QOEF! KPJ Touwtrekweekend 2008 JVW: ’t Zit er weer op! R Sponsors: bedankt! Gezocht: handballers... Ook zin in badminton? Schaatstalenten ”De Vennen” vliegen uit Moergestelse Dartcompetitie 2008 Bel Jos van Dijk Ook de Moergestelse ondernemers dragen de Jeugdvakantieweek een warm hart toe. Ook hen willen we graag bedanken! Partyboerderij 't Draaihoompje, Schoenfabriek van Bommel, Onze anonieme sponsor, Rabobank Hilvarenbeek-Oisterwijk, Boetiek Vivace, Van Velthoven Kruijssen, Horeca Moergestel, Fa. Bijvelt-van de Ven Autobedrijf, Gebackerij Van Hulten/Konings Optiek, PVS Meubelen, Thijs van de Wouw Keukeninterieurbouw, Slijterij In den Korenmaaier, Autobedrijf Hopmans, RMR Interieurbouw, B&E groentehandel, Kampeerboerderij Moorman, ALE Light Sound, Op 't Hoog Aannemersbedrijf, Op 't Hoog Ramenfabriek, Fakibolo, Loon- en Transportbedrijf Bruurs, Becx tuinmachines, Ligtvoet Nimco "House of Shoes", Herberg de Veerkes, Slager Ketelaars, Brandweer Moergestel, Roef!, Scouting St. Jan, Basisschool Graaf van Ursel, Moergestel Nieuws, MTV, Café Restaurant De Brouwer, Sport Outlet Moergestel, Novy van Wezel, Kees van Dijk. Ieder jaar kunnen we rekenen op belangstelling en steun van vele mensëh die we dan ook har telijk willen bedanken voor hun enthousiaste, belangeloze inzet. Bedankt: Een grandioze week zit er weer op. Ondanks het feit dat het weer niet iedere dag heeft meegewerkt, kunnen we terugkijken op een goed geslaagde Jeugd vakantieweek. De foto’s op onze site (www.jvwmoergestel.nl) geven een mooi beeld van de week. Ons onvolprezen blauwe team, STT en onze dagelijkse hulpjes: Lian Vriens, Addie van Gorp, Veronique van Oort, Riki Bergman, Frans Poppelaars, Corrie Mallens, Madeleine Verbeek, Harriet van Esch, Monique op ’t Hoog, Brigitte van Gisbergen, Rian de Kruijf, like Hekker, Vicky Verbeek, Sabine Verbeek, Mariska Rijnen, Martijn Vriens, Stefan Moorman, Muuk van der Sande, Sanne van Boxtel, Cia en Ad Nouwens Voor het gebruik van terrein/gebouw/materiaal: Scouting St. Jan, Roef!, kampeerboerderij Moorman, Basisschool Graaf van Ursel, brand weer Moergestel, Sporthal ’t Stokeind, Bjorn van Heeswij k Het alternatieve gele team: (S)tap Orkest d’Ambiejans Iedereen hartelijk bedankt en tot volgend jaar in de voorlaatste week van de zomervakantie. Tot Jeugdvakantieweek 2009 van 24 t/m 28 augustus! Esther v.d. Heuvel, Dj Wuppy en Dj Stefke, Sjef Schilders, Daan van Ee, Frank Kouwenberg, Marian Kouwenberg, Jet Kouwenberg, Jan van lersel, Annette en Henk Donders, Dennis van Oort Op zondag is het overdag touwtrekken met vanaf 15.00 uur optredens van Hellemaal Hollands en de Drentse roll band Mooi Wark die met hun Schijnheiligentour ook in Moergestel dit jaar de tent bol komen zetten. Voor meer informatie over bands en pro gramma zie www.kpjmoergestel.nl De voorverkoop voor zaterdag en zondag is reeds begonnen. Programma speel week 15: Woensdag 20 augustus; Veerkes Zoja - Tijm’sss 3A Donderdag 21 augustus; Plok Epi - Veerkes A; Veerkes BZ - Triple One I; Draaicentrum - Plok Klaore; Triple One II is vrij. Is uw riolering verstopt? Tel. Fax (013) 513 3136 Mobiel: 06 - 239 79 071 De vossen, spelleiding en “losse krachten”: Frans Mallens (onze klène), Jeanne Paradé, Jolanda Schellekens, Dion van Gorp, Sussanne Tekath, Lian Weke, Will en Jeroen van Haaren, Simone van Haaren, Anne-Katrien Bakkers, twee nichtjes Verbeek, Monique Langeslag, Ans van Hulten, mevr. Veeke, Rian v.d. Oetelaar, Angelique Mutsaers, Luuk Kolen, Ad Kolen, Judith van Dal, Maria Oerlemans, Silvia Buter, Ria Lapien, Marcha Kennis, Lonneke Knijpers, Joke Ketelaars, Ans Vermeer, Willy-An Roozen, Meeke Rijnen (links) en Rens van de Ven nog in de kleuren van “De Vennen”. In het weekend van 19 20 en 21 september viert de KPJ moergestel alweer de 25ste editie van hun touwtrekweekend. Daarom is er dit jaar ook voor gekozen een extra avond te organiseren om dit te vieren proberen we hierbij op deze manier ook alle oudleden en touwtrekteams te bereiken. Op vrijdag 19 september gaat dit jaar het fees tweekend van start met een optreden van Corry Konings en bijgeboekt is Jordy, ook wel de Boxtelse Jan Smit genoemd. Met deze twee artiesten zal de KPJ er op deze avond weer een groot feest van gaan maken voor jong en oud. Op zaterdagavond is dit jaar gekozen voor Hollandse feest/après-ski muziek met Starkoo, het Feestteam en Santa Rosa (Viva Hollandia). Badmintonclub “De Aanstede” start op 3 sep tember met het nieuwe seizoen. De jeugdclub bestaat uit jongeren van 6 tot 15 jaar en heb ben op woensdagavond tussen 18:00 en 20:00 hun oefenavond. Deze trainingen vinden plaats in sporthal “Stokeind” onder begeleiding van enkele enthousiaste oudere ervaren leden. Wil je ook een keer proberen of badminton jouw sport is, kom dan vrijblijvend op woensdag 3 september om een keer mee trainen. Je bent om 18:00 welkom en badmintonrackets zijn aan wezig. Zorg alleen voor binnen gymschoenen. Wil je verder nog informatie bel of mail dan naar: Maria Oerlemans 513 2682; Ankie Wolfs 513 3542; Arno Ketelaars 513 3624 of met lian- vriens@hotmail.com Verder zoeken we nog een trainer om de kin deren badminton trainingen te geven. Heb je hier interesse in dan kan je ook bellen of mailen met bovenstaande adressen. Jarenlang bepaalden Meeke Rijnen en Rens van de Ven het gezicht van de “Maxim-De Vennen-schaatsploeg”. Met hun prestaties behoorden zij tot de toppers van Zuid- Nederland en werden zij regelmatig geselecteerd voor deelname aan nationale wedstrijden. Teneinde hun ontwikkeling voort te zetten, hebben Meeke en Rens besloten om de wed- strijdploeg van “De Vennen” in het nieuwe sei zoen 2008/2009 te gaan verlaten. Voor club, trainers en sponsor is dit jammer omdat twee sterke schaatsers niet meer in de kleuren van “De Vennen” zullen rijden. Anderzijds is dit een ontwikkeling die niet tegengehouden moet worden. Een aantal jaren geleden moest Ijsclub Tilburg haar talent Ireen Wüst ook loslaten, met de ontwikkeling tot wereldtopper als gevolg. Voor de ontwikkeling van Meeke en Rens is het belangrijk dat zij gaan trainen met andere top pers in hun leeftijdsklasse. Door samen te trai nen en de sport op dezelfde wijze te beleven, kunnen deze rijders elkaar namelijk beter maken. Met dit doel is er onder de vlag van “Ijsclub De Poel” uit Goes een nieuwe ploeg gevormd met toppers uit Zuid-Nederland. Deze ploeg zal worden getraind door Toon Romme, de vader van oud-kampioen Gianni, en naast Meeke en Rens zal onder andere ook Nederlands Kampioene Marathon Annemarie Pasveer in deze ploeg gaan schaatsen. Er zal wor den getraind op de ijsbaan in Breda, de thuis- baan van “Ijsclub De Poel”. Op deze baan zul len ook de meeste wedstrijden worden gereden, maar Meeke en Rens zullen ongetwijfeld ook nog regelmatig in Eindhoven aan de start ver schijnen. We wensen Meeke en Rens veel succes bij de nieuwe stap in hun schaatscarrières. Aan gezien zij gewoon lid blijven van Schaatsclub “De Vennen”, zal er nog regelmatig over bij zondere prestaties worden gerapporteerd. Handbalvereniging ROEF! is op zoek naar mannen en jongens die van aanpakken houden. Handbal is namelijk een dynamische sport waarin je zowel aanvallend als verdedigend je mannetje moet staan. Bij ROEF! in Moergestel spelen we handbal op een sportief/recreatief niveau. Voor het komende zaalseizoen, dat start in oktober kunnen wij nog aanvulling gebrui ken voor ons seniorenteam (vanaf 19 jaar), de A-jeugd (16-18 jaar) en de C-jeugd (10-12 jaar). De Senioren en A-jeugd trainen twee keer in de week op dinsdag (20.00 - 21.00 uur) en op donderdag (20:30 - 22.00 uur) en de C-jeugd traint op donderdag van 1800-1900 uur. De wedstrijden voor de senioren en A-jeugd wor den op zondag gespeeld. De C-jeugd speelt voornamelijk op zaterdag. Heb je zin om een aantal uren in de week sportief bezig te zijn in teamverband, ben je niet vies van een beetje afzien en ga je obstakels niet uit de weg, infor meer dan gerust of kom vrijblijvend langs op een van de trainingsavonden. De trainingen starten dinsdag 9 september in sporthal Stokeind te Moergestel. Tot ziens! Frido Roloff, keeper trainer. Tel 06 19 22 07 13 of secretariaat 513.3103 Website www.hvroef.nl Het gele team, Geesje, Maureen, Dion, Hein, Marcel, Denise, Jessica, Pieter-Jan, Yvonne, Dré, Jack, Raoul en Rachel, Ruud, Jurgen De leiding: Karin en Inez, Mirjam, Maxime en Remy, Vita en Monique, Mark en Geeft, Resy en Tonny, Lynn en Lindy, Roy en Samantha, Dieuwertje en Lieke, Bregje en Minouk, Britt, Laura en Esther, Paula, Marissa en Sanne (met hun groep winnaars van het A-programma), Rowena en Pauline, Victor en Kevin, Romy en Danique, Lara, Joorn en Evy, Gijs en Rick, Mara en Lieke, Mathijs en Bram, Milou en Willemijn, Marloes en Kristy, Yvonne en Inge (met hun groep winnaars van het B-programma), Nicole en Roel, Maik en Rik, Leonie en Marko, Linda en Jasper, Sophie en Lieke, Simone en Anouk, Guido en Steven (leiding van de week), Maud, Beau en Evi, Anouk en Carly, Coen en Consuela, Ralf en Rick, Marga en Anne, Jasper en Gijs, Mark, Lotte en Karen, Emilie en Meeke, Johan en Marlon, Marleen en Nicole, Harm en Niels, Inge en Richard, Noortje en Judith, Marie en Anne, Joost, Renée, Roel en Martijn, Raoul en Rachel, Ilona en Willem, Perry, Anneke en Wesley (met hun groep winnaars van het C-pro- gramma), Bo en Tom, Rogier en Coen Speelronde 13 en 14 hebben we achter de rug. Hier tussenin werd er genoten van drie weken vakantie. Plok Epi heeft nog steeds de leiding stevig in handen. Veerkes Zoja heeft de derde plaats nu gepakt ten koste van Triple One I. De jongens van ’t Draaiboompje moeten echter nog een wedstrijd meer inhalen en kunnen dus hun derde plaats weer terugpakken. Onderin deed Tijm’sss 3A goede zaken en klimt op de ranglijst. Nog vier officiële speelronden te gaan en de inhaalwedstrijden uiteraard, en dan zal op woensdag 24 september 2008 duidelijk wor den wie zich kampioen van Moergestel mag noe men. Let op: De Finaledag is dus een week verzet, van 17 naar 24 september! Op http://mdc.plok.it zijn alle uitslagen en de persoonlijke statistic-, ken terug te vinden. Uitslagen speel week 13: Veerkes Zoja-Veerkes A 7 - 5; Plok Epi - Veerkes BZ 9-3; Triple One II - Plok Klaore en Tijm’sss 3A - Triple One I gingen niet door. Uitslagen speel week 14: Veerkes A - Draai centrum 6-6; Plok Klaore - Veerkes Zoja 9 - 3; Tijm’sss 3 A - Triple One II8 - 4; Triple One I - Plok Epi 3-9. Stand na speelweek 14: 1. Plok Epi 12 -106; 2. Plok Klaore 11 - 90; 3. Veerkes Zoja 12 - 79; 4. Veerkes A 13 - 78; 5. Triple One 111 - 76; 6. Tijm’sss 3A 10 - 58; 7. Triple One II 12 - 55; 8. Draaicentrum 11 - 48; 9. Veerkes BZ 12-34. Ranglijst uitworpen: 1. Maarten Traa 153; 2. Maarten Traa 140; 4. Robert de Klerk en Jan van Erven 120. Sponsors: Ook de Moergestelse ondernemers dragen de Jeugdvakantieweek een warm hart. Ook hen willen we graag bedanken! Zie hiervoor ook de advertentie onderaan deze pagina. Mochten we nog iemand vergeten zijn, dan is dat zeker niet omdat we hun hulp niet op prijs hebben gesteld, maar meer door het feit dat iedereen zo bereidwillig, zelfs op het laat ste moment, nog wil meehelpen, waardoor de administratie soms niet bij te benen is. Ieder jaar blijven er wat spulletjes liggen. De gevonden voorwerpen worden tot 6 september bewaard bij Corrie Mallens, Korenstraat 6. Als je iets kwijt bent, kun je op werkdagen, tussen 18.00 en 19.00 uur komen kijken of het gevon den is. ”1 4^4 2YG I l il PAGINA 7 RIOLERINGSWERKEN Vooskerbos 25, Moergestel Ook voor het vernieuwen van uw rioleringen! ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 20 AUGUSTUS 2008 4

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 7