GUO steunt SAEP-project Zuid-Afrika Buro Vermeer administratie belastingadviesburo I MTV Stokeind Moergestelse Dartcompetitie 2008 “Als persoonlijk contact de doorslag geeft Administratief medewerker (m/v), minimaal 32 uur per week Heb je interesse, schrijf of mail ons. Assistent-accountant (m/v), minimaal 32 uur per week PAGINA 7 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 9 JULI 2008 ME 15 DE 8 HE 8 Vanwege uitbreiding van werkzaamheden zoeken wij mensen die ons team komen versterken; GD 8 het gaat om de volgende functies: DE 7 DE 6 HE 6 GD 6 DE 5 HE 5 DE 3 GD 3 Deze functie is uitermate geschikt voor schoolverlaters! De werkzaamheden bestaan uit: - controleren van administraties - opstellen van jaarrekeningen - opstellen van aangiften inkomsten- en vennootschapsbelasting - begeleiden van ondernemers Wij vragen: - gezond verstand - enige jaren ervaring met deze werkzaamheden - opleiding op minimaal MBO-niveau - representatief voorkomen - zelfstandig en in teamverband kunnen werken - accuraat - kennis van Microsoft Office De werkzaamheden bestaan uit: - coderen inboeken van financiële administraties - verzorgen aangiften omzetbelasting/icl - archiveren - voorbereidende werkzaamheden voor opmaken jaarrekeningen - overige administratieve werkzaamheden Wij vragen: - gezond verstand - opleiding op MBO-niveau - representatief voorkomen - zelfstandig en in teamverband kunnen werken - accuraat JE 15 GD 15 HE 7 GD 7 Wij bieden (voor beide functies): - een prettige werkplek - een prettig team - gevarieerde werkzaamheden - een goed salaris - uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden - goede opleidingsmogelijkheden Joannes Lenartzstraat 25 5061 HP Oisterwijk Maatschap Buro Vermeer Beconnummer 272206 013-52 99 310 013-52 16 827 www.burovermeeroisterwijk.nl info@burovermeeroisterwijk.nl Van 15 juni t/m 29 juni zijn de senioren en de Nimco schoenen (jeugd) club- kampioenschappen gehouden. Wederom is er door veel leden inge schreven. De TC heeft zich dan ook in moeten spannen om alle wedstrijden in te kunnen plannen. Wie meer wil weten over het SAEP-project, kan een bezoekje brengen aan de website die Suzanne gemaakt heeft: www.township- jongeren.nl. Belangstellenden in GUO en haar folkroots-concerten kunnen terecht op www.do.nl/guo. Concertorganisatie Groeten Uit Oisterwijk stelt honderd van haar GUO-live cd’s 2007/2008 beschikbaar aan het SAEP-project in Zuid-Afrika. De opbrengst uit verkoop komt ten goede aan dit vrijwilligersproject. Bij volledige verkoop levert deze sponsoractie het project 1500 euro op. Bovendien verdubbelt medefinancie ringsorganisatie Impulsis dit bedrag tot 3000 euro. GUO wil hiermee haar mondiale en maatschappelijke betrokkenheid uitdragen. 1. Aniek Kolen; 2. Esmee Ketelaars 1. Lars van Rooij; 2. Stijn Bakker 1. Esmee Ketelaars/Stijn Bakker; 2. Aniek Kolen/Lars van Rooij 1. Lotte van den Boom; 2. Judith van Pelt 1. Ivo Bloemen; 2. Jorn Ketelaars 1. Christel van Dal/ Tim van Kerkoerle; 2. Lotte van den Boom/Ivo Bloemen Senioren: 1. Patricia van Dijk; 2. Lenneke Ketelaars 1. Wout Huijben; 2. Bart van Baardwijk 1. Riet van Cuyck/Johan van Cuyck; 2. Maremca de Wilde/Eric Kreijveld 1. Karin Ketelaars; 2. Désirée Westgeest 1. Joep Visser; 2. Frank Michels 1. Mieke van de Sande/ Hans van de Sande 1. Noortje Rijnen; 2. Ellen Bouwmeester 1. Mare Derksen; 2. Rob van der Heijden 1. Helen de Wit/Wim Willems; 2. Anita van Cuyck/Pedro op’t Hoog 1. Kim van de Sande; 2. Marleen Willems 1Ruud Linkels; 2. Eric Denissen GD 5 1Marleen Willems/Jan van Kerkoele; 2. Ellen Bouwmeester/ Willem Mutsaers 1. Imke Denissen; 2, Femke van Abeelen 1. Imeke Denissen/Eric Denissen; 2. Leontine van Spaendonck/ Marcel van den Aker Postbus 282 5060 AG Oisterwijk Telefoon Telefax Internet E-mail Het SAEP-project is een duurzaam educatief natuur- en milieuproject voor middelbare scho lieren in een township bij Kaapstad. Op 26 juli vertrekt een groep vrijwilligers vanuit Nederland voor enkele weken naar Zuid-Afrika om dit project mee uit te bouwen. Na terug komst ondernemen de vrijwilligers bewust wordingsactiviteiten in Nederland. Stichting Commundo organiseert de reis die mede moge lijk wordt gemaakt door Xplore, een project van het Ministerie van Buitenlandse Zaken. Tot aan het finaleweekend was het spannend. De uitslagen zijn: Jeugd: ME 12 JE 12 GD 12 Programma speelweek 12: Donderdag 10 juli; Veerkes A - Triple One II (verzet ivm kermis); Veerkes BZ - Draaicentrum; Plok Klaore - Tijm’sss 3A; Triple One I - Veerkes Zoja; Plok Epi is vrij. Stand na speelweek 11:1. Plok Epi 10-88; 2. Plok Klaore 9 - 72; 3. Triple One I 9-66; 4. Veerkes Zoja 9- 64; 5. Veerkes A 10 - 58; 6. Triple One II 10 - 48; 7. Tijm’sss 3A 8 - 47; 8. Draaicentrum 9 - 34; 9. Veerkes BZ 10 - 27; Ranglijst uitworpen: 1. Maarten Traa 153; 2. Maarten Traa 140; 3. Robert de Klerk en Jan van Erven 120. Een hele tijd niets van ons laten horen, wordt tijd voor een update! De eerste helft van de competitie zit er al weer op en we zijn al weer bezig met de laatste wedstrijden voor de bouw vak. Er is ondertussen heel wat veranderd in de stand en de ranglijsten van de hoogste uitwor pen en 180 worpen zijn flink uitgebreid. Maarten Traa (Plok Klaore) leidt beide rang lijsten, hij heeft ondertussen 3x 180 gegooid en afgelopen week noteerde hij een 153 uitworp! Plok Epi staat na 10 gespeelde wedstrijden bovenaan, ondanks hun verlies afgelopen week in de wedstrijd tegen Plok Klaore. Veerkes BZ heeft, dankzij een paar goede koppelpartijen in het Draaiboompje, hun eerste wedstrijd gewon nen. Het werd 7-5 tegen Triple One II. Op http://mdc.plok.it zijn alle uitslagen en de per soonlijke statistieken terug te vinden. GUO-organisator Jos Creusen kwam in contact met het project via Suzanne Karsmakers uit Tilburg. Beiden werken als taalkundige bij Bureau ICE. Jos leidt daar onderzoeks-, ontwik- kelings- en trainingsprojecten rond de Staatsexamens NT2, de inburgering voor oud en nieuwkomers, het taalbeleid op ROC’s, de naturalisatie op de Nederlandse Antillen en Aruba, enzovoort. Ook Suzanne is bij de mees te van die projecten betrokken. Bovendien is zij één van de vrijwilligers die hun zomervakan tie besteden aan het SAEP-project.

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 7