Moergestelse Dartcompetitie 2008 Biljartkampioenen H.S.V. De Rietvoorn Asielzoekerscentrum Oisterwijk zoekt vrijwilligers voor speelzaal Vlooienmarkt in Udenhout Nieuwe folkroots concertserie van GUO in ‘t Boerderijtje Word nu lid Jeu de Boules: een sport met toekomst! Dauwtrapvennen- tocht met ontbijt van Jeu de Boules- club ’Ons Genoegen’ Bel (013) 513 1965 en kom 3 maanden GRATIS meespelen op de nieuwe banen bij Sportpark Roef! Epi 1 - 7; 9. Plok Klaore 1 - 7; Op de foto van links naar rechts de persoonlijke kampioenen van Moergestel 2008. Wim de Kruijf in de D-klasse na een spannende strijd met verlenging tegen Cor Verhagen, Epi Denissen in de B-klasse die een maatje te groot was voor Hans Op ’t Hoog, Gerard Antonis in de D-klasse de eerste kampioen na een mooie wed strijd tegen Will Habraken, Tini Derksen in de A-klasse die in 11 beurten 100 car amboles maakte tegen Martien v.d. Aker en Christ Rijnen in de C-klasse die een geweldige wedstrijd speelde tegen Jan Smits. Het was een mooie biljartavond waar bij het talrijke publiek mooi biljarten kon zien. Met speciaal een woord van dank aan wethouder Joost Wagenmakers die de prijsuitreiking voor zijn rekening nam en aan Epi en zijn personeel die er voor zorgde dat de inwendige mens niets tekort kwam deze avond. Uitslagen speelweek 1Plok Klaore - Veerkes A uitgesteld; Draaicentrum - Plok Epi uitge steld; Veerkes Zoja - Veerkes BZ 9 - 3; Triple One II - Triple One I 1-11; Uitslagen speelweek 2: Triple One I - Draaicentrum uitgesteld; Veerkes A - Tijm 'sss 3A 5 - 7; Veerkes BZ - Triple One II 2 - 10; Plok Epi - Veerkes Zoja 7-5; Uitslagen speelweek 3: Draaicentrum - Veerkes BZ 8 - 4; Tijm'sss 3A - Plok Klaore 5-7; Veerkes Zoja - Triple One 15-7; Triple One II - Veerkes A 4 - 8; p de zondagen 1118 en 25 mei organiseert Natuurmonumenten in Oisterwijk een dauwtrap Vennentocht met ontbijt. De vroege wandeling begint om 6.30 uur en duurt in totaal drie uur. De activiteit is geschikt voor volwassenen en gezinnen met kinderen vanaf 10 jaar. Omdat het aantal deelnemers beperkt is, is tijdig reser veren noodzakelijk. U kunt hiervoor bel len met het bezoekerscentrum, tel. 013- 5219209 of reserveren via www.natuurmo- numenten.nl. De kosten voor deze och tend bedragen 13,- voor leden van Natuurmonumenten, niet-leden betalen 16,-, kinderen betalen 11,-. Voor nadere informatie en voor (persoonlijke) statistieken hopen wij snel op onze website alles bijgewerkt te hebben. Op dit moment is de informatie nog niet actueel. Website http://mdc.plok.it Stand na speelweek 3: 1. Veerkes Zoja 3-19; 2. Triple One 12-18; 3. Triple One II 3 -15; 4. Veerkes A 2- 13; 5. Tijm'sss 3A 2 - 12; 6. Veerkes BZ 3 - 9; 7. Draaicentrum 1 - 8; 8. Plok KEES VAN DER BRUGGEN Ranglijst uitworpen: 1. Eelco Colsen 105; 2. Johan van Daelen 90; 3. Jean-Marc van Herck 84; Op 24 april 2008 ging voor de achtste keer in de historie de Moergestelse Dartcompetitie van start. Dit jaar zijn er inschrijvingen van negen teams, waar mee een dubbele competitie tot medio september gespeeld gaat worden. Ondertussen zijn we drie speelrondes onderweg. Wekelijks is één team vrij en wor den er vier wedstrijden gespeeld. Drie wedstrijden zijn helaas niet door kunnen gaan, maar worden nog wel ingehaald. Zie onder voor de uitslagen en de stand in de MDC 2008. Op zondag 18 mei wordt er op de Zandput gevist om de TH beker. Deze wedstrijd telt mee voor het algemeen klassement. Opgave kan uitsluitend telefonisch tot daags voor de wedstrijd bij Marco van Elderen 06-40350698 of Hans Smits 06- 51590252. Vanaf 7.00 uur is de plaatstrek- king in cafe de KLaore. Programma 08/09 GUO opent haar folkrootsconcertserie op zon dag 21 september met een drietraps Irish Night door de Ierse singer-songwriter Roesy Ireland, sextet Seve Bailey XL uit de United Lowlands (Vlaams/Zuid-Nederlandse schreve) en een Irish Session. Op 19 oktober volgt het Amerikaanse duo Acoustic Eidolon op cello en de Keltische harp van Duitser Thomas Loefke, bekend van Clannad en Norland Wind. De Ierse levende legende Andy Irvine komt op 16 november en op 21 december drie Nederlandse americana-artiesten zich mengen met twee traditioneel-Arabische artiesten uit Jordanië en Sudan op u’d (Arabische luit) en Het asielzoekerscentrum in Oisterwijk is gericht op asielzoekers die worden voorbereid op een terugkeer naar het land van herkomst. Ook worden in Oisterwijk alleenstaande, minderja rige asielzoekers opgevangen die nog in hun pro cedure zitten. Om die twee groepen in de opvang extra voorzieningen en activiteiten te kunnen bieden doet het COA een beroep op vrijwilli gers uit de omgeving van de opvanglocatie. OISTERWIJK - Het asielzoekerscentrum aan de Kievitsblekweg 4 in Oisterwijk zoekt vrijwilligers voor de speelzaal. Voor vrijwilligers is een reis- en onkosten vergoeding beschikbaar. Het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA) is verantwoordelijk voor de opvang van asiel zoekers in Nederland. Onderdeel daarvan is het asielzoekerscentrum in Oisterwijk. Het COA zorgt voor onderdak gedurende de asiel procedure en bereidt asielzoekers voor op een verblijf in Nederland, terugkeer naar het land van herkomst of doormigratie. Al sinds het ontstaan werken er vrijwilligers bij het COA. Sterker nog, zonder vrijwilligers zou het COA de asielzoeker veel minder kunnen bie den. Met de inzet van vrijwilligers kunnen acti viteiten en voorzieningen worden geboden die bijdragen aan de leefbaarheid van een opvang locatie. Daarnaast zijn vrijwilligers een belang rijke schakel naar de omgeving en zorgen ze voor verbinding van het COA met de omgeving van een centrum. De vrijwilliger zelf maakt kennis met verschillende culturen en verbreedt zijn/haar horizon. Voor eventuele reis- en onkos ten ontvangt een vrijwilliger van het COA een vergoeding. Voor meer vrijblijvende informatie over de vrijwilligers, kunt u contact op nemen met Carin Delisse, asielzoekerscentrum Oisterwijk. Telefoonnummer 523 2222. e-mailadres: cdelisse@coa.minjus.nl Evenals voorgaande jaren houd de suppor tersvereniging en de seniorencommissie van S.v.S.S.S. te Udenhout weer haar jaarlijkse vlooienmarkt. Wederom hebben zij het afge lopen jaar voor u weer een keur aan vlooien weten te bemachtigen. Boeken, platen, cd’s, serviesgoed, antiek, speelgoed, verlichting, computers en stereo apparatuur, kleding en schoenen, meubels enz.. Helaas is het hier niet allemaal op te noemen. Uw euro is hier echt twee gulden en twintig cent waard! Voor u dan ook een goede reden om deze vlooienmarkt te bezoeken en eens lekker rond te snuffelen tussen al deze spullen, en hierop te bieden, naar een voor u redelijke prijs! Deze vlooienmarkt wordt gehouden op zaterdag 7 juni van 10.00 tot 16.00 uur en op zondag 8 juni van 10.00 tot 15.00 uur. Ingang achterzijde sportpark. Er is voldoende parkeergelegenheid. Entree volwassenen 1,00 euro, kinderen 0,50 euro. - kunt samenwerken; - affiniteit heeft met kinderen; - afstand kunt bewaren tot de asielzoeker (u bent geen belangenbehartiger); - een ’’Verklaring omtrent het gedrag” kunt overleggen. Azc Oisterwijk is op zoek naar vrijwilligers voor de speelzaal Uw taken zijn: - samen met asielzoekers, vrijwilligers en mede werkers van azc Oisterwijk activiteiten voor kinderen tussen 0 en 4 jaar organise ren - runnen van de speelzaal - de ontwikkeling van de kleintjes stimuleren - een veilige en speelse omgeving creëren - schoon- en netjes houden van de (spullen in de) speelzaal. - binnen en buiten activiteiten ondernemen met de peuters Vrijwilliger worden? Dat kan als u: - 18 jaar of ouder bent; Programma speelweek 4: Donderdag 15 mei: Veerkes A - Veerkes Zoja; Veerkes BZ - Plok Epi; Plok Epi - Triple One II en Triple One I - Tijm 'sss 3A. Draaicentrum is vrij. Vroeg uit de veren Vroeg uit de veren voor een sfeervolle wan deling en aansluitend een ontbijt. Begin mei kan het ’s ochtends zo vroeg nog best koud zijn. Een waterig zonnetje, of een heldere kleurrijke zonsopkomst, wie zal het zeggen. In ieder geval een bijzon dere sfeer. Een heleboel vogels zijn alweer terug en zingen hun hoogste lied. Onder begeleiding van 2 gidsen maakt u een prachtige wandeling in het natuurgebied de Kampina. Na afloop staat er een heer lijk ontbijt op u te wachten. percussie tot een ‘onmogelijke’ arabicana mix. GUO 2009 begint op 1 februari met het Schotse kwintet Malinky in een Celtic Night. Op zon dag 22 februari is er het magische Norland Wind waarin de Keltische harp primeert en waarvan het Duits-Noors-Schotse trio met regelmaat opduikt in het Ierse Clannad. Op 29 maart maakt Quatro Ventos van ’t Boerderijtje een fadohuis, dankzij de Portugese zanger Emanuel Pessanha en drie Nederlandse bege leiders waaronder gitarist Wout Pennings (van Frank Boeijen). GUO seizoen 08/09 rondt op 26 april af de energieke Ierse knoppenwizard David Munnelly. Concertorganisatie Groeten Uit Oisterwijk presenteert ook voor komend seizoen een serie van acht folkrootsconcerten in ’t Boerderijtje. Bovendien brengt GUO ook over dit nieuwe seizoen een live-cd van haar concerten uit. Belangstellenden kunnen voor uitgebreide info en voor reserveringen van tickets en cd’s nu al terecht op www.do.nl/guo. Vanaf medio juni kan bovendien per post worden gereserveerd in seizoensbrochure 08/09 die GUO dan huis-aan- huis distribueert in o.a. Moergestel. Belangstellenden in een gratis abonnement op de maandelijkse digitale nieuwsbrief van GUO kunnen deze aanvragen op groetenuitoister- wijk@home.nl. Overige info 521 0175. PAGINA 11 O stucadoorswerken Pastoor de Louwstraat 5 5066 EG Moergestel Telefoon: 013 - 513 38 20 Mobiel: 06 - 40 58 89 00 E-mail: keesbrug@home.nl ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 14 MEI 2008

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 11