Kies ook voor de betrouwbaarheid van het wereldmerk BOSCH! Let it Beatle! in Moergestel Vredesprijs 2008 voor Jan de Vroe Laat de belastingdienst meebetalen aan uw nieuwe bril ‘i Htukske NIEUWE LEDEN f xBl Vermeer Installatie OPTIEK KONINGS Rootven 5, 5066 AT Moergestel Tel. 013 - 5130691 ia 2008 laatste kans! www.stokske.nl BOSCH «.•Ti Zondag jl. kreeg Jan de Vroe in Tiliander Oisterwijk de Vredesprijs 2008 over handigd. Hij kreeg deze prijs van de Stichting Oisterwijk Wereldwijd uit handen van burgemeester Kortmann voor zijn aandeel in de Derdewereldprojecten op de Graaf van Urselschool. De Vroe kreeg de prijs samen met Janneke Swaak die aan de wieg stond van de stichting miMax. De Moergestelse Beatles top 5 De komende weken kan er gestemd worden op hits van The Beatles om zo tot een heuse top 5 te komen. Deze top 5-nummers zullen op 25 oktober zeker te horen zijn tijdens het con cert! U kunt uw stem vanaf vandaag uitbren gen via onze website: www.julianamoergestel.nl Maak kennis met de betrouwbaarheid en de behaaglijkheid van Bosch HR-ketels bij: Sanitair Zink Rootven 43, Moergestel Tel. 513 1405 Dinsdag sluitingsdag Er staan weer verrassende nieuwe gerechten^' - op onze nieuwe kaart. Kijk ook eens op onze website: www.tapbrasdeschouw.nl Hier vind je ook onze nieuwe kaart. Informeer ook naar onze feestgelegenheid: zowel uit als thuis! Uit; bij ons helemaal geregeld of thuis bij u: met heerlijke catering. Een gezellig rustpunt, gelegen langs diverse fiets- en wandelroutes aan de rand van de bossen en vennen. Voor meer informatie: Zandstraat 1 Moergestel T: 013 513 1385 E: info@stokske.nl Prinses Beatrixstraat 24, 5066 BC Moergestel Tel. (013) 513 2006, Mobiel: 06 - 53 67 51 67 E-mail: gerrit-jan.vermeer@hetnet.nl ♦lumberjack De kaartverkoop voor Let it Beatle! start op woensdag 1 oktober, later meer informatie hierover. De entree bedraagt 10,00 euro in de voorverkoop en 12,50 euro aan de dagkassa. Dus noteer alvast in uw agenda: 25 oktober, 20.15 uur Den Boogaard: Let it Beatle! Ruim één jaar na de Rabobank promsconcer- ten, met de diverse lokale artiesten en natuur lijk de BZB, is het wederom gelukt om een spraakmakend concert in elkaar te zetten. De Mal Evans Memorial Band is een professio neel orkest, dat eerder werd uitgeroepen tot beste Beatles-coverband. De band heeft inmid dels een vaste plek opgeëist in het programma van de jaarlijkse Beatles Convention in Liverpool. Een topper dus om naar Moergestel te halen! De band zal de moderne uitstraling van Den Boogaard naar de achtergrond bren gen en de jaren ’60 en ’70 doen herleven. Ook zal het harmonieorkest met deze popgroep een gedeelte van het concert samenspelen. Voor de speciale arrangementen tekent voormalig plaatsgenoot Jacco Nefs. Meer informatie over de Mal Evans Memorial Band, het concert en verdere bijzonderheden volgt de komende weken. Zoals de koptekst al doet vermoeden, zal de muziek van de vermaarde Engelse popgroep The Beatles weer even herleven in Moergestel. Op zaterdagavond 25 oktober speelt de Mal Evans Memorial Band met het harmonieorkest van muziekvereniging Prinses Juliana in een gezamenlijk, spetterend concert. Loodgieter- en verwarmings- werkzaamheden: Riool Water Gas Onze vereniging mag weer twee nieuwe leden begroeten. Marks Interieur advies en ontwerp (Mark Jansen, Oirschotseweg 39) www.marks- ontwerp.nl en de WSD-groep (sociale werk voorziening) Boxtel. Er zijn nog diverse be- drijven geen lid. Daarom een oproep: meld u aan via vriensadvies@home.nl of bel even naar 06.53.29.26.35 Als u zich nu aanmeldt betaalt u pas contributie vanaf 1 januari a.s. OPENINGSTIJDEN: dindsdag t/m donderdag: 09.00-12.15 13.15-18.00 uur vrijdag: 09.00-12.15 13.15-20.00 uur zaterdag: 09.00-16.00 uur i-Tï lidi ÏT J |T« BRASSERU 'DE SCHOUW' café - restaurant - speeltuin - zalen pH** 3 www.boschcvketels.nl *1Phrrrat@u GEOX Ligtvoet House of Shoes Raadhuisstraat 15, 5066 AP Moergestel, T 013-5131867 www.houseofshoes.nl Brillen, contactlenzen en vloeistoffen worden aangemerkt als optische hulpmiddelen. Deze vallen onder de buitengewone uitgaven en zijn fiscaal aftrekbaar. Doordat de drempel voor de buitengewone aftrek is verlaagd van 11,5 (in 2007) naar 1,65% (in 2008) komt u véél eerder in aanmerking voor fiscale aftrek dan voorheen. De vergoeding van de belastingdienst kan u fikse kortingen opleveren, in sommige gevallen krijgt u per saldo zelfs geld toe! Dat geldt voor alle personen in één huis houden en er is géén beperking voor wat betreft het aantal aan te schaffen brillen. Het is daarom zeer aantrekkelijk om voor alle gezinsleden naast een gewone bril ook een zonnebril op sterkte of leesbril aan te schaffen. De Bosch-installateur kan u alles vertellen over de keuze, de kwali teit, de service en de betrouwbaarheid van Bosch cv-ketels. Dankzij het complete assortiment hebben wij voor iedere warmwatervraag een passend antwoord. C.V. petitShoes 8.RA&eez.’ Technologie voor het leven GAASTRA YELLOW CAB PAGINA 6 Informeer bij de Belastingdienst naar de voorwaarden. 'MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 17 SEPTEMBER 2008 LT3 I Ik *4 I I L’TJ .Moergestel Al

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 6