Touwtrekweekend KPJ Moergestel al 25 jaar een topper! Maandelijkse prijsuitreiking SMC Enthousiaste horeca medewerkers op afroepbasis Gezellige theatershow in CC Den Boogaard Ti^aJ I i- iF r 1. nde JA Groot succes bij openstelling Avang V i RE/MAX De makelaar dicht bij huis! 3* www.tiliander.com Spoorlaan 82 C - 5061 HD Oisterwijk www.denboogaard.com Stuur je sollicitatie zo snel mogelijk per mail naar: info@tiliander.com of bel: 013 52 17220 en vraag naar Dhr. Ben van Esch, ook voor extra informatie. Wat vragen wij leeftijd vanaf 17 jaar affiniteit met horeca affiniteit met theater maar bovenal Enthousiasme Wat bieden wij werk in een vlot en vrolijk team werken met (beroemde)artiesten salaris conform theater CAO interessante voordelen voor het theater Stichting theaters Oisterwijk Moergestel zoekt klein begonnen, maar groeit nog steeds! En dat is natuurlijk niet voor niets, het feest en de touwtrekwedstrijden zijn tot ver in de omstre ken bekend als een feest met een topsfeer, waar van men zegt: ‘als je daar niet bij bent geweest, dan heb je echt een weekend vertier gemist!’ Ook in deze show beleeft u een hernieuwde kennismaking met alle mooie en leuke liedjes van vroeger. Op een bijzondere wijze weet Michael van Hoome de toeschouwers mee te nemen naar de tijd van toen. Met mooie liedjes, anekdotes, echte meezingers en natuurlijk weer veel interactie met het publiek, weet hij een bijzondere middag te creëren. Michael wordt in Terug naar Toen II begeleid door showband ‘Ouwe Liefde Roest Niet’, een 6-koppige showband met heren die hun sporen in de muziekwereld allen reeds ruim verdiend hebben. Met liedjes als ‘Foto van vroeger’ en ‘De Pastorale’, maar ook liedjes uit de oude doos zoals ‘Kijk eens in de poppetjes van mijn ogen’ en ‘Ketelbinkie’ maken Michael en de Zo’n 350 personen, oud-werknemers, directieleden en andere belangstellen den zijn afgelopen zondag nog een kijk je komen nemen in het voormalige pand van de fabriek van AvanG. Vele foto’s van oud-werknemers en vele werk tuigen waar ze vroeger mee hadden gewerkt waren te zien. Ook was er in de voormalige KPJ Moergestel touwtrekweekend op en top, al 25 jaar lang, en niet klein te krijgen. band de theatershow Terug naar Toen II een show om nooit meer te vergeten! Geniet mee, zing mee en beleef die tijd opnieuw! Donderdag 18 september in Cultureel Centrum Den Boogaard. Aanvang: 14.00 uur. Reser veringen: 521 7220. Kaartprijs 7,50. KBO-leden krijgen 10% korting. ^denBOOGAARD Nog nooit eerder organiseerde KPJ Moergestel 3 dagen feest, maar dit jaar is er dus een extra reden voor een feestje... Al 25 jaar enthousiaste mensen, die het hele jaar bezig zijn om een fantastisch evenement op poten te zetten, waar niet alleen sportiviteit hoog in het vaandel staat, maar ook de drie andere peilers van de KPJgezelligheid, gemoe delijkheid en plezier! Het Touwtrekweekend van KPJ Moergestel is Sinds 1984 is het jaarlijks het 3e weekend van September raak bij KPJ Moergestel! Het is dan feest aan de Heuvelstraat want het touwtrekweekend wordt weer georganiseerd. Dit jaar is een speciaal jaar want KPJ Moergestel organiseert het evenement voor de 25e keer en wel op 19, 20 en 21 september 2008! Zondag is het de hele dag feest, het begint com petitief met Touwtrekwedstrijden! Al 25 jaar wil men hier bewijzen dat ’zij’ de sterkste zijn! Kom ook en meet je krachten aan het touw of moedig iedereen aan! Het is niet alleen heel gezellig, maar ook spannend en er heerst een ware winnersmentaliteit! Op zondagavond sluiten we dit jaar het week end af met een optreden van Helemaal Hollands en de Drentse rock en rollband Mooi Wark. De kleinsten worden ook niet vergeten, want er staat een springkussen paraat en een clown sminckt de gezichtjes van de jongste bezoekers! Een tentfeest waar menig lid en menig bezoeker zijn wilde haren kwijt kan! Kortom een weekend, waar iedereen nog lang over na praat en niet meer vergeten wordt! opslagruimte en het vroegere huisje van de familie Verhoosel, wat nu gemeentelijk monu ment is geworden, een DVD te zien van een film gemaakt in 1962 en een van 1976 en het afscheid in 2001. Gemaakt door MTV. Iedereen die de DVD gezien heeft en hem graag wil bestellen kan dat doen bij Trees Verhoeven-Gianotten, Burg. Maeijerstr 21,5066 VL Moergestel. U kunt hem bestellen door in een envelopje een briefje te doen met uw naam en adres en telefoonnummer, daar €7,50 bij doen dan krijgt u een telefoontje als hij klaar is en kunt u hem af komen halen bij Trees. Doe dit wel z.s.m? dan weten wij hoeveel we er bij moeten maken. KPJ Moergestel, een vereniging van jongeren, vóór jongeren en dóór jongeren, heeft ook dit jaar aan iedereen gedacht! Cultureel Centrum Tiliander en Sociaal Cultureel Centrum den Boogaard zijn op zoek naar nieuwe horeca talenten voor alle dagen in de week inclusief het weekend op afroepbasis. Het betreft voornamelijk avonden. Herken jij jezelf in het bovenstaande, en wil je de handen uit de mouwen steken, dan zijn wij zeker op zoek naar jou Op vrijdagavond een jubileumavond, een reünie waarbij vooral aan de wat oudere bezoe ker extra aandacht wordt besteed, al is natuur lijk iedereen welkom! We roepen alle oud-leden op, iedereen die ooit iets met de KPJ van doen heeft gehad en iedereen die een buitengewoon gezellige avond wil meemaken! Kom en luidt het Touwtrekweekend voor de 25ste keer met ons in en zorg dat KPJ Moergestel zijn weerga niet kent! Dit moet met een echte rasartieste als Corry Konings niet zo héél moeilijk zijn, want wie kent haar nu niet, ‘Huilen is voor jou te laat’ en ‘Ik krijg een heel apart gevoel van binnen!’ Ook is er een optreden van Jordy, een Boxtelse zanger met vele talenten! Op zaterdag is iedereen boven de 16 jaar welkom op de feestavond met artiesten als Starkoo, Santa Rosa en het Feestteam. Dit wordt een echte knaller, waarbij het dak eraf gaat! Afgelopen zaterdag vond de maandelijkse overhandiging van de prijzen plaats in de superloterij van het SMC. Dit keer de tweede prijs in beeld. Bij Vogels Fiets Sport, kreeg de familie Schoones, De Looijakker 24, de fiets uit handen van Frank Vogels. Touwtrekken anno 1984 PAGINA 5 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 17 SEPTEMBER 2008 Vision Makelaardij Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013) 468 8259 cultuurcentrum makelaars o.g. Kijk voor ons actuele huizenaanbod Marcel Vromans op: www.remax.nl/vision Pieter Burgers e-mail: vision@remax.nl Toon Coppens Persoonlijk contact, nauwe betrokkenheid en uiterst professionele aanpak! Aankoop-en verkoop- begeleiding; 24 uur per dag, 7 dagen per week!

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 5