Okvo B GEZIEN IN GEWEI Willibrordlezing door Prof. Dr. E. Borgman Gezocht mensen die willen exposeren Een beter milieu begint bij jezelf Voorlezen in de bibliotheek (7 n 'I Expositie zorgcentrum Stanislaus t d r WIST U DAT... Lekker, makkelijk en héél dichtbij... 3 RE/MAX KVO-nieuws De makelaar dicht bij huis! SS Wij bijna klaar zijn met de verbouwing van het eetcafé? U verrast zal zijn van het resultaat? De feestelijke opening op 7 november is? U vanaf de 8ste een heerlijk hapje kunt komen eten? Volgende week in Moergestel-Nieuws ons nieuwe logo bekend wordt gemaakt? Een prins, recht door zee en passend bij onze carnavalsvereniging De Dors(t)vlegels. Op 1 november 2008 is de prinsverkiezing bij De Dors(t)vlegels (als hij te vinden is) in Café het Centrum. De Prinsencommissie. Wandelen in natuurgebied Kampina Op donderdag 6 november is de natuurwande ling om 13.30 uur vanaf de Orion te Boxtel. De bedoeling is dat we om 12.30 uur met auto’s, vanaf St. Jansplein vertrekken. Na een kopje koffie met Boxtelse lekkernij en uitleg door een medewerker van natuurmonumenten, volgt een wandeling door de Kampina. De wande ling is 6 km. en gaat door bossen, langs vis- werkers wordt er aandacht geschonken aan de omgeving om ons heen en toont de Rabobank haar maatschappelijke betrokkenheid. De medewerkers hebben gezamenlijk bepaald dat ze zich willen inzetten voor de bewoners in het werkgebied door het opruimen van zwerfafval.. trappen, over de hei en langs vennetjes. Kortom alles wat de Kampina te bieden heeft. Denk aan kleding en schoeisel i.v.m. het weer. We hopen op een gezellige middag. Reis door de wereld van dementie Op woensdag 12 november vertelt een schrijf ster, om 19.30 uur in De Schalm te Berkel - Enschot. We vertrekken om 19.00 uur vanaf St. Jansplein. Laat u onderdompelen in de wereld die Alzheimer heet... Stella Braam en haar overleden vader zijn uw gids bij deze ontdek kingstocht en voeren u mee in de wereld van dementie. Na de pauze komt ook ‘Ik blijf thuis’ aan bod. Hild 1 5066 CL Moergestel Tel. (013) 513 1315 aantal zaken in te stemmen? De kerken hebben ervaring met verschillen en hoe daarmee om te gaan. Zijn er uit de geschiedenis van de oecumene lessen te trek ken voor de omgang met de verschillen waar wij nu mee geconfronteerd worden? Moeten de kerken niet, juist Vanuit hun ervaring, een stem opeisen in het debat over de multicultu rele en multireligieuze samenleving. Dinsdag 4 november 2008 om 20.00 uur in ”De Voorhof” van de Protestantse Kerk te Oisterwijk. Toegang: gratis. eend. Kiekeboe wordt uitgebroed en groeit op samen met de drie eendenkuikens. Maar een krokodillenei in een eendennest, hoe moet dat aflopen??? Ben je ook benieuwd? Kom luisteren en genie ten van dit mooie verhaal. gespreksstof op, brengt afleiding, kleurt de lange gang. Bovendien brengt het bezoekers van buiten bij ons binnen in het zorgcentrum en dat zien wij graag! En, voor u, een mooie gelegenheid om uw creativiteit ten toon te stel len. En om misschien wel ‘bekend’ te wor den! Er zijn geen kosten aan verbonden, kort om een buitenkansje voor u! Interesse? Zorgcentrum Stanislaus, Anke Verdijk/Bea de Kroon Kloosterdreef 3, Moergestel, 513 9320. Tuinenreis door Normandië” Op dinsdag 4 november is tijdens de informa tieavond om 20.00 uur in Den Boogaard, uit leg over de reis naar Normandië. Deze reis naar Frankrijk is van 10 t/m 15 mei 2009. Naast een paar culturele excursies gaan we vooral voor de mooiste tuinen van Europa. Alle KVO leden zijn hiervoor uitgenodigd, uiteraard is uw partner of introducé ook van harte welkom om aan deze reis deel te nemen. Opgave is op deze avond mogelijk. Hoogleraar Theologie van de religie, i.h.b. het christendom in de faculteit Geesteswetenschappen van de Universtiteit van Tilburg Thema: ”Een veelheid van Goden?” Het valt niet langer te ontkennen: Nederland is een multireligieuze samenleving. Alle wereld religies zijn in ons land aanwezig en ook allocht one Nederlanders hebben heel uiteenlopende visies op hoogste waarden en laatste waarhe den. Wat houdt ons dan nog bij elkaar? Gaat er misschien onder al die religieuze - en seculiere! - verschillen een eenheid schuil? Of zit er niets anders op dan af te kondigen dat wie in Nederland woont geacht wordt met een Van 31 oktober tot 26 november expo seert Wil Markhorst haar schilderijen in de gang van Kuypersweyde' van Zorgcentrum Stanislaus. Dagelijks van 10.00 tot 17.00 uur. Haar werk, figuratief en abstract, is meestal geschilderd met acrylverf op papier, paneel en sinds 2003 ook op doek. Stelt u haar aanwezigheid daarbij op prijs dan kunt u per telefoon of e-mail een afspraak maken. Op donderdagmiddag 23 oktober zorgden medewerkers van Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk voor een schoon straatbeeld in Hilvarenbeek, Diessen, Oisterwijk en Moergestel. Ruim 40 medewerkers van de afdeling Bedrijfsmanagement van de Rabobank heb ben zwerfvuil opgeruimd. De Rabobank wil met haar producten en diensten bijdragen aan een duurzamere samenleving. Niet alleen door het aanbieden van nieuwe, groene producten en diensten, maar ook door de inzet van de mede- In Zorgcentrum Stanislaus hebben we een gang die ingericht is om te exposeren d.w.z de haakjes hangen er). Nu nog de schilderijen, puzzels of misschien hebt u wel een ander object wat we er neer kunnen hangen. Afgelopen jaar zijn er tal van exposities geweest waar onze cliënten van genoten hebben. Maar niet alleen zij, maar ook heel veel andere men sen hebben de exposities bezocht. We publice ren altijd in de plaatselijke pers welke exposi tie er is in Stanislaus. Iedereen is daar welkom. Leuk is het hoe men reageert. Vaak ligt er ook een boekje waarin de bezoeker kan reageren, zodat de exposant die reactie ook kan nalezen. We zijn nu op zoek naar mensen die hun werk ten toon willen stellen. Kortom, bent u diege ne naar waar we op zoek zijn? Onze cliënten genieten van de hedendaagse kunst, vinden het leuk als er regelmatig iets anders aan de muur hangt, het levert weer In de bibliotheek van Moergestel zijn we weer gestart met voorlezen. In de win termaanden wordt er voorgelezen aan kinderen van 3 t/m 6 jaar. Elke le woens dag van de maand zitten de voorlezers klaar met een prachtig verhaal of prenten boek. Het voorlezen is van 14.30 uur tot 15.00 uur. Het eerstvolgende voorleeshalfuurtje is op woensdag 5 november, 14.30 uur, in de biblio theek. We lezen voor uit een prentenboek, dat bekroond werd met de Leespluim van de maand november. Het prentenboek “Kiekeboe” van Chen Chih-Yuan. Een krokodillenei belandt in het nest van een - ■wc*-22 Dinsdagmiddag 21 oktober reed op de Tilburgseweg in Moergestel een auto in de sloot. Het ongeval deed zich voor ter hoogte van Zonnewende. Voordat de onfortuinlijke automobilist in de sloot belandde, ploegde hij met zijn auto een heel stuk door de modderige berm. Partyboerderij 't Draaiboompje PAGINA 5 1 .i* makelaars o.g. V r Vision Makelaardij Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013) 468 8259 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 29 OKTOBER 2008 Persoonlijk contact, nauwe betrokkenheid en uiterst professionele aanpak! Aankoop-en verkoop- begeleiding; 24 uur per dag, 7 dagen per week! «leggen I Weren Kijk voor ons actuele huizenaanbod Marce| Vromans op: www.remax.nl/vision Pieter Burgers e-mail: vision@remax.nl Toon Coppens j 1-1

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 5