moorman Koos Huijsmans en Hans Kerkhof gehuldigd Bouwen aan R uw toekomst Verko(o)p(st)er Oproep aan oud-leden harmonie Rabo Hypotheekactie. Spdyed ww ju! De makelaar dicht bij huis! lijs van de Wouw RE/MAX Van Wezel, Rootven 10, 5066 AW Moergestel, (013) 513 1889 Op korte termijn zoeken wij een AUTOMOBIELBEDRIJF die ons team wil komen versterken. Onderhoud en reparatie van alle merken. Verkoop van nieuwe en gebruikte auto’s De statiedag van Gilde St. Joris werd gevierd op 26 april jl., dat is op de zaterdag die het dichtst bij 23 april valt: de naamdag van St. Joris. Om 8.15 uur was de samenkomst bij hetgilden- huis met ontvangst van een kopje koffie. Rond de klok van half negen werd er vertrok ken naar keizer Hans Kerkhof waar eerst de vaandelgroet werd gebracht aan hem en zijn vrouw Dinette. Zoals gebruikelijk was er kof fie met worstenbrood voor iedereen. Om 9.35 uur werden we door de hoofdman gevraagd om gereed te maken voor het vertrek naar de kerk. Om 10.00 uur werd de H. Mis, eveneens bezocht door onze gildezusters, opgedragen door Pastoor Theo te Wierik. Ook burge meester Kortmann en wethouder Van den Bosch waren hierbij aanwezig. Na de viering zijn we naar ons gildenhuis ’t Draaiboompje gegaan. Dit jaar waren er 2 jubilarissen te gedenken: Koos Huijsmans, hij is 50 jaar lid van het gilde, en onze keizer Hans Kerkhof als 25-jarig lid van ons gilde. Koos Huijsmans kreeg, na een toespraak door een lid van het kringbestuur, het kringkroon- tje van het ’’Kwartier van Oirschot” opgespeld. Burgemeester Kortmann speldde vervolgens het schildje voor 50 jaar gildenbroeder bij Koos Huijsmans op. Het kruisboogje voor 25 jaar lidmaatschap kreeg Hans Kerkhof opgespeld. Hierna werd, de traditie getrouw, de vaandel groet aan de jubilarissen gebracht. Na dit officiële gedeelte werd er genoten van een voortreffelijke koffietafel waaraan ook het college van B en W deelnam, evenals de aanwezige gildenzusters. Rond de klok van 12.30 uur vertrokken onze gasten en kon er worden begonnen met de vergadering. ’s Avonds werd de teerdag afgesloten met een diner en een gezellig samenzijn van vele gilden broeders en gildenzusters Op zondagochtend 25 mei gaat de harmonie traditie getrouw dauwtrappen naar Oisterwijk. Dit jaar willen we ook oud-leden uitnodigen om samen met ons deze fantastische dag te beleven. Uiteraard nodigen wij de oud muzikanten uit om hun instrument mee te brengen. Het idee van de slagwerkgroep van muziek vereniging Prinses Juliana om met enkele oud leden de tocht naar Oisterwijk te volbrengen heeft het idee doen ontstaan om ook de blazers die ooit lid waren van de muziekvereniging uit te nodigen. Ondertussen hebben zich al zo’n zestal muzikanten zich aangemeld. Wil jij als oud-lid ook graag deze dag meemaken, samen met de muzikanten van nu en weleer, kijk dan op onze site www.julianamoergestel.nl en meld je aan. Ieder jaar weer lopen mensen gezamenlijk met ons mee, gaan samen met ons naar de kerk, en nuttigen een goed ontbijt. Ook dit jaar is ieder een weer van harte uitgenodigd, u kunt zich opgeven via onze site, of bij Johan Vriens tel. 06-10 97 74 70. De kosten voor het ontbijt bedragen 7,00 euro. Het volledige wandelprogramma kunt u bin nenkort verwachten in Moergestel Nieuws. Tijdens Statiedag Gilde St. Joris Rabobank PAGINA 5 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 7 MEI 2008 r 1 Ons assortiment bestaat uit huishoudelijke artikelen, speelgoed kantoorartikelen, fotoartikelen, stomerij en nog veel meer. Naar eigen wens en ontwerp Alle merken keukenapparatuur j Bezoek aan huis I Gratis offerte, geheel vrijblijvend Wij zoeken iemand die in ons team past; hij of zij mag nog bezig zijn met een opleiding. Wij zijn een erkend leerbedrijf bij KCHandel. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Johan van Wezel, tel. (013) 513 1889 Sollicitaties kunt u richten aan: J. van Wezel, Rootven 10, 5066 AW Moergestel Prinses Irenestraat 9 5066 BD Moergestel TeL/Fax (013) 513 0648 www.thijsvandewouwkeukens.nl Vision Makelaardij Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013) 468 8259 Industrieweg 9a - Tel. 013 - 513 1611' www.ambm.nl ZATERDAG NA 12.00 UUR GESLOTEN! Persoonlijk contact, nauwe betrokkenheid en uiterst professionele aanpak! Aankoop- en verkoop- begeleiding; 24 uur per dag, 7 dagen per week! makelaars o.g. Kijk voor ons actuele huizenaanbod Marcel Vromans op: www.remax.nl/vision Pieter Burgers e-mail: vlsion@remax.nl Toon Coppens Suzanne Bergmans Wendy Smits Sluit nu een hypotheek af en ontvang een klusbon van maximaal 300*1 Neem contact op met een van onze adviseurs via (013) 529 50 50 en laat u informe ren over welke hypotheek het beste bij u past. Het is tijd voor een bank waarmee u 'bouwt' aan uw toekomst. www.rabobank.nl/hilvarenbeek-oisterwijk Vraag naar de actievoorwaarden. van den

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 5