I dïcltllnj Sfeervol en kleurrijk priesterfeest pastor Theo te Wierik Den Boogaard podium voor twee jeugdorkesten J Q KBO-Brabant Lid worden van de KBO? Overweeg het! Mensen van het Huiskamerproject hadden ’n prachtig gedicht gemaakt. De kinderen vervulden ook ’n belangrijke rol tijdens de viering. 'Knip met je vingers’... samen met de Sint Janszangertjes. De kerk was tot de laatste plaats bezet. n BOOGAARD nde Mail uw nieuws en advertenties: buro76@planet.nl Theaters Oisterwijk Moergestel T Tiliander B Den Boogaard Ook de Surinaamse parochie waarvoor Theo werkzaam is liet zich in de kerk niet onbetuigd... Zondag 5 oktober verzorgen de opleidings- orkesten van muziekvereniging Prinses Juliana uit Moergestel en MVC uit Udenhout een matineeconcert in cultureel centrum Den Boogaard. Om precies 13.00 uur zullen de eerste klanken te horen zijn. Het wordt een drukke middag voor Hade- wych van Leeuwen, die als dirigent van beide orkesten gedurende het hele program ma alleen het beste naar boven zal proberen te halen. Er wordt veel bekende filmmuziek gespeeld en ook muziek uit diverse musicals passeert de revue. De orkesten zullen ook gezamenlijk enkele nummers ten gehore brengen. Dus zondag 5 oktober om 13.00 uur bent u van harte uitgenodigd om het jeugdige, muzikale talent van Moergestel en Udenhout te beluisteren in Den Boogaard te Moergestel. De entree is gratis. Ti^aQwrar Het cadeau dat Theo kreeg bij zijn priesterwij ding van medecapucijn Hans de Visser: ’Voor als ik woorden tekort zou komen’... hebben. scholing Het had allemaal zo veel indruk gemaakt ten. In Moergestel Nieuws van 8 oktober dat het 25-jarig priesterfeest van Theo te (volgende week) treft u een gele flyer aan Wierik afgelopen zondag hét gesprek van van de KBO, waarin alle voordelen van een de dag werd... lidmaatschap van de KBO staan. Lees de M.O. I flyer en overweeg een lidmaatschap. Belangenorganisatie voor senioren Afdeling Moergestel Bent u 50+ dan is het de moeite lid te wor den van KBO-Moergestel. De KBO zet zich in voor de belangenbehartiging van senio ren, verzorgt voorlichting en organiseert en veel sociaal-culturele activitei- manier. De kinderen deden dat ook nog eens in hun eigen nevendienst. Na afloop van de viering trok het hele gezelschap naar ’Den Boogaard' en terecht was hier de rode loper uitgelegd voor een warm welkom aan Theo, zijn familie, de gasten en veel Moergestel- naren. Ook hier liep het binnen de kortste I keren ’vol’ en hoewel ceremoniemeester Will Pellis er herhaaldelijk op aandrong rustig af te wachten tot Theo zelf langs kwam om alle gasten te begroeten, ont stonden er regelmatig rijtjes wachtenden rond de jubilaris. Die liet het allemaal maar gebeuren. j Hij kreeg muzikale huldes aangeboden door de koren van de parochie en de ook harmo nie droeg haar muzikale steentje bij. Er waren voordrachten van leden van Theo’s Huiskamerproject uit Tilburg en de Surinaamse parochie. Kortom: ook hier was het een gezellige drukte rond de hoofdper soon van deze dag. Alles overziend kan men concluderen dat Moergestel het nog niet zo slecht getroffen heeft met pastor Te Wierik. Te zien dat zóvelen Theo 'n warm hart toe dragen kan hem alleen maar goed gedaan De twee uur durende viering in onze parochiekerk was afgelopen zon dag hét hoogtepunt bij de viering van het 25-jarig priesterfeest van Theo te Wierik. Tot de laatste plaats was de kerk bezet en niemand die zich ook maar één moment verveelde tijdens die (normaal gesproken toch lange) twee uur. Later zou Theo, tijdens de bijeenkomst in Den Boogaard, zeggen dat hij zich na alle lovende woorden al bijna ’heilig’ verklaard voelde. ’Het eerste wonder heb ik al verricht; ’n viering van twee uur...’ Hij kreeg daarmee de lachers op zijn hand. Het tekende de sfeer waarin het hele gebeu ren verliep, ’n Feest van sfeer, kleur, gezel ligheid en zorgvuldig gekozen teksten. Het pastorale team van de parochie heeft er samen met de Sint Janszangertjes, kerkkoor Cantate Domino, zanggroep Inspiration, de drie Moergestelse gilden en het koor j ’Primasi’ van de Surinaamse parochie uit Tilburg een viering van gemaakt die van de eerste tot de laatste minuut interessant bleef en niemand die om de tijd maalde. Het I werd een uiterst zinvolle viering, samen met de feestende pastor ingevuld op de manier zoals hij het zo graag wilde. Iedereen mocht meedoen op z'n eigen 1 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 1 OKTOBER 2008 PAGINA 3 Foto's Ton van Elsdingen Tiliander, Oisterwijk Den Boogaard, Moergestel Claudia de Breij, iCIaudia cabaret Donderdag 16 oktober Aanvang: 20.30 uur Entree: 18,00 id.consumptie Locatie: Tiliander Brabant Plat cabaret vrijdag 17 oktober Aanvang: 20.30 uur Entree: 17,00 id.consumptie Locatie: Tiliander Adje, Adje s Losse Vlodders cabaret Zaterdag 18 oktober Aanvang 20.30 uur Entree: 13,50 incl.consumptie Locatie: Den Boogaard Blaoskapellenfestival De Muzikaalste Zondag van het Zuiden Zondag 19 oktober Aanvang 13.00 uur Locatie: Den Boogaard Kassa open vanaf 1 uur voor aanvang van de voorstelling En in Tiliander open op vrijdagen van 18.00 tot 20.30 uur Nu reserveren: 013-5217220 www.theatersoisterwijkmoergestel.com cultuurcentrum^^^J^P

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 3