ALIDACfa Jubileumprogramma 15 - 16 -17 augustus Jubileumprogramma 22 - 23 - 24 augustus VRIJDAG 22 AUGUSTUS VRIJDAG 15 AUGUSTUS ZATERDAG 16 AUGUSTUS ZONDAG 17 AUGUSTUS ZATERDAG 23 AUGUSTUS ZONDAG 24 AUGUSTUS Frühshoppen m.m.v. "Beim Kronenwirt" van 11.00 - 14.00 uur 10 jaar geleden bij het 50-jarig jubi leum werd Audacia kampioen en pro moveerde. Nu bij het 60-jarig jubileum degradeert Audacia. Natuurlijk hadden we dit liever anders gezien, maar het wil niet zeggen dat de feestvreugde hierdoor minder moet zijn. Wij zijn bij Audacia één grote familie en we weten wat plezier maken is en als we dan het nieuwe seizoen mogen starten met veel voetbal, inzet en vooral vertrou- Aftrap om ongeveer 18.30 uur op het sportpark van Audacia aan de Molenstraat met vriendschappelijke wedstrijden voor de lagere senioren elftallen. De teams voor het jubileumtoernooi zullen in de loop van de avond arri veren met aansluitend een gezellige feestavond in de tent m.m.v. een DJ voor alle leden en deelnemers jubileumtoernooi. Jubileum voetbaltoernooi regionale recreanten. Van 8.30 tot 10.00 staat er voor de deelnemende elftallen een ontbijt buffet klaar en daarna kan de eerste dag van het voetbaltoernooi star ten. Na de gehele dag sportief bezig te zijn geweest kunnen de teams om 19.00 uur gezamenlijk eten. Aansluitend zal vanaf 20.00 uur een geweldige feestavond voor iedereen in de feesttent plaatsvinden met een DJ en diverse optredens van artiesten. Iedereen is van harte wel kom. Vervolg jubileum voetbaltoernooi regionale recreanten met loterij 'Schijt je Rijk' m.m.v. superkoe Betsy III. Ook deze ochtend kunnen de deelnemende teams van 8.30 tot 10.00 uur deelnemen aan 't ontbijtbuffet. Daarna worden de finales gespeeld. Om ongeveer 16.00 uur wordt het voetbaltoernooi afgesloten met de prijsuitreiking en zal koe Betsy III met 'Schijt je Rijk' het winnend lot nummer bekendmaken. Gedurende het gehele weekend kunnen hier voor loten gekocht worden. wen in elkaar dan komen de kansen tot resultaat vanzelf weer. Het jubi leumfeest is hiervoor een goede start, iedereen terug van vakantie en meteen weer volop bal bij onze "club". Als commissie hebben we dan ook gemeend dat ons jubileum een feest moet worden voor jong en oud met natuurlijk veel voetbal, maar vooral ook heel gezellig met de daarbij horen de activiteiten. Het programma zie je op deze pagina in dit jubileumblad. Tot slot wil ik iedereen een prettige vakantie toewensen met mooi weer en natuurlijk iedereen gezond weer thuis. We zien elkaar weer op "ons feest" in augustus. HÉÉL Moergestel is uitgeno digd. Peter Swinkels Jubileumcommissie 60 jaar Audacia Ik wil alle vrijwilligers die zich inzetten, zowel voor als tijdens het feest, harte lijk bedanken voor hun geweldige inzet. Zoals ik al zei, zonder deze vrij willigers kan onze club niet bestaan. Het 2e feestweekend wordt geopend met een geweldi ge feestavond in de tent op het sportpark m.m.v. de De BekkersBand. Ze dan ken hun naam aan de geweldige gezellige zwoele avondjes op feesten en partijen. Golden Oldies worden afgewisseld door Hippe Hits waardoor ze een breed publiek berei ken. De BekkersBand speelt bekende nummers in een ander jasje en creëert hierdoor een overweldigende eigen sound die zijn weerga niet kent. De BekkersBand bestaat uit 5 bandleden, met als drummer onze talentvolle sterkeeper uit het 5e elftal Sjef Schilders. Ze reizen stad en land af om het hele land in totale extase te brengen. Na het zien en horen van de BekkersBand is je leven niet meer hetzelfde: je wil meer van de BekkersBand.... Pupillendag en Jubileumfeestavond Pupillendag van 14.00 tot 20.00 uur voor alle D, E en F-pupillen met een entertainmentprogramma met o.a. diverse spelen, play-back show en ballonnenwedstrijd. Voor eten wordt gezorgd. Jubileumfeestavond met DJ en live-muziek waarbij iedereen welkom is, en wij hopen dat ook veel oud-leden deze avond zullen bezoeken. Brabantse koffietafel We beginnen deze dag vroeg in de morgen. Om 9.30 uur schuiven alle seniorenleden en leiders met partner en kinderen samen aan tafel voor een heerlijke Brabantse koffietafel. Men kan zich nog opgeven tot 16 augustus. Voor opgave zie de website van Audacia. Junioren sportspelen vanaf 14.00 uur Diverse sporten voor alle A-, B- en C jeugdleden worden in competitie verband gespeeld. Na afloop wordt voor eten gezorgd. Musikkapelle "Beim Kronenwirt" uit Oirschot is opgericht tijdens een bierproeverij bij bierbrouwerij 'De Kroon' in 1989, waardoor de naam 'Beim Kronenwirt' is ontstaan. Ze hebben zich volledig toegelegd op het egerlander repertoire. Het genre omvat talloze sfeervolle melodieën van Oostenrijkse origine. "Beim Kronenwirt" weet de sfeer van het gemoe delijke land uitstekend te benaderen, dankzij een mix van uitstekende muziek, originele kostuums en het tomeloze enthousiasme van de muzi kanten. Mis het niet en kom deze sfeer proeven... Hollandse Middag vanaf 14.00 uur In de feesttent wordt de muziek 'Hollands' voortgezet m.m.v. een DJ en een live-optreden van een Nederlandstalige zanger. Bekervoetbal Op deze dag staan de eerste officiële wedstrijden op het programma voor ons le en 2e elftal en voor het dameselftal. Zij beginnen met de bekercompetitie. Het 2e elftal voetbalt om 12.00 uur; de dames om 12.30 uur en het le elftal om 14.30 uur. Audacia werd 60 jaar geleden opge richt om het voetbalspel te beoefenen en dat is op de dag van vandaag nog steeds zo. Toch zie je de laatste jaren veel meer andere activiteiten, deze activiteiten worden veelal georgani seerd om de saamhorigheid en gezel ligheid in de vereniging te behouden en zelfs te vergroten, het is dus niet meer alleen voetballen wat de klok slaat. De vele activiteiten binnen onze vereniging dragen sterk bij tot een hechte band onder elkaar en vele leden hebben dan ook zin om regelmatig aan wezig te zijn en voor de club klaar te staan, dit zie je dan ook terug in de gro te groep vrijwilligers die Audacia telt. Grandioos openingsfeest m.m.v. de BekkersBand - all round live-muziek PAGINA 3 2008 - 60 JAAR AUDACIA

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 7