De Muzikaalste Zondag van het Zuiden I fl HYPOTHEEKVISIE r> De Blaoskapellencommissie van C.V. ’De Pierewaaiers’ presenteert zondag 19 oktober a.s. vanaf 13.00 uur het met medewerking van maar liefst 36 kapellen in alle horecabedrijven van Moergestel Kies voor je eigen levensstijl... ...samen met Hypotheek Visie Nagelsalon Adeline SPONSORS 2008 Kom ook naar de Muzikaalste Zondag van het Zuiden... De Muzikaalste Zondag van het Zuiden Bel Jos van Dijk Springkussen Helpt u ons Multiple Sclerose op de kaart te zetten? van de Wouw I Tel. Fax (013) 513 3136 Mobiel: 06 - 239 79 071 J?, UUücvvl te. leienj In totaal zullen er 660 muzikanten door Moer gestel gaan dweilen. En als die losbarsten, zal hier of daar beslist de geluidsnorm overschreden gaan worden. De ramen gaan weer bol staan en de pannen vlie gen eraf. Het zal weer een vrolijk en gezellig gebeuren gaan worden. Rond de klok van 12.00 uur worden de kapel len gastvrij onthaald in Den Boogaard. Den Boogaard biedt die middag ook een podi um aan de kapellen, maar ook in de overige café’s van Moergestel zult u gastvrij ontvangen dit optreden wordt in een zinderende zaal bekend gemaakt wie de winnaar wordt van de Muzikaliteitsprijs 2008. Zijne Dorstlustige Hoogheid Prins Bas zal de prijsuitreiking doen, waarna nog een toegift volgt van deze winnaars. Het zal weer spannend worden, maar zeer zeker ook gezellig. Kom dus luisteren en genieten! De Blaoskapellenfestivalcommissie 2008: Anke, Carla, Gé, Leon, Mark, Stefan, Frans. U bent welkom in Café-cafetaria Epi, Tapperij De Schouw, Café De Klaore, Café-Rest De Brouwer, Partyboerderij ’t Draaiboompje, Café De Aanbeveling, Herberg De Veerkes, Café Tijm’s, Café ‘t Centrum, Café-Restaurant ’t Stokske en Sociaal Cultureel Centrum Den Boogaard. worden en kunnen genieten van de optredens. In de café’s zullen programmaboekjes liggen, waarin u kunt lezen waar en om hoe laat uw favoriete kapel ergens zal optreden. We verwachten zo rond de klok van 18.00 uur te kunnen gaan beginnen aan de finale. Eerst wordt bekend gemaakt welke kapellen het hoogst zijn geëindigd. Vervolgens verzorgen deze 2 kapellen een optreden voor de voltalli ge jury. Na deze optredens wordt dan de win naar van de presentatieprijs bekend gemaakt. Deze winnaar zal dan een toegift geven. En na Op zondag 19 oktober wordt voor de 26ste keer het Blaoskapellenfestival georganiseerd. Hieraan wordt weer deelgenomen door liefst 36 Blaoskapellen uit binnen en buitenland. Het buitenland moet dan wel ruim verstaan worden. We bedoelen daar niet alleen België mee, maar ook Limburg en Zuid-Holland. Er zitten weer enkele schitterende kapel len tussen, waar we veel van verwachten. Niet alleen op muzikaal gebied, maar ook wat betreft de presentatie. Maar als we hier nu al namen gaan noemen, zullen we zeker de kapellen vergeten welke juist dit jaar voor de verrassingen gaan zorgen. In de week van 17 t/m 22 november start de huis-aan-huis collecte voor Multiple Sclerose in Nederland. Het MS Fonds collecteert dit jaar voor de 4e keer en is nog steeds in beweging. Er wordt dit jaar in ca. 348 gemeenten gecollecteerd! In sommige plaatsen zijn er genoeg collectan ten zodat aan alle voordeuren gebeld kan wor den, echter veel vaker wordt er maar in een klein gedeelte van de plaats gecollecteerd. In 2008 hopen we het streefbedrag van 500.000 te halen. Met dit bedrag maken we een goede kans op een jaarlijkse eigen vaste week. Deze week is dan exclusief voor het MS Fonds, andere organisaties mogen niet in deze week col lecteren. Al deze exclusieve vaste weken liggen vast in het zgn. collecterooster. Dit rooster bestaat uit alle grote collecterende organisaties zoals de Nierstichting, de Hartstichting en de Kanker bestrijding. Wij vinden dat Multiple Sclerose hierop ook een plekje moet krijgen. Echter, hieraan is een aan tal eisen verbonden, waaronder het “ophalen” van minimaal 500.000. Meld u dus aan!!! MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 8 OKTOBER 2008 PAGINA 6 NIEUW lil II ïifa! 26e Blaoskapellen festival www.nationaalmsfonds.nl is duidelijk en helpt! Kijk voor ons complete assortiment op: www springen nu Is uw riolering verstopt? RIOLERINGSWERKEN Vooskerbos 25, Moergestel Ook voor het vernieuwen van uw rioleringen! Hypotheek Visie Besterdring 221, 5014 HK Tilburg tel. (013)581 18 66 Kijk ook eens op hypotheekvisie.nl - acrylnagels, gelnagels, french manicure - programma voor nagelbijters - manicure Voor een afspraak qroaq bellen na 15.00 uur 06-52311287 Nagelstyliste Adeline Zwijgers Mooie handen zijn uw visitekaartje! jpsr-T-mx verhuur MOERGESTEL UUP WIJ BEDANKEN DE SPONSORS VAN19-10-2008 DE MUZIKAALSTE ZONDAG VAN HET ZUIDEN Bouwbedrijf H. Verhoeven Ruitersport Janssen Op 't Hoog Moergestel Garage van Balkom Alkulux InBev Nederland N.V Donkers, Moergestel van Esch Total, Moergestel Graveka, Diessen Frans van Velthoven CVT Keukens ABC van Ierland Liftlease Shell Janssen Aannemers, Moergestel Burgers LMB, Moergestel Buro ’76 Moergestel-Nieuws Coppelmans Tuincentrum, Heukelom MTV, Moergestel H. Verheijen Kunststof kozijnen, Moergestel Mart Snijders betonboringen Interpolis First/Man, Oisterwijk La Trappe, Trappistenbier Loon- transportbedr. Bruurs, Moergestel Maricon Metaaltechniek, Moergestel Pontmeyer, Tilburg Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk Schilders en glaszetterbedrijf H. Kerkhof, Moergestel Thijs van de Wouw, Keuken- Interieurbouw, Moergestel Van Dijck-Steuverko B.V., Moergestel Van Neerbos Bouwmaterialen Groep, Tilburg Vadèstru B.V., Udenhout Café De Aanbeveling Café-cafetaria t Centrum Partycentrum Den Boogaard Café-cafetaria Epi Tapperij-Brasserij de Schouw Café De Klaore Café-restaurant De Brouwer Café-restaurant ‘t Stokske Partyboerderij ’t Draaiboompje Café Tijms HerbergDe Veerkes Naar eigen wens en ontwerp Alle merken keukenapparatuur i Bezoek aan huis Gratis offerte, geheel vrijblijvend Loop eens binnen of bel voor een afspraak. U bent W.J.J Wolfs van harte welkom! 1? Prinses Irenestraat 9 5066 BD Moergestel Tel./Fax (013) 513 0648 www.thijsvandewouwkeukens.nl A ot steun ons F vla ê'10 5 57.1

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 6