Tm {UW! ’Adje’ in Den Boogaard (^ezeffig cfrclitkif Karin Saskia Dusdmos Q I Stem ook op de CV De Pierewaaiers In Rosso KBO-Brabant Houdoe Kees... iZtütA. Rabobank verrast Stichting Vrienden van St. Jan De Muzikaalste Zondag van het Zuiden Protestantse gemeente Oisterwijk BINGO IN DE REUSELHOF T nde xr. k w. 'MOERGESTEL r_ J3 Ti<t>a(ïTipr Op zondag 19 oktober wordt voor de 26ste keer het Blaoskapellen festival georganiseerd. In totaal zullen er 660 muzikanten door Moergestel gaan dweilen. Van St Ian Zondag 19 oktober, 10.15 BINGO IN DE REUSELHOF een vergevorderd stadium en ligt voor ter MoCrgeStelSC BeatleS beoordeling van welstand. Het bestuur had 1 PAGINA 3 ’MOERGESTEL-NIEUWS’- WOENSDAG 15 OKTOBER 2008 n BOOGAARD geheten mag worden! 5062 EA OISTERWIJK MA Dl WOE GESLOTEN 1 .□□u-1 7.3QU 1 1 3.OÜU Knielen op een bed Violen toneel Zaterdag 25 oktober Aanvang: 20.30 uur Entree: 25,00 incl.consumptie Hapjesbuffet: 19.00 uur, 9,50 Locatie: Tiliander Aduh! Zo lief ya!, Tof Toneel Donderdag 30 oktober Aanvang: 20.30 uur Entree: 7,00 Locatie:Tiliander Maarten van Roozendaal, Het wilde westen muziek Vrijdag 31 oktober Aanvang 20.30 uur Entree: 17,50 (incl. consumptie) Locatie: Tiliander Symphonica Vivace, HOO muziek Zaterdag 1 november Aanvang: 20.30 uur Entree: 5,00 Locatie: Tiliander Theaters Oisterwijk Moergestel T Tiliander B Den Boogaard De Koning lacht, of een haar in de soep... Toneel: Die Naemloose Speelers Vrijdag 31 oktober 19.00 uur Zondag 2 november 15.00 uur Entree: Kind 3,00 (incl. traktatie) volw. 4,00. Voorverkoop/inlichtingen/groepskortin- gen: 513 2464 of 513 2279 Locatie: Den Boogaard SCHEEPERSDIJK 1 TEL. 1 3-52 1 0760 www.twinfldwers.nl BLOEMEN@TWI N FLOWERS. NL Let it Beatle! n Themaconcert Muziekvereniging Prinses Juliana muziek Zaterdag 25 oktober Aanvang 20.15 uur Entree: 10,00 (voorverkoop) via www.julianamoergestel.nl, 12,50 (aan de kassa) Locatie: den Boogaard Met het Blaoskapellenfestival van aan staande zondag in aantocht beginnen bij van de Muzikaliteitsprijs 2008. Zijne Dorstlustige Hoogheid Prins Bas zal de prijsuitreiking doen, waarna nog een toegift volgt van d-- weer spannend worden, maar zeer zeker ook gezellig. Kom dus luisteren en genie ten! De Blaoskapellenfestivalcommissie 2008: Anke, Carla, Gé, Leon, Casper, Mark, Ste fan, Frans. voorkeur van de stemmers genieten. Op nummer 1 staat momenteel 'Yesterday', gevolgd door 'Hey Jude'; 'Let it be' staat op Kassa open vanaf 1 uur voor aanvang van de voorstelling en in Tiliander open op vrijdagen van 18.00 tot 20.30 uur Nu reserveren: 013 - 521 7220 www.theatersoisterwijkmoergestel.com Belangenorganisatie voor senioren Afdeling Moergestel Vrijdag jl. bereikte ons het bericht dat onze oud-voorzitter Kees van de Loo is overleden. Ondanks het feit dat hij al langere tijd ziek was, kwam dit bericht toch als een klap. Kees heeft in 2006 ’’afscheid” genomen van de Jeugdvakantieweek, maar we konden altijd rekenen op zijn warme belangstelling, ervaring en advies. Voor ons was Kees geen voorzitter met een hamer in de hand, maar een stimulator, motivator, zowel voor de mede-organi- satoren als voor de leiding en de kinde ren. We zullen zijn enthousiasme, ide- ën en belangstelling zeker missen. Hanneke, Eva, Anna en familie, veel sterkte met het verlies van Kees. We zullen hem, net zoals jullie, in ere hou den. St. Jeugdvakantiewerk Moergestel Maureen, Geesje, Dion, Hein, Denise, Jurgen, Yvonne, Marcel, Ruud, Jessica, Jack, Raoul, Rachel, Dré, Pieter-Jan nummer 3 en 'Blackbird' op nummer 4. 'La dy Madonna' en 'Help!! zijn nog aan het stuivertje wisselen voor de vijfde plaats. Alleen nog deze week kunt u, indien u nog niet hebt gestemd, de volgorde op z'n kop zetten en in deze top 5 uw eigen favoriete Beatles-hit naar boven stemmen! Het harmonieorkest is al weken druk aan het repeteren om straks samen met de Mal Evans Memorial Band een spetterend Beatles-concert op de planken te zetten. Vanzelfsprekend een concert waarbij het publiek de hits kan meezingen en... er mag gedanst worden. In de zaal van Den Boogaard zal een groot aantal barkrukken geplaatst worden, zodat u ook rustig zittend kunt genieten van de band en het orkest. Natuurlijk wordt het orkest weer professio neel uitversterkt en kunt u ook de nodige lichteffecten verwachten. U mag dit unieke concert op zaterdag 25 oktober niet missen! Kaarten zijn te koop bij Den Boogaard, Novy Van Wezel en In den Korenmaaier. Ook kunt u kaarten bestellen via de website www.juliana- moergestel.nl. In de voorverkoop kosten kaarten 10,-, aan de dagkassa 12,50. Een ’vlot’ programma, waarin gekke sket ches en mooie (gevoelige) liedjes elkaar in hoog tempo opvolgen. In deze show heeft Adje de droom om samen met zijn kompaan Theo een succesvol amusementsduo te wor den op bruiloften, jubilea en verjaardagsfe- stjes. In de oude kist op de zolder van zijn ouderlijk huis vindt hij de nodige inspira tie. Adje vertelt over zijn vakantiebaantjes als misdienaartje en chef emballage in de cultuurcentrun^^^J^ Zoals inmiddels bekend, is er op zaterdag avond 25 oktober een geweldige Beatles happening in Den Boogaard: Let it Beatle! Muziekvereniging Prinses Juliana verzorgt op deze avond een themaconcert met medewerking van de Mal Evans Memorial Band. Deze als beste Beatles coverband uitgeroepen formatie zal u meenemen naar de tijd van weleer. Ook üw favoriete Beatles-hit kan deze avond worden gespeeld! Al enkele weken wordt er druk gestemd op www.julianamoergestel.nl. Op deze site kan uit ruim 100 hits van de vermaarde Engelse popgroep The Beatles een vijftal persoon lijke favorieten worden gekozen. Opvallend is dat vooral de meer bekende nummers een menig Moergestelnaar de camavalskrie- I 1 □.□□u- 1 7.3Du 1 □.□□□-1 7.3Ou 1 1 6.DD openingstijden: DO VRIJ ZA beis weer op te spelen. Zo ook bij de Prin sencommissie van CV De Pierewaaiers. Over een goede maand is het weer zover: het Prinsenbal van De Pierewaaiers, alwaar de nieuwe Stadsprins van 't Pierewaaiersrijk voor de eerste maal dit jaar ten tonele zal verschijnen... Na twee jaar van Prins Bas d'n Urste te heb ben genoten, zal het een verrassing zijn wie in 2009 de scepter zal zwaaien over 't Pierewaaiersrijk onder het motto 'Zoo zót ók kunnen!' Komt Prins Bas nog eenmaal terug, of heeft de Prinsencommissie een nieuwe Dorstlustige Hoogheid in petto? Bent u al nieuwsgierig? Noteer dan alvast 15 november in uw agenda! Want nadat Marco Borsato, Paul de Leeuw en Lionel Richie met hun In Rosso-concerten het Gelredome vol hebben gespeeld, hebben De Pierewaaiers nu de rechten op dit fenomeen weten te leggen. Alleen reiken de ambities niet tot slechts het Gelredome. Nee, CV De Pierewaaiers tracht met haar In Rosso- j avond de schitterende zaal van café-restau- rant De Brouwer bomvol te krijgen. En zoals bij een echte In Rosso-avond hoort, vragen ook De Pierewaaiers het I publiek in rode kledij de zaal te vullen, zodat de nieuwe Stadsprins van ’t Piere waaiersrijk in een grote, rode massa welkom geheten mag worden! Nogmaals, 15 november aanstaande: CV De Pierewaaiers In Rosso! Rond de klok van 12.00 uur worden de kapellen gastvrij onthaald in Den Boogaard. Daarna verspreiden zij zich over de diverse horeca-gelegenheden van Moergestel. Vanaf 13.00 uur kunt u overal genieten van de optredens. In de café's liggen de program maboekjes zodat u precies kunt zien waar en hoe laat uw favoriete kapel ergens zal optreden. We verwachten zo rond de klok van 18.00 uur te kunnen gaan beginnen aan de finale in Den Boogaard. Eerst wordt J bekend gemaakt welke kapellen het hoogst zijn geëindigd. Vervolgens verzorgen deze 2 kapellen een optreden voor de voltallige jury. Na deze optredens wordt de winnaar van de presentatieprijs bekendgemaakt. Deze winnaar zal dan een toegift geven. En na dit optreden wordt in een zinderende zaal bekend gemaakt wie de winnaar wordt Adje, bekend van zijn wekelijkse en spraakmakende verschijningen in het Nederlandse tv-programma van Paul de Leeuw, Mooi! Weer de Leeuw, komt a.s. zaterdag 18 oktober 2008 naar Den Boogaard met zijn deze winnaars. Het zal nieuwe theatershow: Adje’s Losse Vlodders. Dit gehele theaterseizoen zal deze voorstelling als werkvoorstelling te zien zijn in de theaters. plaatselijke supermarkt. Adje's kenau oma met haar wekelijkse theekransjes, zijn altijd afwezige vader, zijn ruziënde zussen en zijn zorgzame moeder... Stuk voor stuk types gegrepen uit het leven van Adje, die uit de oude kist tevoorschijn komen en allemaal net zo eigenaardig zijn als Adje zelf! Dit wilt u natuurlijk niet missen! Reserveer daarom snel via www.theatersoisterwijk- moergestel.com J Voorganger: mw. ds. M. de Vries uit Was- Op woensdag 15 oktober is het om 19.30 De directie van de Rabobank had deze week senaar. De Schriftlezing is Genesis 40. uur weer de gebruikelijke bingo in de een aangename verrassing. Op voorstel van j Er is kindernevendienst en crèche, de Reuselhof. Wij hopen op een goede op- j de ledenraadsleden van Moergestel krijgen j jeugdkerk heeft vakantie. 1 komst. Groetjes Bep en Diny. I we 750,— voor het project tot realisering j van een overkapping op ons kerkhof. De reden is dat zij het project een warm hart Qfprn nnk nn I toedragen. De plannen daarvoor zijn al in I '-’F' I dit project aangemeld voor de waarderings- tOD 5 subsidie die de RABO elk jaar beschikbaar stelt. Daarvoor was dit project niet genomi neerd. Daarom was de verrassing des te aan genamer. Namens het bestuur, Jan Vriens, voorzitter

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 3