Skeeleren voor de hele familie tijdens Koninginnedag QOEF! 7 H.S.V. ‘De Rietvoorn’ Audaci nieuws Beleef de verrassende Kempen bij het Kempen Goed Paviljoen! Trainingsbokaal Schaatsclub “De Vennen” voor Harm IJsseldijk E Word nu lid Jeu de Boules: een sport met toekomst! van Jeu de Boules- club ’Ons Genoegen’ Bel (013) 513 1965 en kom 3 maanden GRATIS meespelen op de nieuwe banen bij Sportpark Roef! welzijn van je lievelingsdier en jijzelf! .4-0 .4-3 .2-7 .4-0 .5-0 .5-3 .3-2 Programma zondag 27 april 2008 Audacia 1 - Braakhuizen 1 Wilhelmina Boys 2 - Audacia 2 Braakhuizen 4 - Audacia 3 Audacia 4 - GSBW 4 Audacia 5 - Oirschot Vooruit 7 Audacia 6 - Sarto 12 Viola 7 - Audacia 7 Dames vrij 14.30 11.00 12.00 10.00 12.00 10.00 11.15 AUDACIA JEUGD Zaterdag 26 april Sarto A2 - Audacia Al Audacia BI - Ons Vios BI Desk C2 - Audacia Cl Audacia C3-RKDSVC2.. Audacia C4 - UNA C5 Audacia Dl - Ons Vios Dl Audacia D2 - Nevelo D4 Audacia El - Audacia E2 EDN ’56 E2-Audacia E3 Audacia E4 - SV Triborgh E9 Audacia E5 - SC ’t Zand E7 GSBW F1 - Audacia F1 TSV Gudok F2 - Audacia F4Vertrek 9.00 Audacia F5 - SVSOS F1Aanw. 10.30 Audacia F6 - Voab F9Aanw. 10.30 RKDSV F3 - Audacia F7Vertrek 9.00 Audacia A2, C2, F2, F3, F8 zijn vrij PROGRAMMA 19-4-2007: Pup. Roef! El - Omhoog E2 aanw. 9.30 Asp. Roefl Cl - Rosoio C5 aanw. 10.30 ...Vertrek 13.30 Aanw. 13.30 ...Vertrek 12.00 Aanw. 11.45 Aanw. 12.00 Aanw. 8.15 Aanw. 8.15 Aanw. 9.30 Vertrek 9.00 Aanw. 8.30 Aanw. 8.30 Vertrek 9.00 maar verder dan één overwinning is het team nog niet gekomen. De uitwedstrijd tegen BIO uit Veldhoven is met 4-0 verloren gegaan. Uitslagen: Pup. Nijnsel E - Roefl E 2 - 5 Asp. BIO C - Roefl C 4 - 0 DE KEMPEN EN BIODIVERSITEIT Samen met andere partijen zoals de provincie Noord Brabant, IVN en ECNC heeft Kempen Goed binnen het Kempen Goed paviljoen een informatiepunt biodiversiteit ingericht. Biodiversiteit staat voor de verscheidenheid aan planten en dieren die op hun beurt weer zor gen voor een vruchtbare bodem, zuiver water en gezond en lekker voedsel. Natuur in onze omgeving ontstaat ook door ons gedrag als con sument. Door producten uit de Kempen te kopen, je in te zetten voor het onderhoud van ons mooie Kempenlandschap en daarin met Lijkt korfbal jou sport, kom eens meetrainen, pas na zes trainingen hoef je te beslissen of je er eventueel bij komt. De trainingen zijn elke maandag vanaf 18.00 uur op ons sportpark naast de sporthal. Wil je meer informatie bel 013-5132326 of 06-51530853. Roef! Korfbal, gezellig, daar wil je bij zijn!!!! Met tien man naar nederlaag Taxandria - Audacia 4-0 Al weken geleden heeft Jos Ligtvoet te kennen gegeven het volgend seizoen niet meer beschik baar te zijn voor de selectie. De aanvoerder en fysiek sterkste speler van Audacia is vaak het symbool van onverzettelijkheid en wilskracht om in ieder geval niet te verliezen. Zijn manier van spelen houdt risico’s in: hij speelt op het randje (gele kaarten) en wordt blessuregevoe- lig. Na een schorsing was hij zondag weer inzet baar en hield Audacia tot de rust op 0 - 0. Vlak voor het rustsignaal kreeg hij rood en de weer stand was in de tweede helft gebroken. Taxandria vond nu wel de openingen in de Audaciadefensie en vooral topscorer Koen Hendrikx profiteerde daarvan met doelpunten in de 46e48een 88e minuut. In de 80e minuut had Roosen de 3 - 0 gemaakt. bieden. Deelname staat open voor zowel jeugd als volwassenen, en is voor iedereen GRATIS. Het dragen van een helm en andere bescher- mingsmaterialen wordt aanbevolen en deelna me is op eigen risico. Omdat na iedere afgeleg de ronde van 4,5 kilometer kan worden gestopt, is deze tocht bijzonder geschikt om als gezin aan deel te nemen. Door het vroege tijdstip is deelname aan deze tocht de ideale mogelijkheid om Koninginne dag 2008 een sportief begin te geven, waarna er nog voldoende tijd over is voor de andere op Koninginnedag georganiseerde activitei ten. Stempelpost bij ‘t Stokske (foto 2007) Op Koninginnedag (woensdag 30 april) zal Schaatsclub ”De Vennen”, in samen werking met het Oranjecomité Moergestel, een skeelertocht voor de hele fami lie organiseren. Tussen 9.30 en 10.30 uur kan er op 2 plaatsen gestart worden: bij café ’t Stokske aan de Zandstraat en bij restaurant Kleijn Speyck in Oisterwijk. De inschrijving is geopend vanaf 9.15 uur. Er zal een parcours van 4,5 kilometer worden uitgezet dat door de deelnemers in eigen tempo tot uiterlijk 11.30 uur één of meer dere keren kan worden afgelegd. Elke ronde moet er worden gestempeld en voor iedere deelnemer is er na afloop een prachtige oorkonde met daarop het aantal afgelegde kilo meters. Bovendien hebben café ’t Stokske en res taurant het Kleijn Speyck toegezegd de bij hun bedrijf gestarte deelnemers een drankje aan te Ham IJsseldijk ontvangt de trainingsbokaal uit han den van trainer Ad van de Ven. Het visseizoen voor de jeugd is weer aan gebroken en het eerste concours staat alweer voor de deur. Ook zullen we dit sei zoen een keer bij een andere club gaan vissen, en komen zij een keer bij ons vis sen. Als je nog geen lid van onze vereni ging bent, geef je dan snel op bij Bart Klijsen of in café “De Klaore” en je kunt het hele seizoen meedoen aan onze con coursen en mooie visprijzen winnen. a.s. Zondag 27 april zal de eerste wedstrijd van dit seizoen voor de Junioren weer plaats vinden. Er zal gevist worden om de “Reuselbeker” van 10.00-12.00 uur, en alle jeugdleden zijn van harte welkom. Om 9.00 uur zal in café “De Klaore” de plaatsloting geschieden. Vanaf dit tijdstip zal er voldoende begeleiding aanwezig zijn om iedereen te helpen en er vooral een leer zame dag van te maken. Ook de jeugdleden met minder of geen ervaring moeten dus zeker komen. Na afloop zal iedere deelnemer met een prijsje naar huis gaan. Kosten voor deelname zijn 1,50 Euro per deelnemer. Opgave kan uitsluitend telefo nisch tot daags voor de wedstrijd bij Bart Klijsen, tel. 513 1902. elkaar samen te werken, bewaren we het karak ter van onze streek. In de Kempen werken we al heel bewust aan biodiversiteit en dat zie je terug in de mooie, landelijke omgeving en proef je in de heerlijke producten als Kempische kaas en ham en de kakelverse eieren. Kempen Goed laat kinderen, scholieren en stu denten tijdens deze dagen graag kennismaken met de natuur, het landschap, de streekpro ducten en -activiteiten uit het gebied de Kempen. Kom dus langs en ontdek wat er leeft in je omgeving en hoe jij kunt zorgen voor behoud van deze omgeving in belang van het Laatste thuiswedstrijd De competitie wordt afgesloten met een thuis wedstrijd tegen Braakhuizen en is tevens de laat ste kans om in de dubbele cijfers te komen (nu een geflatteerde score van 9 punten). Braakhuizen werd in de heenwedstrijd met 0 -1 verslagen. Kempen Goed tijdens Animal Event Ook dit jaar weer is Kempen Goed prominent aanwezig tijdens Animal Event, het grootse landelijke dierenevenement op vrijdag 25, zaterdag 26 en zondag 27 april op de Beekse Bergen. Het thema dit jaar is kind, natuur en toekomst. Naast de winkel met informatie van diverse bedrijven en de Kempische tapas uit het Land van de Hilver, Land van de Zaligheden en Land van Oirschot wordt u opnieuw een verrassend activiteiten- en entertainmentpro- gramma aangeboden. Dit jaar is er een speciaal VIP paviljoen en kunt u genieten van molen brood, lekkem’ei tot een broodje brie fenegriek en de Rooie Lik of de dubbele trappist. Uitslagen zondag 20 april 2008 Taxandria 1 - Audacia 1 Audacia 2 - SC ‘t Zand 3 Audacia 3 - Unitas’59 3 Oirschot Vooruit 6 - Audacia 4 DBS 7 - Audacia 5 SET 6 - Audacia 6 Audacia 7 - Oirschot Vooruit 9.. ROEF KORFBAL PUPILLEN BLIJVEN WINNEN Alleen de eerste wedstrijd is verloren en daar na hebben de pupillen alle wedstrijden gewon nen. Afgelopen weekend ook de uitwedstrijd tegen Nijnsel, waar een 2-5 overwinning is behaald. Bij de aspiranten wil het allemaal net niet lukken. Op zich wordt er wel goed gespeeld KEMPEN GOED Vanuit de samenwerking met het Land van de Hilver, het Land van Oirschot, het Land van de Zaligheden en streekhuis Kempenland is in augustus 2006 stichting Kempen Goed ont staan. Kempen Goed zet zich in voor het bevor deren van de economische bedrijvigheid in de Kempen door duurzame plattelandsontwikke ling te realiseren en stimuleren. Doel is dat de kinderen van dit gebied - de Kempen - er kun nen blijven wonen, werken en leven. Met de onmisbare steun van de drie landen en het enthousiasme van een eerste groep ondernemers ontwikkelt Kempen Goed zich in een snel tempo verder. liteiten te creëren. Volgens traditie sloten de trai ners de terugblik af met de uitreiking van de “De Vennen Trainingsbokaal”. Dit is de aan moedigingsprijs voor de schaatser die in het afgelopen seizoen het succesvolst is geweest, de meeste inzet heeft getoond en/of de meeste progressie heeft gemaakt. De trainers Ad Haans, Jan op ’t Hoog, Sjef van den Meijdenberg en Ad van de Ven waren het er na een zorgvuldige afweging over eens geworden dat Harm IJsseldijk dit seizoen het meeste aanspraak op deze prijs maakte. Door zijn harde werken en altijd positieve instelling was Harm een voor beeld voor de andere leden van de ploeg. Harm bleek bovendien een meester in het werken naar een topvorm tijdens de belangrijkste wed strijden aan het einde van het seizoen. Dit kwam tot uitdrukking in een fraaie podium plaats tijdens de Zuid-Nederlandse Kampioenschappen Allround en aanzienlijke verbeteringen van de al zeer oude Clubrecords op de 1500, 3000 en 5000 meter. Harm van harte gefeliciteerd met deze welverdiende trai ningsbokaal! Op dinsdag 8 april sloten de wedstrijdschaat sers van “De Vennen” het seizoen 2007/2008 af bij de Gerrithoeve in Oisterwijk. Na een rond je boerengolf werd onder het genot van een drankje en een hapje teruggeblikt op een zeer succesvol seizoen. Door de twintig leden tellen de ploeg werd maar liefst 115 keer een Persoonlijk Record verbeterd. Hieronder waren veertien Clubrecords voor Meeke Rijnen en vijf Clubrecords voor Harm IJsseldijk. Ook tij dens verschillende Zuid-Nederlandse Kampioenschappen werden door leden van “De Vennen” prijzen veroverd: door Carolien van Asseldonk zilver bij het kampioenschap supersprint en brons bij het kampioenschap allround, door Harm IJsseldijk brons bij het kampioenschap allround, door Meeke Rijnen brons bij zowel het kampioenschap sprint als bij het kampioenschap supersprint en goud bij het kampioenschap ploegenachtervolging. Tijdens deze kampioenschappen werden boven dien afstandmedailles veroverd door Carolien van Asseldonk, Harm IJsseldijk, Meeke Rijnen en Rens van de Ven. Bij de huldiging van de eindklassementen van de marathoncompeti- ties stonden in de verschillende categorieën ook rijders van “De Vennen” op het podium: Rens van de Ven eerste, Thomas van Dijk en Meeke Rijnen tweede en Brynn Appeldoorn derde. Daarnaast waren Brynn Appeldoorn, Meeke Rijnen en Rens van de Ven waardige ver tegenwoordigers van het Gewest Zuid- Nederland tijdens de Nederlandse Kampioen schappen Marathon en mochten Meeke Rijnen en Rens van de Ven meedoen aan verschillen de landelijke wedstrijden. De financiële onder steuning door sponsor Maxim Uitzendbureau, clubsponsor Raaijmakers Van Dam en de Club van Vijftig leverde een belangrijke bijdra ge aan de successen. Dankzij deze sponsors was het namelijk mogelijk om extra trainingsfaci- j PAGINA 11 E-mailadres 'Moergestel Nieuws' buro76@planet.nl MOERGESTEL NIEUWS’ - WOENSDAG 23 APRIL 2008

Weekblad Moergestels Nieuws | 2008 | | pagina 11