Zes gasten op leeftijd in huis Mal Evans Memorial Band; Let it Beatle! Jeroen van der Boom in Moergestel ”Maxim-De Vennen-Schaatsploeg” klaar voor het nieuwe wedstrijdseizoen R. van de Geyn Podotherapeut Kijk daarom op onze website of bel: De “Maxim-De Vennen-Schaatsploeg” voor het seizoen 200812009. Doel is, dat u het naar uw zin hebt, energie krijgt en plezier hebt. Gezellig samen is als een gastvrij gezin. Behandeling op afspraak www.qezelliqsamen-ouderenzorq.comqezelliqsamen-ouderenzorq@hotmail.com praktijk gesloten van maandag 13 oktober t/m maandag 20 oktober Annette van den Braak 06 - 46 73 12 47 Annie op 't Hoog 06 - 36 53 37 15 Gezellig samen is voor dementerende ouderen die zelfstandig wonen, en ondersteuning wensen. Bent u eenzaam in de war, of uw partner wil een dag vrij om tot rust te komen, dan bent u van harte welkom. Dus wacht niet langer, haal alvast je kaarten en tot ziens op zaterdag 25 oktober a.s. bij ’t Feest van de Lange Nacht. Je komt toch ook??? de band naar Minsk (Wit-Rusland) om daar tijdens een internationaal Beatles-festival te spelen voor meer dan 10.000 uitzinnige fans. De bandnaam is een eerbetoon aan een van de twee roadies die The Beatles hun hele carrière hebben bijgestaan: Mal Evans, die in 1976 bij een tragisch schietincident in Amerika om het leven kwam. Groenstraat 61 Oisterwijk Kriekenakker 16 Moergestel 013 - 5220239 013 - 5131809 Gezellig Samen Een nieuwe herfst, een nieuw geluid. Dat is de kleinschalige dagopvang voor ouderen uit Berkel-Enschot en omgeving (tot maximaal twintig kilometer). Initiatiefnemers van Gezellig Samen zijn Annie op ’t Hoog en Annette van den Braak, beiden werkzaam in de ouderenzorg. Dat kan anders, menen ze. Na een voorbereiding van bijna twee jaar, beginnen ze in januari met de opvang. Uw belangstelling gewekt? Bel 06 36 53 37 15 of 06 46 73 12 47. Annie en Annette geven u graag meer informa tie. U kunt ook surfen naar: www.gezelligsamen-ouderenzorg.com. Daarmee wordt de dagopvang betaald. Desgewenst helpen Annie en Annette bij het aanvragen van de indicatie en het vervoer van huis naar opvang en terug. De eerste schaatswedstrijden zijn echter gepland in het weekend van 11 en 12 oktober, terwijl de 400 meter wedstrijdbaan in Eindhoven pas op 11 oktober open gaat. Om te voorkomen dat er wedstrijden gereden moesten worden zonder dat er op ijs getraind was, werd op zondag 5 okto ber de ijsbaan in Breda bezocht om de laatste voorbereidingen op de eerste wedstrijden te treffen. Na afloop van deze ijstraining werd bovendien door Jan Bertens een spinningtrai ning verzorgd in de door Vennenlid Jaap de Groot beschikbaar gestelde Sportschool Physique. Al deze extra trainingsfaciliteiten werden financieel mogelijk gemaakt door Maxim Uitzendbureau en clubsponsor Raaijmakers van Dam. De Moergestelse Beatles top 5 De komende weken kan nog steeds gestemd worden op hits van The Beatles om zo tot een heuse top 5 te komen. Deze top 5-nummers zullen op 25 oktober zeker te horen zijn tij dens het concert! U kunt uw stem uitbrengen via de website www.julianamoergestel.nl Natuurlijk mag u dit unieke concert niet mis sen! Kaarten zijn te koop bij de bekende voor verkoopadressen: Den Boogaard, Novy Van Wezel en In den Korenmaaier. Ook kunt u gemakkelijk online kaarten bestellen op www.julianamoergestel.nl. In de voorverkoop kosten de kaarten 10 euro, aan de dagkassa 12,50 euro. De organisatie is er in geslaagd om dit jaar diverse top artiesten naar de feesttent aan de Oirschotseweg te krijgen. Zo zullen dit jaar Jeroen van der Boom, René Schuurmans, Helemaal Hollands en Magie Sound hun opwachting maken bij één van de bekendste tentfeesten in onze Brabantse regio. Een pro gramma dat garant staat voor feest, feest en nog eens feest. De hooguit zes gasten per dag zijn ouderen die zelfstandig wonen maar om uiteenlopende rede nen in de war zijn, ondersteuning wensen en nodig hebben. Ónze doelgroep zijn mensen die dementerend zijn, en waarvan de partner best eens een dagje vrij zou willen zijn, om tot rust te komen. Die noodzaak bepaalt het Centrum Indicatiestelling Zorg. Met een indicatie van dit CIZ ontvangt de oudere een persoongebonden budget (PGB). De wedstrijdploeg van Schaatsclub “De Vennen” heeft zich tijdens de zomermaan den intensief voorbereid op het nieuwe schaatsseizoen. Naast de vertrouwde wekelijkse trainingen op het droge werd er deze zomer ook fanatiek gefietst. Tijdens een trainingskamp in de omgeving van Uden werd de teamgeest versterkt en werden conditioneel de puntjes op de i gezet. Volgende week zullen we nader ingaan op al deze artiesten van vaderlandse bodem. Maar noteer vast in je agenda jouw aanwezigheid tij dens het gezelligste tentfeest van het jaar. Ook dit jaar zijn de kaarten weer in de voorver koop verkrijgbaar, maar alleen als je 16 jaar of ouder bent! En i.d. is verplicht! Vanaf heden zijn de entreekaarten a 10,- te koop bij Partyboerderij ’t Draaiboompje en Boerenbond. Aan de feesttent kosten de kaar ten 13,00. Warm hart Annette ”We willen hulp geven die past met - als het even kan - veel gezelligheid, plezier en lol. Zorg met een warm hart. Ons eerste plan was een zorgboerderij maar de locatie bleek lastig. Met deze dagopvang is dat probleem opgelost. Natuurlijk moest eerst mijn huis worden aangepast. Maar nu zijn we er hele maal klaar voor.” Zaterdagavond 25 oktober wordt Den Boogaard overgoten met de sound en sfeer van de vermaarde Engelse popformatie The Beatles. Om 20.15 uur neemt de Mal Evans Memorial Band het publiek mee naar vervlogen tijden. Na de pauze zal de band samen met het harmonieorkest van muziekvereniging Prinses Juliana in een spetterende en unieke show het concert voortzetten. Geseilif j Alle tijd Annie: ”Op maandag, dinsdag en donderdag ontvangen we onze gasten in het huis van Annette. Tussen tien uur ’s ochtends en half vier ’s middags draait het om leuke bezigheden, aandacht, het dagelijks leven en - heel belang rijk- tijd. Alle tijd. We willen dat onze gasten op adem komen, hun verhaal kwijt kunnen, energie krijgen”. Ten opzichte van het vorige seizoen kent de “Maxim-De Vennen-Schaatsploeg” een flink aantal wijzigingen. Wegens studie, langdurige blessures of andere interesses stopten zes leden met het rijden van schaatswedstrijden. Bovendien kozen de toppers Meeke Rijnen en Rens van de Ven er voor om in een nieuwe selectieploeg te gaan rijden. Met Gijs Coomans, Jan op ’t Hoog en Dai Dai en Seba Ntab zijn er ook vier nieuwe gezichten in de ploeg. Hieronder een nadere kennismaking met deze nieuwe wedstrijdschaatsers: Gijs Coomans (11 jaar) heeft jarenlang deelge nomen aan de door “De Vennen” georganiseer de jeugdschaatslessen. Hier werd Gijs al snel door de trainers ontdekt als een talent. Pas De door Beatles-kenners zeer gewaardeerde Mal Evans Memorial Band is een groep enthou siaste fans en gelouterde muzikanten, die sinds 1998 naar de letter en de geest de muziek van hun idolen ten gehore brengt: een gevarieerde selectie uit het omvangrijke Beatles-repertoi- re van 'She loves you' tot 'Tomorrow never knows'. Daaronder dus ook nummers die door The Beatles zelf nooit live zijn uitgevoerd. In 2005 ontvingen zij uit handen van de offi ciële Beatlesfanclub de Golden Apple Award voor beste Beatles-coverperformance. In augus tus 2006 waren zij wereldwijd uitverkoren om een week lang op te treden tijdens de Inter national Beatlesweek in Liverpool. Ook in 2007 en 2008 verzorgden zij optredens op historische plekken in Liverpool, zoals de Cavern Club en de beroemde Mersey River. Intussen werkte de band ijverig door aan een volledig album met Beatles-liedjes in het Nederlands, dat in februari 2007 via online platenlabel Fonos.nl werd uitgebracht. Een live optreden in het bekende tv-programma ‘De Wereld Draait Door’ volgde, alsmede voort durende airplay op Radio 2. In juni 2007 ging nadat hij afgelopen seizoen via het Kleine Banen Toernooi en de Clubkampioenschappen kennis maakte met het wedstrijdschaatsen, raakte hij er ook zelf van overtuigd dat een overstap naar de wedstrijdploeg een verstandi ge keuze is. Jan op ‘t Hoog (47 jaar) is niet echt een nieuw gezicht in de wedstrijdploeg. Jan is immers al jarenlang trainer van de wedstrijdschaatsers. Ook komend seizoen zal hij samen met Ad van de Ven de trainingen verzorgen. Als houder van het clubrecord tijdens de Alternatieve Elfstedentochten op de Weissensee (6 uur en 51 minuten op de 200km), wil Jan daarnaast komend seizoen proberen om tijdens de mara- thonwedstrijden in Eindhoven een rol van bete kenis te spelen. De broers Dai Dai (14 jaar) en Seba Ntab (11 jaar) zijn pas een jaar lid van “De Vennen”. Maar wat goed is komt snel. Tijdens de eerste schaatsles op 20 oktober 2007 bleken de op ijs- hockeyschaatsen rijdende broers over bijzon dere talenten te beschikken. Al na een paar les sen maakten zij de overstap naar Noorse schaat sen en de hierbij horende speciale techniek hadden zij erg snel onder de knie. Tijdens de Clubkampioenschappen behaalden zij respec tievelijk de tweede en derde plaats in de cate gorie Pupillen. Als de snelle ontwikkeling van Dai Dai en Seba zich de komende jaren voort zet, zullen de overige deelnemers aan de schaats wedstrijden in Eindhoven er een paar geduch te tegenstanders bij krijgen. Zaterdag 25 oktober a.s. tijdens "Feest van de lange Nacht" In de nacht van zaterdag 25 op zondag 26 oktober a.s. wordt de klok weer een uur terug gezet. Dit begin van de wintertijd vormt voor Carnavalsvereniging De Durdraaiers andermaal de aanleiding om ’t Feest van de Lange Nacht te vieren. Dit evenement, dat ook wel bekend staat als De Bierfeesten, zal ook dit jaar opnieuw garant staan voor ouderwetse gezelligheid. PAGINA 9 Particuliere dagopvang MOERGESTEL NIEUWS’ WOENSDAG 8 OKTOBER 2008

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 9