Gevonden! A- VERKOOIJEN Böllekes 11/11 bal Brabant Bandits Nederlands Kampioen topsport cadetten klasse Kringloop bedrijf Oisterwijk Demonstratie kruiden en kruidenworkshop in Bibliotheek Moergestel Eerste keus in tweedehands kleding!! Pantalons vanaf 3,50 Jeans spijkerbroek vanaf 3,50 Extra collectie truien vanaf 3,00 i ENKELE VOORBEELDEN Kom uzelf overtuigen in onze overzichtelijke winkel op het adres: Veldweg 8, Oisterwijk Zijstraat Sprendlingenstraat Iedere week een nieuwe collectie modieuze kleding Tegen voor iedereen betaalbare prijzen Openingstijden van de winkel: Dinsdag t/m vrijdag: van 9.30 tot 17.00 uur Zaterdag van 9.30 tot 16.00 uur (013) 513 2985 (b.g.g. 06-50434714) Kloosterdreef 2a, Moergestel Tevens een ruime keuze in dames-, heren- en kinderkleding 11 november, een heilige dag voor de camavalsliefhebber. Daarom besloten de Böllekes om de traditie weer eens op te pakken en een GROOTS 11/11 BAL te organiseren in Keldercafé ’t Vertier”. Het is tenslotte de opening van het carnavals seizoen, en dat willen de Böllekes, die nog echt carnavalsbloed hebben, niet ongemerkt voorbij laten gaan. C.V. De Dors(t)vlegels, hebben gelukkig weer een prins. Ad Bakkers stond er op als oude rot in het prinsenvak, om het nog een jaar te doen. Na veel com motie zaterdagavond in een drukbezocht Café ’t Centrum, met veel blauw bin nen (ME). Deze heren hebben de raad van 11 leden opgeladen. Letterlijk en figuurlijk). Maar gelukkig om 11 over 11 zijn er nog twee heiligen en een ME’er terug gekomen, en een van hen was prins Ad d’n Urste. Prins Ad heeft Leo Biesheuvel tot zijn adjudant gekozen. Namens de raad, van 11 en prinsencommissie wensen wij hen veel succes. Prinsencommissie C.V. De Dors(t)vlegels Workshop zandmandala's maken Prachtige kleuren zand verwerken tot een kleu rige mandala in het kader van de Maand van de spiritualiteit in Bibliotheek Oisterwijk. Op woensdag 19 november houdt Miekie Timmers een workshop. mee een beslissing wedstrijd af te dwingen. Er werd met 4-2 gewonnen waardoor de Bandits in een beslissende wedstrijd tegen Amsterdam moesten spelen voor het Nederlands Kampioenschap. Zandschilderen Mandala betekent in het Sanskriet cirkel. Een cirkel met een middelpunt. En dat middel punt ben jij. In deze workshop van Miekie Timmers maak je een zandmandala. Liefhebbers kunnen terecht in Bibliotheek Oisterwijk in cultuurcentrum Tiliander op woensdag 19 november van 19.30 - 21.00 uur. Toegang bedraagt 7,00, bibliotheekleden 5,00 (maximaal 15 deelnemers) TEGELZETTERSBEDRIJF Voor al uw tegelwerkzaamheden... Tibetaanse monniken werken weken aan een zandmandala, met los zand in allerlei kleuren. Als de mandala klaar is vegen ze het zand weer bij elkaar en geven ze dat terug aan de natuur. Zandschilderen is een kunstige manier om tot een prachtig resultaat te komen. Prachtige kleuren zand verwerk je tot een kleurige man dala. Je kunt werken naar voorbeeld maar ook makkelijk zelf een ontwerp maken met liniaal en passer. Je zult verrast worden door je eigen kunstwerk. En we maken het zo dat je het nadien niet bij elkaar hoeft te vegen, maar mee naar huis kan nemen. De Play Offs werden op één dag gehouden in Hoofddorp. Tijdens de Play Offs speelde de meiden tegen de talenten van Hoofddorp en Amsterdam. In een dubbele minicompetitie zou tegen ieder team 2 x gespeeld worden. De eerste wedstrijd werd met 4-2 gewonnen van de no. 1 in de competitie Hoofddorp. Daarna werd er met 10-3 verloren van Amsterdam. Ook de tweede wedstrijd werd met 2-0 gewonnen van Hoofddorp. Omdat Amsterdam tot op dat moment alles had gewonnen moest er gewon nen worden om nog gelijk te komen en daar- Als team kon je je plaatsen voor de play offs door bij de beste drie te komen in de reguliere com petitie. Dit was ook de doelstelling voor de meiden van de Bandits. Omdat het een lande lijke competitie is moesten de meiden veel rei zen. Zo speelde de meiden tegen Regio Teams uit Enschede, Hoofddorp, Amsterdam, Haarlem, Alkmaar, Utrecht, Rotterdam en Den Haag. Het was een spannende competitie waar tot op de één na laatste competitiedag nog zes teams in aanmerking kwamen om zich te plaatsen voor de play offs. Uiteindelijk wisten de Bandits zich als nummer drie te plaatsen voor de Play Offs en kans te maken op de landelij ke titel. Een prachtig resultaat en inmiddels zijn de ogen geopend bij de bond. Twee meiden van Roef! Eva van Knegsel en Christel van Dal zijn uitgenodigd voor de bondstrainingen. Uit deze trainingen worden de spelers voor Jong Oranje geselecteerd. 2008 is voor de meiden sowieso een geweldig jaar geweest, want naast het Nederlands Kampioenschap werd er eerder dit jaar ook het Nederlands en Europees Kampioenschap Junior League behaald. Op het WK werden de meiden achtste. Zien hoe kruiden verwerkt worden of er zelf mee aan de slag? In het kader van de maand van de spiritualiteit, uitgeroepen door KRO, Uitgeverij Ten Have en Dagblad Trouw, kunnen liefhebbers van kruiden terecht in Bibliotheek Moergestel voor een demonstratie en workshop kruiden verwerken. Speelsters uit Moergestel (Gini Ketelaars, Karin van de Ven, Josi Klomp, Christel van Dal, Eva van Knegsel, Karin Ketelaars, Eline Heessels, Jet van Gestel, Sydney Vlyminckx, Inez van deWiel Stacy Lapien) en coaches (Nicolas Vlyminckx en Jeroen van de Wiel) van harte gefeliciteerd met de behaalde resultaten dit sei zoen. Brabant Bandits is een team dat bestaat uit de meest talentvolle softbalsters uit Brabant. Dit team bestaat uit 18 softbalsters, hiervan zijn er 11 afkomstig van Roef!. Dit jaar is dit team voor het eerste jaar uitgekomen in de topklasse com petitie. De hoogste landelijke klasse waarin alle getalenteerde softbalsters uit Nederland tegen elkaar streden om het Nederlands kampioenschap. De finale was zinderend, in de eerste slagbeurt kwamen de meiden met 3-0 voor maar in de gelijkmakende slagbeurt wisten de Amster dammers 3-3 te maken. In de tweede inning wis ten allebei de teams niet scoren. In de alles beslissende inning wisten de meiden vijf keer te scoren waardoor er 8-3 voorsprong werd genomen. Bij Amsterdam was op dat moment het geloof weg en werden de Bandits Kampioen van Nederland 2008. nodigd: alle Oisterwijkers met een carnavals- hart, dweilorkesten, verenigingen, raad van elfjes en stichtingen. Verkleed komen mag, maar hoeft niet als je vindt dat je er al gek genoeg van jezelf uitziet! We beginnen dinsdag 11/11 vanaf 20.11 en ver geet niet te zeggen dat je de volgende dag wat later op je werk bent! En mocht je lief liever hebben dat je thuis blijft, denk dan: As ge’t nie meugt ist fènder! Demonstratie en workshop Sinds mensenheugenis gebruiken mensen krui den. Miekie Timmers geeft een demonstratie kruiden verwerken en maakt diverse artikelen die ook ter plekke te koop zijn. Tevens mogelijk heid om in te schrijven voor de workshop. Dan ga je zelf aan de slag met zeepjes met krui den, geurend badzout en een kruidenhuidolie. Gebruikt worden o.a. vlierbloesem, rosa gallica en rozemarijn en verschillende etherische oliën. Voor deelname aan de workshop zijn maar 15 plaatsen beschikbaar! Datum: vrijdag 14 november: gra tis demonstratie kruiden verwerken. Tijd: 19.00 - 20.00 uur. Datum: woensdag 26 november: workshop kruiden. Tijd: 19.00 uur tot 21.00 uur. Toegang workshop: 5,00 voor leden van de bibliotheek en 7,00 voor niet-leden. Locatie: Bibliotheek Moergestel (boven Den Boogaard). Aanvankelijk werd deze meiden afgeraden deel te nemen aan deze competitie, omdat de KNBSB (Nederlandse Honk en Softbal Bond) overtuigd was dat dit team niet sterk genoeg zou zijn. Uiteindelijk hebben de meiden dispensa tie gekregen om toch mee te doen. Voor het team een enorme motivatie om te laten zien dat we wel degelijk kunnen ballen in het zuiden. Deze bonte avond zal alle elementen van een ouderwets carnavalsfeest hebben zoals ludieke huldigingen, optredens van dweilorkesten, keigezellige carnavalsmuziek, steken, prinsen, serpentines en vooral veel bier. Om 11.11 pre senteren de Böllekes hun muzikanten die samen het 19 koppige orkest gaan vormen in 2009. Uiteraard geven de Böllekes zelf ook een spetterend optreden met de vertrouwde Böllekes-sound. Bij deze zijn van harte uitge- I v we" AI 1 wk45 'MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 5 NOVEMBER 2008 PAGINA 8 -,>r gk

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 8