Moergestel Fi Dagelijks activiteiten van 18 mei tot en met 18 juni Om een Triple A-rating te kunnen waarmaken, heb je Triple A-talent nodig. Medewerker Servicecenter (Callcenter) s Rabobank Zo Het is tijd voor de Rabobank. Horeca Moergestel tapt pilske en schenkt koffie 1 PAGINA 6 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 14 MEI 2008 Guus Moonen fietst 18 mei 13.00 uur fietstocht KBO 19 mei Ma Di 20 mei 21 mei Woe 22 mei Do Vrij 23 mei 24 mei Za 25 mei Zo 26 mei Ma 10.00 uur (vanaf) fotofietstocht (met opdrachten). Di 27 mei 28 mei Woe 29 mei Do 30 mei Vrij 31 mei Za 1 juni Zo F 13.00 uur fietstocht KBO. 2 juni Ma 3 juni Di 18.00 uur (vanaf) demonstratie ‘maffe fietsen'. 4 juni Woe 5 juni Do Vrij 6 juni 7 juni Za 8 juni Zo www.rabobank.nl/werken 22 juni Op het St. Jansplein staat gedurende de drie weken van de fietsprestatie van Guus Moonen een compleet fiets- dorp. De Moergestelse horeca zorgt dat op dit Fietsterras een goed glas pils wordt getapt en de koffie altijd warm is. Het Fietsterras is dagelijks geopend vanaf 10.00 uur en blijft geopend zolang er activiteiten zijn. Het Fietsterras kent naast het horecagedeelte een aantal bijzondere faciliteiten, zoals een vip-lounge. Een heel aparte voor ziening is de 'pit stop' waarvan Guus Moonen gebruik maakt. Deze 'pit stop' komt aan de zijde van de Raadhuisstraat. Aan de 'pit stop' grenst een open terras Je bagage Door je mbo-niveau (vereiste) en kwalitei ten, zoals goed luisteren en formuleren, effectief samenwerken en alertheid op ver koopkansen, boek je resultaten: tevreden klanten, efficiënte dienstverlening, een groot aantal bruikbare afspraken en door verwijzingen, en een verkoopscore die telt. Arbeidsvoorwaarden Zoals je van een bank als Rabobank mag verwachten, zijn de arbeidsvoorwaarden uitstekend. Interesse? Voor meer informatie kun je bellen met Mark Donders, teamleider Op Inloop, telefoon (013) 529 50 00 of kijk op www.rabobankgroep.nl/werken. Klik door naar de vacaturebank en zoek op trefwoord 'Hilvarenbeek'. In de advertentie kun je direct solliciteren door te klikken op de button 'Solliciteren'. Je actuele CV en je motivatie kun je vervolgens toevoegen via "CV- en bestandsbeheer". De vacature staat open tot 31 mei 2008. Bijzonderheden Nieuwe medewerkers worden getoetst aan onze Regeling Screening Rabobank. 10.00 uur. Live-uitzending MTV-radio vanaf Fietsterras. 14.30 uur. Opening evenement door burgemeester Y. Kortmann van de Gemeente Oisterwijk. 15.00 uur Guus Moonen krijgt het startsein van voormalig wiel renner Rinie Wagtmans. Ballonnenwedstrijd voor kinderen in samenwerking met Re/Max Makelaardij. Demonstraties door Gazelle en Sparta. Speaker: Pierre Eijsackers 11.00 uur Start fietstocht Stichting Moergestel Fietsdorp. Het thema van deze lustrumtocht is 'religieus erfgoed'. 14.00 uur tot 18.00 uurVolgtocht Guus Moonen in antieke auto's Wedstrijden op hometrainers. 10.00 uur (vanaf) fietstochten in de omgeving. Routebeschrijvingen op het Fietsterras. 18.00 uur (vanaf) fietstochten waarbij het rondje van Guus Moonen wordt gevolgd. 10.00 uur (vanaf) fietstochten in de omgeving. Routebeschrijvingen op het Fietsterras. 10.00 uur (vanaf) fietstochten in de omgeving. Routebeschrijvingen op het Fietsterras. 10.00 uur (vanaf) fietstochten in de omgeving. Routebeschrijving op het Fietsterras. 20.00 uur spinningwedstrijd. 14.00 uur tot 18.00 uur. Volgtocht Guus Moonen in antieke auto's. 20.00 uur Moergestel Zingt. Meezingspektakel georganiseerd door WieKentKunst. Tevens uitreiking Moergestelse vrijwilligersprijs. 14.00 uur Fietszegening door pastor Theo te Wierik. Vanaf 10.00 uur fietstochten in de omgeving. Routebeschrijvingen op het Fietsterras. 10.00 uur (vanaf) fietstochten in de omgeving. Routebeschrijvingen op het Fietsterras. 's Middag skatetocht voor de jeugd. 10.00 uur (vanaf) fietstochten in de omgeving. Routebeschrijving op het Fietsterras. 10.00 uur (vanaf) fietstochten in de omgeving. Routebeschrijvingen op het Fietsterras. 20.00 uur Lezing over fietsreizen door de Moergestelse schrijver Paul Spapens op het Fietsterras. 10.00 uur (vanaf) fietstochten in de omgeving. Routebeschrijvingen op het Fietsterras. 0.00 uur Spinningmarathon 21.30 uur De nacht van de fiets (lichtjesroute) 10.00 uur (vanaf) fietstochten in de omgeving. Routebeschrijvingen op het Fietsterras. 19.00 uur Sponsor-avond in Den Boogaard Guus Moonen start op zondagmiddag 18 mei aan zijn monsterfietstocht van 10.000 kilome ter rond Moergestel. Zijn start om 15.00 uur is tevens het startsein van een uitgebreid pro gramma met activiteiten. Tot en met zondag 8 juni is door een werkgeroep elke dag een groter of kleiner evenement georganiseerd. Het Fietsterras op het St. Jansplein is het mid delpunt van alle activiteiten. Het programma is hieronder afgedrukt. Wijzigingen zijn voor behouden. Actuele ontwikkelingen zijn te volgen via de websites www.moergestel.nl en www.guusmoonen.nl Elke week staat de laatste stand van zaken in Moergestel Nieuws. Alle activiteiten vinden plaats op het St. Jansplein of ze vertrekken vanaf dit plein. Op het Fietsterras is steeds iemand van de organisatie aanwezig. WIJZIGINGEN VOORBEHOUDEN! 12.00 uur (vanaf) groot wielerspektakel in centrum Moergestel. Rabo Dikke Banden-race Komtoer Moergestel 10.00 uur (vanaf) meerijden met Guus Moonen per fiets (tan dem etc.) 13.00 uur fietstocht KBO. 11.00 uur Skate-tocht door de omgeving van Moergestel. Georganiseerd door Schaatsclub De Vennen. Wedstrijden op hometrainers. 10.00 uur (vanaf). Onder het motto 'mèn fiets' kan iedereen met zijn of haar fiets naar het Fietsterras komen. Wie vertelt het leukste, spannendste of ontroerendste verhaal over wat de per soon met deze fiets heeft meegemaakt. 19.00 uur Spinningmarathon 20.00 uur concert Harmonie Prinses Juliana 11.00 uur (vanaf) Finishfeest 11.00 uur Scouting Moergestel (hindernisbaan) 13.00 uur demonstratie Jeugdcircus II Grigio 14.00 uur demonstratie Jeugdcircus II Grigio 14.30 uur vertrek optocht versierde fietsen via de Postelstraat naar de Schoolstraat voor het feestelijk inhalen van Guus Moonen. 15.00 uur finish Guus Moonen Je functie Voor klanten ben jij letterlijk het eerste aan spreekpunt. De vragen die de klant heeft, interpreteer je snel en effectief. Dat leidt tot een vlot en vriendelijk verlopend (verkoop)gesprek over een passend product of tot doorverwijzing naar een van de advi seurs (Cliënten Advies, Bedrijvenadvies, Private Banking, Zakelijke Relaties). Het hangt er maar vanaf wat voor signaal de klant geeft. Je voelt goed aan wat hij/zij wil en weet ook producten waar deze niet direct aan denkt onder de aandacht te bren gen. Ook wijs je op het gemak van een direct kanaal als internet. Het invoeren van de verkoop in het systeem, het uitvoeren van transacties en een alerte klachtenbe handeling behoren ook tot je taken. en daar achter weer staat het fietsdorp. Dat strekt zich uit van de Postelstraat tot aan de telefooncel. Het geheel is aangekleed met groen (olijfbomen), is professioneel verlicht en is voorzien van een professionele geluidsin stallatie. De rest van het plein blijft beschikbaar voor andere activiteiten, zoals de weekmarkt of het nieuwe evenement Moergestel Zingt dat op 31 mei voor de eer ste keer wordt door WieKentKunst wordt georgani seerd. Dit complete Fietsdorp is door middel van spon soring, dus zonder een cent subsidie opgezet. Met de bouw wordt vrijdag begonnen. ACTIVITEITEN: Zo

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 6