moorman Aan: alle Moergestelse kinderen Uitslag ballonnenwedstrijd Koninginnedag 2008 Motorclub Moergestel weer op pad! Ik doe mee met de Jeugdvakantieweek! Heemkundekring ‘De Kleine Meijerij’ De makelaar R&/VW dicht bij huis! RE/MAX NAAM: 3. 1 4: dat een foto van je op de site komt te staan. AUTOMOBIELBEDRIJF INLEVEREN VÓÓR MAANDAG 23 JUNI! I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I Onderhoud en reparatie van alle merken. Verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s ZATERDAG NA 12.00 UUR GESLOTEN! Het is alweer even geleden, dat op Koninginne dag honderden ballonnen de lucht in gingen. De afgelopen weken zijn er veel kaartjes terug gestuurd, en daaruit zijn de volgende winnaars gekomen: Gedeelde 4e plaats: Mieke Roozen en Janus Denissen, beide gevonden in Woudenberg; 3e plaats: Melissa Villevoije, teruggevonden in Leusden; 2e plaats: Sjors Zijlstra, zijn ballon is gevonden in een weiland in Nijkerk; Het programma voor groep 6-7-8 Maandag wordt iedereen om 9.30 uur bij Den Donk verwacht. Je gaat dan bij het bordje staan van de groep waarin je nu zit en daar word je door je leiding opgehaald. Als iedereen zijn Om 18.00 uur word je weer bij Den Donk ver wacht voor de optocht en de disco. De disco is in het Draaiboompje. Je ouders weerden om 20.00 uur daar verwacht om je op te halen, maar mogen de disco niet in. Het is weer zover! Je kunt je weer opgeven voor de jeugdvakantieweek. Dit jaar wordt die gehouden van 11 t/m 15 augustus, dus in de laatste week van de zomer vakantie. Het thema is: Muziek, herrie en andere symfonische klanken. 6,- per persoon waarvoor u een routebeschrij ving krijgt en eventueel kunt u een bestand downloaden voor uw GPS systeem. Daarnaast staat er na afloop van de rit weer een heerlijke kop soep klaar met verschillende lekker beleg de broodjes. Het is inmiddels een traditie gewor den zo’n lekkere bak soep om de hongerige maag te stillen nadat zo’n 280 km onder onze wielen doorgeschoven zijn. Op zondag 22 juni 2008 is er weer een rit gepland door Motorclub Moergestel. Het vermoedelijk mooie weer op deze zomerse datum is de aanleiding om het water op te gaan zoeken. Dit is in Nederland ruimschoots te vinden en zeker in de omge ving van Zeeland. We rijden eerst een stuk door België om dan weer worstelend omhoog te komen bij het water van Zeeland (Luctor et Emergo). We rijden daar regelmatig over prachtige dijkweggetjes die echter hun beschermende functie hebben ver loren, in de verste verte is er soms geen water te zien. Op andere plaatsen echter rijden we over een prachtige gladde asfaltweg met links en rechts gigantische waterpartijen. Jazeker, maakt allemaal deel uit van de Delte Werken. Al met al een mooie manier om dit deel van Nederland te verkennen. Voor de eerste keer zal de rit dit maal ook beschikbaar zijn op GPS. Joest zit die zondag klaar met de computer om GPS bezit ters te voorzien van het benodigde bestand. We vertrekken tussen 10.00 en 10.30 uur van uit Café ’t Centrum. De kosten voor de rit zijn Om goede afspraken te kunnen maken ver zoeken wij om even tevoren op te geven, liefst voor vrijdag 20 juni, bijPieter van der Steen, Oostelvoortjes 12, 5066 CE Moergestel. Tel. 513 1976 e-mail: p.vdsteen@zonnet.nl (goog le ook naar MotorclubMoergestel voor het laatste nieuws). De kosten Als je je opgeeft vóór maandag 23 juni kun je voor 15,00 meedoen aan de Jeugdvakantie week. Bij te laat inleveren betaal je het dubbe le bedrag (dus 30,00). Te laat inleveren bete kent ook dat we er geen rekening mee kunnen houden bij wie je in de groep wilt. Lever dus op tijd in! Heb je zin om mee te doen, vul dan het strook je in en doe het strookje samen met gepast geld, in een envelop, in de brievenbus bij Fam. van lersel, Oostelvoortjes 17 (naast Reuselhof) of bij Fam. Donders, Eijsenbrand 20. En ouders, broers en zussen... we zoeken nog leiding en spelleiding. Dus als je tijd hebt en mee wilt doen, zet dat dan op onderstaand strookje. Doe je mee, bewaar dan deze brief, zodat je weet wat je gaat doen en waar je moet zijn. Verleden, heden en toekomst van de Nederlandse Taal in het bijzonder van de Brabantse. Op donderdag 19 juni 2008 houdt Wim Daniëls een lezing in Den Bartel in Haaren over “Verleden, heden en toekomst van de Nederlandse Taal in het bijzonder van de Brabantse”. Wim Daniëls staat al jaren lang bekend als de Brabantse schrijver, publicist en kenner van de Nederlandse Taal, in het bijzonder de Brabantse. De in 1954 in Aarle-Rixtel gebo ren Wim Daniëls was ruim 20 jaar colum nist van het Brabants Dagblad. Liefhebbers van taal en specifiek de Brabantse missen zijn wekelijkse bloemrij ke columns nog steeds. Wij nodigen u graag uit voor deze lezing in “Den Bartel” in Haaren. De voordracht begint om 20.00 uur. De toegang is gratis, ook niet leden zijn van harte welkom. Wat gaat groep 1 - 2 allemaal doen? Maandag wordt iedereen om 9.30 uur bij Den Donk verwacht. Je gaat dan bij het bordje 1-2 staan, waar je door de leiding wordt opgehaald. Als iedereen zijn groepje gevonden heeft, gaan we vossen en foto’s zoeken. De ochtend wordt om 12.00 uur afgesloten, ‘s Middags is er geen programma. Dinsdag word je om 9.30 uur bij Den Donk ver wacht. We gaan een dagje weg met de bus, dus brood en drinken niet vergeten. Om 16.00 uur is de bus weer terug bij Den Donk. Woensdag kijken we naar een voorstelling en staat er voor iedereen een pannenkoek klaar. Om 9.30 uur word je verwacht bij Den Donk, waar je om 12.00 uur weer kunt worden opgehaald, ‘s Middags is er geen programma. Donderdagochtend ben je creatief bezig. Van 9.30 -12.00 uur gaan we knutselen. Zelf knut selmaterialen meebrengen mag (liever geen verf), maar zet er wel je naam op. Vrijdagmorgen word je om 9.30 uur verwacht bij de Pierenberg om een leuk bosspel te doen. Zelf een schepje en emmertje meebrengen is handig, omdat we zeker zandkastelen gaan bou wen. Om 12.00 uur kun je weer opgehaald wor den in de Pierenberg. De Pierenberg is niet toegankelijk voor auto’s, dus gebracht worden met de fiets is het makkelijkste, ‘s Middags kun je uitrusten, of met je ouders naar de kin- dermarkt op speelplaats van de Graaf van Ursel gaan. Let op: Alleen de ingang aan ‘t Vunderke is open! Wat is het programma voor groep 3-4-5? Maandag wordt iedereen om 9.30 uur bij Den Donk verwacht. Je gaat dan bij het bordje staan van de groep waarin je nu zit en daar word je door de leiding opgehaald. Als iedereen zijn groepje gevonden heeft, gaan we vossen zoeken. Om 12.00 uur ga je vanaf Den Donk naar huis, ‘s Middags word je van 13.30 tot 16.00 uur bij Den Donk verwacht. Gezamenlijk gaan we dan een festivalterrein bouwen. Zorg zelf voor gereedschap, maar zet daar wel je naam op. Dinsdagmorgen moet je om 9.30 uur bij Den Donk zijn voor een theatervoorstelling. Om 12.00 uur ga je thuis lunchen. Om 13.30 verza melen we bij Roef! voor een spelcircuit helemaal in het teken van muziek. Om 16.00 ga je naar huis. Woensdag ga je van 9.30 uur met de bus naar de Beekse Bergen. Om 16.00 uur ben je weer terug bij Den Donk. Eten en drinken (en zwem- kleding) niet vergeten! Donderdagmorgen zien we je om 9.30 uur in de Pierenberg. Tot 12.00 uur ben je bezig met bosspelen. (Als je gebracht wordt: auto’s mogen de Pierenberg niet in, dus kom op de fiets!), ‘s Middags worden jullie om 13.30 uur verwacht het Draaiboompje voor de traditionele zes kamp die tot 16.00 uur duurt. Vrijdagmorgen zijn de voorbereidingen voor de optocht. Van 9.30 -12.00 uur ga je knutselen bij Den Donk. Zelf materialen meebrengen mag (liever geen verf), maar zet er wel even je naam op. ‘s Middags begint om 13.30 uur de kinder- markt op de speelplaats van de Graaf van Ursel. Vanaf 13.00 uur mag je je spullen klaarleggen. Ook dit jaar zit je met je groep bij elkaar op de markt. De markt wordt om 16.00 uur afgebro ken. Let op: Alleen de ingang aan ‘t Vunderke is open! Om 18.00 uur word je weer bij Den Donk verwacht voor de optocht en de disco. De disco is in het Draaiboompje. Je ouders worden om 20.00 uur daar verwacht om je op te halen, maar mogen de disco niet in. groepje gevonden heeft, gaan we op vossen jacht. Om 12.00 uur ga je vanaf Den Donk naar huis. ‘s Middags wordt iedereen om 13.30 uur bij Den Donk verwacht om een festivalterrein bouwen. Zelf gereedschap meebrengen is prima, maar zet er wel even je naam op. Dinsdag speel je van 9.30 tot 12.00 uur een spelcircuit op het Roef!-terrein, helemaal in het teken van muziek. Om 13.30 uur word je, op de fiets verwacht bij Den Donk. Iedere groep oefent dan voor de talentenshow van ’s avonds. We eten bij Den Donk en fietsen daarna naar de kampeerboerderij van Moorman aan de Zandstraat. We vermaken ons daar met een kampvuur, spelletjes en een avondtocht. Om 22.00 uur kun je daar opgehaald worden. Op woensdag verzamelen we in de Pierenberg voor enkele bosspelen. Om 12.00 uur gaat ieder een weer naar huis, ’s Middags begint het pro gramma om 13.30 uur bij ’t Draaiboompje waar de zeskamp tot 16.00 uur zal duren. Donderdagmorgen vertrek je om 9.30 uur vanaf Den Donk. De bussen zijn pas om 16.00 uur weer terug van Zwembad De Tongelreep, dus eten, drinken en niet te vergeten zwemkleding meebrengen. Vrijdagmorgen zijn de voorbereidingen voor de optocht. Van 9.30-12.00 uur gaan we knutselen bij Den Donk. Zelf materialen meebrengen mag (liever geen verf), maar zet er wel even je naam op. ‘s Middags begint om 13.30 uur de markt op de speelplaats van de Graaf van Ursel. Vanaf 13.00 uur mag je je spullen klaarleggen. Ook dit jaar zit je als groep bij elkaar op de markt. Om 16.00 uur wordt de markt afgebroken. Let op: Alleen de ingang aan ‘t Vunderke is open! Om 18.00 uur word je weer bij Den Donk ver wacht voor de optocht en de disco. De disco is in ’t Draaiboompje en duurt tot 20.00 uur. Je ouders kunnen je daar op komen halen, maar mogen de disco niet in. Gedeelde le plaats: Jessica Rijnen en Ben Snelders, hun ballonnen zijn gevonden in de provincie Flevoland, Zeewolde De kinderen hebben hun kado bij Novy van Wezel uit mogen zoeken. Wel met enige moei te, want er was zoveel keus! Wij danken Novy van Wezel dan ook voor hun bijdrage aan deze activiteit, en hopen dat hij ons volgend jaar ook weer blij gaat maken! Oranje Comité Moergestel GROEP: 1-2-3-4-5 - 6-7 - 8 SCHOOL: Bienekebolders Graaf van Ursel Hertog Jan Anders I TELEFOON: Belangrijk om te weten: Geen bijzonderheden Ik heb epilepsie Ik heb suikerziekte Ik ben allergisch voor I Ik wil graag in de groep bij: I I I 2 omcirkelen wat van toepassing is evt. aanvullen N.b. Bij deelname aan deJVW ga je akkoord met de mogelijkheid dat een foto van je op de site komt te staan. ri -w 1 makelaars o.g. Industrieweg 9a - Tel. 013 - 513 1611 www.ambm.nl Vision Makelaardij Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013)468 8259 V .^04 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 18 JUNI 2008 PAGINA 5 Persoonlijk contact, nauwe betrokkenheid en uiterst professionele aanpak! Aankoop-en verkoop- begeleiding; 24 uur per dag, 7 dagen per week! Kijk voor ons actuele huizenaanbod Marcel Vromans op: www.remax.nl/vision Pieter Burgers e-mail: vision@remax.nl Toon Coppens

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 5