100-jarige Anneke genoot van feestelijke dag DE ZONNEBLOEM dbclilLij Q Dankbetuiging Frans en Jo van de Wouw-van de Ven I Wanted Met de Zonnebloem naar het theater Collectanten jubilea Band en orkest klaar voor Let it Beatle! Hartelijk dank daarvoor! nBOOGAARD Hofakker 16, 5066 MA Moergestel nde De dag van ons 60-jarig huwelijksfeest is 'n dag geweest om nooit te vergeten. Heel hartelijk bedankt aan iedereen die ons op welke manier dan ook heeft gefeliciteerd. De talloze hartelijke woorden, kaarten, bloemen en cadeaus hebben ons meer dan bijzonder verrast. Een PRINS, recht door zee en passend bij onze carnavalsvereniging De Dors(t)vlegels. Op 1 november 2008 is de prinsverkiezing bij De Dors(t)vlegels (als hij te vinden is) in Café het Centrum. De Prinsencommissie Kinderen, klein- en achterkleinkinderen 19.30 uur open en het concert begint stipt 20.15 uur. Er zijn nog kaarten te koop bij de bekende voorverkoopadressen: Den Boogaard, Novy Van Wezel en In den Korenmaaier. Ook kunt u gemakkelijk online kaarten reserveren op www.julianamoergestel.nl. In de voorverkoop kosten de kaarten 10 euro, aan de dagkassa 12,50 euro. samen met echtgenote Carla hun opwachting. Natuurlijk zetten zij de 100-jarige bewoonster in de bloemetjes en tevens bracht de burgemeester het plaatje mee voor de 100-jarigen bank aan de Herengoedstraat. ’s Middags vond er een drukbezochte receptie plaats voor iedereen die Anneke met haar bijzondere leeftijd wilden feliciteren. mer I-hit Yesterday. Benieuwd naar de num mers twee tot en met vijf? Kom dan zaterdag 25 oktober naar Den Boogaard! Na de pauze zal ook het harmonieorkest op het podium verschijnen om samen met de band een verrassend samenspel te laten horen. ‘With den voor dit concertgedeelte. Tijdens de repe tities bleek al dat er een klik is tussen orkest en band, wat ongetwijfeld te horen en te zien zal zijn in de veertien hits die samen worden i gespeeld. Het harmonieorkest en de Mal Evans 1 Memorial Band zijn er helemaal klaar voor om op zaterdagavond 25 oktober het publiek een Mevr van Elderen, Mevrouw Op ’t Hoog 15 jaar: H. Verheyen 30 jaar: Dhr. J. Jans is zo’n 30 jaar als collec tant voor het Sinterklaas Comité actief geweest. Helaas is dhr. Jans onlangs overleden en heb ben we hem hier niet persoonlijk voor kunnen bedanken. Voor zijn inzet wil Stichting Sint Nicolaas Comité Moergestel mevrouw Jans har telijk bedanken voor de jarenlange inzet van haar echtgenote. Stichting Sint Nicolaas Comité Moergestel Je treft ze regelmatig aan de deur, ook deze week weer! Collectanten voor diverse goede doelen of gele genheden. Zo heeft u grote kans deze week iemand aan de deur treft voor de enveloppenactie voor de intocht van Sint Nicolaas. We mogen trots zijn op deze mensen, die geheel belangeloos jaarlijks hun beste beentje voor zetten voor een traditie, zoals de Sint Nicolaas intocht. Als comité willen we deze dorpsgenoten bij voorbaat hartelijk danken voor hun inzet. Zonder iemand te kort willen doen, gaat dit jaar naar een aantal jubilarissen bijzondere aan dacht: 5 jaar: Marloü de Laat, Mevrouw van Korven en Esther van den Heuvel. 10 jaar: Mevrouw van Alphen, Mevrouw Rijnen, Vervolg van voorpagina Het wordt zeker een avond om nooit te ver geten. Om te dansen op de muziek van, mee te zingen met de hits van, maar vooral te a little help from my friends’ zijn de sleutelwoor- genieten van ‘Gouwe Ouwe’ van The Beatles! Hopelijk bent u bij dit unieke concert ook van de partij, waar behalve dansruimte ook een groot aantal gemakkelijke barkrukken en hangtafels aanwezig zal zijn. Om kwart over acht zal de Mal Evans Memorial geweldige avond te bezorgen. De zaal gaat om Ti^a(jRgr Wat heeft ze ervan genoten vorige week woensdag. Al vroeg was de aula van Stanislaus volgelopen met bewoners die samen met Anneke op de koffie met het gebak kwamen van wege de 100ste verjaardag van Anneke van den Meijdenberg- Burgers. Enkele zusters feliciteerden op de hun eigen bekende wijze en wat later in de ochtend maakte burgemeester Kortmann Op dinsdag 18 november organiseert de Zonnebloem een theatervoorstelling in Den Herd in Bladel. De voorstelling heet “De Huurder”. Het is een thrillermusical. De musical wordt opgevoerd door Joke de Kruijf, Marnix Kappers, Tony Neef en Marika Lansen. Het verhaal speelt zich af in Londen, tegen het eind van de 19e eeuw. Men is daar in de ban van een moordenaar die zichzelf “de Wreker” noemt. In de musicalbewerking van dit spannende verhaal komen een reeks van bekende en min der bekende liedjes voorbij, die zoals altijd, zijn toegesneden op de lijn van het verhaal. Voor 10,50 hebt u een hele gezellige middag. De Zonnebloem zorgt voor het vervoer. We vertrekken om 12.30 uur vanaf de Reuselhof. Om 17.30 bent u weef thuis. U kunt zich t/m 31 oktober aanmelden bij: Miny Selten, tel: 513 00 53 en Det Boogaers, tel: 513 17 75. Als u 18.00 uur belt hebt u de meeste kans dat u iemand thuis treft. Band u ruim een uur lang laten genieten van de echte Beatles-sound. Deze professionele muzikanten weten als geen ander de muziek, de zang en de sfeer van de echte Engelse pop- formatie te benaderen. Op vele locaties in de wereld waren zij al te horen, zoals in Liverpool, Minsk en natuurlijk ook in onze eigen hoofd stad Amsterdam. Vanaf volgende week mag ook Moergestel aan dit rijtje worden toege- voegd. Natuurlijk zullen zij ook de Moergestelse Beatles top 5 ten gehore brengen, met als num- MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 22 OKTOBER 2008 PAGINA 3 Knielen op een bed Violen toneel Zaterdag 25 oktober Aanvang: 20.30 uur Entree: 25,00 incl.consumptie Hapjesbuffet: 19.00 uur, 9,50 Locatie: Tiliander Aduh! Zo lief ya!, Tof Toneel Donderdag 30 oktober Aanvang: 20.30 uur Entree: 7,00 Locatie:Tiliander Maarten van Roozendaal, Het wilde westen muziek Vrijdag 31 oktober Aanvang 20.30 uur Entree: 17,50 (incl. consumptie) Locatie: Tiliander Symphonica Vivace, HOO muziek Zaterdag 1 november Aanvang: 20.30 uur Entree: 5,00 Locatie: Tiliander Theaters Oisterwijk Moergestel T Tiliander B Den Boogaard Let it Beatle! Themaconcert Muziekvereniging Prinses Juliana muziek Zaterdag 25 oktober Aanvang 20.15 uur Entrée: 10,00 (voorverkoop) via www.julianamoergestel.nl, 12,50 (aan de kassa) Locatie: den Boogaard De Koning lacht, of een haar in de soep... Toneel: Die Naemloose Speelers Vrijdag 31 oktober 19.00 uur Zondag 2 november 15.00 uur Entree: Kind 3,00 (incl. traktatie) volw. 4,00. Voorverkoop/inlichtingen/groepskortin- gen: 513 2464 of 513 2279 Locatie: Den Boogaard Nationale Vereniging Kassa open vanaf 1 uur voor aanvang van de voorstelling en in Tiliander open op vrijdagen van 18.00 tot 20.30 uur Nu reserveren: 013 - 521 7220 www.theatersoisterwijkmoergestel.com Concert Harmonieorkest Asterius E*3 muziek zondag 26 oktober aanvang: 14.30 uur entree: 5,00 Locatie: Tiliander cultuurcentrum^^^U^

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 3