YOGA VOOR KINDEREN Poirters VAN 4 T/M 12 JAAR Q w Een kijkje in de keuken van de politie De actie ’zwemkaart’ door Charitas Tel: 06-28948268 EMail: info@strijkservicecolette.nl Voor een lage prijs. Uw kleding kreukvrij. Thema-avond Diabetici CHARITAS OISTERWIJK 30% Modehuis •lii 1 V NIEUW BIJ HATHA YOGA MOERGESTEL: een combi-kaart voor inwonend kind van 16 of 17 jaar dat dagonderwijs volgt; (0,1 of 2) ouders van kinderen t/m 12 jaar en om. (aantal invullen) personen pasfoto’s nodig. 1 Tilburg Locatie: Regiobureau aan de Ringbaan West 232. Tijdstip: elke donderdag van 10.30 -13:00 uur. Inhoud rondleiding: - Algemene informatie over de politie. - Een kijkje in de Gemeenschappelijke Meldkamer, waar onder andere de 112-mel- dingen binnenkomen. - Informatie over de Unit Forensisch Technisch Onderzoek. - Een kijkje in het cellencomplex. XJfc1 MMI Raadhuisstraat 17 - 5066 AP Moergestel SPECIALE INTRODUCTIEPRIJS: 30 EURO Meer informatie Kijk op de website van de Politie Midden en West Brabant: www.politiemwb.nl. In de lin ker balk ziet u een link naar Rondleidingen. Op de site treft u veel achtergrondinformatie over ons korps. Op onze website www. jaarverslagpo- litiemwb.nl treft u eveneens veel informatie en filmpjes over ons werk. Kijkt u graag politieseries op tv? Altijd al een cel aan de binnenkant willen zien? Benieuwd hoe het er aan toegaat bij de politie? Of heeft u juist een scherp oor deel over blauw op straat? Kom dan kijken hoe het werkt bij de politie Midden en West Brabant en meld u aan voor een rondleiding. I Normaal gesproken zit u niet te springen om met de politie in aanraking te komen. Aan de andere kant bent u misschien wel geïnteresseerd in de politie. Dat kunnen wij ons best voorstel len, want we zijn een van de meest dynamische en tot verbeelding sprekende organisaties. Immers, 24 uur per dag zijn we bezig om de vei ligheid van burgers te vergroten. Dit doen we op veel verschillende manieren. Bijvoorbeeld door met zwaailicht en sirene vluchtende cri minelen te achtervolgen. Maar meestal op een minder opvallende manier. Door uw woning inbraak te onderzoeken of een fietser aan te spreken die 's avonds zonder licht rijdt. Tweka bikini’s en badpakken 30% KORTING OF 2 HALEN - 1 BETALEN Rondleiding Over al onze activiteiten kunnen we uren ver tellen. en dat doen we nu ook: tijdens rond leidingen waar u zich voor kunt inschrijven. U ziet dan met eigen ogen bijvoorbeeld hoe poli tiemensen trainen, hoe een 112-melding wordt verwerkt of waar opgepakte verdachten na hun arrest worden opgesloten. U wordt rondgeleid door (oud) politiemedewerkers die deskundig informatie geven bij alles wat u ziet. En onze rondleiders geven antwoord op uw vragen. De politie Midden en West Brabant geeft, ook in de vakantieperioden, op twee plaatsen rondleidingen: Alleen groepen Er zijn op voorhand enkele zaken waarmee u rekening kunt houden: de rondleidingen wor den alleen op donderdag gegeven. Alle deelne mers moeten 17 jaar of ouder zijn. Wij geven alleen rondleidingen aan groepen bestaande uit 5-12 personen. Het is uitstekend geschikt als uitje voor een bedrijf of met een vrienden club. Uiteraard behoudt de politie het recht om gegevens van bezoekers na te trekken. Dit vanwege veiligheid. Aanmelden? Wanneer u geïnteresseerd bent in onze rond leidingen, kunt u zich aanmelden door een email te sturen naar rondleidingen@mw-bra- bant.politie.nl of telefonisch via 0900 - 8844. Vermeld duidelijk uw naam, adres, woonplaats en telefoonnummer en voor welke data u belangstelling heeft. Vooraf vindt een telefonisch intake gesprek plaats. Uw rondleiding is defini tief ingepland, nadat u van ons een bevesti ging ontvangt. Schrijf u in voor een rondleiding! Een succesvolle actie van Charitas Oisterwijk heeft het al twee jaar voor veel Oisterwijkse gezinnen financieel mogelijk gemaakt om een abonnement op het zwembad te nemen. Onder het motto “Het Staalbergven is er voor iedereen” kon den mensen, die dit zelf niet konden betalen, een zwemabonnement bestellen voor zichzelf en hun kinderen. Vanwege de vele positieve reacties die deze actie ople verden, heeft Charitas het besluit genomen deze actie te herhalen. Het gaat hierbij om kinderen t/m 12 jaar met (eventueel) hun ouders of om kinderen van 13 t/m 17 jaar die alleen naar het zwembad kun nen. Zij moeten wonen in Oisterwijk, Heukelom of Moergestel. In overleg met de Gemeente en het Staalbergven is afgesproken, dat mensen die zich met een tegoedbon van de Charitas melden, bij het zwembad een indivi dueel of een gezinsabonnement kunnen krijgen. Dit abonnement is een combikaart waarmee men ook toegang heeft tot het overdekte zwem bad “De Leye”. De actie is uitdrukkelijk bedoeld voor mensen die een zwemabonnement niet zelf kunnen betalen, omdat zij een te klein inkomen heb ben. Charitas vindt het belangrijk, dat kinde ren, die niet op vakantie kunnen, zich deze zomer goed kunnen vermaken en van het mooie zwembad kunnen genieten. En als de vaders en Een kijkje bij de trainingsfaciliteiten van de politie, (eventueel bij de schietbaan). Een kijkje in het cellencomplex. Informatie over de Gemeenschappelijke Meldkamer, waar onder andere de 112-mel- dingen binnenkomen. Informatie over de Unit Forensisch Technisch Onderzoek (FTO) I I I I I I I I I I I I I I 0 twee combi-kaarten voor inwonende kinderen van 16 of 17 jaar die dagonderwijs volgen; Indien voor 3 of meer personen: 0 combi-abonnement voor gezin van 3 of meer pesonen. Het gaat om(0,1 of 2) ouders van kinderen t/m 12 jaar en omkinderen van 0 t/m 17; 1 jaar. I I 1 Pasfoto’s: Als u ook een tegoedbon wenst voor het maken van pasfoto’s, dan kunt u dat hier- I I I I I I I I I Dit formulier in gesloten envelop sturen aan: Charitas Oisterwijk, Postbus 394, 5060 AJ Oisterwijk. De DVN - afdeling Tilburg e.o. u uit voor het bijwonen van een thema-avond die zal worden verzorgd door de heer Harold van de Westelaken, Account Manager Infusion Roche Diagnostics Nederland BV afd.Diabetes Care. Het onderwerp van deze avond zal zijn: ’’Insulinepomptherapie en de nieuwste ontwikkelingen, met continue glucose bepalingen”. Wij beginnen deze avond met de jaarlijkse ledenvergadering. Er iets verteld worden over de nieuwste ontwikkelingen, met continue glu cose bepalingen. De lezing start om 20.30 uur. De avond vindt plaats op donderdag 22 mei en begint om 19.30 uur in Wijkcentrum “De Ypelaer Corellistraat 10 te Tilburg. Voor informatie aanmelden kunt u bellen: Ria Rijnen, tel. 522 06 25 of via de mail: adrij- nen@planet.nl moeders van jonge kinderen het leuk vinden om mee te gaan, kan dat ook. Hieronder vindt u het aanmeldformulier. Als u meent, dat uw gezin of uw kinderen voor deze actie in aanmerking komen, dan kunt u zich hiervoor opgeven door dit formulier in te vullen. Het is belangrijk, dat u het formulier vol ledig invult en opstuurt naar de Charitas. U krijgt dan een tegoedbon thuisgestuurd waar mee u de abonnementen op kunt halen bij het Staalbergven. Op het abonnement dient een pasfoto te komen (bij een gezinsabonnement voor ieder gezins lid een pasfoto). Als u geen pasfoto’s heeft, kunt u die op kosten van de Charitas laten maken bij foto Vlaminckx. Ook dit kunt u aangeven op het formulier, zodat u ook daar een tegoedbon voor ontvangt. Wij wensen u een fijne zomer toe met veel zwemplezier voor iedereen! Aanmeldformulier zwemabonnement I Voor de toelichting hierop zie het betreffende artikel I Ik wil graag een tegoedbon ontvangen voor een gratis zwemabonnement. I Keuzemogelijkheden: (één van onderstaande bolletjes zwart maken) I I Indien voor 1 of 2 personen: 0 een combi-kaart voor 1 kind t/m 15 jaar; 0 twee combi-kaarten voor 2 kinderen t/m 15 jaar; 1 0 twee combi-kaarten voor 1 ouder en 1 kind t/m 12 jaar; 0 een combi-kaart voor inwonend kind van 16 of 17 jaar dat dagonderwijs volgt; Breda Locatie: Verzamelgebouw "Mijkenbroek" aan de Mijkenbroek 31. Tijdstip: elke donderdag van 13.00 - 15:30 uur. Inhoud rondleiding: - Algemene informatie over de politie. 1 onder aangeven: 1 Ik heb voor I j Dit formulier is ingevuld door: I Straat: 1 Postcode plaats: Telefoonnummer: - I PAGINA 9 t i 4*C >V I i i 1 i r t 1 r t r r KORTING Kom je ook uitproberen hoe leuk kinderyoga is? Kinderyoga is een combinatie van yoga en spel, waarbij plezier voorop staat. Je hoeft niet te presteren, het gaat er niet om wie de beste is. Voor de grote vakantie zijn er 5 lessen op de dinsdagmiddag van 16.00 tot 17.00 uur De data zijn: 27 mei, 3-10-17 en 24 juni. Na de grote vakantie starten we weer in week 35. Er zijn dan lessen op de dinsdag en donderdagmiddag van 16.00 tot 17.00 uur De lessen worden gegeven bij: Hatha Yoga Moergestel, Past. v.d. Boogaardstraat 10. Heb je vragen, wil je je aanmelden, of folder aanvragen: Anja Kissen Tel. 013 - 511 40 37 of 06 - 55 357 558 wonderlandkinderen@gmail.com Natuurlijk kan dit ook bij Hatha Yoga Moergestel, m.blankers@home.nl MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 14 MEI 2008

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 9