AUTOSCHADE? VAN ALPHEN Gèsselse recordpoging: 24 uur tennis Trainen met Guus Moonen Twee Moergestelnaren actief op Olympische Spelen ML. □i .V, Zuster Joke overleden Gemengde Zangvereniging Crescendo Aphrodite T Weekblad voor Moergestel WOENSDAG 13 AUGUSTUS 2008 - 33e JAARGANG - Nr. 1483 Martijn Meeuwis Th. Schepens Waar Door wie Wanneer 28ste Toer-Mee 31 augustus 2008 Het programma luidt als volgt: Vrijdag 26 september: 18.30 uur voor de jeugd tot 10 jaar: 1 rondje Guus (ruim 16 km) 19.15 uur voor de jeugd van 10 en 11 jaar: 2 rondjes 20.30 uur voor de jeugd van 12 t/m 14 jaar: 3 rondjes 19.00 uur: voor senioren: 24 uur-training Aanmelding kan via guus.moonen@ (tot en met woensdag 24 september a.s.). Nadere tele fonische informatie: bel Guus op 06.53.52.04.32. Z7 Kerkstraat 21, Oisterwijk. tel. 5217326 info@schepenstweewielers.nl www.schepenstweewielers.nl AUTOSCHADES - •iiirfi l.W- GRATIS HAAL- EN BRENGSERVICE! www.vanalphenautoschades.nl Tel.nr. 013 - 542 1755 Nonstop tennis met spetterende optedens Iedereen is welkom! Hij stapt weer op de fiets! Fiets mee! Guus Moonen wil het enthousiasme dat is ontstaan naar aanleiding van zijn 10.000 km record verder vorm geven door een fietstraining te gaan verzorgen voor de jeugd en anderen ter voorbereiding op het nieuwe spektakel Moergestel Fietsdorp in 2009. De start is op vrijdag 26 september vanaf het St. Jansplein. Het dragen van een valhelm is verplicht. Mirjam Melchers Op dit moment zijn twee Moergestelnaren actief op de Olympische Spelen in Peking. Bij de dames is dat Mirjam Melchers (wielrennen) en bij de heren Martijn Meeuwis (honkbal). Eerstgenoemde werd wel vermeld in het Brabants Dagblad bij de special over de Brabantse deelnemers. Martijn echter zagen we daarin niet terug, hoewel hij wel degelijk naar Peking is als lid van het nationale Olympische honkbalteam. De wegwedstrijd bij het dameswielrennen op zondag 10 augustus leverde een 36e plaats op voor Mirjam Melchers. Zij finishte op 53 secon den van de Engelse winnares Cooke. Op 26 juli j.l. is zuster Joke Verhoeven overleden in Huize Mater Misericordiae in Tilburg. Veel Moergestelnaren zullen haar kennen als gastvrouw/huishoudster op de pastorie in de jaren 1974-1994. Zuster Joke was in 1918 geboren in Tilburg, verloor op jonge leeftijd haar moeder en groeide op in een weeshuis. In 1939, toen ze bijna 21 jaar was, werd ze lid van de Congregatie van de Zusters van Liefde in Tilburg. Ze heeft gewerkt als onderwijzeres op lagere scho len in Gulpen, Arnhem en Tilburg. Toen ze 56 jaar was, kwam ze naar Moergestel om bij pastoor Van den Broek op de pastorie te werken. In haar bidprentje staat: ’’Volgens haar dagboeken gaf deze taak een hele wending aan haar leven. Zij leefde mee met het wel en wee van vele parochia nen en dat deed ze goed en het maakte haar gelukkig.” Ze vond het moeilijk, toen ze om gezondheidsredenen afscheid moest nemen van Moergestel. Dat oud-parochia- nen haar bleven bezoeken in het klooster- verzorgingshuis Mater Misericordiae waar deerde ze zeer. Zuster Joke is 90 jaar gewor den en begraven op het kloosterkerkhof van de Oude Dijk. Pastor Van den Broek ging voor tijdens de plechtige uitvaartdienst. Als parochie zijn we zuster Joke veel dank verschuldigd en we bidden dat zij ”mag voortleven in Gods barmhartige Liefde.” De 26-jarige Martijn Meeuwis liep afgelopen vrijdag mee in de openingsceremonie. Martijn, geboren en getogen Moergestelnaar, heeft o.a. in Amerika de honkbalsport beoefend en op dit moment komt hij uit voor topclub Neptunes uit Rotterdam. Voor Martijn betekent deelname aan de Spelen een absoluut hoogtepunt in zijn sportcarrière. Jammer dus dat hij niet terug te vinden is tussen de Brabantse gladiatoren in Brabants Dagblad. Het programma van de honkballers begint vandaag, woensdag 13 augustus, met een wed strijd tegen Taiwan. Vervolgens spelen Martijn en zijn teamgenoten tegen de VS, Japan, China, Cuba, Canada en Korea. De teams die als eerste en tweede eindigen in de 2 poules gaan naar de halve finale. Voor Martijn en zijn team een zware klus maar niet onmogelijk. In China zijn de weersomstandigheden sterk wisselend. Zaterdag waren er temperaturen die richting de 40 graden gingen en zondag tij dens de wegwedstrijd van de dames viel er heel veel regen en dat zorgde voor kou en gladheid. Een knappe prestatie van Mirjam om tussen de allerbeste rensters van de wereld als 36e te finishen. Vandaag (woensdag 13 augustus) neemt Mirjam deel aan de tijdrit. Beste mensen, het nieuwe zangseizoen gaat weer beginnen Crescendo wil graag nieuwe leden verwel komen om het koor op sterkte te houden. Met de enthousiaste inbreng van die nieu we leden wil Crescendo weer het nieuwe zangseizoen starten. Wij zijn op zoek naar vooral mannenstemmen en sopranen, maar natuurlijk is iedere stem meer dan wel kom. Lijkt het je leuk om u bij ons aan te sluiten, kom dan, zonder enige verplich ting, eens luisteren op onze vaste repetitie- avond, iedere maandag, vanaf 18 augustus a.s. van 19.30 tot 21.30 uur in de kapel van ’Nieuwenhof’, Kloosterdreef in Moergestel, of neem eens contact op met 513 2437 (secretariaat.) Tennishal 'Stokeind' 'De Papenrakkers' zaterdag 23 augustus om 18.00 uur t/m zondag 18.00 uur Goed doel Actie 'Bus Beukendreef' Entree gratis Huidverzorgingsinstituut Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 |HI "W bi K me rnj -4- EUROGARANTBEDRIJF AL RUIM 801AAR FIETSPLEZKR fnW Uitgave en redactie: Buro ‘76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel Tel. (013) 513 2268, Fax (013) 513 2871, e-mail: buro76@planet.nl Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; e-mail: uiterlijk zondag 18.00 uur; advertenties: tot maandag 18.00 uur. p i luiuvuiz-viyiiiyouiouii •W i W.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 1