Schaatsen voor Lucht Opnieuw 4 generaties Geerts Oranjecomité Moergestel Enthousiastelingen gezocht voor Jeugdvakantieweek! Koninginnedag 2008 50 jaar Jaarmarkt Moergestel: zondag 4 mei I Dansles in den Boogaard! Nogmaals Meldert Afzender: Mobiel: Leeftijd is dus: O programma C 3 maandagmorgen 3 dinsdagmorgen O woensdagmorgen O donderdagmorgen O vrijdagmorgen O maandagmiddag O dinsdagmiddag O woensdagmiddag O donderdagmiddag O vrijdagmiddag Meer weten? Stuur een mail naar info@denboogaard.com Op de foto (derde van links) Moergestelse Monique Bruurs die ook ’n belangrijk aandeel heeft geleverd aan het succes van de actie. Zaterdag 19 april werd op de landelijke ontmoetingsdag van de CF-stichting op de universiteit in Utrecht de cheque van Schaatsen voor Lucht aan deze stichting overhandigd door de dames die daar voor 100 of 200 km geschaatst hadden op de Oostenrijkse Weissensee. Op het moment van de overhandiging stond het bijeengeschaatste bedrag inmiddels op 164.144,- euro. Dit zal ongetwijfeld niet het eindbedrag zijn, want nog steeds komt er geld binnen. www.schaatsenvoorlucht.nl Houd alvast vrijdagavond 27 juni vrij, dan bespreken we het programma en verdelen we de groepen. Nadere informatie volgt nog in Moergestel Nieuws. KBO-Brabant Tl De eerste aanmeldingen voor deelname aan de processie naar het Belgische Meldert op 2e Pinksterdag (12 mei a.s.) zijn binnen. Toch roe pen we nog meer Moergestelnaren op om een tegenbezoek aan het Ermelindisoord te bren gen. Daar zullen we gastvrij worden ontvangen. De processie vertrekt om 10.45 uur. Iedereen kan op eigen gelegenheid ernaar toe gaan. Echter, er is ook een goede mogelijkheid tot carpoolen. Daarom: het centrale meldpunt: 513 2042 of vriensadvies@home.nl Jan Vriens In de familie Geerts is opnieuw een viergeslacht te melden. De overgrootvader is Kees Geerts, geb. 03-03-1915; opa Jan Geerts, geb. 04-03-1944, beiden wonend in Moergestel; dan vader Niels Geerts, geb. 13-10-1970; en de jongste telg van de familie is Joep Geerts, geb. 29-03-2008, beiden wonend in Veldhoven. Van harte proficiat! Nog een weekje en dan is het weer zover! Dan zal Moergestel weer rood, wit, blauw en oranje gekleurd zijn. Hier volgen nog enkele mededelingen: Net als vorig jaar zijn we weer op zoek naar leiding voor de jeugdvakantieweek. We hopen dat zoveel mogelijk mensen ook nu weer tijd en zin hebt om mee te doen. De jeugdvakantieweek is van 11 tot en met 15 augustus 2008. Het thema is “Muziek, herrie en andere symfonische klanken”. We draaien 3 verschillende programma’s: Programma A: kinderen van groep 1 - 2 (4 halve dagen, 1 hele dag) Programma B: kinderen van groep 3 - 4 - 5 (5 hele dagen) Programma C: kinderen van groep 6 - 7 - 8(5 hele dagen en 1 avond) Heb je niet de hele week de tijd, maar wil je toch meedoen, dan hopen we ook op je te kunnen rekenen. Met name op dinsdag, woensdagmid dag en donderdagmiddag hebben we een behoorlijk aantal mensen nodig als spelleiding. Ook kan onze “Stichting Teut en Techniek” nog Oerlemans (napmoerlemans@home.nl). Verdere informatie is te vinden op de site van Audacia (www.audacia.nl). Iedereen kan zich voor het korfbaltoernooi opgeven op de dag zelf. Er zijn voor beide toernooien leuke prijzen te winnen! Op het plein zijn broodjes hamburgers en broodjes worst te koop en er zal een visboer op het plein staan. Voor de kinderen zijn er sui kerspinnen en popcorn. Vanaf 29 april 18.00 uur zal een autoverbod gelden op het St. Jansplein.We willen alle inwo ners van Moergestel dringend verzoeken daar rekening mee te houden en vanaf die tijd niet meer op het plein te parkeren. Bedankt alvast voor de medewerking. Aan alle vrijwilligers wordt gevraagd zich eerst te melden bij het meetingpoint! Iedereen krijgt dan een oranje T-shirt om aan te trekken. We schrijven dan ieders naam op want.iedere vrij williger maakt middels een loterij kans op leuke prijzen. Deze loterij zal plaatsvinden om 16.00 uur. versterking gebruiken. Zij zorgen voor de inwendige mens en verrichten allerlei hand- en spandiensten. Doe je mee, vul dan onderstaand strookje in en doe het in de bus bij Dion Tekath, De Werft 36 (513 3198 of 06-12 96 74 14) of bij Raoul op ’t Hoog, Industrieweg 15 (06-46 02 54 44). Aanmelden via de site (www.jvwmoergestel.nl) kan natuurlijk ook. ’’GEEF ELKAAR DE HAND” MODESHOW Net als voorgaande jaren wordt er weer een modeshow gehouden in de Reuselhof. Let op! deze keer op dinsdag 29 april. Aanvang 14 uur. Germa mode is dan weer aanwezig met een grote collectie dames- en een iets kleinere sor tering herenkleding. Daar sluiten wij ons graag bij aan. Enkele dames zullen deze middag kle ding showen in verschillende kleuren, maten en modellen. Niet te vergeten er hangt een aan trekkelijk prijskaartje aan. Je moet dit echt gezien hebben dus kom gerust een kijkje nemen het verplicht je tot niets en de toegang is gratis. Wij beginnen met een kop koffie of thee. Geen vervoer! Wel op tijd bellen naar Jacqueline Vis 513 2523 of Gina Smits 513 2007. Tot volgende week dinsdag. De dag zal weer beginnen met de bekende fiets tocht. Deze week worden de versiertasjes uit gedeeld op de Moergestelse scholen. De kinde ren die geen tasje hebben ontvangen kunnen dit alsnog ophalen bij: Emilie Dieduksman (De Aanstede 12) of bij Dorris Rijnen (Korenschuur 13). Dit geldt natuurlijk ook voor de Moergestelse kinderen die buiten Moergestel op school zitten! Dit jaar zijn er weer nieuwe pins ontworpen. Deze zijn te koop bij het meetingpoint op het plein. Ook de pins van voorgaande jaren en de oranje sjaals zijn nog te verkrijgen om je col lectie kompleet te maken. Er kan nog steeds ingeschreven worden voor het Panna-voetbaltoernooi. Kinderen tot 13 jaar kunnen zich per team van 3 personen (jon gens en meisjes gemengd) inschrijven bij Nico Zondag 4 mei is het weer zover: de Moer gestelse jaarmarkt. Dit jaar voor de 3 le keer georganiseerd. Het is nog altijd een van de eerste jaarmarkten van het seizoen en ook een van de drukste. U kunt kijken, kopen, eten en lopen (lopen zeker, want zo’n lange markt maak je nergens mee) naar maar liefst meer dan 200 kramen met een gevarieerd aanbod en ook de standwerkers zijn natuurlijk weer van de partij. Tevens is er een kindermarkt met tweedehands speelgoed en is er een aan tal kinderattracties opgesteld. Tijdens uw bezoek is het bovendien goed vertoeven op een van de gezellige terrassen die zich aan de markt bevinden. Zoals altijd wordt de markt door CV. De Dorstvlegels georganiseerd. Zij zorgen voor de op- en afbouw, het toezicht bij het par keren en zijn op die dag het aanspreekpunt voor de marktkooplieden. De markt begint om 10 uur en eindigt om 17 uur. Ik doe mee aan de jeugdvakantieweek: i 1 Naam: I I Adres: I I Tel: I I Mailadres: Geboortedatum: I O Ik doe als groepsleiding mee aan: j O programma A O programma B I 1 3 Ik doe samen met: I I I 3 Ik doe mee als: j O spelleiding I O algemene hulp (Stichting Teut en Techniek) I en ben beschikbaar op de volgende dag(del)en: I 3 maandag (hele dag) j O dinsdag (hele dag) I O woensdag (hele dag) j O donderdag (hele dag) I 3 vrijdag (hele dag) "De Buurtjes" Dit baasje is morgen inderdaad het haasje! I N.b. Bij deelname aan deJVW ga je akkoord met de mogelijkheid dat een foto van je op de site komt I te staan. '-v o PAGINA 3 ’MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 23 APRIL 2008 Meer weten? Sociaal Cultureel Centrum Den Boogaard St.-Jansplein 5, Moergestel Telefoon (013) 513 6009 Website: www.denboogaard.nl E-mailadres 'Moergestel Nieuws' buro76@planet.nl Adverteren in 'Moergestel Nieuws' Bel: 013 - 513 2268 Belangenorganisatie voor senioren X. - Afdeling Moergestel SOCIAAL CULTUREEL CENTRUM nBOOGAARD St. Jansplein 5 Moergestel I I I i I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 3