TE KOOP Expositie in Stanislaus Op HOCO prijsuitreiking Grote Club Actie Frans Wolfs schrijft boek over de eeuwige liefde Statiegeld actie voor kankerpatiënten bij Jumbo Oirschotseweg 57 - Moergestel VAN DEN ELZEN De makelaar (tf/ZVW dicht bij huis! I Namens Running Team Oirschot bedankt! De auteur met het boek in de hand: Frans Wolfs Vraagprijs 725.000,= kosten koper GARANTIEMAKELAARS Oisterwijker werkte vijftien jaar aan levenswerk Dit jaar heeft HOCO (hockeyclub Oisterwijk) voor het eerst meegedaan met de Grote Club Actie. Ongeveer 100 kinderen hebben loten verkocht en een opbrengst verkregen van 2.300,00 euro! der Kolk heeft met 74 loten veruit de meeste loten verkocht en daarmee een Nintendo Wii gewonnen. De junioren commissie dankt alle deelnemen de jeugdleden en andere lotenverkopers harte lijk voor hun fantastische inzet! In het boek “Liefde, het eeuwige zijn van de kosmos" wordt het scheppings- gebeuren (evolutie) op een diepgaande, realistische wijze helder en eenvoudig beschreven én hoe de kosmos vóór het scheppingsproces er uitzag en hoe hij na de voltooiing van de schepping eruit zal zien. Het geheel is stapje voor stapje uit een eenvoudig van denken opgebouwd. Hierdoor is het buitengewoon leesbaar. De stapsgewijze gedachten worden ook verklaard, waardoor deze niet aan gelo ven gebonden zijn. Wel sluit het diepere mystieke op verschillende punten bij bepaalde religies aan, o.a. de Bijbel. Voor Moergestel zijn beide boeken verkrijg baar bij Novy van Wezel, Rootven 10. Kaartensets per 3 stuks) zijn te koop, evenals de aquarellen en krijttekeningen zelf. U bent van harte uitgenodigd om haar werk te komen bezichtigen dagelijks van 10.00 uur en 17.00 uur. RE/MAX Naast Mariakapel gelegen bouwperceel van ca. 6400 m2 met goedgekeurd plan voor de bouw van een vrijstaand landhuis van ca. 765 m3 met bijgebouw van ca. 125 m2. Als voormalige kleuterleidster aan de vrije school is ze vertrouwd met schilderen op aqua- relpapier; de zgn. nat in nat methode. De kleu ren en vormen mogen ontstaan op papier. Een aantal aquarellen heeft ze voorzien van een spreuk of psalm,om uw hart te beroeren met kleur en woord. Inlichtingen verstrekt: Van den Elzen Garantiemakelaars Baerdijk 24, 5061 GG Oisterwijk Tel.: 013-5285285 email: info@elzen.nl www.elzen.nl Wanneer een beter inzicht in het totale kosmi sche scheppingsgebeuren wordt verkregen, geeft dat op heel veel échte levensvragen een eigen, helder, innerlijk antwoord. Vragen zoals: Wat houdt het begrip God in? Heeft God de aarde geschapen of is haar ontstaan een toeval lig evolutionair proces? Heb ik al eerder op deze aarde geleefd of is dit mijn eerste leven? Hoe moet ik mij ‘God’ voorstellen? enz. enz. Allemaal vragen, vragen, die om een antwoord vragen. Running Team Oirschot organiseert wederom in Moergestel een statiegeldactie voor kankerpatiënten. Doel is geld bij elkaar brengen voor palliatieve zorg. Geld wat ingezet wordt voor begeleiding van zieke mensen, voor inloophuizen, voor kinderen die extra aandacht nodig hebben bij hun proces tegen kanker. Een willekeurige greep uit de goede doelen die worden gesteund; voor meer infor matie kunt u terecht bij www.roparun.nl. Voor een eerste jaar een zeer mooi resultaat. Het bestuur van HOCO heeft besloten de opbrengst te besteden aan de jeugd van HOCO. Afgelopen zaterdag waren er frietjes en limo nade voor de teams die gezamenlijk de meeste loten hadden verkocht. Pommeline van Ook de jongeren zijn deze vragen niet vreemd. Zij zijn vaak nog méér dan de volwassen zoe kende naar verdieping en inzicht, naar helde re antwoorden waar ze zélf achter kunnen staan. Zij worden door het boek op een bijzondere wijze aangesproken en vinden er bemoediging en inspiratie in. De prachtige tekeningen en gedichten van de schrijver verluchtigen het geheel, waardoor het prettig leest. Voor ieder een die zoekt naar liefde en stilte is het boek een groot, persoonlijk bezit, een blijvende bron voor een fijner innerlijke leven. Van 27 november t/m 7 januari exposeert Mevr. Faber haar werkstukken in zorg centrum Stanislaus aquarellen, krijttekeningen en kaarten. Mevr. Faber heeft ze in een periode gemaakt waarin ze ernstige auditieve beperkingen had en haar werk als kleuterjuf niet meer kon uitvoeren. Tot op heden schildert ze helemaal op gevoel, kleurrijke aquarellen zijn daarvan het resultaat. Het boek ‘Liefde, het eeuwige zijn van de kosmos’ is een luxe uitgave, genaaid gebonden en kost 19,75 euro. Beide boeken zijn verkrijgbaar bij Bruna aan de Dorpsstraat in Oisterwijk. Het kan ook bij de auteur telefonisch worden besteld, 521 9369 of via zijn website www.lichtliefdeleven.nl Ook dit jaar hebben wij Jumbo benaderd om medewerking te verlenen aan onze actie. Jumbo was ook nu weer bereid om, evenals vorig jaar, mee te werken aan onze statiegeldactie. Wij zijn Jumbo dankbaar voor deze medewerking. Wie zijn wij van Running Team Oirschot? Wij zijn een groep van ruim 20 enthousiaste men sen uit Oirschot, Spoordonk en de Beerzen, die het gehele jaar door geld bijeen proberen te brengen door allerlei acties. De statiegeldac tie is er daar een van. Ons team doet mee aan de langste estafette hardloop wedstrijd, die gaat over 530 km, van Parijs naar Rotterdam en wordt gelopen met Pinksteren 2009. In de voor gaande 3 jaren hebben wij ook deelgenomen aan dit grote sponsor evenement. Het is een groot succes geworden mede door giften welke wij, bij al onze acties, kregen. Vandaar dat wij zeer gemotiveerd zijn om er ook in 2009 weer een succes van te maken. U zult zich afvragen waarom in Moergestel een ‘Brabant even gestreeld’ dat eerder is uitgege ven, is ook van zijn hand. De vijftig gedichten en tekeningen zijn een lofzang op Brabant. Verkoopprijs 15,95. actie voor dit goede doel? Kanker stopt niet bij de grenzen van gemeenten of woonkernen. Ook in Moergestel vechten mensen tegen kanker vandaar dat wij de regio in trekken. Ook in omliggende dorpen worden statiegeldacties bij Jumbo winkels gehouden. De start van de statiegeldactie bij Jumbo in Moergestel is op zaterdag 22 november. Wij rekenen op een geweldige inlevering van uw lege flessen, spaar ze op voor deze gelegenheid. Er zal een speciale bus gereed staan waar u uw statiegeld bonnetje in kunt doen. “Vele klein tjes maken een grote” is het spreekwoord. Dus ook een statiegeld bonnetje met 0,25 levert een bijdrage aan het grote geheel. De actie loopt door tot en met zaterdag 13 december. Doe mee.Met uw bijdragen, hoe gering het bedrag aan statiegeld ook mag zijn, kunt u grote doelen ondersteunen! Frans Wolfs was als kind een dagdromer, later een stille denker. Als leraar wist hij op een bij zondere wijze zijn pupillen te raken. Getuigen dit boek is hij in zijn hart altijd leraar geble ven, ook voor wat wetenschappelijk zo moei lijk te bewijzen is. Het boek is verzorgd door de Moergestelse uitgever Martien Oerlemans. sf W PAGINA 5 makelaars o.g. Vision Makelaardij Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013) 468 8259 ’MOERGESTEL NIEUWS’ WOENSDAG 19 NOVEMBER 2008 Kijk voor ons actuele huizenaanbod Marcel Vromans op: www.remax.nl/vision Pieter Burgers e-mail: vision@remax.nl Toon Coppens Persoonlijk contact, nauwe betrokkenheid en uiterst professionele aanpak! Aankoop-en verkoop- begeleiding; 24 uur per dag, 7 dagen per week! j». «M, WSt»

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 5