I Aphrodite AUTOSCHADE? VAN ALPHENI AUTOSCHADES Pastoraal werker Theo Schepens verlaat parochie Moergestel Jeugdvakantiewerk Moergestel ontvangt 3.000 van Rabobank 60 Plus? Griepprik dus! DE ZONNEBLOEM Sinterklaasactie van De Zonnebloem maandag 10 november van 17.00-18.00 uur /wnm www.vanalphenautoschades.nl Tel.nr. 013 - 542 1755 Weekblad voor Moergestel WOENSDAG 5 NOVEMBER 2008 - 33e JAARGANG - Nr. 1495 UITEENZETTING inhoudt, willen de pastoraatsgroep en het Leden van Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk kozen Jeugdvakantiewerk Dkt. Terwindt en Dkt. Blessing-van Luijt S Nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Voor onze patiënten is er op opnieuw de gelegenheid om zich te laten vaccineren tegen de griep. Waarom u dit zou laten doen? Meer informatie op www.rivm.nl/griepprik. Zeker voor degenen tussen de 60 en 65 jaar, die dit jaar voor het eerst een oproep kregen, is ons advies: 60 Plus? Griepprik dus! Kerkstraat 21, Oisterwijk, tel. 5217326 info@schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl GRATIS HAAL- EN BRENGSERVICE! p Huidverzorgmgsmstitu Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 Nationale Vereniging Theo Schepens tijdens de laatste herdenking Oorlog en Bevrijding. Aan het eind van de H. Mis om 10.00 uur in de parochiekerk van Moergestel neemt pastoraal werker Theo Schepens op zondag 30 november a.s. afscheid van de parochie St. Jans Onthoofding. Aansluitend heeft iedereen tijdens een openbare receptie in het paro chiecentrum de gelegenheid Theo persoonlijk de hand te schudden. gen vanuit de ledenraad. Cristel Rijnen en Rob Damen werden herkozen in de ledenraad en directievoorzitter Jeroen van den Ingh gaf een korte toelichting op de jaarcijfers van de bank en gaf zijn visie op de kredietcrisis. Na het officiële gedeelte gaf olympisch hockeyster Minke Booij een presentatie over haar ervarin gen als international. ”We kunnen terugkijken op een geslaagde vergadering”, aldus Van der Poel. ACHTERGRONDINFORMATIE Bij de afsluiting van de eucharistievieringen in het laatste weekend van oktober jl. is van uit het parochiebestuur en de pastoraatsgroep het vertrek van Theo bekendgemaakt. Inhoudelijk is daarover verder geen mede deling gedaan, omdat de gang van zaken niet zo eenvoudig is uit te leggen. De basis voor het vertrek ligt al in 2007. Toen bleek dat een aantal opvattingen over hoe de pas toraatsgroep en het parochiebestuur kerk willen zijn onoverbrugbaar was. Steeds bleef er sprake van een meerder- en minderheids standpunt. Omdat Theo Schepens zich niet kon schik ken, heeft hij begin 2008 gemeend daaraan voor zich de conclusie te moeten verbinden door uit te kijken naar een andere parochie. In de parochie Kaatsheuvel heeft hij per 1 december een nieuwe uitdaging gevonden, omdat daar sprake is van een visie die meer bij hem past. gers als direct betrokkenen van de parochie. Dat was als voor zaterdag 13 december gepland. Daarbij zal dan worden ingegaan op de wijze waarop de beleidsvorming tot stand is gekomen en wie daarbij betrokken zijn geweest. Het tijdstip waarop en hoe dit parochieoverleg plaatsvindt wordt nog nader in de kerk en via het weekblad Moergestel- Nieuws bekendgemaakt. Als u vooruitlopend op die bijeenkomst de behoefte heeft om met vragen en/of opmerkingen te reageren, dan kunt daarvoor terecht bij het Parochiecen trum, St. Jansplein 9, 5066 AR Moergestel, telefoonnummer 513 2774, of per e-mail via secretariaat@parochiemoergestel.nl onder vermelding van uw naam, adres en telefoon nummer. AFSCHEID Juist omdat hier sprake is van verschil van inzicht en het vertrek dus absoluut buiten de persoonlijke sfeer ligt, is het goed hierbij te benadrukken, dat het iedereen pijn doet elkaar te moeten loslaten. Theo Schepens is in de parochie Moergestel ruim acht jaar pastoraal werker geweest, met een uitstekende staat van dienst. Voor zijn inzet wil de parochie Moergestel hem danken. Dat gebeurt dus aan het eind van de H. Mis om 10.00 uur op de eerste zon dag van de advent op 30 november a.s. in de parochiekerk van Moergestel. Aanslui tend kan iedereen tijdens de receptie per soonlijk van hem en zijn echtgenote Irene afscheid nemen. Zondag 30 november 2008 na de H. Mis van 10.00 uur Een zieke, eenzame of gehandicap te medemens verrassen met Sinterklaas doet de Zonnebloem afd. Moergestel al jaren. Ook dit jaar gaan we dit weer doen onder ’t motto ”Zon in de Schoorsteen”. Wij vragen u om een pakje te maken. Het gaat om een aardige attentie, een verrassing, een nut tig cadeautje, dat feestelijk wordt verpakt. Het is beslist niet de bedoeling er een kostbaar geschenk van te maken. Centraal staat: door de attentie, dit vriendelijke gebaar, de mede mens laten merken dat hij er ook bij hoort. U kunt het pakje natuurlijk ook samen met uw kinderen maken. En wanneer u er een gedicht je of kindertekening bijvoegt is het helemaal compleet. Als u mee wilt doen, neem dan voor 12 novem ber contact op met Petra Verheyen, tel: 513 23 51 of Miny Selten, tel: 513 00 53. Als u tussen 18.00 uur en 19.00 uur belt hebt u de meeste kans dat u iemand thuis treft. Moergestel op maandag 27 oktober tot winnaar in de verkiezing van het Maatschappelijk Project 2008. Deze verkiezing vindt traditioneel plaats tijdens de afdelingsvergadering van de bank. Zo’n 125 personen waren aanwezig in Den Boogaard. ’’Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk besteedt jaarlijks een deel van haar winst aan de loka le gemeenschap”, vertelt manager Coöperatie- zaken Frans van der Poel. Jeugdvakantiewerk Moergestel ontving een cheque van 3.000. Dit bedrag wordt besteed aan de ondersteuning van de activiteiten in de vakantieweek. De vergadering, die werd geleid door Ger van Hest, voorzitter van de ledenafdeling Moerges- tel, behandelde onder andere de ontwikkelin- Wat de hernieuwde visie op kerk zijn allemaal inhoudt, willen de pastoraatsgroep en het I parochiebestuur op de eerste plaats delen met de leden van de werkgroepen en de vrijwilli- I 31 L 75000- 1 J VJ D S'j'ï I nieuws ElOUAMAM1 BttUU.'» Uitgave en redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871, E-mail buro76@planet.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail: uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot en met maandagavond. ui X x xxixxX 4L RUIN 80 JAAR FIFTSRIKIW F h/

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 1