Maria Zingt een groot succes N RONDJE VOOR GUUS! Rijdt u mee voor Guus op onze bierfiets? Aanmelden Wandelavondvierdaagse Aanleg Awayawa-boot 2 juni 15.00 uur Bridgen in Moergestel Vlooienmarkt in Moergestel Wie durft de uitdaging aan? Vrijdag 30 mei van 17.30-22.00 uur 7,50 p/p; max. 15 pers, per groep - rit duurt 'n half uur DRINKS FOR FREE (ONLY BEER) MUSIC FROM KOEN! Theaterseizoen 2008-2009 Ons programma wordt binnenkort gepresenteerd Opstapplaats: De Tijm's St. Jansplein De opbrengst komt uiteraard ten goede aan het Rode Kruis Guus Sponsors: Piet Plezier, RMR Interieurbouw, Koen Hessels, Café Tijm's, Donkers Autoschade. INFO: 06 53 37 74 47 organisatie adfra Zoals ieder jaar kunt U ook nu weer deelnemen aan de zomeravondbridge in Moergestel. We beginnen op donder dagavond 29 mei a.s. om 19.45 uur in de Den Boogaard. Gelieve tijdig aanwezig te zijn. De data zijn 29 mei, 12 juni, 26 juni, 10 juli, 21 augustus, telkens om 19.45 uur. Ook elke maandagmiddag kunt U bij ons terecht, op de vrije bridge inloop. We beginnen dan om 13.30 uur. Gelieve dan om 13.15 uur aan wezig te zijn. Hebt U op maandagmiddag geen partner? Geen probleem, wij zorgen er voor. Voor evt. verdere informatie 513 2533. OPROEP! Zonder extra vrijwilligers is dit niet haalbaar. Wie wil meehelpen om deze wandeling te doen slagen? Wij doen dit allemaal omdat deze men sen graag nog eens een stukje van ons mooie Moergestel willen zien. Nu opgeven voor de 26e wandelavondvierdaagse in Moergestel in Den Boogaard op 28, 29, 30 mei en 2 juni, tussen 18.00 en 20.00 uur. a.s. Zondag a.s. Zondag 1 Juni organiseert C.V. de Dorstvlegels voor de vierde maal een vlooi enmarkt op het St. Jansplein in Moergestel. Het belooft weer een gezellige ouderwetse vlooienmarkt te worden, waar je alleen tweedehands goederen kunt kopen. Dus als je op zoek bent naar die oude radio, strip boek, schilderij enz. is dit een kans om je slag te slaan. Gewoon gezellig rond snuffelen kan natuurlijk ook. De markt is geopend van 09.00 uur tot 16.00 uur. De entree van de markt is €1,00. Voor verdere inlichtingen kunt u bellen: 06-20 80 23 89. hulp van de mensen van RIBWMB. De jacht hoorn vereniging Horrido zal om ongeveer 20.30 uur een optreden verzorgen en bij het kamp vuur zal de verhalenverteller Eugene Boereveen het e.e.a. uit de doeken doen. Muzikanten zijn van harte welkom om muziek te maken en er kan gezongen worden bij het kampvuur. Tijdens deze happening zullen er marshmallows geroos terd worden op het kampvuur i.s.m. een aan tal Explorers en Scouts van onze Scoutingclub. Het is openbaar en toegankelijk voor alle geïn teresseerden dus ook u bent welkom. Als het mooi weer is zal dit plaats vinden op onze bin nenplaats. Bij slecht weer zal een gedeelte van het programma in de grote zaal plaatsvinden in het gebouw. Wilt u meer weten over het hoe en wat van Awayawa kijk dan op www.awayawa.nl voor de route en het verdere programma.. Tot ziens bij Scouting Moergestel Hierna schommelen ze naar het scoutingge- bouw om daar rond 18:00 uur te eten met o.a. Talenten gezocht. Op zaterdag 23 augustus vanaf 18.00 uur tot zondag 24 augustus 18.00 uur gaat buurtvereniging de “Papenrakkers” (Burg. Poortstraat) een recordpoging 24 uur tennis neerzetten. Dit zal plaats vinden in tennishal Stokeind. We hebben weer iets unieks wat naar Moergestel komt. De Awayawa-boot komt op 2 juni naar Moergestel. Scouting Sint Jan heeft deze mensen een overnach ting aangeboden in het kader van hun 45-jarig bestaan. Zij arriveren op maandag middag al schommelend ongeveer om 15.00 uur Moergestel binnen vanuit Biest- Houtakker. Ze schommelen een stuk van het parcours en voeren op het Sint Jansplein een compositie uit, geschreven door de Tilburgse componist Tom America. KBO-Brabant Belangenorganisatie voor scnioten Afdeling Moergestel ’’GEEF ELKAAR DE HAND’’ Dorpswandeling Bij goed weer hebben wij een dorpswandeling op ons programma staan. Let op: dit keer op woensdag 4 juni. Wilt u gebruik maken van een rolstoel, gebruikt u een rollator of wilt u gezel lig meewandelen? Het kan allemaal! Wij pro beren zoveel mogelijk mensen daarvan te laten genieten. Heeft u geen rolstoel en wilt u er toch een gebruiken laat het dan weten,wij proberen er dan een voor u te bemachtigen. Wij willen vanaf de Reuselhof om 13.30 uur vertrekken. Onderweg gebruiken we een kopje koffie of thee en wandelen dan weer terug. Mocht het weer niet meewerken die dag dan proberen wij het een dag later dus donderdag 5 juni. Heeft u nog vragen of wilt u ons helpen om dit te doen slagen dan graag een telefoontje naar Jacqueline 513 2523 of Gina 513 2007. De wandelavondvierdaagse wordt dit jaar weer gelopen van dinsdag 3 juni t/m vrijdag 6 juni. Men kan zich nog opgeven tot 2 juni elke avond tussen 18.00 en 20.00 uur en let op enkel in Den Boogaard. Men kan ook als groep inschrijven (een groep bestaat minimaal uit 10 personen). Naast de persoonlijke medaille krijgt de groep dan een groepsmedaille. Het inschrijfgeld bedraagt 3,00 p.p. bij de start op dinsdag 3 juni bedraagt het inschrijf geld 3,50 p.p., dus best de moeite waard om. vooraf in te schrijven, let U op dinsdag wel op het bordje met de verwijzing waar men nog kan inschrijven. De start is de eerste 3 avonden steeds tussen 18.00 en 19.00 uur en op vrijdag 6 juni voor de 15 km.wandelaars om 17.15 uur, voor de 10 km.wandelaars om 17.45 uur en de 5 km. wandelaars om 18.30 uur. Wij willen extra benadrukken dat de ervaring heeft geleerd dat veel 5 km. wandelaars best de 10 km zou den kunnen lopen en van de 10 km. wandelaars best de 15 km, dit zijn veel mooiere routes en minder druk. De organisatie heeft weer mooie Om deze happening een gezellig tintje te geven zijn wij op zoek naar talenten. Dit kan op verschillende gebieden van enter tainment zijn, zoals dans, muziek, theater etc. Wil jij een keer optreden voor publiek en deze uitdaging aangaan, neem dan contact op met Gerard Steenbakker, email: g.steenbak- ker@home.nl Inschrijven is mogelijk tot 1 juli. Iedereen is van harte welkom, dus nodig je vrienden en familie uit. De toegang is gra tis. Bij vragen, neem dan contact op met bovenge noemde contactpersoon. routes uitgezet, i.v.m. de veiligheid worden de doorgaande wegen zoveel mogelijk vermeden en adviseren wij u om in het buitengebied links van de weg te lopen. Er is ook weer kans voor iets lekkers tijdens de wandelingen, maar dit lekkers is wel alleen voor betalende wande laars, de organisatie gaat er vanuit dat diegene die niet bereid zijn startgeld te betalen ook zo sportief zullen zijn geen versnaperingen aan te nemen, dit geldt zowel voor kinderen als vol wassenen. Wij hopen dat het weer een paar mooie wan- delavonden worden, en op vrijdag 6 juni weer veel gezelligheid op het plein. 'De Harmonie heeft haar medewerking toegezegd en ook d’Ambiance is van de partij om de sfeer op het plein te vergroten. Wilt u meer informatie 013-5132207 (tussen 18.00 en 19.00 uur). Tijdens de 4 avonden is de organisatie te bereiken via het nr. 06-52 48 32 44. De Stichting Wandelavondvierdaagse Moergestel. Het op vrijdagavond 23 mei voor de eerste keer bij de Mariakapel langs de weg naar Óisterwijk gehouden Maria Zingt is een groot succes geworden. Er kwamen naar schatting 350 liefhebbers van Marialiedjes op af. Omdat dit de eerste keer was, kon niemand tevoren zeggen hoe de publieke belangstelling zou zijn. Het organiserende WieKentKunst was dan ook blij verrast. De deelnemers bedank ten WieKentKunst voor het initiatief. WieKentKunst is vast van plan om volgend jaar opnieuw een Maria Zingt te houden. Opa Albert, je hebt het voor elkaar, je werk is klaar, genieten maar! Maxx, Luca en Svea t PAGINA 3 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 28 MEI 2008 Meer weten? Sociaal Cultureel Centrum Den Boogaard St.-Jansplein 5, Moergestel Telefoon (013) 513 6009 Website: www.denboogaard.nl Adverteren in 'Moergestel Nieuws' Bel: 013 - 513 2268 SOCIAAL CULTUREEL CENTRUM nBOOGAARD St. Jansplein 5 Moergestel

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 3