Tim Uelthouen &Kruijssen Karin Saskia Dusdmds Reactie op actie Opnieuw ergerlijk vandalisme in Moergestel tUft IcuMto- kbuimt iwt- kei iuzow belwee Het Consultatiebureau voor Senioren Onze service staat als een huis! Antwoordformulier NOG 4 WEKEN J Nagelsalon Adeline Springkussen VAN OERS MAKELAARDIJ u Adres: dag ‘s ochtends/’s middags* U kunt mij het beste bellen op doorhalen wat niet gewenst is. F. van der Poel, de Lathouwer 21 Oirschot Tel: 0499-5754 54) Moergestel Tel: 013-513 12 84 Gezond ouder worden Stuur de volledig ingevulde antwoordstrook in een envelop naar: Thebe, Postbus 38, 5050 AA Goirle, t.a.v. Consultatiebureau voor Senioren Moergestel I Ja, ik meld me graag aan voor een bezoek aan het Consultatiebureau voor Senioren I in Moergestel Kosteloos Thebe hecht er veel belang aan dat mensen zo lang mogelijk gelukkig en zelfstandig thuis kunnen blijven wonen. Daarom hebben wij afspraken met de verzekeraars gemaakt dat zij de kosten betalen. Dat betekent dat u kosteloos gebruik kunt maken van het Consultatiebureau voor Senioren. www.springen.nu 013 536 80 55 Gezond ouder worden en genieten van het leven! U wilt blijven leven zoals u nu doet. Er blijft natuurlijk altijd iets te wensen, maar u geniet van elke dag en u wilt dat graag blijven doen. Zo lang mogelijk. Terecht! Maar ouder worden gaat vaak gepaard met lichamelijke, geestelijke of sociale veranderingen. Wilt u deze veranderingen in de gaten houden of wellicht vóór blijven, dan kunnen wij u behulpzaam zijn. Kosteloos! Ruim tien jaar geleden is een zelfde discus sie gevoerd met het welbekende resultaat. Bewoners van de Lathouwer die direct aan de Akkerweg wonen zijn van mening dat wat hun betreft er geen nieuwe ontwikkelingen zijn aan te wijzen, die een veranderde zienswijze recht vaardigen. Naast het argument van geluids overlast worden recentelijk ook de negatieve gevolgen van fijn stof aangehaald om een geluidswal gerealiseerd te krijgen. De negatie ve gevolgen worden hierin moeiteloos opge- somd, maar de wijze van verspreiding wordt Hij zei dat op maandag door de gemeente bij de politie aangifte zou worden gedaan. Hij noemde dit zoveelste geval van vandalisme in Moergestel ‘onvoorstelbaar’ en ‘schandalig’. Voorzitter Hennie van Schooten van WieKent- Kunst liet zich in dezelfde bewoordingen uit. Deze stichting nam het initiatief tot de lande lijk unieke anti-vandalisme-boom, samen met Ondernemend Moergestel. Zij riep de politie op alles in het werk te stellen de daders op te buiten beschouwing gelaten. Een geluidswal heeft geen enkel effect op de hoeveelheid fijn stof in de atmosfeer en zal de verspreiding door de lucht dan ook op geen enkele wijze tegengaan. Indien de actiegroep dit als argument zou wil len aangrijpen dan kan men zich beter richten op milieuverbeterende maatregelen in de mobi liteitsbranche en het verbeteren van het bin nenmilieu (printers, kopieermachines, roken). Met veel geweld zijn zeven bomen vernield langs de Akkerweg in Moergestel. De bomen stonden nabij de rotonde, richting Tilburg. sporen. Zij deed bovendien een oproep aan mogelijke getuigen zich bij de politie te mel den. “Hoe kan het bestaan dat het vandalisme steeds doorgaat in Moergestel? Wie roept deze zieke geesten een halt toe?” Waar? Ook in Moergestel bestaat een Consultatie bureau voor Senioren. Dit is gevestigd in zorg centrum Stanislaus, Kloosterdreef 3. De wijkverpleegkundigen die de gesprekken met u voeren zijn Josette de Beer en Willi-Anne Roozen. Bent u moeilijk ter been? Dan komen we gewoon bij u thuis. Interesse? Maak vandaag nog een afspraak met een ver pleegkundige van het Consultatiebureau voor Senioren. Bel met 0900-8122 of stuur de inge vulde antwoordkaart hieronder op. Enkele weken geleden kondigden wij ’n enquête aan die onderzoek moet gaan doen naar de wenselijkheid van een geluidswal naast de Akkerweg. Dat leverde o.a. bijgaande reactie op. Aangezien wij ons als reactie niet willen mengen in voors en tegens van allerlei plannen en ideeën sluiten we hiermee de discussie rond dit plan af. Moergestel is mooi, ook langs de Akkerweg! Na presentatie van het nieuwbouwplan aan de Akkerweg, heeft een bewoner aan de Duyvekot- straat gemeend een actiegroep te moeten star ten, met als doel een geluidswal te realiseren die de zogenaamde chronische geluidsoverlast zou moeten indammen. Volgens bewoners van De Lathouwer is de discussie aangaande een geluidswal rondom de Akkerweg zonder meer achterhaald, aangezien alle bewoners wonen de aan de Akkerweg juist uiterst content zijn met de huidige situatie en wordt er elke dag ont zettend genoten van het uitzicht. Naar de bescheiden mening van de bewoners mag het uitzicht in deze tijd zonder meer uniek genoemd worden, iets dat in geen geval wordt beperkt door de aanwezige rondweg. Bewoners van De Lathouwer die direct aan de Akkerweg wonen willen door middel van deze reactie laten weten unaniem van mening te zijn dat de overlast van de Akkerweg is te ver waarlozen en dat een geluidswal voor hun geen optie is. Wij betreuren het dan ook ten zeerste dat een bewoner uit een naastgelegen straat, zon der vooraf bij de betreffende bewoners te infor meren, namens alle bewoners (wonende aan de Akkerweg) op deze wijze communiceert en de publiciteit zoekt. Dit is voor ons onaccep tabel en we zullen de initiatiefnemers van de actiegroep hierop wijzen. En.mocht u nieuws gierig zijn geworden naar dit mooie plekje in Moergestel aan de Akkerweg: u bent van harte welkom om het woongenot aan De Lathouwer eigenhandig te ervaren onder het genot van een kopje koffie en een geweldig uitzicht! Problemen vóór blijven! Het Consultatiebureau voor Senioren is gericht op het voorkomen en vroegtijdig opsporen van problemen bij 55-plussers. Hoe? Tijdens een kosteloos consult vult u, samen met de ver pleegkundige, een vragenlijst in die de risico’s van uw gezondheid, veiligheid en welzijn in kaart brengt. Ook worden er metingen gedaan om uw bloed druk, bloedsuiker, gewicht, gezichtsvermogen en cholesterol vast te stellen. Natuurlijk is er ook ruimte voor uw eigen vragen en bedenkin gen. Daarop gebaseerd geeft onze verpleegkun dige u voorlichting en advies waarmee u nog lang kunt genieten van uw zelfstandige leven thuis. Neem telefonisch contact met mij op voor een afspraak. I Naam:m/v* geboortedatum: Langs de Akkerweg in Moergestel zijn opnieuw zeven bomen met geweld afgebroken. Vermoe delijk is een van de bom en met eèn auto omver getrokken of geduwd. Het zijn dezelfde bomen die het exact een jaar geleden ook al moesten ontgelden. Dat leidde toen tot het planten van de anti-vandalisme-boom. De ergerlijke vernieling is aangericht in de nacht van zaterdag op zondag. Diezelfde nacht zijn veel meer vernielingen gepleegd. Dat is onder meer ook geconstateerd door wethouder Joost Wagenmakers. Postcode en woonplaats: PAGINA 4 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 24 SEPTEMBER 2008 NIEUW II! Neem gerust vrijblijvend contact met ons op. Zinkwerk Sanitair Dakbedekking Gas-Water Centrale verwarming Airco Een huis kopen of verkopen is vaak een ingrijpende gebeurtenis. En heeft ook alles te maken met uw persoonlijke wensen. U wilt een makelaar waarop u kunt vertrouwen en die een full service hanteert, die staat als een huis: Regelmatig contact Mooie presentaties op Funda Enthousiaste bezichtigingen Bouwkundige kennis en keuringen Opvallende advertenties IN ONZE NIEUWE SFEERVOLLE BLOEMENWINKEL Kijk voor ons complete assortiment op: 8 www.vanoersmakelaardij.nl Adverteren in 'Moergestel Nieuws' Bel: 013 - 513 2268 - acrylnagels, gelnagels, trench manicure - programma voor nagelbijters - manicure Voor een afspraak graag bellen na 15.00 uur 06-52311287 Nagelstyliste Adeline Zwijgers Mooie handen zijn uw visitekaartje! SCHEEPERSDIJK 1 OlSTERWIJK VERHUUR MOERGESTEL I

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 4