houdt Open Dag Motorclub Moergestel rijdt jaarlijkse Natte Snertrit op 9 november! VRIJWILLIGERS die per week Voor iedereen die weer ’ns ouderwets wil swingen! Bloemsierkunst Florus VAN WEZEL NO Muzikale Middag met ’Crescendo’ in ’t Draaiboompje Kijk daarom op onze website of bel: Stichting 'Huifbedrijden De Vosjes' is op zoek naar Doel is, dat u het naar uw zin hebt, energie krijgt en plezier hebt. Gezellig samen is als een gastvrij gezin. Entree: gratis. neert 2 vileda www.qezelliqsamen-ouderenzorg.comqezelliqsamen-ouderenzorq@hotmail.com Annette van den Braak 06 - 46 73 12 47 Annie op 't Hoog 06 - 36 53 37 15 Gezellig samen is voor dementerende ouderen die zelfstandig wonen, en ondersteuning wensen. Bent u eenzaam in de war, of uw partner wil een dag vrij om tot rust te komen, dan bent u van harte welkom. Mega-discoparty, zaterdag 15 november, aanvang 20.00 uur. Entree: 12,50 (reserveren via www.classicsdancenight.nl) Zaterdag a.s. houdt Bloemsierkunst ’FlorasIndustrieweg 21a, een Open Dag. Op deze dag kan men zien wat er zoals besteld kan worden. Zo kan men terecht voor alle soorten bloemwerk, voor zowel feestelijke als droevige gebeurtenissen. Carla zal u, onder het genot van ’n kopje koffie, graag vertellen wat de mogelijkheden zijn. ’Florus’ geen vaste openingstijden, maar kunt u te allen tijde bellen! Zie de advertentie op de voorpagina van deze krant. Van harte welkom dus, a.s. zaterdag, voor alle informatie of om gezellig even rond te komen kijken... vanaf 16.00 uur is er als klap op de vuurpijl nog een spetterend optreden van de bekende zan ger Koen Hessels. Google ook naar Motorclub Moergestel voor extra info. koor en POCO-Crescendo. Het belooft een afwisselende middag te worden. Inlichtingen bij Frans de Laat Tel. 06 - 20 07 20 90 of (013) 513 2293 1 halve dag 2 halve dagen of 1 hele dag mee willen helpen huifbedrijden Classics Dance Night: Ouderwets “Ons publiek zijn mensen die in de 70’s en 80’s actief uitgingen om lekker te swingen. Die sfeer willen wij weer helemaal terughalen”, zeggen Jansen en Hendrix. “De theaterzaal ademt straks helemaal dat ouderwetse 70’s-gevoel uit. Met onze dansvloer en veel spiegelbollen gaan we een unieke avond maken!” Veel mensen uit de leeftijdsgroep van 30 tot 55 jaar gaan weinig meer uit om nog eens te swin- gen. Dat komt omdat veel evenementen pas laat op de avbnd beginnen. En dat trekken mensen van die leeftijd niet meer, weten Hendrix en Jansen uit ervaring. Classics Dance Night’s beginnen op een ouder wets tijdstip, gewoon om acht uur. Tegen een uur of twaalf is er wat lekkers te eten te koop -een broodje beenham of een sateetje met stok brood- en om twee uur is het feest afgelopen. Wij hanteren een vriendelijke entreeprijs van 12,50 Euro. Dat hoeft voor niemand een belet sel te zijn om te komen”. De grote zaal wordt omgetoverd tot een heuse discotheek in de sfeer van ’Saturday Night Fever’ en ‘Studio 54’ met een grote verlichte dansvloer van 72m2, een zee van licht en spie gelbollen en alle discomuziek, die de seventies en eighties tot zo’n geweldig tijdperk maakte. Zo’n avond is méér dan alleen maar swingen. Er ontstaat vaak spontaan een reunie-gevoel. Mensen die elkaar lang niet meer gezien heb ben, vroeger samen gingen stappen of elkaar (her)kennen van school of de sportclub, praten bij en je kunt nog eens met dat jeugdvriendin netje van vroeger de dansvloer op. In De Boogaard zijn in de 70’s en 80’s tenslot te heel wat liefdes begonnen; we gaan de her inneringen daar aan nog eens flink ophalen. Classics Dance Night draait geen muziek van vandaag: we beperken ons tot 70’s, 80’s en early 90’s! De traditionele jaarlijkse natte snertrit komt er weer aan! Ditmaal wordt het een bijzondere rit van ongeveer 130 Km. Aan de rit is gekoppeld een fotozoekopdracht. Het gaat erom om aan de hand van een uitgereikt fotoblad per foto een drietal vragen te beantwoorden. Deze antwoorden kunnen onderweg verkregen worden als de objecten op de foto’s worden gevonden. Ook moet er goed opgelet worden op de trajecten tussen de vindplaatsen in. Tevens wordt die Open Dag informatie gege ven over de workshops die er zowel overdag als ’s avonds gegeven worden. Ook ’n mogelijkheid zijn de gezellige kinderfeestjes voor de leeftijd van 7 t/m 12 jaar, of’n creatieve vriendinnen dag, familiedag of een vrijgezellenfeest! Omdat het een eenmanszaak betreft kent Dus kort samengevat: Datum: 9 november 2008 vertrekken tussen 10.00 en 11.00 uur Startplaats: Café ’t Centrum in Moergestel Kosten: 7,- per persoon inclusief route - foto- zoektocht - koffie - snert - broodjes - optreden van Koen Hessels en natuurlijk kans op mooie prijzen, s.v.p. vooraf inschrijven bijPieter van der Steen tel. 513 1976 mobiel 06-55963604 e- mail: p.vdsteen@zonnet.nl Site Jansen: “Onze website is een belangrijke schakel. Daar communiceren wij met onze doelgroep en je kunt er voor alle Classics Dance Night’s kaartjes reserveren. Op de website www.classicsdancenight.nl lees je alles over het evenement: je kunt er foto’s en videoclips bekijken, je kunt er je mening en persoonlijke top 3 kwijt en je leest er ons meest recente nieuws. Reserveren via de website geeft je bovendien de garantie, dat je een kaartje hebt en dat jeer straks op 15 november in Den Boogaard bij bent! Een avond ouderwets stappen, lekker dansen op ‘ouderwetse’ discomuziek, en -heel belangrijk- op een ouderwets tijdstip! Dat is wat de producenten Eddy Jansen (56) en Jan Hendrix (49) willen bereiken met de eerste Classics Dance Night in Moergestel. Het evenement, dat elders in Brabant al héél succesvol is en volle zalen trekt, is op zaterdag 15 november in De Boogaard in Moergestel. "Gemengde Zangvereniging Crescendo" uit Moergestel organiseert zondag a.s. een muzi kale middag in Partyboerderij ’t Draaiboompje Deze middag begint om 14.00 uur. met medewerking van het Alphens Mannen- Entree: gratis. Wat het precies gaat worden houden we nog even geheim. In totaal zijn er 27 punten te ver garen en wie het hoogste aantal punten scoort kan zichzelf Kampioen Natte Snertrit 2008 noemen en scoort hiermee een mooie beker. Ook voor de overige deelnemers zijn er nog prijzen te winnen. We vertrekken op 9 november tus sen 10.00 en 11.00 uur vanuit Café ’t Centrum waar we eerst door Bart en Moniek getrakteerd worden op een kop koffie. Tussen 15.00 en 16.00 uur wordt iedereen weer terugverwacht. Dan zullen de juiste antwoorden gepresenteerd worden en vindt de prijsuitreiking plaats. Uiteraard ontbreekt ook de heerlijke snert van Café ’t Centrum niet samen met wat lekkere broodjes kan de inwendige mens weer goed op krachten komen. Dit is ook wel nodig want Zondag 26 oktober: Bij aankoop van een Ostëfe) gaat 1 euro naar Pink Ribbon vee* iesv*»"**" r Motio systeem emmer 3S5623 Supermoccio Wringmop 7.99 voor verstandelijk en lichamelijk gehandicapten MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 22 OKTOBER 2008 PAGINA 7 Particuliere dagopvang 355631 Supermoccio Emmer met uitwringbakje 7.99 Rootven 10 MOERGESTEL Tel. 513 18 89

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 7