Op vakantie? Vul de vakantiekaart in! VOGEL* 26e Wandelavondvierdaagse ook weer goed verlopen PERSONEEL Word nu lid van Jeu de Boules- club ’Ons Genoegen’ Jeu de Boules: een sport met toekomst! Nu voor maar 399,- Ideaal voor dagelijks gebruik: Sparta Marathon 3.0 Bel (013) 513 1965 en kom 3 maanden GRATIS meespelen op de nieuwe banen bij Sportpark Roef! Uitzendburo Iwona voor tijdelijk en vast personeel!!! Mocht u belangstelling hebben, dan horen wij dat graag van u. Met vriendelijke groeten, Uitzendburo-iwona@planet.nl GESLOTEN VAN 14 JULI T/M 29 JULI Wij hebben op afroep of projectmatig beschikbaar, personen werkzaam in de: Uitzendburo Iwona BV te Moergestel biedt daadkrachtige personeelsoplossingen en is gespecialiseerd in het uitzenden van Poolse werknemers in de agrarische en aanverwante sectoren. Grote voordelen van Pools personeel is onder andere de no-nonsens aanpak en de arbeidsmoraal. Frans Swinkels 06 - 53.54.34.75 SCHOONMAAKWERKZAAMHEDEN: - schoonmaak hotelkamers, keukens en spoelkeuken - schoonmaak algemene ruimtes GROENVOORZIENINGEN: - tuinbouwmedewerkers - bloemenmedewerkers - groente en fruitteelt - boomkwekerijen LOGISTIEKE WERKZAAMHEDEN: - leveren van heftruck chauffeurs - inpak ompak- werkzaamheden - uitzoeken en sorteren producten - laden - lossen van containers - magazijnwerkzaamheden - orderpicken DIVERSE WERKZAAMHEDEN: - Bouw (bouwplaats opruimers - oppermannen) - Productiewerk fabriekswerk [FOUT® ®IP(êW n y PAGINA 7 I stasje of heuptasje bij u. De Organisatie van de Wandelavondvierdaagse. www.vogelsfietssport.nl Rootven 66 Moergestel T: 013 - 5131435 Met verende voorvork, Shimano N3 versnellingen, veiligheidsslot en anti-lekbanden. In trendy design. Tel. (013) 513 0950 Fax (013) 513 1025 Tref uw maatregelen voordat u op vakantie gaat en vul de vakantiekaart in. Laat geen ladders en gereedschap in het zicht en voor het oprapen liggen. Zet fietsen en brommers altijd op slot (ook al staan ze binnen). ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 2 JULI 2008 deelnemers voor de 10 km was meer dan in 2007. Om elk jaar deze wandelavonden tot een suc ces te brengen is er veel hulp nodig, en die heb ben we weer opnieuw gekregen van een aantal vrijwilligers, sommige vrijwilligers ook al voor de 26e keer, zoals posten, brigadiers, inschrij vers, of andere functies. Zonder u hulp is dit grote sportevenement met Moergestelse men sen niet te organiseren. De organisatie is hen daarom weer zeer erkentelijk en hoopt ook in 2009 weer op hun hulp te kunnen rekenen. Wij zijn alle hulpverleners erg dankbaar, dus heel hartelijk dank hiervoor. Huize Stanislaus voor de opslag van de materialen en de koffie e.d., TIPS OP INTERNET Op www.politiemwb.nl staan onder de knop ‘preventie’ nuttige tips voor een onbezorgde vakantie, waaronder de vakantietest: een korte checklist om te zien of men goed voorbereid op vakantie gaat. Hieronder treft u al een aantal tips aan. ONDERWEG Als u ergens parkeert of aanlegt, sluit dan uw auto/caravan of boot goed af. Laat geen geld of credit cards in het voer tuig achter. Leg geen gsm’s, camera's of ande re waardevolle spullen in het zicht. Draag paspoort, geld en creditcard in een hal- Op www.verkeershandhaving.nl vindt u tien tips om verantwoord op weg te gaan. Bijvoor beeld over de juiste belading, maar ook over goede verlichting en veilige snelheid. VOOR U OP VAKANTIE GAAT Sluit ramen en deuren goed af. Denk hier bij ook aan WC en kelder, schuur en balkon. Controleer het hang- en sluitwerk op gebre ken. Laat geen sleutel aan de binnenkant van een slot zitten. Laat geen geld, waardepapieren en sieraden thuis. Neem ze niet mee, maar vraag uw bank om een kluis. Haal kostbaarheden uit het zicht. Laat niet duidelijk zien dat u op vakantie bent. Zorg voor een bewoonde indruk. Doe de gordijnen niet dicht, laat planten gewoon staan. Zorg eventueel voor een lampje met tijdschakelaar. Vraag buren, vrienden of kennissen uw brie venbus dagelijks te legen en vraag hen de ver zamelde post op een plaats neer te leggen die niet van buitenaf te zien is. Het is weer vakantietijd. Maar let op, want inbrekers hebben geen vakantie. Zorg dus dat u uw woning veilig achterlaat. De politiewebsite www.politiemwb.nl helpt u hierbij. Daar vindt u de vakantietest en de vakantiekaart. De vakantietest geeft u snel een indicatie of u goed voorbereid op vakantie gaat. Met de vakan tiekaart informeert u de politie over uw afwe zigheid. Denk eraan om uiterlijk één week voor uw vertrek de vakantiekaart ingevuld op te stu ren naar de politie. De kaart vindt u op de poli tiewebsite www.politiemwb.nl en op het poli tiebureau. Via het nummer 0900-8844 kunt u alle informatie ook telefonisch doorgeven. Er is één voorwaarde: de vakantieperiode moet minimaal zeven aaneengesloten dagen duren. Het inleveren van de vakantiekaart betekent niet dat uw woning permanent bewaakt wordt. De woning wordt in de gebruikelijke surveil lanceroute betrokken. Daarnaast kan de poli tie bij brand, inbraak of andere calamiteiten snel de sleutelhouder benaderen aan wie u de woning hebt toevertrouwd. mensen van de E.H.B.O., Hertog Jan voor het gebruik van de speelplaats, de mensen van MTV en Moergestel Nieuws voor de mooie foto’s, de Harmonie, die altijd weer klaar staat om de wandelaars op te halen, staporkest d’Ambiance voor de sfeer op het plein, de gemeente voor het gebruik van de dranghek ken, de politie voor de instructie van de bri gadiers en de begeleiding op vrijdagavond, De mensen van Die Naemloose Speelers die bloe men en snoep verkochten, ook de mensen die we vèrgeten zijn, maar ook voor hun hulp in welke vorm dan ook is de Stichting zeer dank baar. Verder zijn we natuurlijk alle sponsors zeer dankbaar, want zonder uw hulp is dit evenement moeilijk te organiseren. De wandelavondvierdaagse voor 2009 is gepland van dinsdag 2 t/m vrijdag 5 juni 2009. Dit is nog voorlopig omdat we nog toestem ming bij de gemeente moeten vragen. Wij wensen ieder een prettige vakantie en een fijne zomer. Bij de gevonden voorwerpen is dit jaar een roze rugzak (Nimco house of shoes) blij ven liggen, ook als er nog mensen zijn die een verkeerde medaille hebben kan deze nog wor den geruild. Graag tussen 18.00 en 19.00 uur Krijtenbogstaat 2. TER PLEKKE Sluit uw auto, boot, caravan, hotelkamer of hut altijd goed af. Berg waardevolle papieren, creditcards etc. op in een kluisje. Neem zo min mogelijk contant geld mee als u op pad gaat. Let goed op uw spullen op drukke plaatsen (bijvoorbeeld in een rij en bij gedrang). Draag uw bezittingen zo min mogelijk ‘in het zicht’. Terugkijkend op de wandelavondvierdaagse van 2008 mogen we ook dit jaar weer zeggen dat deze geslaagd genoemd mag worden. Het weer was goed en door de combinatie met de rond jes van Guus was het extra gezellig. Dit jaar waren er 600 betalende wandelaars, die voor een medaille gingen, dat waren er 22 minder dan in 2007 maar toch voor Moergestel een flink aan tal. Deze aantallen zijn als volgt over de afstan den verdeeld 447 voor de 5 km. 131 voor de 10 km. en 22 voor de 15 km. De organisatie is met deze aantallen heel blij, hieruit blijkt al 26 jaar dat een wandelavondvierdaagse in Moergestel niet weg te denken is. Tegen de wandelaars wil de organisatie zeggen denk er eens over na om volgend jaar nog meer in te schrijven voor de 10 of 15 km, het is nl. veel rustiger lopen en de routes zijn veel mooier en voor de lopers voor de grote Nijmeegse en Apeldoornse Vierdaagse is de 15 km een mooie training, het aantal

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 7