199.95 moorman FRANS VAN VELTHOVEN Maak verschil voor één dag 50 JAAR1- Kom a.s. vrijdag of zaterdag maar eens op de koffie bij Frans van VelthovenH! fl Prijzenregen superloterij SMC gaat door Pierewaaiers In Rosso De Gerarduskalender is weer verschenen KBO-Brabant Wij laten u kennismaken en proeven van het nieuwe revolutionaire koffieconcept van Krups/ Nescafé en Nespresso (^ezelluj dïclittnf Expositie in De Verdieping M meer don LknfrZ^eek op de speciale offiefoider die u in de bus Mgt... boordevol leuke aanbiedingen! Wthj/s van de Wouw I r AUTOMOBIELBEDRIJF nde Bingo in de Reuselhof Onderhoud en reparatie van alle merken. Verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s ZATERDAG NA 12.00 UUR GESLOTEN! Schoolstraat 7 - Moergestel - Telefoon 013-513 1245 Gewijzigde uitzendtijd trekking donderdag 13 november Ti®ai PAGINA 3 'MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 12 NOVEMBER 2008 De Nespresso MAGM100 1 kantine en deed pastoor Ad Kennes een woord ‘make a difference day’ gehad. nBOOGAARD NU: 50 euro inruilkorting voor uw oude koffiezetter of Senseo EN... ook van Nespresso krijgt U 50 euro retour van den Boogaardstraat 19 (midden) krijgt van Janine van Thomas Cook Travel Shop (links) en namens de orga nisatie Eric Boogaers (rechts) het Wellness weekend overhandigd. Donderdag 13 november a.s. (morgen) is het Geen Familie, Help Ons Cabaret Vrijdag 14 november Aanvang: 20:30 uur Entree: 13,00 (incl. consumptie) Locatie: Den Boogaard Mega-discoparty Muziek Zaterdag 15 november Aanvang: 20:00 uur Entree: 12,50 reserveren via: www.classicsdancenight.nl Locatie: Den Boogaard Cabareteske Cabaret Vrijdag 21 november Aanvang: 20:30 uur Entree: 13,50 (incl. consumptie) Locatie: Tiliander Koningin Emma, redster van Oranje Toneel Zaterdag 22 november Aanvang: 20:30 uur Entree: 16,00 (incl. consumptie) Locatie: Tiliander Yvonne Keuls Literair Zondag 23 november Aanvang: 15:00 uur Entree: 7,00 Uit met je biebpas: 6.00 Locatie: Tiliander Theaters Oisterwijk Moergestel T Tiliander B Den Boogaard Op 19 november kan het bingo feest niet doorgaan in verband met het Novovirus waar de Reuselhof mee te kampen heeft. Wij hopen en verwachten dat het spoedig weer goed gaat met iedereen. Beterschap. Tot een volgende keer dan Groetjes van Bep en Diny. Industrieweg 9a - Tel. 013 - 513 1611 www.ambm.nl Belangenorganisatie voor senioren Afdeling Moergestel ELEKTRO TECHNISCH BURO De winnaar van de derde prijs tijdens de France’-sportbidon aangeboden. Vooraf kre- 4de trekking, de familie Ligtvoet, Past. De DOLCE GUSTO van Krups en Nescafé Nu thuis genieten van alle koffievariaties Eenvoudig in gebruik en onderhoud Speciale capsules met 100% Arabica koffie, verkrijgbaar bij o.a. Jumbo Gratis Welkomstpakket t.w.v. 16,95 Beschikbare variaties: Cappuccino, Latte Macchiato, Caffe Lungo, Espresso 139.95 Kassa open vanaf 1 uur voor aanvang van de voorstelling en in Tiliander open op vrijdagen van 18.00 tot 20.30 uur Nu reserveren: 013 - 521 7220 www.theatersoisterwijkmoergestel.com Deskundige voorlichting, prima service, alleen topmerken, uitstekende garantie en volop parkeerruimte, daarvoor gaat u naar gen we nog een heerlijk fruithapje en werd aan Ine en Marga respectievelijk een broodrooster en een keukenmachine aangeboden waarmee voor ons als bezoekers van het AC de lekker ste t Na diverse dankwoordjes en een besluit van cultuurcentrurrf^T^H^ Vrijdag 1 november vond de landelijke vrijwilligersdag Make a difference day' plaats. De landelijke actiedag laat zien hoe belangrijk vrijwilligerswerk voor de De Gerarduskalender is een uitgave van het klooster Wittem. Deze dagkalender bevat reli gieuze inspiratie voor elke dag voor ieder die aan zijn leven meer diepgang wil geven. De kalender is rijk aan bijbel- en bezinningstek- sten, spreuken, tal van informatie, puzzels en doorspekt met moppen. De opbrengst is bestemd voor het missie- en ontwikkelings werk in Zuid Amerika. De kalender is verkrijgbaar bij Ria Roosen- Basemans, Raamackerstraat 8 te Moergestel, tel. 513 2527. De uiteindelijke prijs die u voor dit prachtige apparaat betaalt is 99.95 Aanstaande zaterdag 15 november is het dan eindelijk zo ver.... Het prinsenbal van C.V. De Pierewaaiers!!! Moergestel zelf circuleren al vele namen..Ook het thema “In Rosso” wordt al aan enkele per sonen gelinkt, en misschien niet onterecht Of komt toch Prins Bas d’n Urste voor een derde ambtstermijn terug??? Voor wie het allemaal van dichtbij mee wil maken, aanstaande zaterdag 15 november wordt het allemaal bekend. Een gezellig avondje Pierewaaiers “In Rosso”, met de bij behorende muziek, spanning, hapje en drank je. Want zeg nu zelf.Er bij zijn als de nieuwe Stadsprins van Moergestel wordt onthuld, is toch veel mooier dan je enigszins ongemakke lijk voortbewegen op antieke disco-muziek... Dus mensen, trek aanstaande zaterdag iets roods aan en kom gezellig naar Cafe De Brouwer! Nu het in de hele wereld weer rustig is gewor den na de overwinning van Obama, is het tijd voor Moergestel om zich druk te maken om de nieuwe Stadsprins van Moergestel! Zoals eerder in dit blad gemeld heeft C.V. De Pierewaaiers de rechten op het fenomeen “In Rosso” naar zich toe kunnen trekken. De avond van het prinsenbal zal dan ook geheel in het teken staan van dit thema. Niet alleen de zaal zal rood gekleurd zijn, ook heeft de prinsencommissie van C.V. De Pierewaaiers een artiest weten te strikken die in het Gelredome niet zou misstaan. Dit alles om in een geweldige “In Rosso”-sfeer naar de onthulling van de nieuwe Stadsprins van Moergestel toe te leven. De spanning is binnen de hofhouding van de Pierewaaiers al niet meer te houden en ook in Op 15,16 en 22 en 23 november vindt in Galerie De Verdieping een expositie plaats van Petra van Laarhoven en Marieke Vlietstra. De opening stijden zijn: zaterdag van 13.00-17.00 uur en zondag van 11.00-17.00 uur. k gerechten klaargemaakt kunnen worden. diverse dankwoordjes en een besluit van de Rabobank werd de dag om twee uur afge sloten en hadden we een leuke en gezellige weer zover, een nieuwe trekking van de super loterij van het SMC. Vanaf heden maakt u, tot de finaletrekking van 21 december a.s.,om de twee weken kans op de vele fantastische prij zen. Mogen wij u er wel op wijzen dat de uit zendtijd van deze trekking is gewijzigd. Dit alles heeft verband met de Sinterklaasuitzending op MTV, eerder die avond (19.00 uur). Vanaf 20.00 uur kunt u via Moergestel TV deze trek king live volgen. Volgt u de uitzending niet live dan vindt u de uitslag in de volgende edi tie van Moergestel Nieuws. Bovendien is de uitslag op www.camavalmoergestel.nl te vinden. Alle prijswinnaars krijgen in ieder geval auto matisch bericht. Misschien bent u dus wel één van de winnaars van de vele mooie prijzen. We wensen u veel succes bij de trekking. Finale trekking zondag 21 december tijdens “Winterplein” met vele verrassende extra’s. samenleving is. Zo werkten de RIBW, activiteitencentnim voor mensen die bege leid wonen, en de Rabobank samen om de bezoekers van het activiteitencentrum in Moergestel een onvergetelijke dag te bezorgen. Bezoekers van het RIBW en medewerkers van Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk bereidden samen een lunch en deze werd genuttigd op het Rabobankkantoor in Moergestel waarna een rondleiding volgde. Zowel voor de bezoekers als de medewerkers werd het onvergetelijke dag. en daar werd ons een rondleiding door het bankfiliaal geboden. Als bezoekers splitsten we ons in twee groepen die met het Rabobank- personeel door het hele gebouw werden geloodst. We konden alle vragen afvuren op de deskundige mensen en kregen de werkplek ken, het archief en zelfs de kluis te zien. Om één uur kwamen we weer bij elkaar in de Stan van Heerenbeek, bezoeker van het acti- kantine en deed pastoor Ad Kennes een woord vooraf aan de maaltijd en droeg Jan Bergman j spontaan een gedicht voor dat bij deze dag hoorde. Vervolgens kregen we naar wens soep en een broodbuffet aangeboden waar gratis gebruik van werd gemaakt en als luxe bestem peld kon worden. Bovendien bood de bank ieder een schrijfmapje met pen aan en werd na afloop nog aan iedereen een mooie “Tour de viteitencentrum, geeft zijn weergave van de dag: Op zaterdag 1 november 2008 was er door de Rabobank een dag voor ons als bezoekers van het (D)AC Moergestel georganiseerd in het kader van de ‘make’a difference day’. De Rabobank zet zich in voor maatschappelijke projecten en von deze dag uitermate geschikt om speciaal voor ons een gezellige en leuke dag aan te bieden. Om elf uur waren de meeste deelnemers en Rabobankmedewerkers aanwezig in het AC Moergestel om een lekkere en gezonde lunch voor te bereiden. Zo’n 15 bezoekers en 8 mede werkers van de Rabobank werkten hieraan samen onder begeleiding van Ine, Marga en Pim van het AC. Om twaalf uur brachten we de etenswaren naar de kantine van de Rabobank I Naar eigen wens en ontwerp J Alle merken keukenapparatuur J Bezoek aan huis Gratis offerte, geheel vrijblijvend Prinses Irenestraat 9 5066 BD Moergestel ■I Tel./Fax (013) 513 0648 r www.thijsvandewouwkeukens.nl

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 3