter in Eindhoven: Thomas van Dijk 55.73; Madolyn Appeldoorn 57.53 en Seba Ntab 58.08. Dezelfde drie rijders namen na deze ritten over 500 meter ook nog deel aan een jeugdmarathon: Thomas vierde en Seba vijfde bij de Pupillen jongens en Madolyn vijfde bij de meisjes-C. In de mara thon over 60 ronden behaalde Jan op ’t Hoog een uitstekende zevende plaats in de categorie heren Masters. Op zaterdag 22 november slaagde Imke van der Steen van Schaatsclub “De Vennen” voor het examen Schaatstrainer/Coach niveau 3 (ST3). Imke is hiermee de eerste cursist in Nederland die deze vernieuwde opleiding van de KNSB met goed gevolg heeft afgerond. Het door Imke behaalde diploma staat gelijk aan het oude diploma trainer A, welke de bevoegd heid geeft om training aan wedstrijdschaatsers te mogen geven. Waar bij de oude trainer A opleiding alle cursisten exact hetzelfde oplei dingsprogramma volgden, is de vernieuwde ST3 opleiding het programma volledig gericht op de nog bij de cursisten te ontwikkelen com petenties. Iedere cursist volgt daarbij een op zijn/haar afgestemde ontwikkelpunten afge stemd programma. Dit programma bestond voor Imke uit het deelnemen aan workshops in Breda en op het KNSB-bondsbureau in Hoogland, het stage lopen bij het CIOS van Goes/Breda en het maken van werkstukken. Imke werd hierbij begeleid door een leercoach van de KNSB. Tijdens de cursus die ruim een jaar duurde moest een portfolio worden opge bouwd waaruit moest blijken dat de volgende vier bekwaamheden eigen waren gemaakt: 1. geven van trainingen, 2. coachen bij wedstrij den, 3. organiseren van activiteiten en 4. ken nis vergaren, ontwikkelen en delen. Juist voor de zomervakantie had Imke haar eindgesprek, maar ze moest tot 22 november wachten op de Op zondag 7 december beginnen de wedstrij den al om 10.30 uur met een wedstrijd over 40 minuten voor de Amateurs. Favoriet in deze categorie is ongetwijfeld Edwin Raats, die al een reeks aan overwinningen op zak heeft. Daarna komen de Masters (veteranen) op het parcours met verschillende regionale renners die ook favoriet zijn voor de overwinning. Zo staan Ton van Korven uit Diessen en Frans Willems uit Oostelbeers op de startlijst. Maar de strijd zal vooral gaan tussen de plaatselijke favoriet en nationaal kampioen Peter Hoffmans uit Moergestel en Jannes Weerman uit Nijeholt- wold die het klassement aanvoert. Peter Hoffmans zelf heeft dit seizoen al 4 overwin ningen op Zijn erelijst staan. Om 12.20 uur strijden de Vrouwen om de ere- Vervolgens rijden de Nieuwelingen om 13.15 uur een wedstrijd van 30 min met als grote favorieten voor de overwinning Danny van Poppel uit Moergestel en Jeroen Meljers uit Tilburg. Maar wellicht kan Jasper de Laat uit Moergestel nog voor een verassing zorgen. De Junioren vertrekken om 14.00 uur voor een Wedstrijd van 40 minuten. Kanshebbers in deze categorie zijn Kay Welten uit Moergestel, Robin Wennekes uit Dodewaard en Daan Meljers uit Tilburg zijn de te kloppen coureurs. Het sluit stuk van de veidrit wordt gevormd door de elite/beloften die om 15.00 uur van start gaan voor een wedstrijd over 60 minuten. Deelnemers die tot de favorieten behoren zijn Roel van Houtum uit Goirle, Daan de Jong, Edwin Arts en vooral Rik Ijzerdoorn die ook het klassement bij de elite aanvoert. Op beide dagen treedt de landelijk bekende John Kooij uit Berkel Enschot als microfonist op. Voor meer informatie kunt u terecht op de site met de Stichting Wielerronde Moergestel/- Oisterwijk: www.wielrennen-moergestel.nl Volgend seizoen De trainerscommissie heeft uit talloze sollicitanten, Johan Dijkstra (43) geko zen tot de nieuwe hoofdtrainer voor het nieuwe seizoen 2009/2010 als opvolger van Coen Vos. Johan heeft de afgelopen 4 jaar GSBW uit Goirle getraind, en daarvoor o.a. de hoofdmacht van Were-Di en Rijen. In het dagelijks leven is Johan sportinstructeur. Audacia is buitenge woon tevreden met deze keus. Uitslagen zondag 30 november 2008 De Bocht ’80 1 - Audacia 1afgelast Audacia 2 - SC ‘t Zahd 51 - 2 Audacia 3 - Viola 33 - 2 Sarto 11 - Audacia 42 -1 Beerse Boys 6 - Audacia 56 - 3 Desk 7 - Audacia 69 - 0 Audacia 7 - Sarto 152 - 2 Dames: Audacia - Oisterwijk1 - 4 Programma zondag 7 december 2008 Hilvaria 1 - Audacia 11430 Audacia 2 - Sarto 512.00 Audacia 3 - Hilvaria 310.30 Audacia 4 vrij Boxtel 9 - Audacia 5 WSJ 4 - Audacia 6 Audacia 7-VCB 3 Dames: Audacia - Willem II AUDACIA JEUGD Zaterdag 6 december Audacia Al - Viola Al Audacia A2 - Sarto 4 Viola BI - Audacia BI Riel BI - Audacia B2 Were Di Cl-Audacia Cl Audacia Dl - Sarto D2Aanw. 8.15 Kijk voor wijzigingen in het programma regel matig op de site van Audacia. lUliu,.,. MIK MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 3 DECEMBER 2008 PAGINA 11

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 11