Bouwen aan uw toekomst J Van Alphen Autoschades: ‘Bij ons heeft u altijd voorrang!9 F Rabo Hypotheekactie. Inloop Vido (vrouwen in de overgang) Riekie de Bresser exposeert in het Oude Kerkje I De makelaar dicht bij huis! Persoonlijk contact, nauwe betrokkenheid en uiterst professionele aanpak! Bel Jos van Dijk RE/MAX Het is tijd voor de Rabobank. Rabobank Sluit nu een hypotheek af en ontvang een klusbon van maximaal 300*! Neem contact op met een van onze adviseurs via (013) 529 50 50 en laat u informe ren over welke hypotheek het beste bij u past. Het is tijd voor een bank waarmee u 'bouwt' aan uw toekomst. Is uw riolering verstopt? Tel. Fax (013) 513 3136 Mobiel: 06 - 239 79 071 f J Woensdag 7 mei houdt Vido weer een inloopochtend van 09.30 tot 10.30 uur. Ook houden wij een inloopavond en wel op 14 mei van 20.00 tot 21.00 uur. Dit om meer vrouwen de kans te geven om bij ons langs te komen. Vrouwen die daar behoefte aan hebben om over het onderwerp overgang te praten of daar informatie over willen zijn van harte welkom. Ook bestaat er de gelegenheid om zich op te geven voor een gespreksgroep van 12 ochten den of avonden. Je bent welkom in buurthuis Loven/Besterd, Koestraat 164, 5014 EG Tilburg, ingang park de Horion. Voor informatie 06 - 48 31 69 23. Toonaangevende kwaliteit in schadeherstel De medewerkers van Van Alphen Autoschades krijgen dagelijks te maken met de nieuwste ontwikkelingen van het motorvoertuig. Hierbij kan men denken aan de toename van elektro nica in de auto, waardoor het herstellen van autoschades tegenwoordig een vak apart is. Bij Van Alphen Autoschades is men hier prima op ingesteld. “We beschikken over zeer geavanceer- De klant bepaalt waar hij/zij de auto laat her stellen “Het is een misverstand dat je als particulier ver plicht bent om in geval van autoschade naar het bedrijf toe te gaan dat op de groene kaart staat. Als eigenaar van de auto beslis je dat als klant helemaal zelf”, vult Max van Alphen aan. “We beschikken over een perfecte had en breng-ser- vice, of stellen vervangend vervoer beschik baar”. “Het vervangend vervoer is overigens een extra dienstverlening die wij onze klanten aan bieden. Het is dus niet zo dat dit automatisch bij de verzekeringspolis is inbegrepen, hetgeen nog wel eens door klanten gedacht wordt”. Wie meer wil weten kan natuurlijk altijd con tact opnemen met Van Alphen Autoschades, Kraaivenstraat 24, 5048 AB in Tilburg, telefoon 542 1755, info@vanalphenautoschades.nl, www.vanalphenautoschades.nl Bent u in de buurt, kom dan de nieuwste bedrijfsbrochure van Van Alphen ophalen. De brochure kan ook worden gedownload van de site. Dit jaar is het bedrijf overigens 65 jaar FOCWA- lid, de branchevereniging voor de autoschade- herstelbedrijven. In het weekend van 3 en 4 mei exposeert Riekie de Bresser uit Best in het Oude Kerkje van Middelbeers. Riekie heeft 12 jaar schilderles gehad bij Carine Aartsen in Oirschot en op het moment is ze 2de jaars op de Kunstacademie in Arendonk, afdeling schilderkunst. Ze schildert graag met kleuren, wat resulteert in veel variatie in schilderijen. Haar inspiratie krijgt ze op vakantie of bij wandelen in de natuur. Ze pakt haar kwast en schildert op gevoel, niet wetend wat het uiteindelijk gaat worden. De kleuren zijn dan voor haar het belangrijkst. Riekie werkt met olieverf, acryl en pastelkrijt. Daarnaast maakt ze textielschilderijen waarbij kleuren weer een belangrijke rol spelen. Spelen op haar gevoel is haar uitgangspunt in al haar werk. Het Oude Kerkje is op zaterdag open van 13 tot 17 uur, op zondag van 11 tot 17 uur. De entree is 1.50 euro, kinderen gratis. Het adres van het kerkje is Willibrordstraat 25,5091 CC Meer informatie over deze tentoonstelling en het Oude Kerkje is te vinden op www.oude- kerkje.nl Van Alphen Autoschades is al méér dan 100 jaar een begrip in Tilburg en oms treken. Hoog tijd om het autoschadeherstelbedrijf eens in de schijnwerpers te zet ten! Recentelijk heeft Van Alphen Autoschades nog een nieuwe bedrijfswagen in gebruik genomen. Een opvallende Peugeot Expert, in de huisstijl met niet te ver geten de slogan ‘bij ons heeft u altijd voorrang’ op de achterkant. Een bewuste keuze, aldus Oscar van Alphen van het gelijknamige bedrijf, immers dankzij onze klanten bestaan we al méér dan een eeuw. Logisch dat al onze klanten centraal staan in geval van autoschade. Alle schades herstellen Het bedrijf kan elk automerk in geval van auto schade herstellen. “Het spreekwoordelijke deuk je zit altijd in een klein hoekje en komt nooit gelegen”, aldus Max van Alphen van het gelijk namige bedrijf. “Bij Van Alphen Autoschade staat professionaliteit en kwaliteit van het gele verde werk voorop”! Na reparatie ontvangt men het FOCWA 4 jaar garantiebewijs, ook als de fabrieksgarantie op de carrosserie (gere kend vanaf de datum van het schadeherstel) nog geldig is, wordt die garantietermijn - mocht men die verliezen of dreigen te verliezen - voor de herstelde delen integraal voortgezet. Overigens bent u ook in geval van ruitschade bij Van Alphen Autoschades aan het juiste adres. Het bedrijf is een Schadegarant en Glasgarant reparateur. de technische hulpmiddelen en goed opgeleid personeel”, aldus Max van Alphen. “Zo hebben we in de werkplaats een apart gedeelte ingericht voor het aluminium schadeherstel. Dat is ver plicht omdat voor het schadeherstel van alumi nium delen andere gereedschappen gebruikt moeten worden dan bij ‘regulier’ schadeherstel. Ook voor het GMA hard solderen, één van de verbindingsmethodes, zijn aparte gereedschap pen verplicht. Daardoor gaat niet alleen de kwaliteit van het schadeherstel omhoog, maar tevens voldoen wij hiermee aan de eisen die de automobielfabrikant stelt aan carrosserierepa- raties, en de eisen die de brancheorganisatie FOCWA aan ons als FOCWA-Eurogarant- bedrijf stelt”. Kostenbesparend herstel “Sommige schades kunnen prima door middel van uitdeuken zonder spuiten worden her steld”, verteld Oscar van Alphen. “Hierbij halen we kleine deukjes uit het plaatwerk zonder dat dit deel opnieuw gespoten hoeft te worden”. “Maar ook spot repair, of schadeherstel met originele gebruikte onderdelen (de zgn. ‘groe ne delen’) kunnen een aanzienlijke besparing op het schadeherstel leveren”. “Vooral voor autobezitters van een wat oudere auto, of klan- ten die schade hebben gereden die niet ver haald kan worden, is deze reparatiemethode uitstekend geschikt”. khGratis 1 bi°^ra" 9esPrek PAGINA 5 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 30 APRIL 2008 Suzanne Bergmans r Aankoop-en verkoop- begeleiding; 24 uur per dag, 7 dagen per week! www.rabobank.nl/hilvarenbeek-oisterwijk Vraag naar de actievoorwaarden. RIOLERINGSWERKEN Vooskerbos 25, Moergestel Ook voor het vernieuwen van uw rioleringen! Vision Makelaardij Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013) 468 8259 Wendy Smits makelaars o.g. Kijk voor ons actuele huizenaanbod Marcel Vromans op: www.remax.nl/vision Pieter Burgers e-mail: vision@remax.nl Toon Coppens jd van den Akker "w I

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 5