Zang en Vriendschap in Goirle Starters en Wonen De spanning stijgt... PrO kijkt terug op succesvolle informatie-avond Feest van de Lange Nacht komend weekend! Vier generaties Van de Wouw a ■F t/ I De makelaar dicht bij huis! RE/MAX Werkgroep PrO Moergestel Tot aan de opening 30 oktober! Het B&E-team Topartiesten in Moergestel zaterdag a.s. Natuurlijk breiden wij ook uit met vele nieuwe delicatessen en uiteraard onze groenten en fruit. nog een week en dan moet het klaar zijn de metamorfose van uw versspecialist: voor het vlees en de vleeswaren van Keurslager van der Eerden en een aantal specaliteiten van Slagerij van zon. Wil je weten hoe dit alles afloopt, kom dan gezellig naar ons kijken op vrijdag 31 oktober om 19.00 uur, en zondag 2 november om 15.00 uur in Den Boogaard. Kortom, redenen genoeg om ook naar het Feest van de lange nacht 2008 te komen in de feesttent aan de Oirschotseweg, tegenover Partyboerderij ’t Draaiboompje. De kaarten zijn voor 13,- te koop aan de kassa en middels voorverkoop a €10,- te koop bij de volgende voorverkoopadressen: Partyboerderij ’t Draaiboompje - Moergestel, Eetcafé en zalen de Michel - Haaren, Kerkzicht - Diessen, een voorverkoop van de kaartjes bij Novy van Wezel: Rootven 10 tijdens openingstijden en bij Mientje van den Boogaart, Vooskerbos 20 en Corrie Laurenssen, De Looyakker 37 op maandag tot vrijdag tussen 19 en 20 uur. Volwassenkaartjes 4 euro en kinderkaartjes (met traktatie) 3 euro. Dus wacht niet langer en haal je kaarten! Tot zaterdag! Afgelopen maand diende zich de vier de generatie aan bij de familie Van de Wouw. Op de foto (boven): Annemie van Egmond-van de Wouw (52) woonach tig in Lopik; rechts haar moeder Corrie van de Wouw-op ’t Hoog (78), zij woont op Reuselhof in Moergestel, en onder links de trotse moeder Marieke Benschop- Oerlemans (26) en eveneens woon achtig in Lopik, met op haar schoot Fay Benschop die het levenslicht zag op 27 september jl. Van harte proficiat! Gastheer is Gemengd Koor Goirle (G.K.G.) dat onder leiding staat van de ook in Oisterwijk bekende dirigent Richard Meulendijks. Z.V.Ó. staat voor deze gelegenheid onder leiding van gastdirigent Peter van Aerts, die de zieke Jeannie Wijnen-van Bragt vervangt. De gastheren - G.K.G. dus - brengen Spaanse en Zuid-Amerikaanse muziek en zang ten gehore. Z.V.O. houdt het deze avond op Ierse muziek en zang. Ook zal Helemaal Hollands dit jaar een spet terend optreden verzorgen. Elke show is weer een feest der herkenning voor wat betreft hun diverse feestliedjes. Bij het horen van o.a. “De arme Muzikant”en “Ik zag de lente in jou ogen” zal menig één spontaan gaan mee- zingen.Inmiddels zijn zij een veel geboekte act bij menig tentfeest en proberen met hun eigen sound heel Nederland te laten genieten van hun Helemaal Hollands Meezingfeest A.s. zaterdag 25 oktober is het dan eindelijk weer zover! Carnavalsvereniging De Durdraaiers organiseren het Feest van de lange nacht. Ook dit jaar belooft het en groot feest te worden! Met spetterende optredens van Jeroen van der Boom, René Schuurmans en Hellemaal Hollands De Magie Sound Drive-in show zorgt voor de verdere muzikale omlijsting. Samen zorgen zij voor de unieke feestsfeer waar het Feest van de lange nacht al zo lang om bekend staat. Met twee nummer 1 hits zorgt Jeroen van de Boom voor zijn grote doorbraak in Nederland. De Singles “Jij bent zo”en “Een wereld” bezor gen Jeroen van de Boom in 2007 een ongeken de status in de nederlandse hitlijsten. “Jij bent zo” blijkt de langst genoteerde hit in de Top 40 van 2OO7.Na ’Jij bent zo’ en ’Eén wereld’ werd ook Jeroen zijn derde single ’Betekenis’ een top 3 hit. Met 3 top 3 hits, een gouden single en een gouden album lijkt Jeroen van der Boom niet meer te stoppen. René Schuurmans is dé feestartiest van het moment. Met hits als “Hela Ho”, “Als ik haar zie” en “Laat de zon in je hart” maakt hij van ieder optreden een waar spektakel. Het creëren van een eigen sound, zijn vriendelijke voorko men en zijn toegankelijkheid maken Rene Schuurmans uiteTmate geliefd bij het grote publiek en organisatoren van evenementen. Afgelopen woensdagavond 15 oktober heeft PrO een informatie-avond georgani seerd over starters. Er werd uitleg gegeven over: wat is nu precies een starter, wie komt in aanmerking voor een starterslening, wat houdt de koopgarantieregeling in, hoe zit het precies met de afspraak om 50% goedkoop te bouwen. Op 2 maart 2008 bracht Zang en Vriendschap Oisterwijk (Z.V.O.) voor een volledig uitverkochte Rabobankzaal in Tiliander het programma “Images of Ireland”. Zaterdag, 1 november 2008, gaat men dit programma nog eens dunnetjes over doen in de kapel van het Jan van Besouwhuis in Goirle. In hun kielzog neemt Z.V.O. dan ook de Ierse folkgroep mee. .Zaterdag 25 oktober .Feest van de lange nacht. ...20.00 uur...Draaiboompje ...Jeroen van der Boom.René Schuurmans Helemaal Hollands plannen inmiddels concrete vorm hebben aan genomen, dat op een heleboel punten wel dege lijk besluiten zijn genomen. Wanneer de spade daadwerkelijk in de grond kan blijft natuurlijk altijd mede afhankelijk van bezwaren die worden ingediend, maar ook daar wordt gepro beerd om door middel van preventief overleg eventuele problemen zoveel mogelijk te mini maliseren. De presentatie die op deze avond door PrO is getoond is terug te lezen op de website www.pro- moergestel.nl Die Naemloose Speelers brengen dit jaar voor groot en klein het grappige toneelstuk ‘De koning lacht of een haar in de soep’ Omdat het vorig jaar zo druk was en we te leurstellingen willen voorkomen hebben we Het concert op 1 november 2008, begint om 20.15 uur. Een toegangskaart kost 10 Euro. In Oisterwijk kunt U kaarten kopen bij mevrouw H. van Stappershoef, Kastanjestraat 70. Café cafetaria De Hoeve - Middelbeers, Boerenbond Udenhout en Boerenbond Moergestel. Toegang is er alleen als je 16 jaar of ouder bent en een i.d. is verplicht. Koning Faldera, een altijd lachende, schaterende, giebelende, vrolijke koning heeft een probleem. Zomaar ineens kan hij niet meer lachen. Hoe kan dat nou? En belangrijkerlukt het weer om hem aan het lachen te krijgen? En wat doet die haar in zijn soep? Verder werd informatie verschaft over de diver se bouwontwikkelingen in Moergestel en de status daarvan. Na de pauze werd hierover door de aanwezigen flink gediscussieerd. Aanwezigheid van de wethouders Joop van Hezik en Lambert van den Bosch bood meerwaarde doordat zij op een aantal punten duidelijkheid hebben kunnen verschaffen, maar zeker ook omdat zij wat tips hebben gekregen van de Moergestelse burger die zullen worden meegenomen in de verdere ontwikkelingen. Al met al een zinvolle avond, waarop PrO duidelijk heeft kunnen maken dat er wel dege lijk starterswoningen komen, dat een heleboel *t K 1 - K makelaars o.g. Persoonlijk contact, nauwe betrokkenheid en uiterst professionele aanpak! Aankoop-en verkoop- begeleiding; 24 uur per dag, 7 dagen per week! Vision Makelaardij Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013) 468 8259 PAGINA 5 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 22 OKTOBER 2008 Kijk voor ons actuele huizenaanbod Marcel Vromans op: www.remax.nl/vision Pieter Burgers e-mail: vision@remax.nl Toon Coppens L h T

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 5