Fevior succesvol in rijk gevuld archief Bedevaart naar La Salette Moergestelse Dartcompetitie 2008 Voorverkoop Haghorst’s Spektakel van start MTV ’duikt’ QOEF! 50 JAAR1- FRANS VAN VELTHOVEN ROEF HANDBAL 41-Ti, Joyce van Opbergen Kringkampioen met Whizy In de vakantieperiode zijn onze openingstijden gewijzigd: Alle andere dagen zijn we normaal open! E.T.B. Frans van Velthoven en medewerkers wensen u een prettige vakantie! Voor storingen blijven wij tijdens sluitingsdag bereikbaar onder telefoonnummer (013) 5131245 - Dinsdag 29 juli de hele dag gesloten - Maandag 4 en dinsdag 5 augustus de hele dag gesloten - Dinsdag 12 augustus de hele dag gesloten augustus; donderdag 7 en zaterdag 9 augustus; donderdag 14 en zaterdag 16 augustus en don derdag 21 en zaterdag 23 augustus. Dat bete kent dus vier weken lang elke week ’n andere uitzending! Donderdag 28 augustus begint dan het nieuwe TV-seizoen weer met een nieuwe actuele uit zending! Ijzersterke formule Tijdens het komende Spektakel worden alle Al meer dan Vanaf donderdag 31 juli Evenals andere jaren denkt MTV ook nu weer aan de thuisblijvers: de mensen dus die niet met vakantie gaan! Om de kijkers te plezieren heeft men, bijna letterlijk, weer ’n duik genomen in het rijk gevulde archief van de Moergestelse lokale omroep. Dat leverde ’n viertal uitzendin gen op uit 1988 die zullen worden herhaald vanaf donderdag 31 juli. De uitzendingen vin den plaats op donderdag 31 juli en zaterdag 2 Beste Vrienden van La Salette, U hebt een bijzondere liefde tot Maria en u voelt zich bij haar op de bedevaartplaatsen, die u bezoekt. Sinds enkele jaren gaan we eveneens op bede vaart naar Maasbommelwaar O. L. Vrouw die in 1846 aan herderskinderen in La Salette verscheen, bijzonder wordt vereerd. Rond de dag van de verschijning, 19 september bezoe ken we haar beeltenis in de parochiekerk, van dit dorp in het Land van Maas en Waal. Voor u, trouwe Maria-vereerders, is het een gelegen heid om aan haar uw liefde,uw zorgen en inten ties toe te vertrouwen. Voor hen die La Salette, de plaats van de ver schijning bezochten, is het een gelegenheid om zich met anderen weer thuis’ te voelen. Voor allen is het een terugkerende ontmoeting met hen, die Maria een plaats geven in hun leven. In het programma van de bedevaart nemen de gezamenlijke vieringen een bijzondere plaats in, maar zeker ook de boodschap van O.L. Vrouw van La Salette. U krijgt de gelegenheid om kennis te maken met het Land van Maas Ranglijst uitworpen: 1. Maarten Traa 153; 2. Maarten Traa 140; 4. Robert de Klerk en Jan van Erven 120; Programma speelweek 13: Woensdag 16 juli; Veerkes Zoja - Veerkes A; Plok Epi - Veerkes BZ; Triple One II - Plok Klaore; Tijm’sss 3A - Triple One I; Draaicentrum is vrij. Kringkampioen in de klasse ZZ. Ook geselecteerd voor de Brabantse Kampioenschappen zijn Chantal van Opbergen met Trés Bien in de klasse Z1 dressuurpony’s en Frans Burgers met zijn paard Wiberra in de klasse M springen. De Brabantse Kampioenschappen zullen dit jaar plaats vinden op 23 en 24 augustus in Zijtaart. Namens het bestuur van R.S.V. Fevior allemaal van harte gefeliciteerd en heel veel succes op de kampioenschappen. Dit jaar hebben de ruiters van R.S.V. Fevior weer goed hun best gedaan bij de selectiewedstrijden. Bij de dressuur voor de paarden in de klasse M1 is dit jaar Joyce van Opbergen met haar paard Whizy Kringkampioen geworden en een 3e plaats in deze klasse was voor Kees op ’t Hoog met Veronic. Bij het springen voor de paarden is dit jaar Paul Donkers met zijn paard Talentski Kringkampioen geworden in de klasse Z en tevens werd hij met zijn andere paard Ulyssa Wij wensen iedereen een hele fijne en zonnige vakantie. Op de website komen zo snel mogelijk de trai- ningstijden en wedstrijdschema’s te staan. Jullie kunnen dan noteren wanneer je na de vakan tie weer verwacht wordt bij de trainingen bui ten en wanneer je eerste wedstrijd in de nieu we veldcompetitie is. De kinderen die meegedaan hebben aan het schooltoernooi en graag mee komen trainen om te kijken of jij handbal ook zo leuk vindt, worden op de eerste training in de zaal verwacht op donderdag 11 september om 18.00 uur. Handbal is altijd raak! Met ingang van heden gaat de voorverkoop van start van de kaarten voor de muziekacti- viteiten op vrijdag 8 en zaterdag 9 augustus van het Haghorst’s Spektakel. Traditiegetrouw kunnen de bezoekers gebruik maken van een interessante korting op de toegangsbewijzen voor de muziekactiviteiten op vrijdag en zater dag. Tijdens de voorverkoop zullen de entree bewijzen namelijk 2,50 minder kosten dan aan de kassa in de feesttent aan de Wilhel- minadijk. Kaarten zijn in Moergestel te koop bij de Boerenbond. Uitslagen speelweek 12: Veerkes BZ - Draai centrum 4-8; Triple One I - Veerkes Zoja 7 - 5; Veerkes A - Triple One II9 - 3; Plok Klaore - Tijm’sss 3A 9 - 3; Stand na speelweek 12: 1. Plok Epi 10 - 88; 2. Plok Klaore 10-81; 3. Triple One I 10 - 73; 4. Veerkes Zoja 10- 69; 5. Veerkes A 11 - 67; 6. Triple One II11 - 51; 7. Tijm’sss 3A 9 - 50; 8. Draaicentrum 10 - 52; 9. Veerkes BZ 11 - 31; registers open getrokken en laten de vereni gingen van Haghorst zien waar een kleine kern zoal toe in staat is. Zo ook dit jaar tijdens het weekend van 8, 9 en 10 augustus a.s. Muziek, straattheater, diverse kinderattracties, markt- en infostands, spectaculaire acts te land, “ter zee” en in de lucht, en vele verras sende demonstraties vormen wederom de belangrijkste ingrediënten van Het Haghorst’s Spektakel. Dankzij deze ijzersterke formule en het enthousiasme waarmee de Haghorstse gemeenschap haar gasten ontvangt, zal het ook dit jaar ongetwijfeld weer goed toeven zijn in Haghorst. Deze bedevaart houden we op donderdag 18 september a.s. Om, zoals voorgaande jaren, ook nu zoveel mogelijk bedevaartgangers in de gelegenheid te stellen de bedetocht mee te maken, organi seren we de reis vanuit Zundert met het tou- ringcarbedrijf van de Broek.. Voor bedevaart gangers uit Midden-Brabant bestaat de moge lijkheid op te stappen in Berkel-Enschot (De Druiventros). Daar waar het hart vol van is loopt de mond van over. Je wilt het met anderen delen. En dat is zeker met onze liefde tot Maria. Nodig daarom ook een vriend(in), familielid en kennis uit of anderen die graag met de verering van O.L.Vrouw van La Salette kennis willen maken. We wensen alle bedevaartgangers een devote en mooie dag toe. Voor informatie en opgave: Annie Erven, tel. (013) 528 2765. De twaalfde speelronde is vorige week gespeeld. Draaicentrum klopte in de Veerkes de jongens van Veerkes BZ. Het was een welkome overwin ning voor Draaicentrum, de jacht op de teams net boven hen op de ranglijst is hiermee geo pend. Plok Klaore wist in eigen huis Tijm’sss 3A te kloppen. Christ Antonis gooide nog een 114 uitworp, maar kon hiermee niet voorkomen dat het 9-3 werd in het voordeel van Plok Klaore. Triple One I wist Veerkes Zoja nipt te bedwingen. Beide teams hadden eigenlijk een ruime overwinning nodig om de aansluiting met de koplopers te behouden. Nu lijkt het er op dat ze onderling moeten gaan uitvechten wie er derde gaat worden. Veerkes A deed overigens goede zaken om zich ook nog in deze strijd te mengen. Komende week treffen A en Zoja elkaar, dan wordt duidelijk waar zij aan toe zijn. Nog één speelronde voordat ook wij van een welverdiende vakantie gaan genieten. De week van 13 en 14 augustus pakken we de pij len weer op. Op http://mdc.plok.it zijn alle uit slagen en de persoonlijke statistieken terug te vinden. en Waal. Enaan de inwendige mens wordt zeker gedacht! lVIoederna,clit 2008 PAGINA 11 Pakhuis de Zwijger in Amsterdam. 20.00 - 23.30 uur www.moedernacht.nl Deskundige voorlichting, prima service, alleen topmerken, uitstekende garantie en volop parkeerruimte, daarvoor gaat u naar ELEKTRO-TECHNISCH BURO Schoolstraat 7 - Moergestel - Telefoon 013-513 1245 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 16 JULI 2008 Millenxtiumdoel 5 verbeteren van de gezondheid van moedei *- i’ o»-

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 11