Programma Koninginnedag n Verkoper(s) kunststof kozijnen 1 1 2 Part-time receptioniste/telefoniste Kindermarkt tijdens Jaarmarkt 30 Jaar Seniorenkoor ’Echo’ A. op ‘t Hoog B.V. I De makelaar Wegens toenemende orderportefeuille zoeken wij op korte termijn (circa 20 uur) Zondagmiddagconcert in conferentieoord Zonnewende RE/MAX dicht bij huis! Alarmnummer (incl. consumptie) Kinderen t/m 16 jaar gratis. www.opthoog.nl voor als het écht nodig is... Voor inlichtingen kunt u telefonisch contact opnemen met: Dhr. J.C.M. op 't Hoog (013) 513 36 15 of solliciteer d.m.v. een mail te sturen naar: jcmopthoog@opthoog.nl Schrijven kan ook: Industrieweg 20, 5066 XJ Moergestel. Opgeven kan t/m 30 april bij L. Biesheuvel 06-51 12 08 51. leobiesheuvel@hotmail.com, of T. Moorman 06-20 80 23 89. a.j.m.moor- man@home.nl. S.v.p. bellen na 17.00 uur. Op zondagmiddag 27 april a.s. zal er weer een concert worden gegeven door jonge musici, in conferentieoord Zonnewende aan de Tilburgseweg. De solisten die deze middag optreden zijn: Bob Heuvelmans - harp (die stukken zal uitvoeren van o.a. W. Mathias en M. Grandjany) en Heleen Oomen - klarinet en Omid Meshkini - piano. Zij verzorgen zowel een solistisch als een geza menlijk optreden met stukken van I. Stravinsky, A. Templeton en F. Chopin. Aanvang: 14.15 uur. Kaarten zijn vóór het con cert verkrijgbaar aan de zaal. Prijs: 10,- p.p. F* I In alle andere gevallen: 0900 - 8844 Tijdens de Moergestelse jaarmarkt. Is er ook weer een kindergoederenmarkt. Ook dit jaar kunnen kinderen hun oude speelgoed/goede- ren verkopen op de kindermarkt tijdens de jaarmarkt van Moergestel op 4 mei. Een plaats (1/2 kraam) huren kost 5,-. De markt begint om 10 uur en je mag gaan wanneer je wilt. 13.00 uur: We toveren dit jaar een onderzeeër. Kapitein Kosto vertelt spannende verhalen in zijn duikboot. 13.00 uur: Theater Flats komt met 3 dames gek doen op het plein. 13.30- 14.30 uur: Lekker dansen voor de jeugd met kinderdisco Powerparty. 15.30 uur: Uitnodiging aan de Oranjesponsors om een drankje en hapje te nuttigen aan de Oranjebar of op ons gezellig terras. 16.00 uur: Einde spelenkermis Alle kinderen mogen hun kaartje uit het versierpakket aan een ballon vastbinden en deze gaan na het startsein door de Burge meester allen de lucht in. Wie zijn ballon zal het verst komen en wie wint één van de mooie prijzen? Loterij voor de vrijwilligers. 15.30- 16.00 uur/16.30-17.00 uur: Koen Hessels zorgt voor lekkere feestmuziek. Seniorenkoor ‘Echo’ bestaat 30 jaar en naar aanleiding daarvan is er op 8 mei a.s. een korendag met koren uit de regio. Deelnemers uit o.a. Hilvarenbeek, Reusel, Oost- ,West- en Middelbeers, Oirschot en natuurlijk wij zelf. Kom gezellig luisteren en kijken in den Boogaard. De zaal is open om 13.00 uur. Zet het maar alvast in uw agenda! Koninginnenacht Oisterwijk Oranje Muziek spektakel! Op 29 april is het weer zover; Het Oisterwijks Orkest (HOO) organiseert dan voor de 2e keer het spetterende muziekfeest Koninginnenacht. Koninginnenacht staat voor muziek voor jong en oud en is een podium voor idols uit Oisterwijk. Als het aan Het Oisterwijks Orkest ligt, groeit de Koninginnenacht uit tot een jaarlijks terug kerend evenement. Een feest voor elke Oisterwijker in en om Tiliander. Ook het Lindeplein wordt in de toekomst bij dit oran je muziekspektakel betrokken. Het karakter van het Koninginnenachtfeest laat zich verge lijken met de formule van wat we kennen van the Night of the Proms. De rode draad van het programma in 2008 is de muziek uit de jaren ‘70 en ‘80. Op een groot podium brengt Het Oisterwijks Orkest, dat zich ontwikkelt in de sfeer van het Metropool orkest, een swingend programma. HOO speelt eigen stukken en begeleidt de zangers en zan geressen in samenwerking met het combo o.l.v. Wim van Berkel. We hopen op een grote opkomst. Het gewel dige programma is in ieder geval een reden om een dagje later op vakantie te gaan. Dus... tot ziens iedereen op 30 april!!! En... ver geet niet de vlag uit te hangen! Het Oranjecomité: Miel, Eva, Miriam, Erik, Emilie, Paul,Jan-\\'riUem, Angeline, Corine, Lucille en Dorris. DE DAGINDELING: 06.11 uur: Een speciale delegatie van het Oranjecomité gaat in Moergestel op zoek naar de “Vroege Vlaggers”. 09.30 uur: Het startsein voor de skeelertocht zal klinken bij ’t Stokske en Klein Speyk i.s.m. Schaatsclub de Vennen. 10.00 uur: Oranjeviering in de parochiekerk. Als afsluiting zal harmonie “Prinses Juliana” buiten het Wilhelmus spelen. 11.00 uur: Ook dit jaar weer gratis bingo voor alle senioren in Den Boogaard. 11.15 uur: Alle kinderen verzamelen voor de versierde fietsen-/karren-/skelters optocht. 11.30 uur: Vertrek Oranjeoptocht met voorop harmonie “Prinses Juliana”. Route: St. Jansplein, Rootven, Kloosterlaan, Kloosterdreef, rondje Stanislaus, Kloosterdreef, Voorbrugstraat, Boonhofctraat, Kloosterlaan en weer naar het St. Jansplein. Het is feest dus de vlaggen mogen uit! 12.00 uur: Start spelenkermis, ook aan de aller kleinsten is gedacht, op het St. Jansplein. 12.00 uur: Aanvang van het korfbal- en het ’’jong oranje” voetbaltoernooi op het St. Jansplein. 12.00 uur: Opening spectaculaire Bungi- Trampoline. 12.30 uur: Prijsuitreiking van de kinder-oran- jeoptocht. 13.00 uur: Welkom burgemeester Y. Kortmann voor de uitreiking van heerlijke taarten aan de winnaars van de ’’Vroege Vlaggers”. DEELNEMERS KONINGINNENACHT 2008: Het Oisterwijks Orkest, o.l.v. dirigent Huub Lommers begeleidt een trits aan artiesten die hun sporen ruimschoots verdiend hebben en garant staan voor een geweldig feestelijk muziekspektakel. De local idols: Hanneke van der Westerlaken; Sarah Janneh; Ilse van Gestel; Daisy Groenland; Joep Habraken; Nikkie Huis in ’t Veld; De Krieltjes; Wietske van de Meijdenberg; Bart van den Oord; Ralf van der Sanden en Margriet Snellen. Stuk voor stuk artiesten die er mét het publiek een feest van maken. Uitgebreide informatie over alle artiesten en het volledige programma is te zien op www.koninginnenacht-oisterwijk.nl 16.00 uur: Einde sporten en prijsuitreikingen op het veld. 17.00 uur: Hoofdpodium, met z’n allen dansen en zingen met Coverxpress 21.00 uur: Finale Koninginnedag 2008 PAGINA 5 MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 23 APRIL 2008 R A M E MO Tevens een: makelaars o.g. E Taken en verantwoordelijkheden Je werkt op vastgestelde openingstijden (di. t/m za.) vanuit een ruime en representatieve showroom waarin je klanten ontvangt en deze uitvoerig informeert over onze producten. Je werkt ook van uit eigen huis. Je maakt afspraken, bezoekt klanten en brengt offertes uit. Je sluit orders af. Om het klantenbestand en omzetaandeel te vergroten bewerk je de particuliere markt, draag je ideeën aan en ben je vernieuwend bezig. Het bezoeken van klanten vindt plaats op tijden wanneer de showroom gesloten is. Je voert zelfstandig de administratie m.b.t. de offertes en orders. Vanzelfsprekend heb je daarom geen “van 9 tot 5 mentaliteit”. Je rapporteert aan de directeur en de verkoopleider. Bedrijf Ramenfabriek A. op 't Hoog B.V. heeft de ontwikkeling en fabricage van kunststof kozijnen vanaf begin 1986 meegemaakt. Door vakkundige opleiding van personeel, toepassing van moderne technologie en Duitse kwaliteitsproducten is het bedrijf snel gegroeid tot een dynamisch bedrijf met 5 verkooppunten. Profiel kandidaat “Drive" om te scoren Zelfstandig kunnen werken Goede contactuele vaardigheden MBO/HBO niveau Flexibele instelling en stressbestendigheid Ervaring in een commerciële functie is een pré Geboden wordt Een gevarieerde baan met een grote mate van zelfstandigheid Natuurlijk staan een auto, telefoon en laptop van de zaak tot je beschikking Uiteraard bieden we een beloning welke past bij de functie Vision Makelaardij Gilzerbaan 34 5037 KV Tilburg Telefoon (013) 592 0080 Telefax (013) 468 8259 Persoonlijk contact, nauwe betrokkenheid en uiterst professionele aanpakl Aankoop-en verkoop- begeleiding; 24 uur per dag, 7 dagen per week! Wij vragen Accuratesse Goede afhandeling van binnenkomende telefoongesprekken Bereidheid tot het uitvoeren van overige bijkomende werkzaamheden Kennis van Word/Excel/Outlook Kijk voor ons actuele huizenaanbod Marce| Vromans op: www.remax.nl/vision Pieter Burgers e-mail: vision@remax.nl Toon Coppens N F A B R I E K «o 9-°

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 5